• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky :slight_smile:
Petru, díky za fotky... :slight_smile: Jsou super. Doufám, že ty moje dorazily, pokud ne, můžete mrknout na www.hazlbauerojc.webgarden.cz a v galerii je Sraz BRMS, tak tam to najdete :slight_smile:

My byli dneska dlouho venku, tady to moc nesmrdělo, ale jeli tam i místní hasiči, tak to muselo být extra.
Děkujem za pochvalu naší mladé.. :slight_smile: Dneska to večer šlo, tak třeba zabírá to magnésium. Leni, to mě mrzí,. že byl brouk takovej mrzutej, ale toho 22.11. to bude určitě usměvavý miminko.
Zítra mám jít na kontrolu po šestinedělí na gyndu...no a zapomněla jsem tam dneska zavolat, tak doufám, že mě tam zítra vezmou.

Pouštím sem muže, jde datlit písemky na zítra pro čildrny. Chudák...takovejch příprav.

Jinak všechny zdravím, jáji, jsi šikula, že takhle tvoříš, já chci taky. A Míšo, těším se na obrázky těch prima věciček. :slight_smile: :sunglasses:
6. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
autor
jaji : az budes jednou na matersky, tak budes moct delat kytky nevestam :dizzy_face:
6. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz
ahoj holky
tak včera jsem měla hektický den, celé odpoledne jsem byla na houbách a bylo to moc fajn - dokonce jsem zvládala nejen běhat po lese, ale i se sklánět k houbám, přestože jsem na to měla připravenou Sandru... a pak jsem ještě po cestě z lesa (celkem štreka, tak 2 km) šla po louce a ne po silnici a trhala Rozáře pytel trávy :grinning: takže jsem se pořádně protáhla..
dneska mám v plánu kafe s kámoškou, oběhání dárku pro kamaráda k narozkám a knihovnu, ale je tam hnusně, tak vyrazím až po obědě..
Alčo, teda kytička opět supr... tak třeba na stará kolena se ti splní tvůj sen a budeš mít květinářství :dizzy_face:
Medi, teda slovo čildrny mě dostalo :grinning: vypadá to strašně :grinning:
7. lis 2008 v 08:45  • Odpověz
Ahojky,

Medi, taky hezký fotečky ze srazíku!

Holky a nebavily jste se, kde tedy ten sraz 22.11. uděláme?

Míšo, tak na houbách, jo? Já letos vůbec nebyla :frowning2: A já bych ráda, kdyby se mi můj sen splnil třeba i dřív než na stará kolena...
7. lis 2008 v 09:39  • Odpověz
Míšo ještě rostou houby??? Ty jsi teda dobře akční, ale to je dobře! :wink:
Alčo, kytička fakt supr, jsi šikovná!! Tak květinářství jo? tak to bych ti přála, aby se ti splnilo!!!!

Holky, tak u nás ten sraz na 99% moct být nebude, už se asi budeme ten víkend stěhovat, takže asi nebudu moct přijít ani já, přijede babička na hlídání a já budu muset makat, ale to bych předbíhala, záleží, jak se dohodneme s tou majitelkou, holky, dneska to tu od rána řešíme, řešíme smlouvu, chtěli jsme na 5 let, je na 2 roky, chtěli jsme 5 měsíční výpovědní lhůtu, je na 3 měsíce, já už jsem z toho na prášky, asi jsem se na ten byt tak natěšila, že si ted vůbec nedovedu představit, že by to nedopadlo. U nás bude velkej problém si zvyknou na pocit, že nejsme ve svým a že nás můžou vlastně kdykoliv vykopnout, i když nás ta majitelka ujištuje, že ne. No nevím, snad to bude v pohodě. :unamused:
7. lis 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,

moc děkuju za fotky ze srazíku. Ráda jsem vás všechny viděla, bylo to moc fajn a všechny dětičky jsou kouzelný. :slight_smile:

Leni, tak ať vám to s tím bytem dobře dopadne a domluvíte se. A doufám, že na srazík budete moct, moc byste nám chyběli.

