• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Jééé, Míšo, mňam jahody!!! to si teda dáš do nosu. :wink: Manžílka máš hodnýho a ještě fešáka, se nedivím, že se na něj ta baba usmívala :grinning:
11. čer 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,
koukám, že se tady žvanilo včera až doalelůjá

míšo, držím palečky, určitě to bude Ok, vzpoměň na karty.. :slight_smile: Gratuluju k srdíčku. Drž se a dej vědět.

My měli včra na návštěvě babi, pak jsme jeli k našim, kde byla zas ségra s malým :slight_smile: a okolo páté domů... a pak už jen fotbal. Honza byl chvilkama na facičky, jak nemůže chodit, tak otravuje :grinning: Navc s těma mejma bloklejma zádama to je veselý...

Za chvilku musím vyrazit na úřad a na poštu, tak se mi snad podaří ho odsud zítra vyšoupnout.

míšo, mě dělal screening gynekolog( ale n ikam to nepsal, protože na to muís být něja odborníci - jestli jsme to pochopila...ale šíjový projasnění a nějaký měření dělal.) a s tím mensím miminem si nedělej strost, my jsme haprovali o 14 dní a už se to spravilo na týden...tak to zase třeba ještě pak bude jinak.

petru: Jsem ráda, že jste ok. Jo, puberťáka tu budeš mít, než se naděješ, neboj.. :wink:

leni, moni: Jak je dneska? Včera bylo vedro, ale nepřišlo mi dusno. Seděli jsme ve stínu u našich pod očechem a foukal větříček...bylo to fajn :slight_smile:
11. čer 2008 v 09:30  • Odpověz
Leni, chudinko, buď běháš na záchod, nebo tě budí řezačka :confounded:
já toho teda dneska taky moc nenaspala....
kadeřnici závidím, já to mám už děsné, ale půjdu v Pe - až se tam dostanu - jdu si malovat ksicht, ať se mě doktor nelekne
11. čer 2008 v 09:31  • Odpověz
leni: No to je radosti na Starém Bělidle, co? to ti teda nezávidím,. Mě včera probidila nahluchlá sousedka, co se bavila s jinou paní z okna... :wink:

míšo: drž se :wink:
11. čer 2008 v 09:35  • Odpověz
Leni aha, nějak jsem četla rychle a nepostřehla jsem, žes to nakonec vzdala :sweat_smile:
Ty si tedy fakt užíváš holka...

Míšo, myslím na tebe. Jo a manžu máš tedy zlatýho a ještě šikovnýho, když ti vyzískal zápočet :grinning:
Jo a profesionální deformace ? Včera jsem v divadle zkoumala, kde a jak maj vyřešenou vzduchotechniku, protože to tam chladili a nemohla sem přijít na to, odkuď :grinning: :grinning: jsem jak magor...
Jinak mě se ten film taky líbil.

Medi, mě se líbí jak seš pořád akční :wink: Tak ať tě Honzík moc nezlobí a není na facičky (to je krásnej výraz :grinning: ).
11. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
AHoj holky!
tady hřmí ... je pod mrakem, to je božííííííííííííí :slight_smile: Se dá konečně normálně dýchat! Včera bylo strašně. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lenni, 6x na záchod? To je teda síla :unamused: No já sem tam už chodím 3x ... takže se je na co těšit :grinning:
Ohledna rachotu ... jak začal teď fotbal, tak nad námi taky ... soused je trenér fotbalu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže ho to zase chytlo a včera trénoval syna ... :rolling_eyes: Fakt na zabití

Míšo, tak to je dobře, se to zmírnilo, určitě to bude vše v pohodě! :wink: A jahody mňam ... ty teď jím na husto :grinning: A knedlíky jsem si už taky nadělala do mrazáku, se to bude hodit ... :slight_smile:
11. čer 2008 v 10:25  • Odpověz
moni: mňam...jahodový knedle...já včera udělala tvarohovej dort....doporučuju. OD vitany, světle modrá krabice, Lehký tvarohový dort, nepeče se to a dát do toho čerstvý ovoce....a je to úúúúža. Jen se to rozmixuje s mlíkem a tvarohem...včera jsem tím oslnila naše. Olízli se až za ušima...

