• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Myslela jsem předchozí stránku. :grinning: :slight_smile:
19. říj 2008 ve 23:35  • Odpověz
autor
stano : takhle vypada ten detsky koutek...vyuzili bychom ho vsechny, pochybuju ze by deti chteli byt celou dobu v kocarku nebo ze bychom je vydzeli mit na kline....Jde o to, ze tam je koberec na plazeni, lezeni atd...a pro vetsi deti dalsi veci.

tady je jeste jednou odkaz, primo na ten koutek :
http://www.pizzerieudivadla.cz/interier-detskeho-koutku

bohuzel nemam cas reagovat vic...musim jit spat, vcera jsem sla spat v 5 :sweat_smile:
19. říj 2008 ve 23:58  • Odpověz
Míšo, jsem úplně, ale úplně blbá.... :frowning2: já jsem ti včera zapomněla popřát k svátku. Tak dodatečně vše nej, ať ti krásně roste pupíček!!!
20. říj 2008 v 08:34  • Odpověz
Alčo, dík :wink: :dizzy_face: a blbá fakt nejsi, já si taky skoro nevzpomněla, kdyby na mě nevyrazili ráno tchánovci s kytičkou :grinning:
dočtu až odpo jo? teď nestíhám
20. říj 2008 v 08:47  • Odpověz
autor
holky, tak jsem konečně nafotila naší novou kuchyň.....
Teď nekdy to je presne rok, co jsme s rekonstrukci zacali !!!! :sweat_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=97740&vImageID=1991631&vMoveINT=-1&vReferer=
20. říj 2008 v 10:13  • Odpověz
Petru, ta kuchyň vypadá moc hezky!

Vánoční srazík - mě je úplně jedno, kdy to bude :dizzy_face:

Ahoj Stáni, koukám, že Mišák už je tedy šikula :dizzy_face:
20. říj 2008 ve 13:39  • Odpověz
autor
holky, tak ja nemuzu 29.11....jsem pozvana do sklipku na Moravu. Je to akce s kamoskou, kterou jsem nevidela nekolik mesicu (ta jak prisla o miminko ve 34 tt)
Rada bych ji videla a popila (v ramci moznosti) s ni ve sklipku. Takze se klonim k tomu 22.11.
20. říj 2008 v 16:39  • Odpověz
autor
holky, novina dne....tata dneska zacal po dvou mesicich mluvit. Jsou to asi tri tydny, co zacal trochu reagovat, ale spis jako by byl v polospanku nebo postizenej...reagoval na jednoduchy otazky. Pred 14 dny, uz reagoval docela vic a zacal se i vic hybat, i kdyz trhane. Minuly vikend mu zacla segra odezirat (ona to umi) a zacal po domluve s ni jakoby mluvit a odna odezirala, to uz taky rikal slozitejsi vety....v te dobe uz delal velke pokroky i v hejbani..no a dnes mu odpojili hadicku co mel v krku a poprve promluvil...volala mi mama a aniz bych to cekala, tak dala k telefonu tatu a on me pozdravil....byla jsem zrovna v obchode, jinak bych se rozbrecela...pak jsem mela problemy nakoupit, jak me to rozhodilo. Uz je to zase on, po dvou mesicich, kdy to vypadalo, ze muze byt i postizenej nebo tak...bylo to zvlastni...mluvi jeste trhane, ale jak me pozdravil to bylo jakoby byl zdravej....
takze tak, musela jsem se z toho vypsat.... :dizzy_face:
20. říj 2008 v 19:26  • Odpověz
Petru, to je super zpráva s tvým tatkou!!! Je to bojovník!!! Tak jen tak dál!!!
21. říj 2008 v 09:17  • Odpověz
Hezké dopoledne,

tak to vypadá, že jsou poslední hezké dny, že? Vůbec by mi nevadilo, kdyby teď rovnou bylo jaro :dizzy_face:

Petru, to je super s tvým taťkou!!! I dál držím palečky, ať je mu jen lépe a je v pořádku!

Míšo, co ten kočárek?

Leni, už jsi zdravá?

