• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
ahoj Medi...
ja zase prskam, ale zatim to jde...mam jen porad ucpanej nos.
Zase jsem byla v te pizzosce na Palmovce, musime se tam sejit !!!!!!!!!!!
23. říj 2008 ve 13:37  • Odpověz
Medi, teda anička je fakt kus ženský! tak to má být :dizzy_face:
a podobu? fakt nevidím zatím nikoho... ale koukala jsem na poslední fotku Danyho a to je teda celej Martin :grinning:

jinak zubař totální hrůza největší - nakonec jsme po boji skončily tak, že mi vyvrtala jeden v poho (ten nebolel) a ten druhý jsem se málem pos.. bolestí, tak to mi udělala tak nějak, s tím, že to po porodu s injekcí opraví.. já to fakt nezvládla, omlouvala jsem se jí, ale fakt to nešlo
23. říj 2008 ve 14:01  • Odpověz
Moni, díky za optání, cítím se fyzicky dobře :wink: začíná mě pálit žáha a chytaj mě záda, ale to jsou drobnosti - a navíc si za to můžu sama - cvičím jen jednou týdně na těhu cvičení a ta žáha mě pálí po sladkém, ale to je moje vina, když jsem prase a dám si v jedenáct v noci miňonky že :grinning: ale jinak fajn, Filípek je hodnej, dává o sobě pravidelně vědět... takže pohoda, snad to ještě pár týdnů vydrží - můžu fakt celej den lítat a je to OK - jen si hídám odpočinek, třeba když vytírám celý byt nebo tak, tak musím odpočívat, to mi pak tvrdne břicho...
23. říj 2008 ve 14:05  • Odpověz
autor
Míšo : a už sis zvykla, že budeš mít Filípka a né Nelinku ?
Já jsem pořád špatná z té vaší ledňačky...zase o důvod víc mít strach o Toníčka a Františka a i o sebe... :frowning2:
ach jo...je mi tak líto jejích rodičů, když vidím její album a fotku kočárku, kterej u nich má apod...
Někdo má dvě děti, těší se na vnouče od dcery a pak ňákej čur.....(nemůžu si pomoct) někam spěchá neboco a všechno co milovali je pryč ! pro co asi ted maji zit ? snad aspon ten syn bude v poradku, ale je to fakt hnus.

u ni se porad utesuju tim, ze jsou tam, kde je lip nez na svete...ale je to chaba utecha..
ja se tak nejak vnitrne dokazu smirit s prirodnimi katastrofami , castecne i s nemocema atak...ale nespirim se s nesmyslnou smrti, kterou zavidi nejakej debil.
23. říj 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
zavidi =zavini...
23. říj 2008 v 16:09  • Odpověz
Petru, na Filípka jsem si zvykla, netvrdím ale, že moje obavy ohledně výchovy kluka zmizely... těch se asi nezbavím.... ale za to Filípek nemůže :sweat_smile: snad bude fajn kluk.. pokusíme se o to :wink:

Leni, to není možný, jak je ti Jenda podobnej :grinning:
23. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz
autor
Míšo : ja se taky bojim vychovy, ale vic bych se asi bala u holky...ja nejsem moc tolerantni k takovejm tem pubertackam anorektickam zmalovanejm...asi bych byla desna matka dcery...Snad ani Tonda nebude ze me mit nejake trauma.
23. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
tak já bych naopak se holky nebála, podle mě se dá líp ovlivnit než kluk.. tam se můžeš snažit jak chceš, ale prostě víc ho to táhne k partě a víc se nechá ovlivnit.... druhý stupeň základy bude podle mě horor
23. říj 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
Míšo : no ja mam zkusenost (z okoli), ze i holka jde snadno ovlivnit partou atak...
Ty jsi treba mela hezky vztah s rodici, tak mas pocit, ze s holkama je to snazsi :slight_smile: , ale ja zas vidim, ze s nama meli nasi problemy a my s nima , kdezto MM mel pubertu naprosto v pohode a s rodicema vychazel suprove a za partama nebo tak ho to netahlo. Clovek je dost ovlivnenej tim, co zazil nebo co vidi ve svem okoli. Ale chapu te...ty bys byla super mama dcery,ale urcite budes i super mama kluka, pride mi, ze jste s Tomem hodne tolerantni a chapavy.
U sebe mam strach, abych nebyla ujecena hysterka jako moje mama :sweat_smile: , ono se to tak trochu dedi.... :sunglasses:

o druhem stupni zakladky radeji nepremyslet :wink:
23. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz
)Petru, díky za hezká slova :slight_smile: já jsem tolerantní k ostatním, budu se snažit i s našima dětma ale vím, že to bude složitější... hlavně se budu snažit je nikam netlačit (ale bude hrát tenis a ne fotbal :grinning: ) a snažit se s nima hodně mluvit a být oporou...
jj máš pravdu, my měli s našima supr vztah, takže mám dobrý vzor - ale holčičí, ne klučičí...
23. říj 2008 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak nám to usnulo a Honza dělá přípravy v ruce (!!!), tak mám na chvilku volnej počítač. Jak teda s tím srazíkem? Toho 22.11. je to docela vyhovující. Míšo, přijedeš se nám ukázat?

mmch, Honza tu ma puštěnýho Xaviera Baumaxu...to je úlet...děs běs...asi to vyhodím z okna...

Míšo, já si zas nedovedla představit, že budu mít holčičku, co s ní budu dělat...a ono je to stejně tak mrňavý a bezbranný, že to ňuchňám, i když jsem si myslela, že to neumím... :wink: A s klukem to bude obráceně, on tě naučí :grinning: Dneska jsem se zrovna o tom bavila s babi, co těm dětem dát, aby prošly tímhle světem nepoznamenaný v negativním slova smyslu..podle mě jen to, aby z nich byly osobnosti a věděly, kdo jsou a že mají rodiče, který za nima budou stát.
A když dátě děti do Kbel do školy, tak tam bude na 2.stupni jedna pí uč, která si je ohlídá :wink:
23. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz
autor
Míšo, Medi : vnimam to stejne, ale i tak mama strach, abych ve vysledku nebyla matka, co porad jen jeci a nechape deti zajmy....
ono je pro me snadny rict, je mi jedno jestli bude hrat tenis nebo jestli bude chtit bejt popelar...protoze i kdyz to nejsou veci ke kterym ho povedu, je to neco co mi nevadi, ale pokud bude mit rad neco, co mi vadi...tak uz asi bude problem s tou toleranci...pominu ted to, ze bych nesnesla, kdyby byl rasista nebo tak, ale dost by vadilo i to, ze chce porad sedet u PC her, kde je nasili, vadilo by mi to, kdyby ho zajimali jen diskoteky, chlastacky atd...tam uz proste nebudu tak tolerantvni a tim padem budu pro nej takova ta : matko neser... :frowning2:

tezko si predstavit, ze tohle sladky miminko, ktery se na me ted zubi tema svejma dvouma zoubkama a ktery porad pusinkuju apod. bude jednou 14 tiletej fracek, kterej me treba nebude mit nejakou dobu rad (nez prejde puberta) :frowning2: Je to hrozny...uplne vidim, jak budu po vecerech brecet nad jeho fotkama z detstvi.... :grinning:
no nic, jdu spat.
pa
24. říj 2008 v 00:17  • Odpověz
Dobré ráno,

koukám, že jste si tu pěkně pokecali na téma výchova :dizzy_face: aspoň jsem měla co dočítat :grinning:
Já mám z výchovy svých budoucích dětí (a to je ještě pár let neplánuju) strach už teď. Taky zastávám názor, že můžeš bejt sebelepší rodič a dítě se v pubertě stejně chytne divný party - a je úplně jedno, jestli je to holka nebo kluk. Já jsem toho zářný příklad - né že bych někde za mlada fetovala, vysedávala s bezdomovcema, ale na základce jsem trávila odpoledne s partičkou starších (převážně kluků), kouřili jsme atd. No a na gymlplu jsem taky zlobila - a to dost :sunglasses:
Ale holky nebojte, oni z toho vyrostou :grinning: :grinning: já jsem toho zářným příkladem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale to jsem trochu odbočila, jak říkám, už teď z toho mám strach :cry:

Medi, koukala jsem na nový fotky Aničky a mně přijde, že je spíš podobná tobě. A Xavier Baumaxa je hustej :dizzy_face:
24. říj 2008 v 08:46  • Odpověz
ahojky holky, nestíhám, balím, jedeme na víkend k našim, tak zase vezeme milion věcí. :wink: ohledně srazíku jsem dala vědět i Aničce, jestli by dorazila, tak uvidíme, ted jen, kde to uděláme.

