• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj Míšo, tak tady počasí taky nic moc, vypadát to, že bude pršet a o víkendu má být též hnusně. Holky já tu ted od zítřka týden nebudu, jedu k našim a nemáme tam net.
Copak děláš těhule? :slight_smile: Koukám, že už ti Filípek taky pěkně kope! Já můžu říct, že Jéňa je stejně akční jako v břiše,chvilku není v klidu :wink:
3. říj 2008 v 09:07  • Odpověz
holky tak uz ho mam na ruce a pisu jednou rukou....

ahoj alco!!! krasný výtvory z kytiček, paráda, ty jsi šikovná!!!! :wink:
3. říj 2008 v 09:10  • Odpověz
Leni a tam budeš sama?
Alčo, co ty máš v plánu na víkend? my ho budeme mít pracovní - teda spíš chlapi - budou dělat dveře a takové různé dodělávky
teda jestli se tedy z toho nezvencnu a nebudeme se někam stěhovat - bo dopis sousedovi nezabral a možná to jde odjinud - vypadá to, že ten vedlejší doma vůbec nebyl a přesto to řvalo...
Leni a co to vaše bydlení? furt nic?
3. říj 2008 v 09:26  • Odpověz
teda Míšo, s tima sousedama to je prekérka, takže jste s nima nemluvili osobně?
u našich budu sama,teda s našima :slight_smile:, Láda stejně chodí domů ted hrozně pozdě, takže malýho ani nevidí, tak je to jedno, no stýskat se mi asi bude, to je fakt, ale bude to pro nás změna, pro malýho a pro mě a děda s babičkou už se na nás hrozně těší!! a nebudeme celý dny sami jako tady....
Na bydlení ted nějak není čas, ale musíme to začít řešit, páč já chci druhý mimčo až budeme ve větším, aby mohl mít Jeník svůj pokoj.
Teda ten dneska prudí, to je děs, je ochrápanej a řve. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. říj 2008 v 09:37  • Odpověz
Leni, tak si to tam užij :slight_smile:
no nikdo nebyl doma, tak jsme aspoň napsali dopis - ale vypadá to, že dnes zajdeme i za sousedama odshora a uvidíme...
jdu nakoupit, abych mohla vařit :wink:
3. říj 2008 v 09:42  • Odpověz
Míšo, já ti ani nevím, co mám v plánu na víkend... :unamused: ještě uvidím...

Leni, to budeš mít u vašich fajn, trošku si odfrkneš a vaši si Jendu užijou.
3. říj 2008 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, užij si to u vašich. :slight_smile:

Jen vás zdravím, Mišák od rána nespí, tak ho mám na ruce, stojím u PC a píšu levou rukou. Ale už vypadá, že jsem ho trochu unavila, tak jdeme zkusit spát. Snad časem napíšu víc. :slight_smile:
3. říj 2008 v 10:39  • Odpověz
Ahoj Stáni!!!
No tak to jsme na tom od rána podobně, nespíme od 6:15 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky já jsem začala balit a nám se to snad nevejde do auta co máme věcí!!! :grinning:
3. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
jé Stáňa :slight_smile: tak ať Míša usne...
Leni, chtělo by to pomalu náklaďák co?
jsem byla v božím komunistickým obchodě :grinning: v takové té Jednotě - no sranda :wink: tak mám zase zážitek, jsem si připadala, že je mi tak pět - sem jsme chodili s mamkou, když jsem byla ve školce :grinning: a je to tam furt stejné - i stejný systém :grinning:
3. říj 2008 v 11:08  • Odpověz
Už mám sbaleno, no prostě nějak to odvezem, bude to zábavný to ráno dávat do auta :slight_smile: manžel je ještě v práci, tak tu na něj čekám....

Kočky, mějte se tu krásně, miminka at nezlobí, Míšo těhulko ty se opatruj :wink:
3. říj 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
Ahoj holky, já náhodou zanedbávám i březnovky....Ted jsem tam parkrat napsala jen veticku a kdyz mam cas kecat, tak tam vzdycky nekdo je (jak je jich hodne) , kdezto tady vetsinou nikdo...

Leni : uzij si to u rodicu. To bude fajn, odpocines si a babi s dedou si to patricne uzijou.
Hele, o baleni s mimcem mi ani nemluv. Ja vedela proc chci na aute velkej kufr :slight_smile:

Miso : to je super, ze uz bydlite. Ale s tema sousedama to je teda desny.......snad to bude nekdo rozumnej a vyhovi vam. Ja ted zespodu taky casto slysim telku, driv tam bydlela stara hlucha pani, ktera zadnej hluk nedelala, ale asi umrela a ma to nekdo z jeji rodiny, protoze tam ted rve telka...Nastesti nam rve taky (teda v ramci moznosti) takze se na jejich hluk tolik nesoustredim...ale rve jim to vic nez nam.

jaji : ten kurz je super a tvoje vytvory jsou krasny....ja bych na tohle asi nemela...Jsem strasna puntickarka a musim mit vsechno dokonaly, takze bych asi na neco takhle tvurciho nemala trpelivost, protoze jak se znam, tak bych se s jednou kytkou patlala hodiny a porad by to nebylo ono.

stano : poslala bys mi ty posledni fotky u vas, jak jsme o nich mluvili ?

hele a co ta ZOO ? myslim, ze uz je cas.... :slight_smile:
co nekdy v tydnu, az se Lena vrati ?