Jaji, ty kytičky jsou nádherný. To jsem nevěděla, že bys chtěla mít květinářství. Tak ať se ti to vyplní. :dizzy_face:
O srazíku jsme se bavily, že by mohl být u nás, kvůli místu. Ale ještě to není definitivní, záleží, jestli budou všichni souhlasit.

Míšo, ty jsi teda akční. A houby ještě rostou? Já už jsem na houbách nebyla hodně dlouho.

Mišák byl dneska zlatej. Sice vstával v 6:30, ale pak jsme šli asi v 9:30 znovu spát. Po nějaký době se probudil. Měla jsem ho vedle sebe, tak mi sahal na obličej. Dělala jsem, že spím a jedním okem jsem ho pozorovala. Asi po 10 minutách taky zavřel oči a spali jsme asi do 12h. :slight_smile:
Teď už se mi tu celkem vzteká, mrkvičku nechtěl, tak asi vyrazíme ven.
Včera jsem byla na s kamarádkou na cvičení. Bylo to fajn, až na to, že jsme se pak pohádali s Petrem. Mišák mu tu zase celkem dlouho hystericky řval a Petr nechce, abych příště na cvičení šla, že je Mišák ještě malej a že je to pro něj trápení. Víme, že je to mamánek a že by bylo lepší, zvykat ho na to, že není se mnou, postupně, ale to jsme měli dělat od začátku. Ale nemůžu za to, že na nás neměl čas. A myslím si, že pokud budu někde poblíž, tak když se Mišák bude vztekat, za chvilku ho budu mít zase já. Já jsem s ním ráda, ale taky si někdy potřebuju odpočinout. Nehledě na to, že Petr si chodí zaběhat, někdy plavat. Ale já si mám uvědomit, že mám malý dítě. Pořád má utkvělou představu, že chci někam chodit. Přitom já jsem ráda doma, i když se ráda někam podívám, ale nechci být služka a uklízečka. Má názory z minulýho století, jeho máma všechno zvládala,...
Navíc Petr mi něco řekne a za 5 minut ani neví, že něco říkal, a já se tím pak trápím, rozebírám to,...
Vím, že toho má taky hodně, že pracuje na baráku, který není jeho, že chce pro Mišáka to nejlepší,... ale na mě nějak nebere ohledy. Vím, že jsem až moc citlivá a on je zvyklý jednat s chlapama, ale to ho neomlouvá. No je to složitý, nebudu vás tím zatěžovat. Jen jsem si potřebovala postěžovat.

Ještě vám něco napíše Mišák, už umí psát všema deseti. :grinning: :slight_smile:
ijmpúúko´íéééééééép i
b v,-ů_ paffffffffffqjgýýýýýk jhůln xy§p§iíííííjm ééééééééééééééééééééééé

Tak my se jdeme chystat ven, už se mi tu vzteká. :slight_smile: Papa. :slight_smile:
7. lis 2008 v 15:02  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile:
Já byla dneska na gynekologii, výsledky budou za týden, ale snad vše Ok.

Stáni, já bych asi bojovala..to se nedá jen tak nechat. Sice dělá na baráku, ale ty máš zápřah na 24 hodin...a to i v noci, tak klídek, ono se to srovná, malej si taky na něj musí zvyknout. Navíc jsem teď četla, že je strašně důležitý, aby si s dětma hráli otcové, že mají jinej typ her...dyk jsem vám to říkala na srazíku.