všem krásný víkend!!!! :wink:
24. říj 2008 ve 20:06  • Odpověz
Ahoj, sedím tu s Andulkou, má škytavku a píšu jedním prstem :slight_smile: a už se to hemží....
tak jen zdravím a přeju fajn víkend. :sunglasses: :slight_smile:
25. říj 2008 v 16:30  • Odpověz
Tak Honza na chvilku ještě přebaluje...večer tu budu sama, protože jde na oslavu švagrových narozek někam do centra.
Včera jsme byli u rodičů Honzy...celej den se mrnila a kňourala a večer byla naprosto úžasný miminko, usmívala se okolo a na všechny...takže mi to nikdo nevěřil Byla tuhá, když jsem ji tam přivezli a vydržela do šesti..a pak se vyspinkala do růžova:slight_smile: potvůrka. A všichni z ní byli poprdění... :grinning: :grinning:

tak holky, jak s tím srazíkem, kdyžtak piště in a mail, ten si většinou vybrat stihnu, tak abych byla informovaná včas. Každopádně se s váma chci vidět..ale pokud to bdue o víkoendu, radši bych to věděla dopředu. :slight_smile:
25. říj 2008 v 16:37  • Odpověz
holky, druhá stránka!!!!
měla jsem tu kamarádku a o víkendu nebyl čas, tak jsem tu nějak nebyla... nicméně vás všechny zdravím a doufám, že jste si dobře užili víkend!!!
jinak se srazíkem 22. předběžzně počítám :slight_smile:
dneska tady bylo nádherně, tak teď nevěřícně koukám, že v Praze nefungovalo letiště kvůli mlze ...

jo Medi a do Kbel teda asi Filípek nebude jezdit - měl by to jaksi z ruky :grinning:
26. říj 2008 v 19:46  • Odpověz
teda to je morálka

já si tady dneska nějak "vesele" depkuju, hormony asi dělají své... no co, však ono to přejde..
dneska přijdou kamarádi, tak se těším, potřebuju to jak prase drbání - a proto jdu dělat jednohubky
a co vy?

no a ještě by mě zajímalo, co je s tou naší Amorous... nemáte na ni někdo mobil? bo je to divné.. v září odjela pryč a je tu skoro listopad a ona se ani neukázala...
Herminka tu teda taky nebyla věky a věky...
27. říj 2008 v 16:12  • Odpověz
ahojky,

pusto prázdno..jen Míša tu zanechala stopu... tak taky zanechávám tu svou a všem přeji hezký státní svátek zítra :grinning: :sunglasses:
27. říj 2008 v 19:13  • Odpověz
ahoj holky!!
tak jsme zpátky od našich. Byl tam nádherný víkend, samé sluníčko a bylo i docela teplo, jen Jeníkovi se to moc nelíbilo a na procházkách protestoval v kočárku, řval, tak jsme ho nosili a taky vůbec nechtěl přes den spát, byl protivnej, cpe si pěstičky do pusinky, hrozně slintá, měl trochu teplotu, tak si myslíme, že mu lezou zuby. Dneska to bylo to samý, vyrazili jsme na nákupy a vraceli se s řevem zpátky, prostě s tím kočárkem furt bojujeme....
A taky ta debilní změna času, místo v 6 ráno ted vstáváme v 5 ráno :wink:

Míšo, nedepkuj! :wink:

Medi, koukám Andulka je pěkná héérečka!! :wink:

Holky, s tím srazíkem, kde to uděláme, dejte nějaké návrhy jak to vymyslet. Když by nebylo kde, tak to pořád může být u nás, ale je mi jasný, že to má třeba Petru nebo Méďa k nám přes celou Prahu, tak že to není úplně ideální.

Zítra je volno, to je super, budeme mít taťku doma!!
Všechny moc zdravím!!!!
všechny zdravím a
27. říj 2008 ve 21:16  • Odpověz
autor
lennik : a jakej mas sportak ? Je polohovaci az do lehu ? Tonika hlubokej kocarek omrzel kolem 5 tyho mesice a od ty doby, co mam sportak, tak jeste ani jednou nebrecel v kocarku, ale je fakt, ze on celkove v kocarku skoro nebrecel :sweat_smile:
ja myslim, ze se vam to taky zlomi tim sportakem. prala bych ti to..Nedovedu si predstavit, ze bych nemohla skoro ven, protoze by Tonik v kocarku brecel. Plac v MHD jsem zazila jen dvakrat za celych 7 mesicu.

no s tim srazem, ja jsem navrhovala tu pizzerii na Palmovce. je to na metru, jezudi tam spousta tramvaji, takze mi to pride spravedlivy pro vsechny a je to tam fakt uzasny pro matky s detma. Davala jsem odkaz na fotky . Navic tam skvele varej. Uz jsem tam byla dvakrat, ve ctvrtek tam mame tridni sraz se stredni (matky s detma) a v listopadu tam mam taky naky srazy, protoze uz mam fakt hodne kamaradek co maji deti a kde jinde pokecat, zvlast, kdyz je venku zima.

