• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj,
Míšo, že se nestydíš... :wink:
Píšu jednou rukou, omluvte chyby. byly jsme na kyčlích, dr řekl, že dobrý, že jsou volný a další kontrola ve 13.týdnu věku, což je 10.12.Chudinka...ale zvyká si...teď nás trápí víc krkání, nechce se jí a blinká...asi s ní moc kvrdlám.
Holky, jdu na slunce, pokusím se dorazit večer :wink:
8. říj 2008 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky!
teda Míšo ... to je ale "mega-břuch" :grinning: Kde toho prcka máš??? :sweat_smile:
A už nakupuješ výbavičku?

Medi, gratuluju ke kyčličkám, že jsou v pořádku! :wink:
Danyho taky trápilo krkání, kolikrát se mi vůbec nekrknul, hlavně teda v noci ... nosila jsem ho vždy dobu na rameni, natřásala a nic ... teď je to už lepší, ale kolikrát se mi taky ještě stane, že si ublinkne nebo začne kňourat v postýlce až třeba za hodinku a když ho vezmu, tak si krkne až po takové době ...

K nám dnes má přijít na 16hod instruktorka na plavání kojenců ve vaně, tak jsem zvědavá, co na to bude Dany "říkat". Vodu má rád, ale zatím byl jenom v kyblíku, vaničku nesnáší, tam nám strašně brečí ... tak uvidíme co ve vaně. A od 6 měsíců s ním budeme chodit do bazénu plavat, tak se už těším :slight_smile:
Dany je teď hodný, v noci mi už několikrát spal 9 hodin v kuse a potom se vzbudí za ty 4 hodiny, takže to je pohoda a krásně se vyspíme.
O víkendu jsme s ním byli poprvé na dalším výletě a jeli jsme za prababičkami na Vysočinu a byl teda miliónový, jenom koukal a rozdával úsměvy, tak jsme byli rádi, protože nám celé šestinedělí hodně brečel, tak se to snad už začalo i lepšit ... ale abych to nezakřikla ...
8. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz
Ahoj Moni, přidala jsi krásný fotečky Danečka!! Tak pak napiš, co to plavání ve vaně, snad se to Danečkovi bude líbit :dizzy_face:

Medi, to je dobře, že kyčle jsou OK. To musí mít tu dečku až do prosince?
8. říj 2008 ve 14:09  • Odpověz
tak fotečky z dnešního kurzu... http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=214036
dělali jsme podzimní dekoraci na stůl, skříňku apod....
8. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
Moni : koukám, že se Daneček už vyloupl s novorozeňátka a už je to takový to miminko, co už má svojí podobu, svoje gesta, ksichtíky atd...Je hrozně hezkej...fakt moc pěkný fotky.
Jak se osvědčil babyvak ? Vypadá v něm spokojeně a ten tygříkovej overálek je super. Škoda, že jsem ho nikde neviděla, když měl synovec období, kdy byl tygr (drželo ho to hrozně dlouho :grinning: )

jaji : ty dekorace jsou nadherny, jsi fakt sikovna.....to ja si asi budu muset neco podzimního koupit, já bych to neumela.

Míšo : jsem zvedava, jestli nekdy budes mit brisko. :grinning: Jsou holky, ktere rodi a brisko skoro nemaji. To se stalo kolegyni...jela rodit a mela na sobe svoje netehu dziny :sweat_smile:

tak a jdu mrknout na Aničky fotky...
8. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz
no tak už se konečně aspoň trochu zvedá ta mlha, co tu od rána je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jak se máte?

