• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Tak jsme zpátky od paní doktorky, očkovali nás, ale Jeník jenom kníknul, když ho píchli, jinak vůbec nebrečel, je to šikula, no já z toho byla vystresovaná víc než on. Asi mi normálně bylo z toho i od rána blbě, jsem fakt magor! :wink: Ted ještě čekám, jestli Jeník nedostane horečku, uvidíme, prý je to normální reakce. No a kolik vážíme? To se držte - vážíme 7,05kg a měříme 66cm. Prostě otesánek náš malej. :grinning:
Míšo, španělská deka je super, je hrozně teplá, ta se ti na zimu bude hodit.
Těhotná nejsem, jsem si jistá, beru HA.
Tak se pak Míšo vyfot, jak jsi dopadla u kadeřnice. :wink:
13. říj 2008 ve 12:48  • Odpověz
Ahoj kočky,

Leni, to je fajn, že sis u rodičů odpočala. A tedy Jenda je pěknej obřík, se ti tedy pronese co? A koukala jsem na nové fotečky - krása!

Míšo, moc hezký fotečky z procházky! A bříško je už konečně aspoň trochu těhotenský :grinning:
13. říj 2008 ve 13:57  • Odpověz
ahoj Alčo :dizzy_face:
Leni, teda to je obr :grinning: a jste šikulové, jak jste to oba krásně zvládli :wink:
vlásky mám nové - je to hezký, i když uvidím, co mi provede ta ofina, přeci jen je trošku krátká... uvidíme - ale fotit se nebudu, včera mi to stačilo - focení nemám rád :grinning:
čekám na Toma a zase pojedeme k našim brousit postýlku - potřebujem to stihnout, dokud je tak krásné počasí... je z toho bordel, tak je třeba to dělat venku :wink: je to postýlka už 30 let stará - ale holky, ta kvalitka - taková se dneska nekoupí :wink: pak ji budeme lakovat a bude jak nová :wink:
13. říj 2008 v 16:03  • Odpověz
teda holky... koukám, že z květňaček už nás opravdu moc nezbylo - ale skóre vyrovnané - jedna matka, jedna těhule, jedna bezdětná :grinning:
jinak teda mám docela husinu, bo jedna holčina z lednovek se začala otevírat a i s kapačkama má kontrakce po 10ti minutách, zatím nic nezabírá... no snad něco zabere a zastavěji to... :confounded:
13. říj 2008 v 19:28  • Odpověz
hi hi Míšo, vystihla jsi to přesně - že jsme tu pěkně vyrovnané :grinning: jen je to pouze dočasné - zanedlouho (tak tři měsíce) se to otočí na 2:1 :grinning:
Doufám, že to s tou holčinou dopadne dobře - snad jí to nějak zastavěj...
13. říj 2008 v 19:50  • Odpověz
Alčo, co ty víš, třeba si Léňa jen bláhově myslí, že ranní nevolnost je z nervů :grinning: a bude skóre 2-1-1 :grinning:
no snad to zastavěj, ona je o tři týdny víc než já... ale nedokážu si představit takhle brzo odrodit... :confounded:
13. říj 2008 v 19:55  • Odpověz
No nevím, jestli by Léňa byla ráda, kdyby takhle vyrovnávala skóre :grinning:
Brzy to je, rodit v 29tt, ale doktoři jsou v dnešní době už šikovní a takto malá mimča už dokáží "zachránit", ale je to podle mě obrovský nápor na psychiku maminky :confounded:
13. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
hoj holky! :slight_smile: no Míšo máš teda pravdu, že je nás tady sakra pomálu!! A co Stáňa, ta už tu dloho nebyla, Stáni vše ok?
teda, tak snad té holčině nějak pomohou!!!vzpomněla jsem si na svoje pobyty v nemocnici a úplně jsem se oklepala a to jsem na to nebyla nějak moc vážně.