A co ta Meda ? pokud se nedohodnem, pojedu tam sama, protoze mam fakt strach, ze Anicka z darku vyroste :frowning2:

teda Amorous tady fakt hrozne dlouho nebyla. Neni na dovolene ? Mam pocit, ze jo.

Jinak, Tonda dneska a predevcirem docela prudil...asi proto ze jsem ho prechvalila :grinning: , ale asi to fakt budou zuby, protoze se porad drzi za dasnicku....
ale je s nim fakt sranda...zacal zase "kecat" a porad se smeje.....a hrozne vtipne se raduje, kdyz mu nesu zeleninu nebo kasi...zacne se klepat, tresti oci (je uplne v tranzu) a otvira pusinku a do toho se smeje...a kdyz mi to dlouho trva, tak zacne knourat...jidlo desne miluje....
3. říj 2008 ve 23:38  • Odpověz
autor
tak, a tady to mate.....kdyz uz tak uz.... :grinning:
3. říj 2008 ve 23:38  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že vás zanedbávám, ale zrovna máme takový brečavý období a večer mi to tu okupuje Honza, protože dělá přípravy na Pc do školy, aby si je prej mohl schovat na další roky...no jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží...

Jinak nám prominuli školný na Andulku...to je fajn, děsila jsem se těch peněz.

Míšo...nestačím dočítat, ale máte nějaký trable se sousedama jsem pochopila, tak přeju, aby to bylo rychle a dobře vyřízeno.

Leni, to musel být zážitek na kyčlích. Já dorazila před 14 dny do čekárny a před náma si tak 15 maminek s miminama...no, docela jsem se bála,abychom něco nechytly...Andulka naštěstí spala, takže žádný řvaní, ale děsila jsem se toho. NAvíc mi začínal ten zánet mléčný žlázy, to bylo fakt super...

Petru, ráda se s váma uvidím, přijeďte, jen se nesmíte podivovat, je tu ne moc uklizeno,
i když se snažím...ale ráda vás uvidím nebo se někam dopravím, ale ne moc daleko, ještě nesjem zkušená kojící matka, tak nám to občas moc nejde a navíc teď dost blinkáme....
Jé...je to umrňený a řve to. Budu muset jít zachránit Honzíka...snaží se něco ještě dělat do práce...
5. říj 2008 ve 20:40  • Odpověz
ahoj vespolek
Medi, dodej nějaké fotečky jo? Andulka už asi pěkně vyrostla co?
Petru a už Toníček leze? za chvilku ti začnou galeje co? až se rozleze a posléze rozchodí :grinning:
6. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahoj kočky,

jak jste si užili víkend? Já jsem odpočívala :sunglasses:

Jo jo, dodejte nějaký čerstvý fotečky - jak dětiček tak bříška Míšo :grinning:
6. říj 2008 v 10:05  • Odpověz
autor
Míšo : Toník zatím neleze. Jen se plazí, ale už přeplazí pokoj, takže už ho třeba nemůžu nechat samotnýho v místnosti....Ale plazení není tak rychlý jako lezení, takže to jde. NO aspoň budu mít víc pohybu až poleze. :slight_smile:
Taky už si kleká a je na všech čtyřech, takže to lezení očekáváme každý den, ale jemu zatím nedošlo, jak na to....

jaji : ja byla od patku do soboty sama doma a v neděli jsme byli u tchanovcu a pak nakupovat.
6. říj 2008 v 11:36  • Odpověz
AHojda, zkuste se meknout na aše stránky na www.hazlbauerojc.webgarden.cz je tam v galerii záložka Anička...tam fotky přidávám.

Jinak to tu hejká, ale Honza je doma, tak snad s aspoň na chvilku postará a já si malounko orazím. Od rána to hejká a moc nespí. Asi budem muset jít ven,a by se trošku uhoupala v kočárku. Ale moc se mi nechce do toho počasí. Tady u nás nic moc.

