• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
bafiky baf
jen hlásím, že na modrý střeše jsou zas fotečky dnešního výtvoru... pro zájemce...

Míšo stěhujeme se až do Počernic, žádná stavba se zatím nerozjíždí, asi se tam ukoušeme nudou :confounded: snad od nového roku rekonstrukce a přístavba Čerňáku (CČM)...ale to je ve hvězdách :frowning2:
15. říj 2008 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj, tak mi to na chvilku usnulo... :slight_smile: Ale budí se to...tak jen ve zkratce. včera šílená noc, samej prdík a a krk...takže jsem furt vstávala...no, nakonec to spalo aspoń ráno,. takže jsme zvládla odeslat fotky do fotolabu a vypravit nás na návštěvu k našim. Tak proběhla v pohodě, už snad nejsou nakažlivý...ale mamka pořád není Ok, asi už nikdy nebude stejná jako dřív...já jsme to nějak vzala, ale ségra se s tím nemůže vyrovnat (byly jsme obě, udlělali hromadnou prochajdu, naši si střídali kočárky, bylo to fakt fajn)
Honza je někde na koncertě našich kamarádů a přijede bůhví kdy. Zahrál si na dohazovače a přivedl svou spolužačku a představil ji jednomu našemu super kamarádovi, co je pořád nepochopitelně (pro nás, páč je fakt zlatej a hezkej chlap) sám...al prej snad si docela padli do oka...no, uvidíme.

petru, co ta návštěva? V pátek by to bylo fajn...co ty na to: vyprala jsem tu rychlozavinovačku, abych ti to mohla vrátit...ale neprala jsem už znova to povlečení v košíku...doufám, že to mic neva. Budeš chtít i to těhu oblečení zpátky? Kdyžtak to schrastím dohromady. :wink:

Jdu se pomalu položit k tomu našemu štěstí...teda dneska jsem silná a položila jsem ji do postýlky, no uvidíme, jak vydrží. Dost se tam budí....a navíc špatně usíná..takže jsem ji uspala u nás v posteli a přenesla....tak se necháme přesvědčit. třeba to docela půjde...

jo, začala se na mě smát :grinning: :slight_smile: A taky mi podle mě odpovídá...začala vydávat takový pisklavý zvuky,je strašně sladká :wink: (Míšo, já nechtěla holku a vidíš a slyšíš mě? Dokonce měla dneska i růžový tričko...se stydím, jak jsem nedůsledná.. :sweat_smile: :dizzy_face: )

Zítra musím s autem k automechanikovi, tak uvidíme, kolik to bude stát...ale počítám tak cca 2000,- Zase další výdaje. Ještě, že bude mít Honza za ty překlady ze slovenštiny...byly to otázky pro Evropskou komisi...a některý byly fakt hustý. Třeba jestli vědi, že hnutí Hammas dává do školek filmy, co vypadaj jako disneyovky, ale vychovávaj děti k tomu, aby z nich byli sebevražedný atentátníci. Nebo ten trouba ze Sudetoněmecký strany...že prej češi nemají právo na Karlovarský oplatky, že na ně má právo jen jedna chudinka odsunutá paní, co bydlí v Bavorsku a vyrábí Karlsbader Oblaten....a tak

Tak já už fakt jdu. Mějte se a snad zítra... :sunglasses:
15. říj 2008 ve 23:25  • Odpověz
teda holky, co to dneska je? já si tady chtěla postěžovat, jakou hrůzu jsem dneska zažila na zátěžovým testu na cukrovku a tady nikdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Alčo, teda ten stromeček já nádhernej, z čeho to je? fakt úžasný.. šikula :dizzy_face:

Medi, já se z toho tvého :ono to tu řve - fakt pos..u :grinning: to je hrozně vtipný

a co ta mamka? jako že se změnila psychicky? nebo jak?

jinak ten test byl fakt hnus, jsem to teda musela hodně rozdýchávat, to je fakt jak když vezmeš tři citronky s půlkilem cukru a ještě se do toho rozmíchají antibiotika.... no však to většina z vás zná.... bleeee a do toho tam se mnou seděli 3 důchodci a pili to se mnou... nejhorší bylo, že když jsem čekala v čekárně a bylo mi všelijak a nějaký pán tam začal kašlat, bo se začal dávit - no já myslela, že taky vrhnu...