jaji: Jsem nepostřehla na čem jste byli....a jaký to bylo?:

Jsem zpět z pošty. Přišla mi dvě oznámení o různejch balíčkách a oni to jedno nedohledali...tak mám jen jeden overálek s medvědem...ale je fakt super chlupatej a velikej...na zimu. Možná ho půjčím ségře :slight_smile:

A mám novou občanku...tak jsem zvědavá, co můžu vyřešit po telefonu....jako nahlásit změnu trvalýho bydliště...a tak.
11. čer 2008 v 11:02  • Odpověz
Medi, byli jsme včera na Fidlovačce na Julie, ty jsi kouzelná (tedy jestli ses ptala na divadlo..). Moc se mi to líbilo, Balzarová a Topfer byli fakt suprový, tedy oni i všichni ostatní...
11. čer 2008 v 11:04  • Odpověz
My máme do konce června lístky 1+1 ( jeden koupíš, jeden dostaneš) do Bránickýho, tak to musím pořešit....

Tak to je fajn, kultura nenní nikdy k zahození...když je kulturní :wink:
11. čer 2008 v 11:06  • Odpověz
tak jsem zpátky, trošku jsem se načekala, ale uklidnila jsem se - dělal mi UTZ, tam žádné změny nejsou, vypadá to tam v pořádku a tak mi dal utrogestan, mělo by to po něm přestat - když ne, tak v pondělí mám naklusat znovu - když člověk přežije tu příšernou sestru, tak ten doktor je fakt skvělej, neplaší zbytečně ale zase nechce nic podceňovat - mám být v klidu a šetřit se - jsem ráda, že jsem tam šla, uklidnila jsem se
tak jdu slupnout první dvě várky :wink:
11. čer 2008 v 11:38  • Odpověz
Teda, vy zase blázníte, chvíli tu člověk není a dočítá romány. :sweat_smile: :slight_smile:

lennik: Teda to já bych nezvládla, kdyby mě v noci takhle často budil záchod, to tě obdivuju, že pak ještě usneš... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a s těma jahodama mi moc nedělejte chutě, bych si je hned dala. :sweat_smile:

Dnes je zase fotbal.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: S kamarádkama se chystáme jít někam posedět, tak doufám, že bude někde volno a nebude se zrovna koukat na fočus. :sweat_smile:

Moni, v HK se to taky všelijak honí, ale ne a ne pořádně zapršet, je to docela dusno... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2008 v 11:39  • Odpověz
míšo: Asi budu zase vyhozena, tak mi pošli na icq, co a jak, ju? Myslím na tě.
11. čer 2008 v 11:40  • Odpověz
Medi, už to tu je napsané :wink:
11. čer 2008 v 11:45  • Odpověz
jdu se odmenit jahodovym koktejlem :wink:
11. čer 2008 v 11:46  • Odpověz
tak jsem objednaná do Gennetu na ten screenging, byli moc milí, tak mám radost - ta krev je na pojišťovnu, UTZ za 1100, to se dá přežít :wink: :dizzy_face: - jdu spát :grinning:
11. čer 2008 ve 12:30  • Odpověz
Míšo, tak to jsem ráda, že je vše v pořádku! Tak hezky odpočívej, dobrou ... :sweat_smile:

Medi, tak tenhle tvarohový dort taky znám ... je vynikající, já ho taky dělám a někdy na něj dám ještě ovoce a zaliju želé ... mňam ... tý jo, já mám dneska strašnou chuť na sladké a to jsem teď zblazla zrmzku