Holky, tak malej je po očkování v pohodě, zato já mám teplotu!! Já se z toho picnu. Celý odpoledne mi nebylo dobře a ted mám úplně zimnici, tak snad zítra bude líp. Jdu si lehnout do vany a pak chrupat. Dobrou!
13. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj holky,

hlásím, že žijeme. :slight_smile:

Ješte vás stíhám s Mišákem na ruce jakž takž přečíst, ale odpovídat s ním nejde. Musím už jít spát, tak snad časem napíšu víc. Musím trochu tlačit na Petra, aby se to hlo s tím netem u nás. :slight_smile:

Zatím papa a dobrou noc. :slight_smile:
13. říj 2008 ve 22:57  • Odpověz
autor
AHoj,
jaji : zoubek jsem nasla ja, ale nebylo to jednorazovy prekvapeni...Asi tyden jsem mu v dasnicce pozorovala takovou tecku, za par dni cinkla a ted uz ho krasne nahmatam a je videt cim dal vic.

Ale Tonda je teda pekne urvanej. Snad je to kvuli tomu zubu. Uz druhej den skoro porad breci.
Jeste nedavno jsem si tu libovala jak je zase hodnej, fakt skoro vubec nebrecel, dokazal si hrat sam, porad se smal a dneska byl teda extremne plactivej a porad se za mnou plazil, abych ho vzala. Jindy si docela dlouho vyhraje sam na zemi, jak uz se vsude doplazi a dneska skoro vubec.
Ted uz teda skoro leze, protoze pri plazeni strida pravou a levou (jak nohy, tak ruce)
Takze na zemi nevydrzi, v lehatku taky ne a ani na ruce nevydrzi dlouho, tak nevim, jestli to jsou zuby nebo jestli je jen previt.

Miso : teda , konecne uz mas brisko. Moc ti slusi. Zavidim, ze se aspon muzes normalne hybat, ja treba cca od 34 tt zacla mit docela fyzicky problemy a posledni tydny uz jsem nemohla ani chodit...Hrozny.
Lednacce drzim palce, at ji mimco udrzi. Ja si vzdycky rikala, uz abych byla ve 28 tt, ze to uz mi miminko zachrani, ale kdyz tady ctu problemy a starosti maminek, co maj nedonosenatka, tak jsem jeste vic vdecna za to, ze jsme to doklepali do konce.

Leni : ty jo....jako Jenik za chvili preroste Tondu !!! :astonished:
Tonda mel pred tremi tydny 7,5 kg
Jenik je sikulka, ze takhle pekne zvladl ockovani.
Tonikovi uz zbyva jen posledni Prevenar a uz ma mimini ockovani za sebou. Taky ho nese statecne a reakci zatim zadnou nemel, ze by treba vic brecel nebo mel teplotu.

Ahoj Stani, co dat nekdy tu ZOO? Sice ma byt hezky uz jen tenhle tyden, ale ja myslim, ze tam i tak muzeme nekdy zajit...spolecne s ostatnima prazandama, co Leni a spol ?
Ja tam byla tusim ve ctvrtek s kamoskou a bylo to moc fajn.
14. říj 2008 v 01:19  • Odpověz
autor
taky bych rada jela k te Mede !!!

Dneska ponocuju, protoze jsem si schrupla spolecne s Tondou. Sla jsem spat s nim kolem 19:30....byla jsem uplne grogy z toho jak dnes casto brecel...tak jsem se ted krasne vyspala...
ale zase pujdu nebudu tu az do rana :grinning:
14. říj 2008 v 01:20  • Odpověz
dobré ránko holky!
tak Jeník měl v noci teplotu, ale nakojila jsem ho a bylo po teplotě, tak mám asi zázračný mlíko. :wink: Ale zato hrozně kýchá a má skleněný očička, vypadá to zase na rýmu.:frowning2: Já měla v noci ještě taky teplotu, ale ráno už nic a ted mi jen pobolívá v krku a jsem jak praštěná palicí, tak snad se z toho nějak vyhrabem....
musim jít zabavit Jeňulíka, až půjde spát, tak napíšu víc.papa
14. říj 2008 v 08:29  • Odpověz
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, nestíhám, jdu s dětma do rodinného centra a vozit Áďu, tak tu nebudu, pak budu prozměnu hlídat Sandru, L jdou s A na kyčle, pak jdu cvičit a pak nakupovat doplňky do ložnice a rozhodovat se o barvě - tak snad se ukážu večer
Leni, ať je vám oběma brzy dobře
14. říj 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky...tak jsem si myslela, jak vám napíšu román a než jsem dočetla, tak se to vzbudilo. Tak jsn ve zkratce...
Míšo, s těma klukama to máš recht, já včera otevřela katalog Neckermanna s dětskejma věcma a tam byly věci XXXL por děti...děs...