TeD´se strará otec.. :slight_smile: Já jdu vařit :wink:
7. lis 2008 v 16:18  • Odpověz
autor
Stani, klidne si postezuj...myslim ze na to mas narok...tohle by mi taky vadilo a trapila bych se tim....
tak snad Petrovi jednou dojde, ze se doma rozhodne neflakas a ze kazdy clovek potrebuje mit cas i na sebe...
Frantisek se stara hodne, o vikendu skoro vic nez ja, ale taky ma Tonik dny, kdy chce ke me...proste jsou ted mamanci, ale to neznamena, ze budou nejak traumatizovany, kdyz je bude chvili hlidat tatka ....
Tonik sice hysterak nemel ani nepamatuju, ale dnes pry treba asi 15 minut brecel tchanovcum na prochazce, coz me vubec nedela.....

jdu mu dat kasi...
7. lis 2008 v 18:41  • Odpověz
Jo, teď jsem Andulku předala Honzovi a odjela na 105 hodiny do Tesca a při návratu byl řev až ven :grinning: naše malá hysterka. Teď jsem ji nakojila a zase je zahnala uspat se. Jsem zvědavá, jestli s ní Honza vytuhne. Myslím, že by měl dělat vždycky jen jednu věc...ne si u starání se o holčičku číst nebo hrát na Pc nějakou debilitu ...

Koupila jsem jí takovýho toho napůl hadřík, napůl nedvěd hračku k Vánocům a HOnzovi triko, ale nevydržela jsem a dala mu ho...stejně stálo jen 105,- ale je prima zelený. :wink:
7. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz
Stáni, hlavně to nevzdávej, není tvoje chyba, že na Mišáka Petr nemá čas a on u něj pak brečí, není to tak, že ty máš malý dítě, máte ho oba a ty máš taky právo si někam zajít, když jsi pořád s Mišákem. Hlavně se nedej! :wink:

Holky, tak podepsáno, za dva týdny se začínáme stěhovat!!!!!!!!!! Na ten vánoční večírek nebudu moct přijít, budeme zrovna v nejlepším a budeme balit.:frowning2:

Zítra ráno jedeme na víkend k našim, mějte se krásně!! :wink:
7. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky,
díky za podporu. :slight_smile:
Dneska už to bylo lepší. Petr se snažil a s Mišákem si hrál. Ale večer jsem zabírala jen já. Když je unavenej, tak musím být po ruce já, a i tak se někdy vzteká, ale to je pochopitelný. Na jednu stranu Petra chápu, že je pro něj 1,5 hodinovej hysterák těžký vydržet. Já to taky nevydržím a když ječí, tak ho vezmu. Ale u mě se většinou zklidní. Petr ho nosí, ale nic nezabírá. Někdy je Mišák zlatíčko, ale někdy je pěknej vzteklounek. No nevím, jak ho to odnaučíme (i když je jasný, že má právo být mamánek, vždyť je ještě malej). Nebo si počkáme, až z toho vyroste. :slight_smile: A i když nevydržím nechat Mišáka dlouho křičet, přeci jenom jsem odolnější vůči křiku, člověk si zvykne. :slight_smile:
No příští týden asi na cvičení nepůjdu. Ten den jdeme s Mišákem na očkování a to by asi nebylo dobrý, aby pak tak dlouho křičel (i když při prvním a druhým hlídání byl Mišák v pohodě a tolik nekřičel). Ale pak chodit chci. No uvidíme. :slight_smile:

Medi, 105 hodin v Tescu? :grinning:
A jak Honza zvládá, když mu Anička křičí? Petr se o Mišáka bojí, když mu řve hystericky - úplně se zalyká...

Petru, o víkendu možná zkusíme ten sporťák. Dneska jsem Mišáka zase kus cesty nesla, nechtěl být v kočáru. Ale pak spal... V lékárně jsem koupila první příkrmy, tak jsem zvědavá, jak mu budou chutnat. A taky jsme byli v květinářství-dárkách a Mišák se na paní prodavačku smál jako sluníčko. Jestli on nebude na blondýnky. :grinning: :slight_smile:
A všichni ho chválí, jak je hezkej, jaký má velký oči,... to potěší každou mámu, že jo? :slight_smile:

Tak zatím papa, asi půjdeme spát, ať jsme čilí na to naše zlatíčko. :slight_smile:
7. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz
Leni, tak to je skvělý. A máte tu smlouvu nakonec podle vás?
S tím srazíkem mě to mrzí, jestli nebudete moct přijít. Moc byste nám chyběli. To bysme pak brzy museli udělat nějaký další srazík. :slight_smile:
Užijte si víkend. :slight_smile:
7. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz
autor
Stani : mas nevyhodu v tom, ze myva Misak hysteraky...to je pak jasny, ze je z toho Petr hotovej....
Tonda mel od doby, co ho netrapi prdy (takze skoro 7 mesicu) asi jen dva hysteraky.,...takovej ten velkej plac, kdy dlouho trva ho uklidnit a kdy je uplne rudej a hotovej....

umi taky rvat hodne, ale jde hrozne snadno uklidnit a neni to proste ta hysterie, takze ja mam fakt pohodu....
Navic Tonda breci fakt malo, kdyz uz , tak je to spis takovy to protivny knourani, ktery kdyz ma cleej den, tak to je taky na palici...ale jinak mam fakt kliku....Druhy dite bude urcite desny, kdyz s Tondou nejsou zatim problemy (s brecenim, se spanim, s jidlem)

Jinak, tohle obdobi co ma ted¨je fakt super...Uz je to proste takovy maly dite s kterym je sranda....uz to neni miminko... :slight_smile: vite jak to myslim....

Frantisek s nim sel ven a ja jdu zehlit pradlo, ktery tu lezelo snad 5 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2008 ve 13:38  • Odpověz
Petru, to Mišák umí hysteráky pěkný. Ječí, až se zalyká. No ale utišit jde celkem snadno - teda když si ho vezmu já, to je klid celkem rychle. Jen když je moc unavenej nebo má hlad, tak brečí dál, ale neječí. Ale u Petra nepomáhá nic. Někdy je to v pohodě, to se s ním směje,..., ale jak se mu to přestane líbit nebo chce jíst,... tak prostě ječí a ječí. To věřím, že je pro Petra těžký to vydržet. To pro mě taky. Dneska měl zase hysteráček v kočárku, ale jak jsem ho vzala, tak byl klid. Tak jsem ho zase kus cesty nesla. Musíme vyzkoušet ten sporťák. :slight_smile:
Baštit dneska taky moc nechtěl. Mrkvičky měl tak 3 lžičky. A u kaše brečel. Ale se zavřenou pusou, abych mu to tam nemohla šoupnout. :grinning: :slight_smile: Ale když jsem mu ji dala rovnou z misky, tak ji zbaštil všechnu. :slight_smile:
Máš pravdu, že i celodenní kňourání je na palici. :slight_smile: Mišák si dneska i celkem dlouho sám hrál, byl zlatíčko, i se krásně směje a je s ním sranda. No ale když není po jeho, tak to dá jasně vědět. :slight_smile:

Dobrou noc a hezkou neděli. :slight_smile:
8. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
Stano : to je jasny, ze u Petra nic nepomaha...chce proste tebe a nemusi to hned byt mamanek...v tomhle veku je to normalni...s breznackama jsme se o tom bavily a jsou o tom i clanky...

Tonik teda u Frantiska nerve, je na nej hodne zvyklej (Frantisek se o nej stara vic nez ja vecer a o vikendu), ale u tchanovcu taky obcas breci, tenhle patek jim brecel na prochazce, coz me ani Frantiskovi nikdy neudelal....
Zrovna ted jsem v jednom clanku cetla, ze deti v tomhle veku breci, kdyz mamu nevidi...ze potrebujou i pri hre vedet ze tam je, mit v ni zakladnu...
fakt si myslim, ze to nejsou nutne mamanci....

hele ale s tim vyndavanim z kocarku, nezvykl si na to Misak nahodou ? Ze kdyz si zaplace, maminka ho vynda a pochova....ja jen, aby sis na sebe neupletla bic, za chvili ho neuneses a co potom....
ja teda Tondu vyndala jen kdyz mel hysterak (ze byl uplne opuchlej od place), coz bylo asi jen 3x za celou dobu, beznej plac jsem ho nechala vyrvat :sweat_smile: , Tonda kdyz rval v kocarku, tak to bylo vetsinou proto ze chce usnout a nejde mu to a driv nebo pozdeji usnul...
ale pokud ti v kocarku rve hystericky, tak se nedivim, ze to nevydrzis, ale jestli on uz Misak neni vycuranej a proste mu nejde ani tak o to, ze by mu vadil kocarek, ale ze proste chce chovat...nevim...