Tak to vydadá, že by vánoční srazík mohl být toho 22.11. Ale kde dámy?????
21. říj 2008 v 09:44  • Odpověz
holky, mě je tak strašně... jedna holčina z ledňáčků měli havárku - manžel zemřel, miminko taky a ona je velmi těžce zraněná......... vůbec se z toho nemůžu vzpamatovavt
21. říj 2008 ve 12:01  • Odpověz
Míšo cože???????????????????????????? :frowning2: :frowning2: :frowning2: to je strašný
21. říj 2008 ve 12:04  • Odpověz
Alčo, já teď přišla domů, mrkla do diskuse a je mi fakt zle.... to je tak šílený!!!!!!!!!ona bojuje o život, má těžkou deformaci obličeje - narvala to do nich nějaká tatra - řidičovi se samo nic nestalo - jsem tu z toho úplně hotová
21. říj 2008 ve 12:12  • Odpověz
Tyjo, koukala jsem k vám do diskuze... já jsem to o víkendu na netu četla, bylo mi z toho šoufl... o to horší je, když vy jste jí znaly....
21. říj 2008 ve 12:16  • Odpověz
já o tom taky slyšela, nikdy mě nanapadlo, že by mohlo jít o někoho známého - je to hrozná tragédie, asi nejhorší, co člověka může potkat, moc na ní myslím
21. říj 2008 ve 12:20  • Odpověz
neznala jsem ji osobně, ale i takhle člověk zná její radosti, starosti, přání....
musím jít, zkusím si zdřímnout... a zkuset najít pozitivní myšlení, aby Filípek nebyl taky smutný. Holky, buďte všechny moc opatrné!!!!!!!!!!!!§§
21. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz
tak koukám, že tu bylo pusto prázdno.. ještě nemám dočteno, abych mohla reagovat, tak mě omluvte... teď nemám náladu
byla jsem cvičit a koupila Filípkovi dvě trička - už teda větší, ne úplně miminkovský, tak na Toníčka a víc :slight_smile:
jinak ale náladu mám fakt na nic... hrozně mě to sebralo, těším se, až přijede domu Tom..
jdu se najíst a ono to rychleji uteče...
jak se jinak máte vy?
21. říj 2008 v 17:18  • Odpověz
do alba jsem dala pár fotek kočárku, ještě nafotíme sporťák
jinak se neděste, že je Áďa v kočárku nějakej velkej - není to kočárkem, ale Áďou - v 6 týdnech měl 5200 g - jeho velikost je vidět i v porovnání se Sandrou, které budou tři :grinning:
21. říj 2008 v 19:31  • Odpověz
autor
Míšo : panebože to je strašný !!!!!!! Mi příde, že vaše diskuze je nějaká prokletá nebo co...je mi z toho zle...tohodle jsem se v těhotenství strašně bála. Nemám slov.
U nás v březnu bylo jen jedno zamlklé těhu jinak jsme všechny donosily a porodily zdrave deti....musi to byt desny, ze se to deje nekomu koho znas, byt jen pres net...
21. říj 2008 ve 22:32  • Odpověz
tak zas je tu pusto prázdno :frowning2: :unamused:

Míšo, kočárek je moooc krásnej a ten tatíněk s kočárkem :dizzy_face: moooc hezká fotečka
22. říj 2008 v 09:08  • Odpověz
pardon... samozřejmě tatínek...
22. říj 2008 v 09:09  • Odpověz
ahoj holky! nějak nestíhám, včera tu byli naši a dneska přijede kamarádka s roční holčičkou, tak jsem ted trochu vygruntovala, bylo to tu jak po vybuchu!
To co se stalo té holčině, to je strašný!!!!! toho debila co to do nich napral, toho bych zavřela až by zčernal nebo ještě něco horšího :angry: to je hrozný, fakt strašný!
Míšo, kočárek je super!!!! a Adámek je teda obřík. :wink:
22. říj 2008 v 10:23  • Odpověz
holky, tak naše Beruška svůj boj taky vzdala.... :cry: :pensive: snad existuje něco po životě, kde budou šťastní, celá rodinka....
jsem z toho úplně hotová.... holky, vím, že to je známá fráze, ale buďte vššechny opatrné!!!!!! :pensive:
22. říj 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
urbi : myslim na to skoro porad, cos to napsala a jsem si skoro jista, ze ja na jejim miste bych byla radsi mrtva, vim, ze je zivot velky dar apod, ale proste to tak citim. Nedokazala bych si vzit zivot, ale zit bych urcite nechtela....tak treba to tak je pro ni lepsi...Tim ze verim v posmrtny zivot, tak si to fakt myslim, ted jsou cela rodina spolu nekde jinde. Ale pro jejich rodinu to musi byt strasny !
ja nevim, ale myslim, ze kdyby se z toho dostala, ze by se treba pokusila o sebevrazdu nebo tak...protoze s netvorenym oblicejem by treba nemela sanci zalozit novou rodinu, nevim...je to fakt strasny...
jenze k cemu nam je opatrnost, kdyz vetsina utrpeni je zpusobena nekym jinym...Frantisek jezdi dost opatrne, ale co ja vim, jestli jednou nekde nepojede nakej debila Frantisek se mu nestihne vyhnout atd....

je to neskutecna tragedie....fakt nemam slov...a nechapu, proc se tohle deje...Kdym je nekdo vazne nemocnej, tak je to taky sileny a nechapu to, zvlast, kdyz je to dite nebo matka nebo tak, ale to je neco, co clovek neovlivni, ale smrt nebo uraz, kterej se stane jen proto ze nekdo jinejje hovado...to me silene vytaci.
22. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz
Dobré ranko,

na modré střeše jsou zas nové fotečky...tak zájemci mohou mrknout....