petru, ozvi se a přijeďte, ale dej vědět dopředu, ať tu není takovej hampejz :slight_smile:
Gratulujem k zoubku. kamarádka dávala nějakej Baby dent myslím nebo tak nějak, aby to malou nebolelo, když se zoubky prořezávaly.

Leni, je super, že jste si to užili u vašich, Jeník je šilku, že nekníkal u očkování a je to teda pěknej kousek...Hezky se uzdravte a taky přijeďte..

My se máme fajn, když to moc neřve ;.) Jinak ale taky, je docela hodná...
Musím tomu jít dát ucpávadlo, začíná se mrnit..
14. říj 2008 v 09:54  • Odpověz
holky tam mám zase horečku, Jeník chrupe na balkoně, tak si jdu taky lehnout a bolí mě v krku, vypadá to na angínu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi budu muset zajet k doktorce.... to jsou radosti.... :unamused:
14. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky,
my měli včera uřvaný celý den, snad to je tím úplňkem ... nebo fakt nevím, jsem byla úplně k.o. :confounded: A to jsem ho poslední dobou tak moc chválila ...
Dnes jsme byli u doktorky, Dany má pořád nějaké kožní problémy ... začalo to vyrážkou v obličeji, tu jsme šťastně vyléčeli, potom to jsou ty stroupky (lupy) v hlavičce, má to po celé hlavičce, prý to děti mají dost často, takže to pořád mažeme krémem od dr. a zatím teda nic moc zlepšení, sem tam mu to vyčesávám, má to i v obočí a od toho má strašně suchá víčka na očičkách, takže si je pořád dře ručičkama ... a do toho se teď přidaly ouška :cry: Má za ouškama úplně zmokvalou kůžičku ... takže vysoušíme řepíkem, ráno to má celé přilepené, no strašný ... a aby toho nebylo málo, tak má na ručičkách strašně drsnou kůžičku a dnes mi dr. oznámila, že to může být ekzém ... :frowning2: Takže máme jít na kožní ... ach jo :frowning2:
A taky nechce vůbev pást koníky, asi jsem ho málo dávala na bříško a teď když se tak dám, tak je jako žába rozpláclý, narve si pěst do pusy a spokojeně si dudá ... takže musíme trénovat, jinak budeme muset chodit na rehabilitaci ... tak si tak někdy říkám, zda jsem vůbec dobrá matka ... když toho je teď tolik ... :cry:

Leni, to je fajn, že jste si to u rodičů užili! :wink:
To je mi líto, že se necítíš ok, tak honem do pelechu a potit a potit a potit :wink:
A Jeníček je pořádný chlap! To jsem zvědavá, kolik bude mít Dany na 3 měsíční kontrole ...

Petru, gratuluju k prvnímu zoubku! :wink: Toto letí, vy už máte zoubek!
Včera ohledně těch zlobení dětí ... možná bylo něco ve vzduchu, Dany byl na zabití a dvě kamarádky mi psali, že obě děti skončili díky vztekání ve sprše :grinning: Tak snad to bude lepší! :sweat_smile:

Míšo, koukla jsem na fotečky ... krásný bříško, fakt ti vykouklo! A moc krásné fotečky :slight_smile:
Ohledně kluků ... já se toho taky děsím, až bude Dany větší ... člověk mu dá vše, co může, vychováváš ho a potom tě pošle někam ... fatk se toho děsím, protože když teď vidím ty típky ... :confused: :rolling_eyes:
No musíme doufat, že nás to mine ... ale myslím, že o moc líp na tom nejsou ani holky ... někdy si právě zase s MM říkáme, že jsme na jednu stranu moc rádi, že máme právě chlapečka! :wink: Protože když kolikrát vidím v dnešní době ty holky ... někdy se nestačím divit ...