jsem ráda, že to mám za sebou - bleeee
16. říj 2008 v 09:58  • Odpověz
jinak ještě k té barvě v ložnici - máme ložnici světlé dřevo a kombinované se stříbrným čelem - +kus skříně je stříbrné... takže k tomu dát barvu je fakt mazec... modrá je studená, jakékoliv odstíny žluté či oranžové ke stříbrné nejdou... takže tohle je jediná možnost.. zelenou moc nemusím... (ha, proč máme zelený kočár? :grinning: )
no určo to vyfotím - už mám doma suchou vazbu k tomu, bude ten závěs, jedna stěna, přehoz přes postel do vanilkova a na tom z té samé látky jako závěsy našité polštářky :dizzy_face:
16. říj 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahoj,

Medi, tak se vždy směju, když píšeš o Aničce jako o tom - je to trochu zvláštní, ale svým způsobem hrozně roztomilé.

Lenni, jak je?

Míšo, test na cukrovku - fůůůj, no hlavně, že to máš zdárně za sebou! Stromeček je z buxusu a sušených květin. Prý až buxus uschne, vydrží to klidně i rok...tak uvidíme.
16. říj 2008 v 10:54  • Odpověz
ahoj vespolek...píšu jedmou rukou, páč to zas řve :wink: :wink: (myslím to miminko) :sunglasses:

Odvezla jsem ráno auto k automechanikovi, protože nám řekli na technický, že je třeba vyměnit silentblok...a on mi volal, že je to ok, že nejspíš na technický měl někdo blbej den....tak mi vyměnil jen tu vložko (někdo mi zničil zámek u řidiče - nejspíš se chtěl vloupat) a stálo to 1000,-....

Jinak máme dneska vcelku volno, jsem zvědavá, kdy dorazí Honza...maj oslavy 125 let od založení Zatlanky...tak tam musí být. Zítra maj dokonce něco v Nár.domě na Smíchově....
16. říj 2008 v 11:13  • Odpověz
Ahojky holky, jen se hlásím, mám tu dneska tatku, tak napíšu až zítra. Je mi už dobře, jen jsem taková unavenější. Tatka se těšil, že bude vozit kočárek a jako na potvoru prší, tak ted jezdí s Jeníkem dole pod okny a v podchodu pod naším barákem, aby ho uspal. Jeník ted chce být v kočárku jen když jde spát, to je 2x za den na chvilku, ale když se vzbudí to je jekot a jinak tam nechce být vůbec, nehrozí že by byl vzhůru a jen tam koukal, to se začne vztekat a ječí, já vůbec nevím, jak bych s ním někam jela třeba mhd, když by nespal, to je prostě zatím u nás utopie, myslela jsem si, že se to zlepší, ale zatím to nevypadá, takže na nějaký výlety za váma můžu zapomenout, leda že by mi zrovna spal, jenomže on zase tolik přes den nespí, já si myslím, že až bude ve sportáku a bude si koukat dopředu, tak to bude jiný, doufám, protože já se takhle s ním vůbec nikam nedostanu.

Jdu uklidit a uvařit, mějte se krásně a já se ozvu zase večer. Pa
16. říj 2008 ve 13:41  • Odpověz
leni: A nepomohlo by mu otočit korbu obráceně, aby na tebe neviděl (pokud to jde) a trochu ji nadzvednout? Ségře to pomáhá u Marťase...jen mu nadzdvihne dno.

Jinak jsem hodila na stránky nový fotky :slight_smile:

http://hazlbauerojc.webgarden.cz/anicka/6-tyden.html
16. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz
Tak taťka už je podruhý s prckem venku, tak jsem uklidila, vyluxovala a připravila večeři - kuře na porku se smetanou, se šunkou a s brkaší, mňam!

