• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Leni, to je nádhera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to je fakt bomba tohle, supr nádhernej byt! úžasný :dizzy_face:
3. lis 2008 v 18:56  • Odpověz
Leni, já chci taky fotky :slight_smile:

Jinak byl aspokojená i neuroložka, což je úža, páč jí začaly fungovat nervy v tý nemocný ruce :slight_smile: Jsem šťastná...celý odpoledne se žulila a večer nám to vynahradila, bylo to fakt výživný...teď jsem ji uložila a snad bude chrnět, prdelka moje.

Zítra mě čeká návštěva u babi, tak snad to bude vše Ok a přežijeme to ve zdraví:wink:
3. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz
autor
leni : ja chci taky fotky !!!!
4. lis 2008 v 00:19  • Odpověz
Petru, ten recept napíšu a pošlu. :wink:

Dneska tu máme celý den mýho tatku, tak to bude super, já si sjedu sama na Anděl na nějaký nákupy. :wink:

Míšo co ty, co ty křeče, je to lepší? radši zajdi k dr. a šetři se!!!!

Medi to je super, že to i u druhý doktorky dopadlo dobře, Anička je šikulka!!!
4. lis 2008 v 09:12  • Odpověz
Ahojky,

Leni, můžu taky poprosit o fotky a o recept na sušenky? :dizzy_face:

Medi, to je dobře, že to u doktorů tak dobře dopadlo. :slight_smile:

Petru, díky za zarezervování. My bysme meli dojet okolo 11:40. Jen kdyby Mišák v tramvaji moc vyvádel, možná bych vystoupila dřív a kousek došla, třeba by usnul v kočárku. No uvidíme. Tešíme se na vás. :slight_smile:
Na ty kabely jsem u Mišáka taky zvedavá. Zatím objevil jeden u lampičky a moc se mu líbí.

Míšo, do Ikey se nekdy chystáme, ale zatím netuším kdy.

Dneska mi přijede kamarádka s mimčem, tak zatím papa. :slight_smile:
4. lis 2008 v 09:36  • Odpověz
teeeeda holky, tady nikdo!!!!!!!! mě dneska šíleně bolí hlava, ještě že jsme tu měli dědu, že zabavil Jeníka. Jinak proběhl další souboj s lahvičkou, už máme třetí typ, tentokrát Avent s víceprůtokovým dudlíkem a nechce to stejně, já nevím, ještě tomu dám týden a prdím na to, jak jsem tady četla nějaký diskuze, tak některý děti prostě lahvičku nechtějí.... tak mám asi smůlu.
já musím jít spát nebo mi ta hlava praskne,mějte se krásně! PA
4. lis 2008 v 18:57  • Odpověz
Ahoj vespolek...koukám, tady dneska mrtvo.
Tak se těším na zítřek, jen doufám, že zaparkuju na Palmovce, bývá tam hodně plno...tak mi držte palce. Dorazím na tu dvanáctou, možná o chvilku před nebo po, jak se nám podaří se vypravit :slight_smile: Těšíme se na vás :slight_smile:
4. lis 2008 ve 22:58  • Odpověz
jé holky, vy se máte... taky bych zítra šla... tak si to užijte jo? a prosím fotit!!!!!! bez fotek sem ani nechoďte!

Medi, jsem ráda, že se vám ručička pěkně rozhýbala... jste šikulové :slight_smile:
Leni, co hlava, přestalo? to je nepříjemný
Stáni, asi pověřím Alču, už to s ní mám předmluvený, ale díky za nabídku :dizzy_face: jak sis užila dnešní návštěvu?

a musím vám něco prásknout, jsem vysledovala, že Petru hubne! a teď mě tu zpráská bičem a budu za bonzáka :grinning: Petru sorry, když já tam viděla to téma a tvůj příspěvek, tak jsem prostě musela nakouknout a ty ses teda do toho pustila s vervou - tak přeji dobré nervy, málo hladu a chutě ať táhnou jo?