Míšo, je to šílený, ale taky si myslím, že pro Berušku je mnohem lepší, že už "je" se svým manželem a miminkem...!!!
Jo a s tím zítřkem to vůbec neva, přijedu jindy!
23. říj 2008 v 07:40  • Odpověz
ahoj holky
Alčo, opět krása.... fakt tam děláte nádherné věci!!! šikulka
dneska jsem se docela fajn vyspala, oproti včerejší noci, kdy jsem spala snad hodinu...

jak se jinak máte? Petru, rychle jsem dočetla zpátky a jsem moc ráda, že se taťka takhle zlepšil, musel to být supr pocit, ho takhle slyšet... tak jen tak dál!!!

já jdu dneska opět k zubaři - vyvrtat další dva zuby, ach jo, bojim jak sviňa, bo to nebude umrtvovat...
včera jsem byla na gyndě a všechno OK, cukr taky dopadl dobře :slight_smile:
dneska je tu pekelně hnusně... blee.... fuj... zkusím omrknout, jestli mi nejede nějaký bus, abych nemusela k tomu zubaři obě cesty pěšky... mám to skoro přes celé město... v hezkém počasí mi to neva, ale dneksa je fakt hnuisně ... jak je v Práglu?
23. říj 2008 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky,
o berušce jsem se dočetla včera, to je strašný :frowning2: I když ¨jsem ji vůbec neznala, jenom si pamatuji její albíčka jak na BRMS tak tady, tak mě to docela sebralo ... je to strašně nespravedlivý :frowning2:
Ale jak jste tady už psali, myslím, že pro berušku to i když to je strašný bylo takové vysvobození a teď jsou celá rodinka spolu ... pro rodiče to musí být strašný, člověk si to ani nedokáže představit, když vše viděli, o dceru přišli a syn bojuje s vážným poraněním v nemocnici ... úplně mi z toho běhá mráz po zádech ... pořád to mám před očima
.
.
.

Míšo, dívala jsem se na kočárek, je moc krásný! A Adámek je fakt kus chlapa, kolik mu je? :slight_smile:
A jak se cítíš mamino?

Petru, to jsem ráda, že se tatínkovi daří lépe :wink: Tak držím pěsti, ať je to lepší a lepší!
Mrkla jsem na TOníčka, je krásný! Už je to kus chlapa! :wink:
23. říj 2008 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak tady čtu pěkně smutný věci...:frowning2:

Jinak Míšo, dodatečně vše nej v svátku. NAše Andulka má v 6 nedělích 5,126 kg, takže taky žádný mrně :slight_smile:

Jinak nestíhám, ale 22.11. by se mi asi taky hodilo :slight_smile:
23. říj 2008 v 11:47  • Odpověz
ahojky!
teda Andulka je kus ženský Medi, žádný chrastítko, ale to je dobře!!!! :wink: a díky za odkaz na fotky, už se krásně směje!!

Míšo, dodatečně také vše nej k svátku!!!!!! V Praze je zima, ale svítí sluníčko. Teda to vrtání zubů bez umrtvení, brrrrrr, to jsi dobrá, že do toho jdeš, já to nechávala až po porodu a ted nejsem schopná se tam dokopat a to vím nejméně o 2 kazech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Alčo, opět krásný výtvory!! a jak je na tom manžel s tím svým kurzem? za jak dlouho to bude mít hotový?
23. říj 2008 ve 12:24  • Odpověz
Petru, to je super s taťkou, já to přece říkala, že to bude lepší. Jsem moc ráda i za vás.

Jinak jsme byli u dr...kromě těch 5,126kg máme taky 57 cm. No, fakt Leni, žádný chrastítko to teda není,a le prej dokud je to jen kojení, tak vše Ok. Příští týden nám píchnou ušiska, tak jsem na ni zvědavá...u takhle vyváděla jako kdyby jí někdo ubližoval. Včera jsme taky byly na rehabilitaci..no, ramínko se začíná klubat, ale biceps je pořád ještě slabota, nechce se jí nic moc dělat. Už si na ten jeden cvik zvykla a nefunguje, tak musím přitvrdit...a to je dycky řev tak si vybírám chvíle, kdy vím, že ji pak uklidním..třeba před kojením apod.

Jinak se máte všichni dobře? Nikdo nemocnej? Doufám, že baštíte nějaký vitamínky a neprskáte okolo. U nás zatím -klepy klep - dobrý a doufám, že i zůstane. Zítra nás čeká rodinná oslava u Honzových rodičů - brácha a táta mají narozky, ale kvůli nám ji dali na odpoledne, tak to je fajn, páč večer v šest se to začne mrnit a ječí střídavě s pokusem o spánek a trvá to různě - do osmi, do desíti, jak kdy, jak se nám ji podaří uňuchňat a uhoupat k spánku. Včera jsem ji uspávala skoro hodinu u nás v posteli, než to šlo úřendat do postýlky. A v noci stejně po kojení ji uložím k nám, páč to třeba ještě půl hodiny kouká a nespí...no jo. Po kom to dítě je.

Schválně, co myslíte, komu je podobná? :wink: :wink: :wink:
23. říj 2008 ve 12:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.