Medi a co nové fotečky? Ráda bych Andulku viděla :wink: To je fajn, že se máte dobře ... a i to řvaní se určitě zlepší! Danymu se to zlepšílo po šestinedělí :slight_smile:

Kdepak máme Herminku a co Amorous? Tu jsem tady neviděla strašně dlouho ...?

Jajinko, jsi šikula! Máš krásné výtvory! :wink:
14. říj 2008 ve 12:32  • Odpověz
Moni, určitě se to zlepší, třeba vám na tom kožním dají něco, co opravdu pomůže a bude to dobrý. S tim pasením to trénujte a uvidíš, za chvilku bude pást koníky jako ďas. Určitě se neobviňuj, že bys něco dělala špatně!!! Všechno bude zase dobrý!! Co to koupání ve vaně, jak vám to jde?

Holky mám angínu, už mi není tak zle, ale jsem strašně unavená, naštěstí Jeník byl dneska hrozně hodnej a nechtěl moc chovat. Já už ho normálně nemůžu chovat moc dlouho, je hrozně těžkej, pěkně mi z něj bolí záda a levý rameno.
tak já jdu chrupat, mějte se všechny moc hezky!
14. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz
Teda holky, kde jste kdo?
já jsem vzhůru od 4:50, už jsem dvakrát prala, Jeník se totálně posral,že to měl až na hlavě, fakt nevím jak to dělá. :grinning:
15. říj 2008 v 07:42  • Odpověz
ahoj Leni, jsem tu, jdu udělat snídani a něco napíšu
jak ti je?
15. říj 2008 v 08:28  • Odpověz
Medi, ten katalog od Neckermanna jsem viděla taky a fakt jsem si říkala, že asi bude chodit nahej - oni jako jsou krásný věci, ale v těch hodně drahých obchodech... zase to taky nejde tam kupovat všechno.. no uvidíme
včera jsem byla v rodinném centru s dětma a tam byl krásnej chlapeček - tak 2,5 let a fakt moc hezkej a myslim, že náš Filip bude podobný tip - tak mě to trochu uklidnilo :grinning: - jsem magor co? :grinning:
ale jste zlatíčka, že mě za to nějak neodsuzujete, věty: hlavně, že je to zdravý" mám plný zuby ... to přece sama vím a vážím si toho, ale taky bych potřebovala trochu pochopení a vy jste zlatíčka :wink:

ahoj Stáni :wink: rádi bysme tě tu měly častěji, tak že vyřizuju Petrovi, ať si pohne s tím netem... - a ty to zařídit nemůžeš?
15. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
ty jo Míšo je mi nic moc, ale držím se, musím. Nějaký ležení nehrozí a to ještě musím ven, protože jinak mi Jeník neusne. Ale horečku už nemám, tak snad to bude dneska lepší.
15. říj 2008 v 08:38  • Odpověz
Petru, gratuluju k zoubku, teď už budou parádně přibývat :wink:
a díky holky všem za pochvaly fotek :wink: - já se hrozně nerada fotím... a bříško nezalezlo, takaže opravdu vypadám jak těhotná!!! od 26. týdne, no bylo na čase :grinning:

Moni, to mě mrzí, že má Daneček takové problémy... ale určitě to není tebou, děláš pro něj první poslední. samozřejmě s tebou nejsem ,tak těžko můžu posuzovat, jak se o Danečka staráš, tak nechci, aby to vyznělo jako nějaké klišé a že se očekává, že to napíšu, ale vím, že ty jsi skvělá máma!!!! tak ať tě chmury brzy opustí jo? chápu, že to člověka takhle napadne, ale v tvém případě to tak opravdu není. Přesně si pamatuju, když měla Sandra ten epi záchvat, tak ségru napadalo to samé.... je to asi úděl každého pořádného rodiče, že si bere vinu za to, co se dětem děje - a holky, špatná zpráva: asi to tak bude po celý život :grinning: :grinning:

holky a co ta Hermi a Amorous? Hermi je občas vidět na beremku, ale Amorous teda, po té není ani vidu ani slechu...

