• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
omlouvám se, ale to byl příspěvek do jiné diskuze, nevím jak se to dostalo sem, ještě jednou se omlouvám :fearful: :fearful: :fearful:
1. lis 2008 v 10:40  • Odpověz
ahojky!
Míšo, krásný fotky z 3D, hele mě přijde, že ti je Filípek podobnej!!!!!! :slight_smile:

nevím, jestli už jsem reagovala na to, že má Stáňa net, ale Stáni super, že tu budeš častěji. :wink:

Včera už mi malej poprvé papal z lahvičky, sice to byl boj, ale vypil to. Dneska odpoledne jsem vyrazila ke kadeřnici a nechala tady Ladovi odstikane mlíko, vcera vecer se mi poradilo odstrikat 100ml, no ale Jenik to od nej nechtel a brecel,tak pro me jeli ke kadernici a nez tam dojeli, tak malej spal. :wink: ted odstikavam kazdej vecer a pokazdy odstrikam o trochu vic mlika, takze to jde, musim na to Jendu zvykat, abych pak mohla nekam vyrazet.

Holky na ten sraz bych mozna taky dorazila, nejak to snad udelam. :wink: jeste se mrknu, kdy jste psaly, ze to je.

Dneska je Stardance, tak se těším!!!!!!!
1. lis 2008 v 16:52  • Odpověz
Petru, Toníček už teda pěkně kramaří, hezký fotky!! :wink:

Tak ten sraz je ve stredu. v kolik tam dorazite? Co Meda?
1. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
Ahojky,

tak nám net trochu zlobil a zatím je ještě pomalej, ale snad se to zlepší. :dizzy_face:

Dneska se Mišák opět vzbudil v 5h, pak ještě asi 3x, ale vstávali jsme až :slight_smile: v 7:15. :grinning: :slight_smile: V noci se pořád budí několikrát, ani kaše nepomohla. Ale většinou se jen nají a usne.
Odpoledne jsme tu měli návštěvu. Mišák usnul až před chvilkou, ale noční spaní to ještě nebude. Jen když se vyspí teď, tak nám pak neusne v těch 20h, jak usíná normálně. No ale hlavně, že spí, už byl unavenej a vztekal se.

Petru, moc hezký fotky Toníčka. :slight_smile: Už je co hlídat, viď? Mišák se zatím umí přetáčet na bříško, někdy se mu to povede i zpět. Na bříšku se točí dokola, dělá letadlo a vystrkuje zadek, ale zatím se tím moc neposouvá, i když by moc chtěl. :slight_smile:

Leni, jojo, myslím, že srazík bude nejspíš ve středu. Čas jsme ještě neřešily. Pokusím se podívat, jak mi pojedou nízkopodlažní bus a tram, včera to nějak nefungovalo. Doufám, že se Mišák nebude moc vztekat. Snad u něj převládne zájem o nový věci. :slight_smile:
Mišák flašku vůbec neměl. Ale máš pravdu, že pak večer nikam nemůžu. Stejně je Mišák mamánek (co by taky byl jinýho, když je skoro pořád jen se mnou :slight_smile: ), takže by se od nikoho jinýho asi uspat nenechal (navíc většinou usíná při kojení).
Prosím, nehledala jsi nějaký to plavání? :slight_smile:
1. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
autor
lennik : 22.11. plati, sraz ve stredu je neco navic... :slight_smile:
ale asi jsi to pochopila spravne, ja jen pro jistotu.

a v kolik sraz ? Jit tam jakoby na obed ? nebo kolem treti ?
Ja navrhuju 11, ta se mi osvedcila...ale dejte i jine navrhy...
1. lis 2008 v 19:09  • Odpověz
A ještě něco od nás. :slight_smile: Omlouvám se za romány. :dizzy_face:

Cca před 3 týdny jsme Mišákovi zkusili dát kaši. Poprvé celkem baštil, ale podruhý už nechtěl. Tak jsme zase přestali. A cca před týdnem jsme začali dávat mrkvičku, pak brambor. A večer zase tu kaši. No trochu do něj dostaneme, ale zatím žádný velký úspěchy. Chce to čas. Ale je to pěknej patla. :slight_smile: Nechce si nechat dát lžičku do pusinky. Vždycky si lžičku sám chytne (samozřejmě, že i přímo za jídlo) a dává si ji do pusinky sám, buď ji tak nějak cucá nebo s ní začne mávat,... špinavejma rukama pak na všechno sahá, včetně obličeje, vlasů,... no prostě je to všude. :slight_smile: A po pár lžičkách se většinou začne vztekat.
Před pár dny se Mišák začal vztekat už po dvou lžičkách kaše. Tak jsme mu dali k pusince misku. A on se jí snažil kousat, až jsme se báli o ten jeho zub, jaký to byly zvuky. :slight_smile: A většinu kaše snědl. Ale sahal do toho i rukama, takže to měl všude. :slight_smile: Máme to nahraný, tak jestli bude vánoční večírek u někoho doma, přinesu vám to ukázat. :slight_smile:

Taky jsem začala chodit cvičit. Hlavně jsem chtěla, aby Petr taky někdy hlídal, aby si vyzkoušel, jaký to je. A Mišák nebyl závislák jen na mně, i když to už je. Poprvý spal celou dobu v kočárku. Podruhý ho Petr pak vzal z kočáru domů a i když Mišák párkrát brečel, nějak to zvládli. Mišák byl rád, že mě po návratu vidí, ale nebylo to nijak výrazný. Ale teď ve čtvrtek tu byli ještě Petrovi rodiče. A Mišák se jich asi bál nebo co, protože jim tu asi hodinu křičel. Petr mi po cvičení volal, ať spěchám, že ho nemůžou utišit. Trvalo mi to asi půl hoďky, Petr byl nervní, proč mi to trvá tak dlouho. No aspoň si vyzkoušel, jaký to je, když se Mišák vzteká a nemůže ho dát mně. Mně se taky někdy vzteká celkem dost, ale asi teda nekřičí tolik. No nějak ho utišili. Když jsem přišla, tak jsem šla hned kojit. Trochu si cucnul a začal se smát jak sluníčko. To bylo moc hezký. Jak si asi uvědomil, že jsem mu neutekla. :slight_smile: Pak se ještě najedl a pak se na všechny smál a povídal,... což normálně moc nedělá. Tak měl asi velkou radost, že jsem se mu vrátila. :slight_smile: No nevím, jak se bude chtít Petrovi do dalšího hlídání, ale cvičení se vzdát nechci.

Mišák se probudil, tak papa. :slight_smile:
1. lis 2008 v 19:30  • Odpověz
Ahoj holky, jsem u ségry, koukáme hromadně na Stardance a Honza uspává, ale jak slyším, moc se mu to nedaří. Tak jen ve zkratce...náušničky dobrý, má je, moc neřvala, doktorka mě vyhodila, takže jsem to zvládla i já.

Napište mi pls někdo do IP podrovbnosti o těch srazech a Petru, taky prosímo CD...přinesu prázdný na oplátku.

amorous: No sláva, hlavěn, že jsi OK...
1. lis 2008 ve 20:51  • Odpověz
autor
Stano : jak popisujes Misakovi prvni prikrmy, tak me Tonda taky takhle jedl asi prvni tri dny...pak se naucil do toho nesahat a nesahat si do pusy....Ted si teda obcas sahne do pusy, protoze ho boli ty zoubky, ale jinak uz neprasi....a za lzicku uz vubec nechyta...
vsak se mrkni, jak vypadal, kdyz dostal prvni mrkev :grinning:

Jsi dobra, ze chodis cvicit a Petrovi fakt neuskodi videt, jaky to je se starat o maly dite...Mi z tvych prispevku pride, ze to az tak nedoceni, co za celej den musis delat.
Tonik mel dnes odpoledne s tatinkem. byli spolu venku, pak mu Frantisek daval presnidavku, pak ho "hlidal" doma (a ja neco objednavala na netu) a pak mu daval i kasi a poslednich 14 dni ho chodi uspavat (a ja cumim na Pratele) :grinning:
ALe Tonik ted usina do 5 minut a vetsinou bez place, takze to neni az takova zasluha :grinning:

a vcera byla po asi 4 mesicich naprosto luxusni noc...
Bleskove uspani v osm...a kojeni az v 5:30 !!!! (misto v 1 - ted to posouval i na 2, 3), no a po kojeni v tech 5:30, do deseti minut zase usnul a spal do osmi. To vstaval Frantisek a prendal ho do postylky, aby nespadl, kdybych ho neslysela lezt...No a Tonda si , svete div se, sam hral do 8:45.....
No fakt jsem nechapala, tohle si necham libit.. :dizzy_face:

Medi : gratuluju k nausnickam..CD dodam, ale do stredy to MM nestihne (je to dvojalbum a uz ho chcete tusim 3)

holky, v kolk ten sraz ve stredu ? Stano, v kolk se ti to hodi?
2. lis 2008 v 00:02  • Odpověz
ahoj holky, dočtu si vás navečer, docela jste se rozepsaly a to je dobře :slight_smile:

my byli včera v té Praze, bylo to mooooc fajn, i když dost akční, jeli jsme ráno, byli pro reklamovaný vysavač, pak kvůli té naší autosedačce u dodavatele Jané, pak v nákupním centru něco v dětských obchodech (Filípek má dalšího kámoše v sadě - vedle Vochomůrky teď toho Ježka z Krtečka - milujeme tyhle postavičky), pokoupili zase něco do výbavičky, pak jeli na oběd a pak jsem 4 hodiny lektorovala na výcviku, Tom si byl sednout s klukama a pak jsme jeli do Ikey, koupili knihovničku a další nutné věci a domů se dostali v 10 večer... byla jsem teda totálně mrtvá pak, ale byl to fajn den :dizzy_face:

dneska asi budeme natírat postýlku, ale štve mě, že je hnusně, bo hlásili hezky...
2. lis 2008 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Jenda mi chrápe v autosedačce (ale fakt chrápe nahlas!), tak mám chvilku.Dneska se vzbudil až v 6, což je oproti minulému týdnu luxus. :wink: No ale kdo s ním vstával? no samozřejmě že já! Holky máte o víkendu nějakou dělbu, jako kdo bude vstávat a hrát si a kdo si ještě pospí? u nás už 4 měsíce vstávám výlučně jen já, at je všední den nebo víkend. :confounded:

Stáni, já si taky myslím, že to Petrovi jen prospěje, když bude s Mišákem sám a uvidí, jaká je to starost!

jj, Petru pochopila jsem to s tima srazama, já bych snad taky měla dorazit ve středu, už se na vás hrozně těším, ted přemýšlím, kdy je to pro nás lepší, asi tak kolem té 12.

Míšo, to je fajn, že jste si to včera v Praze užili!!
2. lis 2008 ve 13:55  • Odpověz
2. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz
Leni, já bych teda asi chtěla, aby jeden den z víkendu vstával chlap... prostě se prostřídat, taky máš právo se vyspat a odpočinout si...
hele a ty knížky, to by bylo supr, která myslíš, že je nejlepší?
2. lis 2008 v 17:20  • Odpověz
Ahojky,

tak jsem se bála, v kolik bude Mišák vstávat, když večer usnul něco před 19.hod. A vydržel do 7h. :slight_smile: Sice několikrát v noci baštil, ale hned usnul. A k ránu jsem se budila častěji já než on. :slight_smile:

Leni, u nás taky vstávám pořád já. Teda ráno mám Mišáka u sebe, tak se ho po probuzení snažím ještě zabavit hračkama. Cca po hodině se s ním ale musí vstát. To v poslední době o víkendech Petr vstával taky a Mišáka nosil, takže jsem se aspoň v klidu najedla. Ale pak už ho mám většinu dne, protože na baráku je pořád co dělat. Ale když Petr ráno nosil, tak jsem si šla lehnout jen jednou. Ale v týdnu si někdy s Mišákem dopoledne ještě lehnu. Uznávám, že Petr vstává v týdnu v 5:40, ale aspoň občas bych si taky ráda přispala.

