• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo díky!! :slight_smile: kombinézka je z Nextu a je krásně teploučká!
1. říj 2008 v 15:35  • Odpověz
je fakt krásná - já žádnou nemám.. mám teplou bundu a takovou chlupatku - ale přímo kombinézu ne... tak ještě nevím, zda do nějaké jít nebo ne...
Leni ty asi neprodáváš žádné věci co? asi si to necháváš na další ne?
1. říj 2008 v 15:38  • Odpověz
co Anča? nevíš o ní něco?
1. říj 2008 v 15:38  • Odpověz
Míšo, mě se ta kombinézka hrozně osvědčila, myslím, že na malý mimčo je to ideální, hlavně to rychlý oblíkání! Já zatím žádné věci prodávat nebudu, nechávám to všechno na druhý a uvidíme. :wink:
Kde ty nakupuješ věcičky? už se ti podařilo sehnat něco pěknýho? Já ten Next nakupuje přes jednu paní na mimibazaru, vyjde to levněji než tady a můžeš si vybrat úplně všechno z toho katalogu a ona ti to objedná.
1. říj 2008 v 15:51  • Odpověz
Anička má hroznou hoňku v práci a do toho ted začali rekonstruovat byt, moc se ted taky nevídáme, ale jsme v kontaktu.
1. říj 2008 v 15:53  • Odpověz
Leni a dáš mi na ní kontakt? to by bylo fajn
no já nic moc nenakupuju, mám všechno od ségry -takže jen to, co ona nemá, nebo co se jí nelíbí a mě jo - ona moc není na svetry a košile - ona je spíš do sportovna, kdežto já chci mít Filípka i do té sportovní elegance :grinning:
1. říj 2008 v 16:05  • Odpověz
Míšo, písnu ti to do IP. Já košilí taky moc nemám nebo spíš žádné a trička s límečkem už jsem taky zavrhla neb mi to pak malej žužlá a ten límeček mu vadí, takže nejvíc užijeme bodýčka s dlouhým, tepláčky a trička s krátkým, který mu dávám na to bodýčko a nebo bodýčko s krátkým a na to mu dám tričko s dlouhým. :slight_smile: No jo vlastně ty to všechno ted podědíš po Adámkovi vid? tak to je fajn!!
1. říj 2008 v 16:10  • Odpověz
Ale svetříků máme taky hodně a užijeme je.
1. říj 2008 v 16:14  • Odpověz
Leni, dík :dizzy_face:
1. říj 2008 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky,

zdravím v rychlosti... víc snad napíšu zítra, ale chtěla sem vám sem dát odkaz na fotečky na moje dnešní výtvory na kurzu aranžování... http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=214036
jsem nadšená, je to tam moc fajn... jen doufám, že mi ty fotky hned nesmáznou...dala jsem je na střechu..

tak se všechny opatrujte a já se ozvu!
1. říj 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahojky kočky,

tak vás zdravím po návratu z tater. Bylo to tam moc fajn, spousta zážitků (paintball, terénní čtyřkolky, lezecká stěna atd.) a skvělá zábava :dizzy_face:

Míšo, koukám, že už jste přestěhovaní :sunglasses: tak ať se vám tam daří a jste tam spokojení !!!! A co pupík, roste?

Leni, doufám, že už jste oba zdraví! Koukala jsem na fotky Jeníka - je už velikej!!! a rozkošnej :dizzy_face:

Petru, jsem ráda, že Toníček má zas své klidnější období! A co tatínek?

Ostatní zdravím, už si zas nic nepamatuju :frowning2:
A koukejte tu být častěji, ať mám co číst :sunglasses: :grinning:
2. říj 2008 v 08:07  • Odpověz
ahoj holky
Alčo, jé ty jsi šikula, to je ´mooooc krásný ty tvoje výtvory :slight_smile:
víkend musel být fajn
a můj pupík - jako jo, trochu roste, ale na 6. měsíc je to spíš výsměch :grinning:
moje mamka už z toho má nerva, jestli to mimču nevadí :slight_smile:

jinak zase frčím do města, dneska s Luckou a dětma - jen si chytráci zapomněli klíče od auta v kočárku, který je zamčen v tom autě
takže nevím, kdy nakonec vyrazíme
holky a jsem nadšená z naší myčky - jsme si kupovali novou a ta je tak tichá, že když jde, tak o tom člověk vůbec neví - fakt jsem nadšená :dizzy_face:
2. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
halóóó kde jste???? no joooo, užíváte dětičky, že? To já tu trčím v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, koukám, že ségra je taky dobrá - klíče od auta v kočáru, kterej je v autě :grinning:
No jooo, myčku tiše závidím...sice my moc doma nevaříme, takže nádobího moc na mytí není, ale časem toho bude jistě přibývat. A co soused, byli jste za ním?
2. říj 2008 ve 13:36  • Odpověz
Alčo, za sousedem jsme nebyli, bo nebyl doma - ale zase večer to byl fičák - jsem lítala kolem baráku v županu a zkoumala, jestli to jde opravdu od něj - a jde! takže dneska večer, i kdyby v půlnoci tam na něj jdeme!
a jak je v práci? vrátila se k vám ta kolegyně nebo ne?
2. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
a s tou myčkou, já teď taky nevařila - naposledy v neděli a jen tam dáváme hrnky, příbory, talíře a tak... a v ted jsem ji pouštěla po 4 dnech - nesmrdí to tam, takže ok :slight_smile:
2. říj 2008 ve 14:06  • Odpověz
Míšo, kolegyně se podle mě nevrátí. Mě to samozřejmě mrzí, ale chápu jí...
No rozhodně na souseda vlítněte :wink:
2. říj 2008 ve 14:15  • Odpověz
a co ten kurz? kolik máš hodin? a jak často? to děláte i ze živých a asi i různé suché vazby ne? musí to být paráda, ty jsi na to šikovná
jinak mi tady vedle spí Sandra, tak jdu taky chvilku zavřít oko, očekávám, že za pár minut se ozve: teto Míšo a už to pofrčí :grinning:
2. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz
Kurz je celkem na 11 týdnů a každý týden je to na 2,5h. Jo jo, budeme se učit vázat živé kytky, dělat různá aranžmá ze živých i suchých kytek, budeme dělat podzimní výzdobu a adventní věcne. Jsem fakt nadšená, sice to bylo celkem drahé, ale zase vše, co tam vyrobíme si můžeme odnést domů :sunglasses: :dizzy_face:
2. říj 2008 ve 14:40  • Odpověz
Ahojky holky, ted jsme se vrátili od doktora, byli jsme na kontrole kyčlí, máme to v pořádku, ale zážitek teda strašnej, chudák Jeník, ten z toho má asi trauma, v miničekárně asi 10 miminek a všechny řvali, Jeník měl úplně hrůzu v očích, slzy jako hrachy a jak je slyšel tak ječel taky, on už takovýhle hysteráky vůbec nemá, tak jsem z toho byla úplně vyřízená, chuděrka malej, úplně se mi z toho udělalo zle. :cry: musíme tam ještě za další 3 měsíce, to se těšim!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2008 ve 14:56  • Odpověz
Alčo, to je príma, ty jsi fakt na tohle šikula, takže to je kurz přesně pro tebe :wink:
Leni, to muselo být dobrý psycho.. se vůbec nedivím, že se Jéňa taky rozbrečel, hrozně to na ně musí působit...
holky, kde máme zbytek? co třeba Herminka, ta už tu pár dní nebyla, Petru teď nějak taky ne... o Amorous ani nemluvím :frowning2:
2. říj 2008 v 19:56  • Odpověz
Filip už mi tam pěkně vyvádí - zrovna teď mi dává takový rány, že už je to fakt nepříjemný.. opičák jeden :grinning:
2. říj 2008 v 19:57  • Odpověz
dobré ráno holky,
jdu vás pozdravit ale víc nevím, co psát, bo si tady píšu sama se sebou.... tak někdo doražte, viděla jsem, že holky jsou na jiných diskusích, tak pojďte i sem.. je mi tu smutno... těhule osamocená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. říj 2008 v 08:49  • Odpověz
Já tu jsem Míšo!!!!!
3. říj 2008 v 08:52  • Odpověz
je mi tu taky smutno... nějak je tu mrtvo poslední dobou :frowning2:
koukejte nás přijít potěšit svou přítomností děvčata :dizzy_face:
3. říj 2008 v 08:53  • Odpověz
čau lásko, ještě že ty jsi mi zůstala věrná :grinning:
3. říj 2008 v 08:54  • Odpověz
já už právě si říkala, co se s holkama děje, tak jsem mrkla do jiných diskusí a tam byly... :frowning2: tak se jim asi nechce psát
3. říj 2008 v 08:55  • Odpověz
jak je v Praze? tady nic moc, vypadá to na déšť
četla jsi o té nehodě busu zase? opět Student agency.. :unamused:
3. říj 2008 v 08:58  • Odpověz
ahoj holky, já su tu, ale odbíhám k drakovi, je ukňučenej, chce se mu spát, ale nemůže zabrat. Je tu v poslední době nějak mrtvo, máte pravdu......
3. říj 2008 v 09:02  • Odpověz
čau Léňo :dizzy_face:
3. říj 2008 v 09:04  • Odpověz
Ahoj zlatíčko, v praze je taky hnusně - sice neprší, ale je tam hnusně a zima jak v psírně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo koukala jsem na to, to je šílené jak poříd bourají :frowning2: :unamused: ještě že jsme jeli na to slovensko vlakem (no i když to taky není žádná výhra)

Ahoj Leni, pohlaď dráčka! Snad brzy zabere brouček jeden
3. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.