Medi, ta korbička otočit nejde, to bude mít až ve sporťáku a tu korbu má ten náš kočár trochu nakloněnou trochu dopředu normálně, tak asi musíme vydržet, kdybych měla auto, tak to by bylo super, v autosedačce se mu líbí moc. Ale u Jeníka člověk nikdy neví, ted nám třeba začal zase ječet večer v postýlce a to už krásně sám usínal od 6.týdne, tak nevím, co se mu ted děje.
Krásný fotky Andulky!!!! A jak krásně zvedá hlavičku, šikulka!!!! :wink:

Alčo, ten stromek je supeeeeer!!!!

Míšo, ten fůůůj, bléééé, to musel být hnus, tak hlavně, že to máš už za sebou!!! Já na tom naštěstí nebyla. A kdy budeš mít výsledky?
16. říj 2008 v 16:07  • Odpověz
Medi, koukala jsem na fotečky - Andulka je k sežrání, ale co ti musím napsat - ta fotka z podzimní procházky, jak jsi tam ty s kočárkem je nádherná, moc ti to sekne a vypadáš krásně hubená :dizzy_face:

Jinak tedy jsem dost šokovaná tím požárem Průmyslového paláce :frowning2: :frowning2: :frowning2:
16. říj 2008 ve 21:43  • Odpověz
autor
holky nesel mi dva dny net a nestiham docist, pac jdou Zoufalky....
tak po manzelkach....
16. říj 2008 ve 22:40  • Odpověz
kde jste kdo?????????????????????

no venku je konečně hezky, tak asi proháníte kočáry :dizzy_face:
17. říj 2008 v 10:21  • Odpověz
ahojky, jsem tu! Jeník konečně chrní. Holky poraďte jak nezapomínat si vzít HA. Já jsem hrozná! Furt zapomínam, bojim se, že tímhle stylem by měl Jeník brzy sourozence! Nastavím si asi upomínku na mobil, aby mi to pískalo, nebo já už nevím.
Dneska se narodila mojí bývalé kolegyni holčička, hrozně chtěla kluka!!! od té doby co jí znám, tak říkala, že až bude mít jednou miminko, musí to být kluk. Byli jsme tři kolegyně v práci a dělaly jsme si srandu, že se jednou domluvíme a budeme mít mimča ve stejnou dobu, abysme mohly jezdit s kočárkem a tak, no povedlo se nám to, já porodila v červenci, ta druhá kolegyně v září a ta třetí dneska. jedna bydlí ted na Floridě a druhá v Bratislave, takze to kocarkovani nam asi fakt nevyjde. :slight_smile:
Jeník je vzhuru, spal 20 minut, to bude zas umrčenej.....
tak pa
17. říj 2008 ve 13:15  • Odpověz
Holky teda tady je dneska mrtvo!!!!!!

Tak Jenda mi dneska spal asi tak hodinu a pul a ted jsem ho uspala, tak uvidime, ale nemuzu ho nechat spat dlouho bo by mi zase neusnul po koupaní. Uplně se mu teď rozhodil režim co měl, krásně už spinkal 2x denně a byl spokojenej a ted je umrčenej, protože spí málo, je to na něm vidět, nevím, čím to je. Ale děla hrozný pokroky, dneska se už smál nahlas, ale jen tak malinko, no bylo to úžasný, až jsem měla slzy v očích a už krásně pase, na břiše si už vydrží i chvilku hrát. A při kojení se na mě začal usmívat, no já z toho učůrávám (jak by řekla Petru:slight_smile: ), sice pak kojíme půl hodiny místo 10 minut, protože na mě furt čučí, ale je to sladký!!!:slight_smile: A začal na mě koukat, když jím a pomlaskává si přitom, ten mě za chvilku sní!!! :slight_smile: Dala jsem do alba nějaký nový fotky, tam už vypadá hrozně velikej a takovej rozumnej!!!:slight_smile:

Moni, jak jste dopadli na tom kožním???
17. říj 2008 v 17:15  • Odpověz
no teda...... já sem snad přestanu chodit, si tu povídám sama pro sebe, to mě teda fakt neba... :pensive:
mějte krásný víkend!!
17. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz
ahoj holčičky moje,
jdu vás pozdravit z Moravy, doma mi přestal jít net :confounded: :angry: ,tak jsem tu nemohla být a ani o víkednu se moc nedostanu - snad se nám podaří v pondělí ten net rozchodit, pěkně mě to štvalo¨
dneska nám přišel kočárek, ale nestihli jsme ho dát dokupy, bo jsme jeli pryč, ale pak ho hned nafotím a dám do alba :dizzy_face:
dobrou a pěkný víkend!!!
17. říj 2008 ve 22:10  • Odpověz
autor
leni : Jenik je nadhernej a musim uznat, ze je ti fakt desne podobnej. Uplne me to pobavilo, kdyz byl malinkej, tak mi to tak neprislo, ale ty posledni fotky jsou proste jasny :grinning:

Míšo : jsem zvedava na kocarek....

musim vas docist, at jsem v obraze...

holky Prazandy, co srazik ? Kdbyy bylo hezky tak ZOO a kdyby ne, tak vim o skvele pizzerii na Palmovce, kde je detsky koutek.
18. říj 2008 ve 22:14  • Odpověz
18. říj 2008 ve 22:21  • Odpověz
autor
je to na metru a jezdi tam spousta tramvaji, tak by to snad pro vas nemel byt problem, ne ?
18. říj 2008 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ranko,

Leni, fotečky jako obvykle supeeeer!!!! Jeníček už je fakt kus krásnýho chlapa :dizzy_face: :sunglasses:
S tou HA - asi si fakt nařiď pravidelnou upomínku na mobilu. Já už to mám tak automaticky zažité, že si vždy vzpomenu, ale když takhle začínáš (předpokládám, že po delší době), je nutný se to znovu naučit. Uvidíš, že za pár týdnů a měsíců už to bude automatický, nebo do tý doby zase HA vysadíš kvůli druhýmu špuntovi :grinning:

Petru, tedy Toníček už je velikej, no už se z něj stává to batolátko... :dizzy_face: krásný fotečky!
Já jsem klidně pro sraz, já s tím nemám žádný problém. Od pondělí se začínáme stěhovat, takže tento a příští týden nevím, jak na tom budu časově, ale pak vzhledem k tomu, že nemáme žádnou práci ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: ), tak si myslím, že bych se mohla uvolnit i dřív...

Míšo, tak koukejte rychle internet zprovoznit! Jsem zvědavá na kočárek :dizzy_face: A jak se vlastně líbí Tomovi v nové práci?
19. říj 2008 v 08:09  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Alčo, tys mě dostala...hubená teda fakt nejsem :grinning:

Leni, no jo, to se tak někdy přihodí, že si chce člověk povídat a on nikde nikdo, co?

My byli včera rádn o na fotbale s klukama...teda oni hráli, my se ségrou fandily a pak jsme jeli do čelákovic zahrát si badminton. Kočáry jsme odstavili v tělocvičně...no, moc jsem tomu nedala...bylo to drsný sebou trochu po těch 9 - vlastně 10 měsících hnout. A pak jsme byli v pizzerii, měla jsou úúúžasnou hermelínovou pizzu s brusinkama.

A večer jsme plavali ve vaně...Andulka nejdřív byla vyděšená, ale nakonec si to myslím docela užívala. Stáhnu fotky a pošlu na stránky :slight_smile:

leni, taky se těším, až bude brouk víc reagovat. Zatím se jen občas usmívá, když na ni mluvíme a taky si začala broukat a odpovídat nám.

Míšo, sem s fotem kočárku :wink:

Alčo, co ty o víkendu na netu? Neměla by sis někde užívat, dokud můžeš - že jo holky -matky... :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Co je s Anninkou? Ta už tu nebyla aspoň 2 měsíce...nějak na nás kašle, holka.

Petru, mě se moc nechce zatím nikam městskou, nejsme očkovaní...jen na TBC a to mi přijde málo. Takže kam můžu dojet autem, dojedu, ale jinak moc ne.
Teď na to koukám, to je na Palmovce, tak to jo,to je super, to přijdem. :slight_smile:
19. říj 2008 v 10:44  • Odpověz
holky, jen na skok, mám nápad, co děláte v sobotu 29.11.? :slight_smile: :slight_smile: Co takhle předvánoční sraz jako minulý rok? Vím, že Láda bude pryč celý víkend, tak to můžeme udělat u mě. Je mě to ted napadlo.
Dneska jsme sami doma, Láda jel po obědě na lov jelena a vrátí se až v noci.
19. říj 2008 v 15:22  • Odpověz
autor
Medi : jo jo Palmovka, to máš blízko, tak se pak nějak domluvíme....nebo se dřív konečně dostanu do Kbel..