Leni, dneska jsem se dívala na nějaký to plavání a teda nevím.

Dívala jsem se, jak mi ve středu jedou nízkopodl. bus a tram, takže bych mohla být na Palmovce cca v 10:30, v 11:40, ve 12:40. V 11:40 by asi bylo nejlepší, když se to hodí Léně ve 12h. Sice mi to moc nevychází s Mišákovým spaním, tak mi asi bude v kočáru křičet, ale to se nějak zvládne. Stejně by nevydržel spát celou cestu. A třeba bude spát jinak, no uvidíme. :slight_smile:

Zatím papa. :slight_smile:
2. lis 2008 v 18:30  • Odpověz
ahojky!
tak dneska proběhl další marný boj s lahvičkou, vůbec jí nechtěl a vztekal se a to měl pěknej hlad, no ale nevzdávám to, spíš je mi líto toho odstříkanýho mlíka, který každý den vylívám.
Holky, já ještě nevím, jestli za vámi ve středu dorazím, chci, ale uvidíme dle situace, tak se radši domluvte na času vy a já se kdyžtak přizpůsobím.
Míšo, já si to taky představovala s tím vstáváním jinak, ale realita je taková jaká je, bohužel... Nechci si stěžovat, jsem ráda, že mi Láda pomáhá s malým občas a večer a o víkendech. Jak vám to dopadlo s tou autosedačkou, máte nakonec tu stejnou ke kočárku?
S tou knížkou, ta Faces je moc hezká, je měkká a šustí, na první stánce je zrcátko a pak jsou tam 3 obličeje - mamka, tatka a mimi a k tomu černo, žluto, bílý obrázky srdíček a puntíků. Ty dvě Black on White a White on Black měl Jenda hrozně rád jako úplně malinkej, měl je často v postýlce a koukal na ně a ted si je dost často prohlížíme. Tak těžko říct, která je nejlepší. Ale dej mi určo vědět, jestli nějakou chceš, mohla bych ti jí třeba dát už na srazíku. :wink:
2. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz
Stáni, tak to je fajn, že malej takhle pěkně spinkal :slight_smile:

Leni, jsi šikula, že vytrváš s lahvičkou.... asi je to ale boj co?

a ty knížky - tak já si vezmu tu White on black, přijde mi výrazná :slight_smile:, tu Faces asi nevyužiju v tom, že šustí a je tam zrcátko, bo takovou už jednu mám barevnou :slight_smile:
tak supr, dík moc, to jsem ráda, protože se mi u tebe strašně líbila :dizzy_face:
2. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz
autor
Leni : no, abych pravdu rekla, tak o vikendu k Tondovi vstava Frantisek a ja spim cca do 9. Frantisek to tak zacal delat sam od sebe uz od zacatku...ale zase on je typ, co mu nevadi brzo vstavat, takze to pro nej neni az takova obeť. O vikendu si s Tondou i vic hraje nez ja a tak...a ja si delam veci na ktere s Tondou nemam cas.
Taky ho o vikednu krmi on (presnidavku, obed i kasi)
No proste kdyz je frantisek doma, tak mam oraz...a je to tak i vecer, kdyz pride z prace, ze mu casto dava kasi a ja treba delam veceri a posledni dobou ho i chodi uspavat (Tonik ale usne do 5-10 minut) a ja cumim na Pratele :sunglasses:

holky, tak kdy teda v tu stredu ? Stani, tak se muzem sejit driv, aby ti to vyslo se spanim, kdyz Lena neni jista a ona pak za nami bud dorazi nebo ne...co ty na to ?
Me je to jedno, Tonik je v kocarku hodnej. Jen bych byla rada , kdyby mel obed kolem 11:30-12...
2. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz
ahoj holky,
tak jsem se parádně vyspala- nebyla jsem ani jednou na záchodě!!!!!!!!! akorát se mi zdálo, že sandra byla malé mimi a ležela pod stromem v kočárku a skákaly na ní sovy :grinning: :grinning: :grinning: a potom pandy :grinning:

jinak se mi taky zdálo o Filípkovi, protože jsme včera ukazovali fotky a všichni říkají, že je mi podobnej - mě a mýmu dědovi - tomu, jak jsme spolu měli supr vztah, jsem celá po něm.... a na jehož narozeniny má Filípek termin porodu... přijde mi to tak neuvěřitelný!!! sice moc nejsem na ty věci mezi nebem a zemí, nebo nejsem... jsem ale ne nijak konkrétně, ale tohle už mi přijde fakt zajímavý... je to prostě celej děda :dizzy_face:
a Tom to nechce moc slyšet, protože si myslí, že bude pdobnej jemu, protože oni si jsou všichni v tom rodě hrozně podobní.. a ono možná ne - možná to budu já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahojda, ve středu taky můžu...teda jestli mě chcete ještě do party, když jsem tak zabržděná a nestíhám psát :frowning2:

U nás to funguje tak, že pokud je Honza doma, věnuje se Andulce, co to dá...takže o víkendu přebaluje, odkrkává a tak...ale i ve všední den...pokud nemá nějakou práci - koupe a přebaluje, ale vrhá se k tomu sám, že prej se u přebalování Andulka nejvíc žulí :slight_smile:

Míšo, dyk víš, že věci mezi nebem a zemí fungujou...vzpomeň si na karty..taky měly pravdu, ne?

My jdem dneska na rehabilitaci na 12 a v 15 na neurologii, tak jsem zvědavá, co mi poví dr k tomu klíčku. Se trochu bojím...ale vzhledem k tomu, že s rukou hýbe,t ak snad je to jen otázka času, než to rozjede ten biceps, aby ji správně ohýbala...

Jinak jsme měli vcelku prima víkend, byli jsme v sobotu v čelákovicích na badmintonu - teda já tomu moc nedala, jsem hned unavená a oni to hrajou všichni docela slušně...ale po 9 měsících nicnedělání - teda teď po 11, že.. :sweat_smile: ...a pak šli do pizzerky na mňamku a spali u ségry ( to jsem tomu spánku teda moc nedala, protože jsme spali ještě s jedním kamarádem v místnosti, tak jsem hlídala, aby Andulka moc nehejkala...). A včera jsme byli v Zoo - bylo to super, nebylo tam moc lidí, jen jsme nestihli všechno, co jsme chtěli, páč jsme jeli až po obědě a než se vykope člověk s mrnětem...tak byla skoro jedna...a v pět zavíraj a je tma... :frowning2: :cry:
3. lis 2008 v 10:26  • Odpověz
Ahojky holčiny,

tak já tedy ve středu nemůžu :grinning: ale myslím, že jste ani nečekaly, že bych mohla, že?

Sice jsem vás přečetla, ale nějak jsem to v hlavě neudržela :frowning2:
Jen jsem zaregistrovala stěhování Léni, Stáni připojení k internetu (hned je tu častěji :grinning:) a dál nevím :slight_smile: K otázkám dětí se vyjadřovat nemůžu, neb nemám zkušenosti :sunglasses: :dizzy_face:

Tak se mějte moooc krásně, a já zas přijdu juknoutk,jak se máte :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:44  • Odpověz
ahojky!!
Míšo, noc bez záchoda to je luxus ne?? :grinning: Já už pak ke konci těhu běhala třeba 5x... A jinak všechno v pořádku, cítíš se dobře? Koukala jsem, že máš v albíčku zavinovačku z Emitexu do autosedačky, my jí máme taky a je super, ted o víkendu v ní byl Jeník poprvé a je tam pěkně v teploučku.