Petru, dík za chválu - hrozně mě to baví, jsem fakt ráda, že jsem do toho šla a dala ty šílený prachy za ten kurz.
9. říj 2008 ve 12:21  • Odpověz
ahoj holky
tady už se taky zvedla mlha a je tam krásně - hlídala jsem od rána Sandru, tak jsem měla veselo - teď spí :wink: a já půjdu asi taky
Alčo, ty výtvory jsou fakt krásné - napiš mi do IP, co ten kurz stojí, vůbec nemám představu co si předstvit pod pojmem šílený prachy...
Moni, fakt netuším, kde to dítě mám :grinning: , ale snad je to v pořádku... a nevadí to...
výbavičku - no nic moc nenakupuju, bo hodně toho dostanu od ségry -včera jsem teda nakupovala v drogerii a nechala tam hodně peněz, tak aspoň něco mám - a taky mám 3 pytle plen a nějaké ty ubrousky
musíme už k tomu sednout a dát dohromady, co potřebujem - kočár je objednanej, postýlku máme po nás, kolíbku u ségry - jen koupit povlečení ale to už mám vyhlídnuté a myslím, že ten zbytek se dá případně dokoupit - moc nevím, co třeba kupovat za hračky, bo jak znám děti ségry, tak nej hračky jsou ty úplně obyč - koupila jsem teda dvě chrastítka a takovou tu plyšovou knížku, moc bych chtěla něco černobílého, ale to u nás není k dostání - Léňa má takovou krásnou knížku, ale to je z Anglie
Daneček je krásnej, není takovej typicky miminkovskej, má úplně jiný výraz - včera jsme na něj koukali s MM a ten prohlásil, že je podobnej Anthonymu Hopkinsovi :grinning: :grinning: :grinning:
Medi, tak to je fajn s těma kyčlema, zase o starost míň co?
9. říj 2008 ve 12:44  • Odpověz
Míšo, klidně to napíšu sem... stálo to 6500,- - když se to ale rozpočítá, tak to vychází na 500,- za lekci a když si vezmu, že vše co vyrobím si můžu odmést, tak to celkem jde :dizzy_face:
V porovnání s cenou za manželův kurz (létání) je to zadara :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2008 ve 12:56  • Odpověz
Alčo, tak to je asi odpovídající cena ne? jako je to dost, ale odneseš si to domů - a ty suroviny fakt nejsou nejlevnější věc... škoda, že spolu letos neuděláme věnce, loni to bylo moc fajn :wink:
9. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
já třeba přijedu za tebou kočko! myslím, že budu mít dost času :wink: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz
jako když se to rozpočítá, tak ta cena je fajn. Ale platit to najednou a ještě po dovolený a po nákupu dvou ročních tramvajenek a dvou čtvrtletních... no ještě že existuje kontokorent :grinning: :confounded:
9. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz
Alčo :dizzy_face:
no to věřím ,že to musela být pálka po takových výdajích, ale hlavně,že se ti tam líbí
mě teď odjela Sandra a nechala tady teda dobrou spoušť - poblila mi sedačku :grinning:
volali mi ohledně kočárku, že dodavatel nedodal autosedačku, tak si mám vzít jinou barvu :angry: se mi žádná jiná nelíbí... tak počkám, kolik mi řeknou cenu bez té autosedačky a případně to asi objednám odjinud
9. říj 2008 v 15:23  • Odpověz
Ahojky,
máme za sebou první koupání ve vaně s instruktorkou ... Dany strašně plakal Prý je to normální, že nemůžu napoprvé čekat úsměv ... a to ještě ani nezkoušel potopení ... Když ho měla instruktorka v ruce, tak byl v klídku a jak jsem ho dostala já a měla si to zkusit, tak začal plakat ... bylo mi ho strašně líto, úplně se zalykal a byl takový v křeči, že když jsem ho držela v klubíčku, tak vůbec nechtěl povolit, aby plul na zádíčkách, asi ze mě cítil, že jsem nervózní a tak ho potom dobu držela ve vodě, než přestal plakat a uvolnil se ... když ho vytáhla a dala mi ho do náruče do osušky, tak normálně spal ...
Potom nám ukazovala ještě masáže kojence, to bylo moc zajímavý a malý byl strašně spokojený, tak koupání máme zkoušet 2-3x týdně a za měsíc a půl se na nás přijde podívat ... tak to snad zvládneme

Jajinko, dívala jsem se na tvé výtvory a jsou moc krásný! Jsi šikula :wink: Tohle by mě taky bavilo tvořit, jen tady u nás nic takového není ... :unamused:

Míšo ... jako Anthony Hopkins??? :grinning: To snad ne ... já si ho pamatuju hlavně z Mlčení jehňátek a tam mi nahání hrůzu ... :sunglasses:

Dany se mění snad každý den, roste každý den, včera jsme ho měřili a má už 58cm, což je už o¨10cm víc, než co se narodil ... a ve 2 měsících váží už 4,94kg. Takže takové to novorozeňátko je už fakt dávno pryč ... někdy mi to je až líto, když uklízím už ty pidi-oblečky :slight_smile:

Petru, babyvak zatím zkoušíme, máme ho půjčený a nejdřív jsme vůbec nevěděli, jak ho tam máme dát a i nám v něm brečel,protože jsme ho tam měli nejspíš špatně. Ale včera jak tady byla ta instruktorka, tak nám to ukázala a byl v něm spokojený, dnes mi v něm zase chvíli brečel, tak uvidíme, zda se mu v něm bude líbit :slight_smile:
9. říj 2008 ve 23:13  • Odpověz
Moni, a to plavete ve vaně - jako v normál vaně? chudinka, asi musel být vyděšenej... ale brzy si zvykne a bude se mu to líbit :wink: ty jsi říkala, že koupeš v kyblíku viď? já teda mám vaničku, tak jsem zvědavá, jak to budem zvládat - musím někdy za ségrou takhle večer a zkusit si to s Áďou :wink: mám ho jako panenku - všechno si na něm testuju :grinning:
co holky plánujete na víkend? my ještě nevíme, budeme čistit sedačku v obýváku, máme půjčený takový ten stroj a snad někam na výlet - za tchánovcema jedeme až příštý víkend
10. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

moni, Dany je super...hlavne ta tygří fotka se mi moc libí a pak ta s medvěděm :slight_smile: Teda 4,94kg? To my měli ve 14 dnech 4,70kg....ach jo, mámě velkou holku...taky sem musím doházet fotky.
Jinak to koupání ve vaně je prej super, ségry mrňous to miluje...tak se asi taky na to budem chystat...ale máme jen malou vanu,t ak jestli to půjde....

jaji, to je sice hodně peněz, ale je to super, taky by mě bavilo vázat kytky. Už o tom dlouho uvažuju, že si nějakej kurz zaplatím, jen nevím, jestli se to dá zvlášť. Nebo ten tvůj je jen na vázání kytek?

Míšo...to si asi radši počkej, ať máš kočárek úplně přesně jakej chceš, ne? Já bych asi počkala. A co sousedi? Jak to vypadá...

petru, tak co s tou návštěvou? Jinak vám vrátíme kolíbku, chvilku jsme ji používali, ale je v ní zapadlá a necítí se dobře. Nejlíp je jí u nás v posteli, ale snažím se jí dávat do postýlky, ale je to vždycky boj. Je po HOnzovi, blbě usíná a ráno chrní...v noci jsem k ní asi tak 40x vstávala, páč pořád kníkala. Navíc se jí nelíbí ta dečka a má pořád prdíky....furt se kroutí jako stádo žížal a nechce zabrat. Tak s ní musím kvrdlat, aby zabrala...ale kvrdlejte v noci po 5 minutách 2 hodiny... :frowning2: :unamused:
JInak kyčle zatím v přádku nejsou, budem to mít do 10.12. minimálně, ale lepší se to...snad. Rehabilitační nás taky chválila, že je to mnohem lepší, že se jí vytáhnul krček a podařilo se jí obrátit na bříšku hlavičku ze strany na stranu.... :sunglasses: Je to šikula.Musíme cvičit denně Vojtovku..sice se jí to nelíbí, ale vážně to zabírá. :slight_smile:
10. říj 2008 v 11:58  • Odpověz
Jo, vyhlašuju soutěž...kdo pozná nejvíc seriálů...já jich poznala 14 :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=QtRHKauQw1c&feature=related
10. říj 2008 ve 12:00  • Odpověz
Medi, já to špatně pochopila, myslela jsem, že už máte kyčle OK.... a jak vlastně vypadá ta dečka? jste šikulové, že zvládáte to cvičení, musí to pro ni být asi nepříjemný ne?
jinak po celoodpoledním volání jsem zjistila, že vůbec máme mega štěstí, že máme ten kočár, bo jich přivezli do republiky jen 15 - jeden z toho je náš - tak jsme si vzali jen jinou barvu autosedačky, což je stejně jedno.. mohli bychom počkat na další kamion v půlce listopadu, ale šance tam je pouze teoretická, tak to nemímíne riskovat - takže v barvě máme vše kromě sedačky, tak to jde
ha, to video je dobrý, já to teda nepočítala, ale znám skoro všechny :grinning:
10. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
Míšo, nemáme, tak rychle to nejde. Jen říkal, že je dobrý, že jsou volný, ale že to bude nosit ještě 2 měsíce...chudinka. Je z toho docela otrávená, občas je těžko k utišení...jmenuje se to abdukční peřinka a je to vypolstrovanej kus plsti, kterej se dá mezi nožičky a má to na zádech až nehoru a vepředu taky...zapíná se to 4 suchýma zipama..2 přes ramena a 2 okolo nožiček - teda jako pásky zakončený suchejma zipama...já jí v tom vyfotím.