Stana psala, ze by tam dorazila. Muze ve stredu nebo v patek.
Ja jdu ve stredu odpoledne na gyndu, tak bych mohla spis v patek. Treba v case obeda ?

Holky, co myslite ? Tenhle patek kolem 11 v te pizzerii ? Nebo klidne odpoledne, me je to jedno.
Stane to dam vedet na mobil, protoze nema moc moznost sem chodit.
Ja
27. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz
27. říj 2008 ve 21:39  • Odpověz
Petru, sporták mám polohovací až do lehu, tak to zkusíme, jen už měsíc čekám na objednaný fusak od Emitexu, měl by přijít ted ve středu, tak uvidíme. Fakt se těším, až budu moct někam vyrazit bez řevu....
Takže bychom se všechny sešly toho 22.11. v pizzerii na Palmovce? Já jsem pro, ten dětský koutek vypadá hezky!! Ted v pátek ale fakt nevím jak to s náma bude.....
27. říj 2008 ve 22:17  • Odpověz
autor
lennik : aha, ty jsi se ptala na ten sraz 22.11. ten by byl neco jako predvanocni sraz, ne ? Tak to by bylo mozna lepsi u nekoho, at mame soukromy. Ta pizzerka je plna lidi, deti....hluk...
v patek bych tam zasla treba jen ze Stanou, pokud se nikdo neprida a 22.11. klidne dojedu kamkoliv, klidne i do Kosir...

jak to vidite vy ostatni ? 22.11 k nekomu nebo do pizzerky ? A co ted v patek ?
27. říj 2008 ve 22:47  • Odpověz
zdravim po ránu! :wink: tak budíček byl v 5.10, ten posun času to nám opravdu byl čert dlužen, ted už fakt vstáváme jak do kolbenky, no teda jak kdo, Lada si spokojeně chrupe v ložnici. :slight_smile: a to jsme ho dávali včera spát o hodinu později, ale jemu je to jedno, prostě vstává furt stejně. :wink: zase je trochu teploučkej a drtí si ruku.
Petru, co tatka??
28. říj 2008 v 06:28  • Odpověz
holky to je dneska den! je chvilku po obědě a mě připadá, že už je večer, jak jsem ochrápaná a jak je venku tma. Petru, jak to děláš, že nepotřebuješ tolik spánku, já spala dneska 6 hodin a jsem úplně mrtvá a před sebou mám kopu žehlení!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. říj 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, ¨
já určitě nemůžu tenhle pátek, jdeme na náušničky. Tak jsem na to zvědavá, jak to budem snášet...navíc má kamarádka oslavu narozenin, ale na tu to moc nevidím...

Jinak mám teď trochu volnějc, protože má Honzík prázdniny, takže si s Andulkou hraje, co to jde. Dneska jsme za našimi skauty na podzimáku se podívat...je to v Lužickejch horách, teda a řeknu vám, že těch 150km tam a 150km zpět bylo docela dost v tomhle počasí. Ale aspoň jsme vyvezli dítě na vzduch. Bylo to fajn, holky ji držely na klíně, okolo ní dalších 15 harantíků a Andulka se smála na všechny kolem, tak aspoň jsme neměli slzavý oudolí...

My jsme posun zvládli docela dobře.Leni, dzžte se, ono se to zas spraví, ne? Mě teď zas nechce moc odkrkávat a dost blinká:frowning2:
Míšo, na Amorous mám telefon, mám jí napsat? můžu...není problém. :wink:
28. říj 2008 ve 20:09  • Odpověz
autor
lennik : dneska jsem byla mrtva i ja. A to jsem sla spat kolem jedny (to je u me brzo) a byla luxusni noc, protoze se Tonik po kojeni v tu jednu vzbudil az v sest a pak zase usnul a spal do osmi. Kolikrat se vzbudi v sest a chce si hrat, ale dnes nastesti ne. Takze jsem spala vic nez jindy a stejne jsem cely den byla mrtvola. Byli jsme na obede u tchanovcu a odpoledne uz bych platila zlatem, abych se mohla prospat....
vecer me to pak preslo, to nejhorsi, ale i ted jsem takovy mrtvejsi, ze dnes nebude zadny ponocovani...Dopisu tenhle prispevek a jdu spat.
Dnes byl fakt extra ospalej den, vzdycky kdyz prsi tak jsem spaci, navic jak je brzo tma...
Frantisek i tchan byli taky mrtvy.