Medi, tak držím palce, at to máte u dr. všechno v pořádku!!!

U nás si Láda taky hodně hraje s malým o víkendu, přebaluje a tak, hodně mi pomáhá, když může, jen prostě to vstávání mu nejde a ani se nesnaží, někdy nás ráno ani neslyší, on je prostě velkej spáč a vstávání brzo ráno mu dělá velkej problém, no stejně jako mě, ale já ted musím. Ale já jsem fakt ráda, že mi jinak s Jendou pomáha jak může.

Medi, no jasně, že tě ve středu berem! Jsem moc zvědavá na Andulku!!!!! :wink:

Míšo, tu knížku ti objednám. :wink:

My dneska máme návštěvu, kamarádku s holčičkama (2 a 4 roky), tak bude mít Jeník obdivovatelky, to se zas bude naparovat.:slight_smile:
3. lis 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
Medi : jeee to by bylo super, kdybys dorazila. Aspon ti konecne predam padarky pro Andulku.
Jinak, me Frantisek pomaha stejne jako tobe Honza.... :dizzy_face:

Lennik : Frantiskovi nevadi ranni vstavani, tak proto vstava, kdyby byl spac jako Lada, tak se na me taky vyprdne ! :wink:

jaji : ahoooooooooooj, neboj, vsak se uvidime 22.11.
Je to takovy pitomy, ze pracujici muzou az vecer a to mi zasej uspavame atak.... :frowning2:

Jdu se venovat Tondovi, porad se mi plazi pod stul na kabely a uz toho mam plny zuby, jak ho porad musim odendavat a on pak rve....
paaaaaaaaaa
3. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
holky, tak je to potvrzený, budeme se stěhovat!!!!! mám hroznou radost! :wink: to už abych začala balit a vyklízet krámy z garáže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2008 ve 12:13  • Odpověz
Leni, super!!!!!!! tak to moc gratuluju - nemáš někde třeba link s fotkama na ten byt? případně do IP... teda to bude paráda, zahrádku k tomu.. a od kdy to bude volné? od prosince?

díky za tu knížku, mám radost, protože se mi fakt moc líbila...

ta zavinovačka je supr, ale obávám se, že do té naší debilní sedačky se Filípek nemá šanci i s tím fusakem vejít... no uvidíme...
díky za optání na můj těhu stav - včera mi nebylo moc ok..., chytaly mě takové křeče jako při ms, ale víc dole, bylo jich vždycky hodně za sebou a celkem tak 15x... prý to není úplně ok.. dneska se mi to ještě nestalo, tak to zatím nechávám, snad se to nebude opakovat...

jo a holky, já taky ve středu nemůžu jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz
Ahoj holky,

tak nám ten net pořád nejak blbne. Buď vypadává nebo vůbec nejde. Tak jsem na chvíli u našich. Mišák konečne usnul, snad chvíli vydrží, dopoledne spal asi 10min.

Petru, Leni, Medi, Toníčku, Jeníčku, Aničko moc se na vás tešíme. :slight_smile: Tak my bysme asi jeli tak, že bysme tam dorazili cca v 11:40. Mišák spí stejne různe (i kdyz plus minus už v tom trochu systém je). Ale jestli se vám to hodí jinak, přizpůsobím se. Teoreticky nemusím jet jen tema nízkopodlažníma.
Petru, zamluvíš to v té pizzerce? Díky. :slight_smile:

Leni, gratulace ke stehování. Podle popisu ten byt vypadá skvele. :dizzy_face:
Trochu jsem se dívala na to plavání a zatím uvažuju o: klub-bublinka.cz Ješte nevím podrobnosti a trochu se mi nelíbí stornopodmínky, ale u každýho toho plavání je neco.
Užijte si návštevu.