no nechci delat chytrou a radit :sweat_smile: , jen jsem si rikala, ze to musi byt docela fyzicky narocny ho na prochazce tahat a jeste vest kocar.

jsem zvedava jak na tom bude ve sportaku, drzim palce at se to zlepsi...
nedovedu si predstavit, ze bych s Tondou nemohla dlouho jezdit, ze by mi tam nevydrzel nebo brecel v MHD..

jak kasi rovnou z misky ? :astonished: to si nedovedu predstavit. :slight_smile:
8. lis 2008 ve 23:07  • Odpověz
ahojky holky!!
jsme zpátky od našich. Jenda tam byl nějaký nesvůj, v noci se vzbudil v 1.30 a usnul až v 5 ráno a to ještě u mě v posteli u prsa, a pak s přestávkama spal až do 8, já jsem ale nespala vůbec, protože se furt mlel a kníkal. Tohle ještě nikdy neudělal, aby v noci nespal, vůbec jsem nevěděla co s ním. A ted k večeru nám tu zase vymrčuje, byla tu kamarádka, tak jsme byly na procházce a Jenda začal brečet, musela jsem ho půlku cesty nést, potvůrka. No ale mě připadá, že mám málo mlíka, Jenda se vzteká u kojení a po kojení ještě honí a já mám prázdný prsa. A dneska hrozně kadí a má průjem, tak nevím, jestli mu fakt něco není....

Jdu dodělat večeři, dělám plněný papriky a zapomněla jsem do tý náplně dát rýži, tak snad to bude dobrý, jsem si říkala, že mi tam něco chybí....
9. lis 2008 v 16:56  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

leni, říkal ami doktorka, že pokud máš po kojení prázdný prsa, tak to máš asi fakt málo mlíka...to bylo, když jsem se ptala na ségru a mladýho...a doktorka dětská jim doporučila příkrmy.

Jinak my měli včera návštěvu, ale bylo tu hodně lidí a večer...takže to dopadlo tak, že Honza se věnoval společnosti a já jsem vedle tlumila hysterickej řev. Třikrát jsem se ji pokusila nacpat do postýlky, ale vydrželo to asi tak 10 minut dohromady. No prostě moc lidí a špatnej vzduch a Honzík , co mluvil moc nahlas, takže ho slyšela pře 2 zavřený dvěře...no paráda. A pak jsem vezla večer ségru s malým a manželem domů...Mar´tas byl taky po hysterickým výstupu, byl přetaženej a nechtěl usnout...vytuhnul nám v sedačce. Za Brandýsem byla mlha jako mlíko a debili, co předjížděli do tý mlhy. Fakt jsem měla strach...

A dneska jsme byli u babičky v Praze, docela to šlo, brek jen asi 20 minut.. :grinning: A odpoledne dloooouhá prochajda na sluníčku, to bylo fajn, vyzvedla jsem tchýni a prošly jsme Kbely. :wink:

Na srazík se těším, Leni, zkus to nějak aspoň na chvilku....

Jo, Honza zítra odjíždí přes noc dělat rámcovej vzdělávací program, tak jsem na to zvědavá, jak to zvládnem...snad jo. :frowning2: :unamused:
9. lis 2008 v 19:22  • Odpověz
ahoj holky, zdravím po víkendu, moc jsem se sem nedostala...
v pátek jsem neměla úplně OK den, tak jsem vyrazila do knihovny a s kamarádkou na kafčo, bylo to moc fajn, nakonec tam dorazil i manža a zůstali jsme rovnou i na večeři :slight_smile:
jinak máme hotovou ložnici!!! je to supr, jen teda nám nestačila barva, takže to bude chtít ještě jeden nátěr, ale fakt se mi to líbí - trochu netradiční ložnice, ale přesně můj styl... ještě nejsou některé doplňky, jako obrazy a samolepící dekorace, trochu uvažuju o své první zácloně v životě.... ale jinak jsem nadšená