Teď s Honzou chrněj... :wink:
10. říj 2008 ve 14:58  • Odpověz
autor
Medi : ja poznala taky 14.
Koukali jste se na Uvolnete se prosim ? Byl tam Sandokan...ty vago, je desne sexy i po tech letech...VRRRRRRRR

Medi, navstevu bych videla bud pristi tyden (ctvrtek nebo patek) nebo az ten dalsi.
Jeste bych se ozvala nekdy zacatkem tydne.
Asi bych dojela MHD a pak by pro me prijel frantisek, aby vzal tu kolibku.
Uz se tesim, az Andulku uvidim nas zivo.

Vcera jsem byla za kamoskou v porodnici a uplne jsem se tam dojimala...normalne me poprvy dojimali i tehotny, co jsem je cestou potkavala - takovy ty chudery, co uz to maj za par a musi porad chodit na kontroly....

no a pak ty maminy v zupanech, s manzelama, co drzej malou vanocku :dizzy_face: a samozrejme nejvic to kamosky miminko. Ma taky Tonicka...a je to sladoch...Tonik nikdy nevypadal jako novorozenec, ale i tak mi to pride neskutecny, ze byl nekdy taky cerstvej :grinning:
Vedle svyho jmenovce vypadal jako kdyz pujde brzo do skolky :slight_smile:

medi : kycle jsou pakarna. V breznatkach to melo nekolik deti, tedy myslim, ze jen holcicky. Myslim, ze kluci moc problemy nemivaj.

Jo a my mame prvni zoubek!!! :dizzy_face: Tecka byla videt uz tyden, ale dnes uz jsem ho citila na prstu....a uz krasne cinka o lzicku :dizzy_face:
10. říj 2008 ve 23:19  • Odpověz
Petru, gratulace k zoubku :wink: :dizzy_face:
já zas dneska měla depku, bo jsme byli v Jihlavě a všude chodili samí tak oškliví chlapečci, že mi z toho bylo smutno - přijde mi, že hezcí kluci prostě nejsou... :confounded:
11. říj 2008 v 19:47  • Odpověz
Petru, tak gratuluju k zoubku! A kdo ho našel? :grinning:

Míšo, zažeň chmury. Ty máš jako strach, že nebudeš mít hezkýho chlapečka? Zrovna u vás bych se toho nebála a popravdě, podívej se na ty "naše" kluky květnový, všichni to jsou velcí fešáci. Nevidím jediný důvod, proč ty bys neměla mít hezkého kloučka :sunglasses:
12. říj 2008 v 08:51  • Odpověz
Ahoooooooj holky moje!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak jsem zpátky. ufff! bylo to náročný to stěhování, ted to musím zase všechno vybalit. Ale měli jsme se krásně, budu vyprávět. I když jsem trochu ráda, že už jsem doma.:slight_smile:A co to tu čtu, jak to že nejsou žádný hezký kluci?? a co Toníček, Mišák, Daník a Jéňa??? Myslím, že Filípek bude taky velkej fešák, neboj Míšo, vždyt má být po kom ne?:slight_smile:

musím vás pořádně dočíst, ted jsem jen přelítla tuhle stránku a nejsem vůbec v obraze, večer napíšu! tak zatím pa, chyběly jste mi!! :wink:
12. říj 2008 v 11:22  • Odpověz
tak postupně dočítám...