Míšo, moc hezký fotky z 3D. Jsem zvedavá, komu bude nakonec Filípek podobný. :slight_smile:

Petru, Medi, tak to jsou Frantiček a Honza zlatí. Petr tomu teda zatím moc nedá, teda aspoň z mýho pohledu. I když nekdy se taky snaží,... Doufám, že se to zlepší, až konečne dodelají to obkládání přístavku, tráví tam celý víkendy i večery (i když taky ne pořád). Doma pak taky bude ješte spousta práce, ale tu bude moct delat postupne. A snad to taky bude lepší, až Mišák povyroste. Teď mám pocit, že si s ním neví moc rady.

Medi, snad to u doktorů dobře dopadne. :slight_smile:

Papa a moc se na vás tešíme. :slight_smile:
3. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz
Ahoj, hlásím, že rehábka dobrý, začal se nám hýbat biceps...takže ohýbat ručička, tak jsem ještě zvědavá, co nám povím paní neuroložka, tam jdem na třetí. Honza je doma, tak přebaluje. Andulka se uculovala na rehab.sestru...:slight_smile:

Ve středu v kolik? Na dvanáctou? Nebo dřív?
Jdu se věnovat rodině.

leni, to je super, že se budete stěhovat...a kde že je to přesně? Jsem trochu mimo misku, páč nestačím dočítat.

Jaji, míšo...prooooč? Přijďte!!§ :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz
No vida, jak to tu žije :grinning:

Leni, gratuluju! taky by mě zajímaly nějaké fotečky bytečku...případně... :dizzy_face:

Medi, no vidíš, Andulka je šikula veliká!!!! Jsem moooc ráda.
3. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz
Stáni, zkus Petra zapřáhnout, ať pak může ocenit, co všechno musíš přes den udělat... protože to fakt žádná dovolená není co?
Medi, to je paráda, jak se ručička zlepšuje, už aby to bylo brzy OK... taky vám ubyde spousta starostí co?
Medi, tak jo, tak já tak na půl hodinky dorazím jo :grinning: :grinning:

holky, nebudete mít některá před srazíkem cestu do Ikey? kdyby jo, mohla bych vás poprosit o koupi sušenek? :grinning: ty zázvorový jsou hrozně dobrý a navíc mají takové vánoční tvary, tak že bych měla jakože napečeno :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2008 ve 14:36  • Odpověz
autor
hlky, pizzoska zarezervovana : streda kolem 12 !!!
Uz se moc tesim...

holky, ta Tondova vasen pro kabely je fakt des....porad se mi snazi dostat pod stul ke kabelum k pocitaci a jiny hracky ho nezajimej :angry:
3. lis 2008 ve 14:43  • Odpověz
Míšo, Alčo, fotky máte v mailu :wink:

Návštěva byla super, Jenda jen koukal a culil se, jen u kamarádky brečel, když ho chovala a to dost, zkoušeli jsme to několikrát, začíná z něj být pěknej mamánek, včera brečel u tchána, i když si myslím, že je na to ještě hodně brzo, co?

Petru, s tima kabelama budete muset asi něco udělat co?

Míšo, já to nechci slibovat, ale možná se do Ikey dostanu. Já jsem včera pekla šíleně dobrý sušenky, nechceš recept, že by sis napekla svoje? :wink: jsou to takový ty cookies a jsou výborný!!! jsem je už sežrala skoro sama a to jich bylo z jedné várky dva vrchovatý talíře.

Medi, to je super, že se to takhle zlepšuje, tak paráda!
3. lis 2008 v 16:38  • Odpověz
autor
lennik : prosim si recept an susenky...sice se ted snazim zhubnout, ale upecu je nekdy v daleke budoucnosti...
3. lis 2008 v 17:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.