no a v sobotu večer mě teda zase chytly ty šílené křeče, že jsem se nemohla ani hýbat.. ale nemělo by to být nic vážného, dle konzultace přes ségru u doktora :grinning: by mělo jít o vazy u stydké spony, které přehnaně reagují na pohyby nebo na námahu.... je fakt, že malej tam dělal divy a já zrovna uklidila a vytřla celý byt po tom malování...
a včera to byl taky perný den - povlíkala jsem, prala, vařila a pak na celé odpoledne jsme jeli do bazénu, já teda hlídala Adámka s mamkou a prochodili jsme obchody - no a malej z toho má další svetr :grinning:

manža je nějakej nemocnej, tak snad to nechytnu :unamused:

jo a za měsíc jedeme na víkend do Vídně :dizzy_face: se taaaak těším, už tam máme rezervovaný hotel, včera nám volali kamarádi - je tam výstava Van Gogha a pak klasika - vánoční trhy, tak musím poprosit malýho, ať je hodnej a nezačne nějak zlobit, abysme mohli jet :grinning:
10. lis 2008 v 08:24  • Odpověz
jinak zpětně: jj houby ještě rostou :wink: , ale kupodivu je v lese moc sucho.... , teda bylo, celou sobotu pršelo, takže už tam je asi mokro, ale má tu už začít sněžit, takže tak... ale už jsou v mrazáku a čekají na nějakou mňamku :grinning:

Leni, to jsem ráda, že byt vyšel, ale jsem teda smutná, že nebudeš na srazíku, já se na tebe a Jéňu tak těšila :cry: , pak se určo dlouho neuvidíme, protože pak se do Prahy měsíce nedostanu.... nešlo by to, že bys došla aspoň na chvilku?

Alčo, dík :wink:

Stáni, souhlasím s holkama, že i ty máš právo si oddáchnout!!! potřebuješ to, jasné, že Petr toho má hodně, ale barák snad dvě hodinky počká, abys ty mohla ven.... a taky se mi zdá, že Mišák to trochu s tím kočárkem zkouší co? opičák jeden :wink: :grinning:

Leni, co jéňa, už je lepší? snad to nic nebylo, jen prostě neměl svůj den...

Medi, to je prima, že takhle s Andulkou drandíte po Praze a okolí :dizzy_face:
10. lis 2008 v 08:30  • Odpověz
ahojky! tak dneska milostpán vstával ve 3 ráno a už neusnul, v 6 ráno měl šílenej hysterák, že jsme asi vzbudili celej barák, ale tak od 3 do 5 se smál a chtěl si hrát. ještě napíšu až ho uspím...
10. lis 2008 v 08:52  • Odpověz
Dobré ranko po víkendu!

koukám, že jste ho všechny trávili více méně příjemně.

Míšo, tak nám hotovou ložnici vyfoť :dizzy_face: :sunglasses: Jo a kdyžtak napiš, co a jak... a taky napiš, kolik chceš těch sušenek!

Leni, doufám, že je Jeníčkovi dobře, že se mu nerozjel ten průjem... A s tím srazíkem - taky by mě to moooc mrzelo, kdybys nemohla dorazit aspoň na chvíli. Já bych pro tebe klidně dojela autem a pak vás zase odvezla, abys nemusela využívat Láďu... myslím, že když nejste nijak časově omezeni, že třeba do 30.11. musíte opustit váš byt, tak snad jedno odpoledne bys nám mohla věnovat... ale jak chceš... :dizzy_face:

Stáni, chápu, jak je to pro tebe těžký, uhájit si kousíček času pro sebe, ale musíš být holt vytrvalá a trvat si na svým. Otec není jen od toho, aby zajistil rodinu finančně, ale aby s dětmi i byl. A podle mě otec musí být schopen postarat se o dítě úplně stejně jako matka (krom kojení samozřejmě), když se dítě vzteká u babiček, dědečků, tetiček atd. tak to beru, ale táta by sám měl mít zájem na tom, aby dokázal být s dítětem sám bez problémů. A že když mu dvakrát brečí, tak to znamená že je malej mamánek a on to vzdává a dál si s ním mámo buď pořád ty... to nejde!!!! Myslím na tebe, todle si musíš Stáni uhájit!