Medi, to je teda past s tima kyčlema, ta peřinka musí být pěkný opruz, chudinka Andulka!! My měli taky problém s krkáním a ted krká dobře, ale musím ho dávat hned po kojení do sedu, posadím si ho na nohy a krkne hned. Ale blinkáme taky a dost. Andulka určitě bude spát časem líp, uvidíš.

Petru, gratuluju Toníčkovi k prvnímu zoubku!!!!!!!

Moni, teda Daneček krásně roste!! Ve vaně koupeme taky, instruktorku jsme tu sice neměli, ale koupeme ho tam tak 3x týdně a moc se mu to líbí, uvidíš, že Daníkovi se to bude líbit taky, že si zvykne a pěkně se uvolní. Krásný fotky Moni, Daneček už je chlapák, přesně, už to není takový to malinký miminko. Je moc roztomilej! :wink:

Míšo, teda ty máš ale pidibřuch! :grinning: Já měla do konce 6. měsíce taky jen 3kg nahoře, břicho jsem měla sice veliký, ale třeba se mi zmenšil zadek a nejvíc jsem přibrala až od poloviny 8.měsíce. Ale vůbec se tím netrap, třeba budeš jedna z tich štastných žen, co přiberou třeba jen 7 nebo 8 kg za celý těhotenství, což vůbec není k zahození. :wink:

Alčo, teda ty tvoje výtvory jsou super!!!! Ty jsi fakt šikovná!!
12. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
jé zdar Leňule, tak to jsem ráda, že jste v pořádku zpátky - povídej, jak jste se měli a co jste dělali :wink: :dizzy_face:
jinak k těm chlapečkům, napsala jsem to blbě - nemyslela jsem malé kloučky, měla jsem na mysli takové ty 12tileté a výše... nevím, jestli jsem tak náročná nebo co, ale mě se prostě ta dnešní moda a manýry těhle kluků nelíběj :confounded: :cry:
a to je to, z čeho mám strach - že prostě i když my se budem snažit jak budeme chtít, tak ti kluci mají tendence táhnout s partou a všechny naše snahy budou ty tam... :angry: a nehledě na to, že mámu nepotřebujou...
no prostě jak říká Tom: ještě není ani na světě a já už mám příznaky syndromu opuštěného hnízda
jako na toho malinkého se těším, chlapečci jsou krásní a vaši kluci jsou toho důkazem... ale ty velcí....

dneska jsme byli na procházce, to byl nádhernej den.. máme nějaký fotky pupku, tak to sem pak vložím...
včera mě totiž začlo pnout a bolet břicho a začalo se vyklenovat a už je větší :astonished: - u mě to prostě neroste postupně, ale vždycky najednou.. asi mám pevné svaly a tak se to vykulí vždycky takhle najednou... dneska mám pocit že mi praskne nebo že odletím jak balon - dokonce i mamka hned říkala, kdeže jsem to břicho od včera vzala :grinning:
12. říj 2008 v 19:00  • Odpověz
tak holky, dala jsem fotky z dnešní procházky do alba - bylo fakt krásně :wink:
no a fotkách máte důkaž, že bříško skutečně vyrostlo :grinning: - to už by splasknout snad nemělo :grinning:
nemyslím, že přiberu nějak málo nebo tak, ale zatím se tam Filípek úspěšně schovával a asi ho to přestalo bavit :grinning:
12. říj 2008 v 19:52  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu. :slight_smile:
Míšo, ty fotky jsou super, bříško už máš teda fakt vidět. :wink:
to jak jsi to napsala o klukách, tak já to mám úplně stejně, děsim se toho, až bude Jeník v pubertě a o modě dnešních pubertáků ani nemluvim....holky my prostě musíme doufat, že ty druhý miminka budou holčičky!!:slight_smile:

Tak náš týden u našich byl super, naši jsou z Jeníka poprděný, já jsem si trochu odpočinula, bylo to fajn. Jeník udělal za ten týden velký pokroky, už bere hračky do obou ručiček, všechno si cpe do pusy, takže už se docela dobře zabaví na delší chvíli, ale taky se začíná pěkně vztekat (asi bude po mamince :slight_smile: ) No ale taky se mi začal budit 2x za noc a to už tak krásně spinkal, no nevím, čím to může být. Zítra jdeme k doktorce, asi nás budou očkovat, tak mám docela strach, jak na to Jeník bude reagovat, no a hlavně jestli bude brečet, tak tam zase budu brečet s ním, holky co s tím mám dělat, já jsem šíleně přecitlivělá, co se týče Jendy, když mu něco je. Taky vám zítra nahlásím váhu, včera jsme ho vážili u našich a má už přes 7kg, ale uvidíme zítra přesně, no na 3 měsíce a 1 týden je to slušnej otesánek.:slight_smile:
12. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
Leni, jsem ráda, že nejsem sama takový magor ohledně kluků - já si to hrozně vyčítám... ale prostě to nemůžu z hlavy vymazat.. doufám furt, že to brzy zmizí, protože jinak bude Filípek fakt chudák... nebo s tímbudu muset něco dělat..

to je fajn, že sis odpočinula, potřebovala už jsi vypadnout co? a Jéňa je šikula a hlavně je fakt macek - to je dobře, jen at papá :slight_smile:
a s tím brečením, věřím, že je to hrozný, ale zkus si říct, že nebrečí proto, že by ho něco trápilo... tak držím, ať to zvládnete oba dva

jinak se nemůžu narovnat, mám pocit, že mi musí popraskat celá kůže na břiše - je možný, že to jde takhle najednou? asi jo, asi mi tam povolil nějaký sval a břicho se vyklenulo, je to teda ale nepříjemný, mám pocit, že fakt prasknu
12. říj 2008 ve 21:40  • Odpověz
Míšo, já myslím, že až se Filípek narodí, tak na to úplně přestaneš myslet a začneš si to uvědomovat zase až později. Já jsem to taky hrozně řešila tenkrát když jsme se dozvěděli, že čekáme chlapečka, ale čím víc se blížil porod, tím víc mi to bylo jedno.:slight_smile:
teda s tím břichem to máš teda něco, já to měla občas taky, řekla bych tak jednou za měsíc, že mi hrozně pnula kůže a jakoby to břicho vyrostlo přes noc. Asi jsi měla pevný břišní svaly. :wink:
Odpočinout jsem si potřebovala, to máš pravdu, už mi z toho doma trochu hrabalo. :unamused:
12. říj 2008 ve 22:05  • Odpověz
Holky, já jsem se dneska ráno probudila s ranní nevolností, úplně klasický příznaky, zvedá se mi žaludek, když jsem otevřela ledničku, tak jsem se málem poblila, těhotná být nemůžu, aspon doufám, tak nevím co to je. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dítě mi v noci krásně spinkalo (23-5-7:30), paráda!! Jdeme v poledne k té doktorce, tak dám pak vědět, jaké máme míry.:slight_smile: Jdu zabavit draka, už tu na mě vrčí z lehátka.
13. říj 2008 v 08:31  • Odpověz
Leni, jak je? tak snad je to jenom nějaké virové a brzy bude líp - a s tím těhotenstvím si seš jistá?
a jak to vůbec máte s antikoncepcí?
a těším se na fešákovi míry :dizzy_face:
já se teď vrátila z města, byla jsem se ségrou a dětma - a koupili jsme španělskou deku - dostali jsme ji od ségry pro Filípka - je moc pěkná :dizzy_face:
tento týden by možná měl přijít kočárek, tak jsem zvědavá - jo a jinak díky těmhle výletům se ségrou do města budu mít brzy břuch a kila navíc, protože ségra miluje sladký a tak furt chodíme do cukrárny a nebo si kupujem palačinky a tak... hrůza :grinning:
za hodinu jdu ke kadeřnici, já se taaaak těším a zároveň se bojím - jdu zkusit nějakou novou (ne novou ale pro mě novou), tak snad budu spokojená - nevím, jeslti to nechat delší nebo zase sestříhat, možná to zkusím nechat kousek dorůst a sestříhat jen do obličeje, ne po celé hlavě - pod čepici to bude hezčí :wink:
13. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.