Jinak jsem v práci a balím si tady věci do krabice ...
11. čer 2008 ve 13:09  • Odpověz
Holaaaa.. holky... vsechny moc zdravim! Zase tu jen v rychlosti prolitnu... mam toho nad hlavu... :-/ bude hur :slight_smile: Jinak vcera jsem byla s tchyni na sklenicce a normalne porad se bavi o detech.. takze uz se tesi na vnoucatko :slight_smile: No uz se zacina vsechno nejak tocit okolo deticek.... s petrem se dost casto bavime o detech a uz porad je u nas slyset hlasky tipu.. "az budeme cekat baby" a "az budes cekat baby" a "ty budes krasna maminka" a ty budes tak skvelej tata" :slight_smile: ... atd... no takze my mame taky naslaplo, ale az tak za dva roky....holky musim bezet zase se to tu vali.. zatim pa a hezky den!! At se mate vsichni dobre!!
11. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz
Míšo, bezva!!!! Tak pěkně odpočívej a opatruj bříško :sunglasses:

Anni ahoooj!!!! Tak vy už mluvíte o dětech, to je bezva! My tedy o dětech teď vůbec neuvažujeme, natož o nich mluvit...nějak jsou teď úplně jiné plány...a myslíš, že to ještě ty dva roky vydržíte?

Moni, tak se hezky zbal v práci? Kdy že tam jdeš naposledy? (asi si to tu už psala, ale já sem hlava děravá...)

My chceme jít dneska po práci na brusle, tak se modlím, aby nezačalo pršet...
11. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz
Ahojda, teď jsem konečně vyhodila muže pryč - musela jsem ho upaltit rozmixovanýma jahodama s tvarohem :slight_smile:

míšo, vidíš, my ti to říkaly, to jsem ráda :slight_smile:

ani: Dva roky??,To je strááášně dlouho, to nevydržíte. :wink:
11. čer 2008 ve 14:47  • Odpověz
je anička - dva roky jo? dávám Aničce rok, maximálně dva roky :grinning: :grinning:

Alčo, no na ty brusle. nevim nevim.... ale tak sna se nerozprsi, i kdyz tady se zatahlo teda fest....

teda Medi, Honzík se asi neřídí heslem: Neber úplatky, neber úplatky... :grinning:

jinak jsem si kýchla a zase se to rozjelo... chjo :unamused:
11. čer 2008 v 15:24  • Odpověz
Tak nesmíš kýchat, Míšo, vidíš, že to dělá neplechu.

Tak jsemi si myslela chvíli, že bych mohla mít nový auto...ale prd, náš tatík je na rychlý akce neohebnej, takže mám pořád starou feldu...a když se tam dá kočár, korba a podvozek, tak se tam nevejde n ic jinýho... :cry: Snad se mi tam pak vejde aspoň Honzík... :frowning2:
11. čer 2008 v 15:47  • Odpověz
Medi a jak sis myslela, že bys mohla mít nový auto? bylo nějaký na obzoru?

a jak jsi psala o těch jahodách s tvarohem, cos tím myslela? jak to děláš?
11. čer 2008 v 15:54  • Odpověz
Jééé Medi to je škoda s tím autem, a co to mohlo bejt za autí?

Míšo, tyjo nestraš!!! Buď na sebe opatrná kočko - nohy nahoru a klídek :wink:
No zatím neprší, tak snad vyzaríme na ty brusle (tedy až tak za hoďku, zas jsme zavalený prací)
11. čer 2008 v 16:29  • Odpověz
Fandíte? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. čer 2008 v 18:24  • Odpověz
My s Jéňou fandíme!!!! :sunglasses:
11. čer 2008 v 19:17  • Odpověz
a komu fandí Jéňa? :grinning: :sunglasses:
11. čer 2008 v 19:28  • Odpověz
no čoveče, momentálně chrápe, ale doufám, že našim, byli jsme tak domluvený!!:slight_smile: no potřebujou to hoši!!
11. čer 2008 v 19:35  • Odpověz
no myslim, že i kdyby byl Jéňa vzhůru a fandil, tak těm našim to moc nepomůže :grinning:
11. čer 2008 v 19:36  • Odpověz
no a je to v pr..li!!! :angry:
11. čer 2008 v 19:48  • Odpověz
no je to přesně tam... no nic no - snažili se
11. čer 2008 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.