Medi, Péťo, ahoj!
10. lis 2008 v 09:08  • Odpověz
AHoj holky, tak se mi to akorát probudilo a uvidíme, co to bude dělat. Zatím je to takový koukací a vrtěcí...tak uvidíme.

Jinak jsem se pustila do dražení a objednávání na Vánoce, tak jsem zvědavá, kolik nakonec utratím :sweat_smile: :dizzy_face:

Míšo, těším se na fotky ložnice, určitě bude úúúža. A Vídeň teda závidím, hnedle bych vyrazila. nikdy jsem tam nebyla a moc chci. :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
tak Jenda usnul, potřeboval by spát tak 2 hodiny, aby dospal tu noc, no a já taky :slight_smile: s tím mlíkem je to blbý, ted ráno jsem ho měla zase málo, tak piju meltu, fenykl a před kojení jsem si dávala teplý obklady, tak uvidíme, nesmím si to připoustět.

s tím srazíkem - Alčo to by bylo fajn, když bys nás tam mohla dovézt, díky za nabídku, já si myslím, že to půjde, včera jsme to ještě probírali, jak a kdy se bude co balit a vozit, Láda sice bude asi trochu remcat, ale stejně by někdo musel hlídat malýho. A Láda nás pak třeba vyzvedne, abys nemusela kvůli mě jezdit dřív,no uvidíme jak bude Jenda hodnej.

Míšo, šetři se!! nebylo by přeci jen lepší, když by tě doktor prohlídnul, jestli to máš častěji? třeba to vůbec nic není, ale jistota je jistota. A vyfot nám pak ložnici, jsem moc zvědavá, jak to vypadá!!!! Jo a taky jsem ti chtěla napsat ohledně té knížky, včera jsem to chtěla objednat, ale....mají jí k dodání za 14 dní, což by až tak nevadilo, ale ty věci co jsem si objednala, tak by poslali hned a za tu tvojí knížku by se muselo platit extra poštovné 6 liber, což pak vyjde hrozně draho. Ono to tam nejde nastavit tak,že ti to pošlou všechno najednou, mají to debilně udělaný. Ale jestli chceš, tak já ti můžu tu jednu knížku pro Filípka půjčit.

Medi, taky nakupuju na Vánoce po internetu, bez toho si to nedokážu vůbec představit! :slight_smile:
10. lis 2008 v 09:57  • Odpověz
Leni, to by bylo bezva - kdyby to vyšlo s tím srazem! Já s tím nemám nejmenší problém Vás vyzvednout.

Vánoce zatím vůbec neřeším - nějak není letos nálada... :frowning2:
10. lis 2008 v 10:24  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpět z města, zase jsem utrácela - koupila jsem takovou tu spirálku kolem postýlky, nějaký drobnosti a vaničku :wink: akorát je na ní nálepka medívka Pů, tak to musím odstranit, než přijede TOm - s jeho alergií na tuhle postavičku by to nemuselo dopadnout dobře :grinning:

jinak Alčo, až budu mít chvilku, napíšu IP jo?

Leni, to by bylo parádní, kdybys mohla, fakt bych byla ráda... no a ohledně té knížky, to se nedá nic dělat... sice mě to mrzí, ale neva.. ohledně toho půjčení, jak chceš... dá se to nějak pak ošetřit, abych ti to vrátila vpořádku? víš co, přeci jen to asi občas půjde přes jeho mlsný jazíček :grinning: tak se dohodnem na srazíku jo? byla bych ráda

Medi, se z tebe po... prej se to tu vrtí a kouká :grinning:

Ložnici vyfotím, ještě dožehlím vypraný přehoz, a´t je to komplet jo?