já se dneska měla fajn, byla jsem cvičit, křeče mě přes den nechytaly a koupila jsem si boty, takže fajn

no a v jednom obchodě jim nádherně voněla vůně z aroma lampy, tak jsem si ji koupila a celý den se těšila, až si ji doma zapálím a tou vůni rozvoním byt - dopadla sjem tak, že jsem ten olejíček rozlila, takže teď smrdí po celém bytě jako fest :grinning: a ruce mi budou vonět ještě tak půl roku :grinning:
4. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz
jo a ještě si jako postěžuju, protože mi zrušili můj nick z beremka a všechna alba k tomu... tak to mě jako trochu nasralo, vím, že je to v pravidlech, ale furt mi přijde lepší mít dva nicky než fotky rozcapených malých dětí, či pos... plínek nebo alba, o kterých nechápete, co mají s dětma společnýho... no neva no... ale jak na to přišli, to je mi záhadou...
tak jsem si postěžovala a zas jdu - jako já si na pravidla nestěžuju, v době, kdy jsem si dávala jiný nick jsem o tom jednak nevěděla, jednak jsem potřebovala být inkognito... ale to je fuk
4. lis 2008 ve 23:18  • Odpověz
no a ještě jsem chtěla napsat, že je to neuvěřitelné, bo za 40 minut vstupujeme do závěrečných 10ti týdnů těhotenství... takže 30. týden je tady :dizzy_face:
4. lis 2008 ve 23:19  • Odpověz
tak a to je konec přátelé..... :grinning:
4. lis 2008 ve 23:20  • Odpověz
autor
urbi (kdyz uz michalka nebu neexistuje) :grinning: :sweat_smile: , ty smiraku... :sunglasses:
me to nevadi, kdyz me nekdo cte nekde jinde...nemam co skryvat :grinning:
ty jo...30 tyden, tak to ja mela bricho jako vetsina pred porodem...

na sraz se moc tesim..... :slight_smile:

Stano : hele a ty mas Misaka jeste v hlubokym ? Ja dala Tondu do sportaku presne v sesti mesicich na vikendu s breznackama a byl to teda fakt rozdil....Sice mi v hlubokym v MHD brecel jen jednou, ale uz se mu v nem nelibilo a nechtel se tam vracet, kdyz jsem treba dokojila nebo tak...
Ve sportaku je spokojenej (nemusis cekat, az Misak bude sedet) a ani jednou mi tam nebrecel...krasne vidi ven a zabavi se pozorovanim...i vraceni do kocaru byva bez problemu....nanejvys knourne, ale jakmile se sozjedem tak je zase v pohode...a krasne tam spi, lip nez v hlubokym...
5. lis 2008 v 00:00  • Odpověz
Petru, neboj, já tě nečtu, jednak proč bych to dělala a jednak na to nemám čas :grinning: jen jsewm tam viděla tvůj nick, tak si říkám áááááá Peťula zase blázní a tak jsem nakoukla a fatk to berete poctivě - jsi šikula, moc ti držím palce!

já asi dneska nafotím zase břuch :wink:

jé koukám, že vyhrál volby Obama ... no to je zajímavý :wink:
5. lis 2008 v 08:04  • Odpověz
jinak koukám, že po ránu jsem tu sama... jdu oškrábat a uvařit brambory, bo jdu do města a vrátím se pozdě, tak abych mjohla rovnou jíst, pak hlídám Sandru a pak jedeme s našima do Hradce, večer bych chtěla do bazénu, moc ráda bych si zaplavčila, ale nevím .... uvidíme, každopádně budu až večer, tak mějte fajn den a užijte si srazík :dizzy_face:
5. lis 2008 v 08:45  • Odpověz
Dobré ráno,

Petru, to je fajn, že ses pustila do hubnutí, tak ať ti to jde tak jak si představuješ...!

Míšo, týjo už 30tt???? To šíleně letí... teším se na novou fotečku bříška :dizzy_face:

Holky dneska si užijte srazík!
5. lis 2008 v 08:49  • Odpověz
tak jsem tam hodila fotku břuchu - jen by to asi chtělo fotit ze stejné vzdálenosti, takhle to není moc znát... no obr břuch to není, ale něco tam je :grinning:
5. lis 2008 v 09:34  • Odpověz
autor
Miso : pekny brisko...takovy jsem mela naposled na stredni :grinning:
mate stejny povleceni...
kluk konecne usnul, dnes dost prudil...fakt zralej na babybox....nesnasim, kdyz si chce hrat s nebezpecnejma vecma a kdyz mu to nedovolim tak rve a sam nevi co chce...
snad nebude prudit v pizzerce...
jo a ma novej ksichtik...neco mezi Chuckym, upirem a hadem....doufam, ze to prestane delat, je to desny :grinning:
dela to kdyz se smeje, takze z jeho sladkeho usmevu nezbylo nic :grinning:
5. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
holky, tak jsem natěšená na zprávy ze srazu a tady nic.... tak se polepšete a poreferujte jo? :wink:
5. lis 2008 v 18:23  • Odpověz
hm... tak nikdo.. :(
jsem dneska nakoupila boží věci :dizzy_face:
5. lis 2008 v 19:40  • Odpověz
tak fakt nic holky jo? :cry: :cry: :cry: teda, máte u mě velké významné mínus :sweat_smile: :confounded:
5. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Míšo, tomu říkáš břuch? Takový pidibříško... :wink: :grinning: Ale aspoň už nejsi oteklá nitka :grinning:

Jinak díky za příjemné setkání a za dárečky, až bude Andulka za parádnici, nafotím. Dítka jsou sladký, všechny :slight_smile: Fotky se pokusím stáhnout a hodit k nám na stránky zítra.

petru, pošleš mi ty tvý?