Petru, tý jo, to je rychlost s jakou to roste, co? Už skoro leze...to budeš mít za chvilku hoňku. Ségra včera odešla na vteřinku od Martínka a on se jí sesul z gauče na podlahu. Prostě se otočil a asi sklouznul...naštěstí asi nespadnul...každej den změna... :wink:

jaji, u nás víken v klídku - docela. V sobotu jsme vyrazili na prochajdu do Satalický obory a v neděli jsem jen trajdala po Kbelích s kočárem a Honzík dělal přípravy...NAši jsou všichni nemocní, prskaj a frkaj, tak jsem ani nemohla jet na návštěvu

míšo, co pupík? Ukaž :wink: :wink: :wink:
6. říj 2008 ve 14:14  • Odpověz
jé holky, jsem ostuda co? nemám žádné fotky - tak si tady připravím foťák a zkusím Toma přemluvit, aby mi nějaké udělal jo?
Medi, tady je taky hnusně, byla jsem chvilku u ségry a Áďa chtěl taky ven - tak jsme s ním jel odjeli barák a počkali, až usne a zase ho odnesli domů :grinning:
6. říj 2008 ve 14:23  • Odpověz
jo a zítra jdu k zubaři, tak na mě myslete, ať to přežiju - a když to přežiju, tak pak jdu na těhu cvičení - snad se tam nějak zapojím, už to mají nějaký ten týden rozběhnuté
6. říj 2008 ve 14:26  • Odpověz
Míšo, to ti teda nezávidím. My byli s Andulkou taky na chvilku venku a koupili jsme dáreček a kytku pro jednu naší kamarádku, tu jsme překvapili doma...teda volali jsme, že jí chcem něco ukázat a ona nám doma připravlia pohoštění, tak jsme se nevyhli návštěvě, ale bylo to fajn.

Teď sjem si myslela, že mě to chvilku nechá na netu...ale omyl...musím pádit. mějte se...
:frowning2:
6. říj 2008 ve 20:12  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=11010554&tab=2

Hele, tohle je docela fajn dárek, ne? Objednala jsem pro nás a pro MArrtínka, bude mít svátek... :slight_smile:

A jdu spát. Snad se zítra najde chvilka... :sunglasses:
6. říj 2008 ve 23:07  • Odpověz
Medi, to je pěkný :dizzy_face:
dneska ten kůň ale vyváděl co?
já byla u zubaře - výsledek? kromě té rozpadlé stoličky, jejíž část mi trhala bez umrtvení, mám od začátku těhu 3 kazy - dneska mi dělala tu stoličku a jeden kaz, 22. jdu na ty zbylé dva kazy :angry:
a po porodu na vytržení té stoličky :angry:
do alba jsem dala fotku břicha - síla co? :grinning: nahoře mám 3 kila
7. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky,

Míšo téda ty pořád nemáš žádný bříško :grinning: :grinning: :grinning: to je nespravedlivý :dizzy_face: jo a hezká ložnice....

Medi, to jsou hezký dečky. pod tim se dětem bude chrupat jedna radost :dizzy_face:

já jdu zítra zase na kurz, tak už se nemůžu dočkat... tak se mějte krásně, papa
7. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz
Alčo, hukot co to moje břicho... to je fakt bez komentáře, netuším, kde se to dítě ukrývá :grinning:
jé a nofotíš nám zase výtvory?
7. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
Míšo , máte stejný povlečení jako my :wink: ...A s tím břichem mě neštvi. Zááááááááááááávidíím !!!
Ještě jsem nedočetla, jen jsem koukla Míše do alba...
7. říj 2008 ve 22:36  • Odpověz
Dobré ráno,

no na to, že říkali, že má být hezky, tak to venku moc nevypadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Míšo, výtvory nafotím, neboj :dizzy_face: Jo a dík za radu...zkusím asi oboje najednou.
8. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
ahojky :dizzy_face:
tak jsem se dočetla, že ta moje váha už je na pováženou (krásná souhra slov) - a že bych teda měla mít víc.... ale je to divné, jím rozhodně víc než před těhu - dokonce jsem se včera vážila asi po třech týdnec a bála jsem se na to stoupnout a pak mi málem vypadly oči.... Petru, neber to jako provokaci, ani tohle není v normě - tak snad je to OK a prcek je taky OK - asi bude prostě menší no...
Alčo, není zač
jdu hlídat Áďu, Sany je nemocná, tak jdou k doktorce - to zas budou drby - bez břicha s kočárem :grinning: to neukecám, že to není moje :grinning:
8. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
Alčo, tady je krásně - asi máte inverzi - viděla jsem počasí a u Prahy teda na dnešek sluníčkio nebylo... inverze je hnus :angry:
přijeď k nám :dizzy_face:
8. říj 2008 v 08:44  • Odpověz
No asi je tu inverze, bo je tu pěkně hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A v práci je nudaaaaaaaaaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vypadá to, že od listopadu už zas půjdeme na novou stavbu - 4.etapa Centra Černý most... tak aspoň zas bude co dělat....
8. říj 2008 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.