Leni, jdu na gyndu za týden... tak snad to bude stačit...
10. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
jinak ad vánoce... co tak různě kupujete? já vůbec nevím...
mám pro Sandru a Adámka - a se ségrou máme dohodu, že oni kupují Filípkovi - sobě navzájem si nekupujem, jen dětem...
a jinak vůbec nevím
pro Toma jo, mám svetr a vybere si squashovou raketu, bo mu praskla... ale musela jsem mu to řífct, protože si ji musí vybrat, já moc nevím, jakou by chtěl....
no a zbytek... to je horor, to fakt netuším...
10. lis 2008 v 11:54  • Odpověz
holky, pomoooooc, pálí mě žáha jak sviňa, jsem netušila, že to je takovej hnus - asi budu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz
Míšo, kup si na to něco v lékárně, mě pomáhal ten Gaviscon nebo jak se to jmenuje, ale já to měla jen párkrát, moc jsem na to netrpěla, určitě ti poradí Petru, ta si s tím užila.

Holky, proč to miminka nemají zařízený tak, že když nespí v noci, tak to ve dne dospávají??????? Jenda spal dopoledne 20 minut a ted dalších 20 minut, vzbudil se a řve. No nedivím se mu, že je unavenej, když jsme vzhůru od 3 od rána.... :unamused:
10. lis 2008 ve 13:56  • Odpověz
Ahojda porduhé :slight_smile:

Míšo, nepo se...teď se to taky mele a je to takový vláčný, tak to třeba bude spát...no, kdo ví. Za chvilku to musím oblíct a jedu pro mamku na Čerňák a vezu ji dom..aby taky viděla vnučku, ne? :wink:

Jinak já mám púro Honzu vybraný parfém - Boss No 6.Platinum a taky badmintonovou raketu a včera jsem mu koupila Reinerovou v nemčině.( to je paní, která letos asi v 90letech zemřela a psala německy, ale je to Pražanda a ty její knížky jsou autobiografický,a le krásný vyprávění a skvěle se to čte. Četlas jsem Všechny barvy slunce a noci v češtině a paráda a Honza to teď čte německy a taky super ...loňský dárek)
Našim nevím co, koupila jsem zpětný přídavný zrcátka do auta tátovi a ségře a sobě - na MMB za 155,- má top klips a dá se to dát kamkoliv do auta...abyste viděli na mimíse, pro mamku mám knihu a pro ségru se Štěpou jsem objednala u kamarádky ceduli na dveře od bytu z keramiky a pro malýho mám hračku od Fisher Price. Babičkám uděláme kalendář s fotkama malejch a pro jednu mám ještě knížku - novýho Větvičku....švagrovi běžky a boty a hůlky - společně s celou rodinou, tchánovi a taťkovi chcem ještě koupit různý druhy piva...někde v Praze je krám, kde maj i různý cizí... a co tchýni, to nevím, ale napadlo mě jí koupit lístky do divadla.

Tak...jdu se oblíct, spí to, tak to musím pomalounku navlíct do fusaku. Dneska byl řev, má prdíky...a zrovna mi volal táta a ptal se, jetli takhle řve pořád, tak jsem ho ujistila, že ještě víc a on byl trochu vyplesklej :grinning: :grinning: :grinning:

Mějte se, snad se stavím večer.

Co je s Herminkou? A Amorous? A o Annince ani nemluvě...nevíte někdo, jestli dorazí?
10. lis 2008 ve 14:13  • Odpověz
Jo, Míšo..a propos žáha...ble, mě pomáhalo studený mlíko nebo pak rennie..ale ještě nějaký snad sušný japonský švěstky. Ale rennie se smí, tak to radím, jinak máš zkaženej celej den.
:unamused: :unamused: :sunglasses:
10. lis 2008 ve 14:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.