teda Leni, to jsi ten výlet pěkně odnesla co? doufám, že tě to brzy opustí... co máš dnes v plánu?
15. říj 2008 v 08:42  • Odpověz
jé Leni, to mě mrzí, škoda, že nejsem v Praze, bych přijela a s Jeníčkem vyjela na prochajdu, abys mohla ležet... no uvidíš, kdyby se to nemělo lepšit, tak by asi bylo třeba, aby třeba přijela mamča nebo zůstal doma Láďa..
15. říj 2008 v 08:43  • Odpověz
jo a taky zdravím Alču, aby to bylo úplné - ta se na nás určo přijde podívat co? :wink: :dizzy_face:

já jsem si dneska naplánovala velký úklid, tak jsem zvědavá, kolik toho stihnu... přeci jen ta velikost bytu je v tomhle celkem hukot :grinning: - dvojnásobné metry čtvereční jsou při vytírání znát :grinning:
a taky mám v plánu dvě pračky, včera jsem něco pokoupila na Filípka, tak to tam taky hodím
no a Rozárka potřebuje koupel, učesání a ostříhání jak prase drbání

jinak jsme se rozhodli hodit ložnici do zajímavé barvy a holky, to bude hukot! jsem na to fakt zvědavá, protože jdeme do hoooodě zajímavé barvy - takové růžovočervené :grinning: - máme ložnici světlé dřevo kombinované s poměrně velkými stříbrnými plochami... a tahle barva je k tomu super, ale je to na ložnici hodně netradiční - dneska doběhnu koupit ten závěs, přehoz přes postel, nechat našít polštářky a pak dojedeme namíchat barvu, kterou se bude dělat stěna za postelí - závěs je v takové barvě, že to přechází od tmavší ke světlejší, tak jeden ten odstín hodíme na tu stěnu - no to bude mít Filípek podívanou :grinning:
15. říj 2008 v 08:49  • Odpověz
tak a máte chvilku co číst :grinning:
15. říj 2008 v 08:49  • Odpověz
teda Míšo, to bude super s tou růžovočervenou, je to teda hodně odvážné, ale mě se hrozně líbí výrazný barvy v bytě, no ale u nás jsem si troufla namalovat takovou barvu jen v chodbě, víc mi neprošlo. :slight_smile: A kolik máte metru čtverečních? Teda ty už jsi 27.týden? Já jsem včera koukala na svoje fotky ze 27.tydne, to jsem šla naposledy do práce, ty jo mě to připadá, jak před sto lety!!

Drak mi ted usnul, je teda dneska pěkně ukňučenej, tak já si jdu na chvilku taky lehnout.
15. říj 2008 v 10:12  • Odpověz
Hoj holky,

koukám, že nás včera navštívily i ostatní maminy :dizzy_face: všechny zdravím!

Leni, ať je ti brzy lépe!

Míšo, to bude super, pak musíš novou ložnici vyfotit.

A já zase mizím, balíme, budeme se stěhovat, tak je tu celkem hukot...papapa
15. říj 2008 v 10:19  • Odpověz
no holky, jsem zvědavá, jak ta ložnice dopadne - ještě k tomu přímo budu kupovat suchou vazbu - teda dostala jsem na ni penízky od mamky, dostanu ji k svátku... tak to pak nafotím... snad to bude fajn
Alčo a kam se stěhujete? co kde stavíte nového?

Leni, ono to fakt utíká co?
půjdeš k doktorce? a můžou se vůbec při kojení antibiotika?

jinak jsem dneska celkem akční, mám vyprané a pověšené 2 pračky, zameteno, vytříno, uvařený a snědené oběd... celkem mě to zmohlo, tak zavřu oko a pak si jdu umýt vlasy, to jsem zvědavá, jestli se mi to podaří upravit do podobného tvaru jako kadeřnici v pondělí :wink:
a pak musím pro ty závěsy a do banky
15. říj 2008 v 11:46  • Odpověz
Míšo u doktorky jsem byla včera, antibiotika mám, prý tyhle při kojení nevadí.
Teda dneska mám malýho protivu, opískanej, vzteká se, spát nechce, zítra přijede děda, tak už se těším!
15. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz
leni...vydrž :wink:
míšo, jsi odvážná s tou barvou :slight_smile: :sunglasses:

nestíháááám :wink:
15. říj 2008 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.