Lenni : jsem pro, píšu si předběžně do kalendáře. Raději bych to teda udělala někde blíž, pro mě jsou ty Košíře pitomý a žádný nízkopodlažní spoje, ale co bych pro tebe neudělala, když ti Jéňa pláče v kočárku :wink:
19. říj 2008 v 15:45  • Odpověz
autor
holky, máme druhej zub :dizzy_face: ! Je to srandovni. Tonik uz zacina bejt fakt dite a ne mimino :grinning:
19. říj 2008 v 16:20  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
net zprovozněn a my jsme už doma :slight_smile:
jinak my do Prahy jedeme 22. - takže ten týden před, tak to bych mohla přijít, ten další týden stopro ne... jedu do Prahy 1. a 22. - lektoruju na výcviku, jet tam víckrát už bohužel finančně nevyjde :(

myslíte, že byste mohly toho 22.?
19. říj 2008 v 19:29  • Odpověz
Hezký večer kočky!!:slight_smile:
Tak manžel skolil jelena a už jede domů.:slight_smile: Tak bude asi jelení guláš. :wink:
Toho 22. můžu klidně taky,to už by nemohlo být u nás, ale to je mi jedno, kdekoliv, hlavně když vás všechny zase uvidím. :wink:
19. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz
holky, tak kočár složen :dizzy_face:
je taaaak krásnej :dizzy_face: a nejlepší je, že fakt hraje, je to taková relaxační hudba s dětskými motivy - no prostě úlet :grinning: :grinning:
zítra vyfotím jo?¨
dobrou noc
19. říj 2008 ve 21:33  • Odpověz
Ahoj holky,

opet vás jen v rychlosti zdravím. Dneska vás nestihnu asi ani dočíst. Přitom bych vám toho chtela tolik napsat.
No snad bude brzy ten net. Petr musí koupit nejakou krabičku, která bude vysílat signál po baráku a pak přijímač k našemu PC. No snad už to nebude dlouho trvat a bude to pak fungovat. :dizzy_face:

Míšo, přejeme Ti všechno nejlepší k svátku. Ať se ti splní všechna přání a hlavne, ať jste s Filípkem zdraví. :slight_smile:

Leni, jak ti je? Už je to lepší? :slight_smile:

Moni, myslím, že jsi tu psala, že Daneček nechce být na bříšku. Určite to není kvůli tomu, že bys byla špatná máma (stejne, jako s tou pokožkou, to podle me neovlivníš). Mišák na bříšku taky nechtel být. Strašne se vztekal. Tak jsme ho tam taky moc nedávali. A když se sám naučil se na bříško otáčet, tak už se mu tam líbí. :slight_smile:

Petru, gratuluju Toníčkovi k prvním zoubkům. :slight_smile:

Jak píšete o srazíku 22., to myslíte až listopad, že jo? :slight_smile: Budu se snažit sem chodit pravidelne, ale kdybyste na nejbližší dobu vymyslely nejaký srazík, tak mi, prosím, dejte vedet SMSkou. Doufám, že vás brzy uvidím. :slight_smile:
19. říj 2008 ve 22:40  • Odpověz
A ješte v rychlosti nejaké novinky od nás. :slight_smile:
Mišákovi bylo minulý týden půl roku - to to letí. Na kontrole (5 dní před 6 mesíci) mel 68cm a 7200g. Taky dostal očkování - ani nekníknul. :slight_smile: Jen se rozbrečel, když Dr. očkovala kamarádku Elišku, která se při tom rozbrečela. :slight_smile:
Mohli jsme zkusit na noc kaši, jestli bude Mišák líp spát. Zkusili jsme to v pondelí. To Mišák po lžičce šel a celkem mu to šlo. :slight_smile: V úterý už ale baštit nechtel. Neotvíral pusinku a nekolikrát mi bouchnul do lžičky a tou si pak šmátral po obličeji, takže jsme oba byli pekne zalepení. :slight_smile: Po chvilce jsem to vzdala a znovu jsme to zatím nezkoušeli. V noci se Mišák budí tak 1-2x, což mi nevadí, to zase hned usne. A ráno vstává mezi 5.-7. hod., což už je pro me horší, ale od toho kaše nepomůže, to už je asi vyspinkanej, když usíná okolo 20.hod. :slight_smile:
Brzy asi vyzkoušíme první normální příkrmy - mrkev, brambor, banán,... víc nám Dr. řekne za 3 týdny na dalším očkování. No jsem na to zvedavá. :slight_smile:
Mišák se umí přetáčet na bříško a tento týden se to naučil i na záda. Musím ho na posteli začít víc hlídat. Ráno jsme usnuli a probudil nás brek - Mišák se posunul asi o půl metru, přetočil se a hlavičku mel už mimo postel. Na bříšku zvedá zadeček, ale plazit se ješte neumí. A na zádech začíná víc zvedat nožičky, ale ťapky si ješte nechytne.
Koupání má celkem rád. Ale zjistil, že když dá hlavu na stranu a otevře pusinku, že mu do ní neco teče. :slight_smile: Hlavne, že pak řešíme, jestli mu máme vařit z normální nebo kojenecké vody. :grinning: :slight_smile:
V sobotu jsme byli na vítání občánků. :slight_smile: Mišák byl hodnej. Jen už se pak trochu vztekal, protože byl unavenej a taky jsme mu nechteli dát kytku, protože by ji snedl. Už si ji cpal do pusy. Jako všechno, co se mu dostane do rukou. :grinning: :slight_smile:
A ve čtvrtek jsem byla poprvé cvičit. :slight_smile: Petr jezdil s Mišákem v kočárku, vydržel mu spát celou dobu - asi 1,5 hod. Petr mel dovču, tak to šlo. Teď to asi budeme delat, že si kočár předáme, až Petr pojede z práce. Snad to Mišák bude zvládat a bude hodný i v příštích týdnech. :slight_smile:

Tak to je asi všechno z tech nejdůležitejších vecí. Teď nevím, jak se sem dostanu. Zítra přijede kamarádka s mimčem (o 10 dní mladším než Mišák) a v úterý brácha s rodinkou. :slight_smile:
Musím jít spát, abych byla schopná se ráno probrat, až bude to naše zlatíčko vstávat. :slight_smile: Dobrou noc. :slight_smile:
19. říj 2008 ve 23:03  • Odpověz
Tak jsem ješte dočetla tuto stránku. :slight_smile:

Leni, s tou HA - asi fakt tu upomínku na mobil. Me na to Dr. rovnou upozorňoval, tak mi doporučil tu 3 mesíční injekci, že se na to nemusí každý den myslet.
Mišák v MHD naštestí vetšinou spí, ale taky už mi nekolikrát brečel. Proste jsem se ho snažila uklidnit a ostatních jsem si nevšímala. Mišák spí v kočárku jak kdy, vetšinou tak půl hoďky, ale v poslední dobe se mu povedlo párkrát i 1,5 hod. A dost často vydrží po probuzení koukat a nebrečí, ale nekdy se vzteká, tak ho na jedný ruce nesu a druhou tlačím kočár. :grinning: :slight_smile:

Petru, s tou pizzerií souhlasím. Už jsem tam byla, ale je to dávno. Snad by jela nízkopodl. tramvaj z Dejvický. Eskalátory na Palmovce sice asi jsou až nahoru (nevím, jestli je tam i výtah), ale nejsou na přestupu na Můstku. Nebo by nekdo pomohl...
Jen teda ten detský koutek bysme zatím moc nevyužili. Teda nevím, jak vypadá, ale byl by asi jen pro Toníčka, ostatní mimča toho ješte asi moc neumí. :slight_smile:

Tak už fakt musím jít, dobrou noc. :slight_smile:
19. říj 2008 ve 23:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.