My šli poté na návštěvu k dědovi a babi, byl to docela fajn, ale večer se zase řádilo. Andulka se mi strašně vzteká u kojení, prohýbá se a má hysteráky...nevím co s ní. Ve výsledku sjem ji zabalila celou do deky, dala jí ruce dolů a udrcala s dudlíkem...a teprv pak, asi po čtvrt hodině jsem ji mohla nakojit. Tak snad zabere to magnésium, dneska dostala první várku.
Jdu spát, jsemť unavena. Opatrujte se a dobrou :wink:
5. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz
autor
Medi : poslu....

moc rada jsem vas zase videla...mame krasny deticky... :slight_smile:
5. lis 2008 ve 23:27  • Odpověz
autor
ach jo, ja vam zapomnela dat tu raduzu...respektive jsem ji zapomnela doma....
tak 22.11.
5. lis 2008 ve 23:30  • Odpověz
holky já jsem se sem včera vůbec nedostalal, Jeník usnul na chvilku v autě po cestě z pizzerie a pak nespal až do večera, jeli jsme ven, měl šílenej hysterák asi půl hodiny v kočárku a pak ještě jeden veče, když usínal, no děs, vůbec jsem nevěděla co s ním. Ale noc byla dobrá.
Moc ráda jsem vás včera viděla!!!!!! Dítka máme opravdu krásný!!!!! :wink:
6. lis 2008 v 07:41  • Odpověz
jéé, tak vy jste ještě včera řádili v dětským koutku (Peti díky za fotky!!), to mě mrzí, že byl Jeník takový protiva a museli jsme domů.....
6. lis 2008 v 07:45  • Odpověz
A Míšo co jsi nakoupila??? Vyfotíš?? :wink:
6. lis 2008 v 08:15  • Odpověz
a bříško už máš ukázkový!!!!!! :wink: tak a já jdu uklízet, dneska se přijde na náš byt podívat nějaký realitní makléř, tak at to tu nevypadá jak u prasátek.
6. lis 2008 v 08:17  • Odpověz
ahoj holky, petru dík za fotky, klucí jsou fakt krásní :dizzy_face: a ty fotky Andulky :dizzy_face: :dizzy_face: je krásňoučká, má takový vyhlazený obličej :dizzy_face:
a jak jste tam byli dlouho?

Leni, no možná bych něco nafotit mohla, asi vytáhnu pár kousků a nafotím :wink: včera jsem koupila mikinku od Gapu a Nexťáckou vestu, v jednom výprodeji, jsou boží :dizzy_face: a k tomu opět dvoje jeansy, hele Filípek má jeansů už víc než my dva s Tomem dohromady :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2008 v 08:19  • Odpověz
tak jsme zpátky z vítání občánků. no po pravdě, je to taková šaškárna a hlavně na tom rejžujou nejvíc fotografka a kameraman, který tam nabízí svoje služby za hrozný prachy!! :angry: dostali jsme růži a přívešek čtyřlístek. Jéňovi se ta růže hrozně líbila, tak jí dal co proto.

holky v Praze je dneska šílenej smrad, aspon tady u nás, někde na Praze 6 nebo kde je velkej požár a jak je ta inverze, tak to tu smrdí jak kdyby tu někdo pálil umělou hmotu, fuuuuuj!!!
6. lis 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahojky,

díky za fotečky ze srazíku! Kluci už jsou tedy velký a Andulka celá maminka a moooc roztomilá...

Míšo, to je fajn, že nakupuješ :dizzy_face:

Já byla včera zas na kurzu...dělaly jsme vázanou kytku (můžete mrknout na střechu do alba) - řeknu vám, je to tedy pěkná fuška... :grinning:

Leni, hoří tržnice na Libuši, smrad už je snad v celý Praze, tak dneska s prckama moc ven nechoďte. Jo a ten byt je nádhernej!
6. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.