hele holky, tak ja bych ten sraz nechala na jindy...Tu pizzerii. Napisu Stane, kdy by se ji to hodilo treba pristi tyden a kdyztak se sejdem az toho 22.11. Ale stejne bych pred tim dala jeste tu pizzerii.
Tenhle patek aspon budu mit volno pro tchanovce. Nabidla jsem jim, ze muzou jednou tydne hlidat 2-3 hodinky.
Vzdy po obede. Dohodly jsme se na patku (kdyz zrovna nebudu nic mit), protoze ty ma tchan volny a tchyne chodi kazdy den do prace az vecer. O prazdninach byli casto pryc a meli trochu reci (ale ne ve zlym), ze si Tondu moc neuzijou. Trochu mi to vadilo, protoze to bylo tim, ze oni byli pryc (a taky spis cekam, ze se oni ozvou, nez abych volala ja jim), ale nez abych poslouchala, ze si ho neuzijou a ze ho vidi malo a on se jich pak boji, tak jsem jim radsi navrhla to kazdopatecni hlidani. At mam od nich klid. Jako oni jsou moc fajn, ale ja bohuzel fakt nemam potrebu jim kluka pucovat nejak casto nebo na dyl. Pride mi na to malej. Oni by ho nejradsi videli denne, ale i kdyz je mam fakt rada, chci mit taky naky soukromi . Co maj pak rikat nasi a vetsina lidi . Malokdo ma moznost videt vnouce denne, to jen ty, co bydli spolecne s mladejma, ale ja mam rada svuj klid a svoje soukromi a nemusim u tchanovcu byt denne.

A na nejake vetsi hlidani si hold musi pockat, az bude kluk starsi. Asi jsem na nem prehnane zavisla ale fakt se mi ho zatim nechce moc pucovat. Neprekazi mi, odpocinout si taky vetsinou nepotrebuju.
Navic, oni ho chvili povozi venku a pak si ho vozi domu a tam si ho nuchaj...
minule to bylo pod zaminkou, ze se chteli kouknout, jestli nepotrebuje prebalit, ale pry jim tam plakal....tak je to snad na nejakou dobu preslo, si ho tahat domu. Neni mi to prijemny, kdyz vim, ze se snadno lekne a snadno se rozbreci, kdyz me dlouho nevidi. (venku to ale je v pohode)Tchyne rikala, jak ji ho bylo lito, ze asi byl vylekanej kde to je a hledal me atd....takze, jak rikam, snad budou mit pouceni pro priste...
Dokud je malej, chci aby ho jen vozili, tahani domu nema vyznam.
No nic, uz nevidim na oci, tak tu placam...
sorry za roman.
29. říj 2008 v 00:09  • Odpověz
ahojky, tak dnes budíček v 5.15, už neusnul a chtěl si povídat. Já nevím, jestli si někdy na tohle vstávání zvyknu, ale včera jsem šla spát ve 21:30, tak snad mi to dneska půjde líp a nebudu tak ochrápaná. Jeníka ted nějak přestali zajímat hračky a nejvíc ho zajímá mobil, notebook, červená flaštička od actimelu, hrneček,doza s vitamínama, plenka a tak. :wink:

Petru, s tím půjčováním, myslím si, že takhle malý dítě by prostě mělo být s maminkou, navíc ty ho znáš nejlíp a když necítíš potřebu ho půjčovat, tak to je to normální, je ještě malej. mě by to vožení domů a rozbalování taky vadilo. Já bych i uvítala, když by si ho tchánovci vzali občas na procházku, třeba o víkendu, ale ještě se nikdy nenabídli, tak jim ho nechci vnucovat.
napsala bych víc, ale dítě se mi vzteká v lehátku, tak ho jdu vysvobodit.....
29. říj 2008 v 07:07  • Odpověz
úplně jsem vám zapomněla napsat, že se asi budeme stěhovat a možná brzo, ale podrobnosti budu vědět až někdy příšít týden.
29. říj 2008 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.