• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
holky dík za tipy, já si dala gaviscon - jako utlumilo to ten velký nápor, ale že by to přestalo úplně, to teda ne...
ble, je to fakt hnus
rennie nemůžu, z toho je mi zle jen jak ho cucám, takže zlatý gaviscon
mě to pálilo do včerejška jen ze sladkého - ale dneska je to úplně po všem!
Medi, tak pěkně dojeď pro babi :wink: a výběr parfému schvaluju, Tom má doma už několikátý, zrovna jeden z minulého týdne... odkud jsi objednávala? já přes parfémy.cz, fakt dobrý ceny :wink:
10. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz
vopice jedny, kam jste se mi ztratily?
jinak Aninku bych taky ráda viděla.. Leni, nevíš, jeslti nás přijde navštívit?
a co Herminka? psala jsem jí už IP, ale neozvala se.... ráda bych ji tady občas viděla... jak se má, jak stavějí a tak.
10. lis 2008 v 17:44  • Odpověz
Ahojky!
dneska mi přišel ten set na znakování pro děti, knížky a dvd, tak si to chci dneska pročíst, Láda na to kouká s nedůvěrou, ale chci ho do toho zasvětit.

Jinak dárky k Vánocům - našim kupujeme nový tlakový hrnec, pro ségru a neteř mám krásný papučky z Nextu a ještě dostanou nějakou kosmetiku, pro švagra Tullamorku nebo Jamesona, pro Ládu mám dvd a cd, pro kamarádky koupím nějaký voňavý mejdlíčka v LUSH, pro tchánovce vysavač.

jo a parfémy objednávám na www.cheapsmells.com ,taky mají super ceny a když mají nějakou akci, tak to tam je za hubičku. :slight_smile:

Anička nevím jestli dorazí.....
10. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
Leni, to je zase nějakej anglánskej obchod, přiznej se...to pro mě, co neumí anglicky je fakt španělská vesnice...

Míšo, to jsem ráda, žes mi ho schválila, já si jím pořád nebyla jistá...Táta mi teď říkal, že nějakej jeho kolega se to pokusí koupit ve freeshopu nebo v cizině a jinak jsem teď objevila tohle http://www.xparfemy.cz/akce-vyprodej-c-234.html?zenid=0dm5kv2jkpri178hphjm5ehgv7 a tam je to asi tak o 300,- levnější.

Jinak u našich v poho, ta´tka trochu sice popruďával, ale zpacifikovaly jsme ho :slight_smile:

Leží to tu a hejká a doufám, že vydrží ještě chvilku, abych ji mihla umejt a uspat a pak se sem k vám vrátím :slight_smile: :sunglasses:
10. lis 2008 ve 20:02  • Odpověz
Medi, na tom parfemy cz je ještě levnější - za 1000,- , je to bez poštovného, takže fajn - a přístup fakt supr!
Leni, ty fakt nakupuješ hlavně v zahraničí co?

holky, poraďte, nevím, jaký koupit kolotoč a jakou hrací deku.... jsem bezradná - tak jaké máte zkušenosti, jestli byste si koupili něco jiného nebo tak... dík

Leni, co Jéňa, zabral nakonec?
10. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz
No Jeníka jsem odpoledne "ukojila" a spali jsme 2 hodiny, on přisátej k mýmu prsu a chvilkama pil, ale spíš si žužlal. Sice né moc ideální způsob uspávání, ale jinak to nešlo. Tak doufám, že dneska v noci bude spát a ne zase blbnout, trouba muj malej.

Holky, je to anglánskej web :slight_smile:, ale ceny dobrý a poštovný 80Kč za položku a do 2 dnů to mám doma. Já hodně objednávám v zahraničí, protože tam spoustu věcí vyjde levněji než tady.

Míšo, hrací deku ted máme tuhle http://www.nunynek.cz/obchod/detail/?k=41&id=1333 a je super, je velká, krásně měkoučká a ty hračky jdou sundavat.

dostali jsme ještě hrací deku od Fisher Price, je taková menší, ted už se tam skoro nevejde, tu měl ale taky docela rád, ale nemůžu jí na netu nikde najít.

A kolotoč máme od Tiny Love http://www.tinylove.com/toy.aspx?toyId=33&state=toyTypeId=13@elementId=0@ageId=0 a Jenda ho miluje!!!!!
10. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz
Leni, dík za odkazy, obojí je super - nad dekou přemýšlím, líbí se mi a je navíc větší než takové ty miminkovské...

hele a můžeš mi něco říct k tomu kolotoči? hlavně, co to dělá, jak to hraje a na kolik by mě to vyšlo? já se v tom moc nevyznám.... :sweat_smile:
10. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz
jé Leni, to hraje krásný melodie....
10. lis 2008 ve 21:20  • Odpověz
jsem pak tady ještě objevila tak do 1500 taky kolotoče, který hrajou Bacha apod. a ještě mají takové ty funkce, že třeba projektují na strop obrázky...
10. lis 2008 ve 21:21  • Odpověz
Míšo, ten kolotoč jsem objednávala tady a jde koupit už i tady v obchodech, stojí myslím něco okolo 1800,-, hlavně se mi tam líbí ty černobílý části, který miminka vnímají nejdřív. A nevím jak to mají jiný kolotoče, ale tenhle jde jakoby odklonit od postýlky, aby nebyl při spaní nad miminkem, má takový otočný rameno.

já jdu ještě uklidit kuchyň a chrupat, dobrou!!! :wink:
10. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, to by bylo skvělý, kdybyste mohli na srazík dorazit. :dizzy_face:
Tak snad bude dneska Jéňa spinkat líp. S tím mlíkem - já taky mívám pocit, že v prsou nic nemám, ale Mišák vždycky něco vytáhne. Jinak jsem někde četla, že by mohlo pomoct častěji mimčo přikládat, že se pak začne tvořit víc mlíka (je větší poptávka), cca do 2-3dnů.

Medi, taky mě vždycky pobavíš, jak píšeš o Aničce. :slight_smile:

Míšo, snad ty křeče nebudou nic znamenat. Ale šetři se. :slight_smile:
Na ložnici jsem zvědavá, vypadá to zajímavě. :dizzy_face:
Dneska jsem na vás myslela - byli jsme na návštěvě u kamarádky na Ládví. Jinak se nedivím, že jste chtěli z Prahy. To je děsný, jak je všude spousta lidí.

Petr se teď celkem snaží. Není to moc, ale ve všední den to jinak nejde. Včera běžel Velkou Kunratickou. A odpoledne jsme měli návštěvu - bráchu s rodinkou. 3-letý Martínek si s Mišákem hezky hrál. Ale taky mu dal do pusinky želatinovýho medvídka, naštěstí jsem si toho včas všimla. :slight_smile:
Petra taky asi mrzí, že u něj Mišák brečí, ale podle mě ho měl hlídat víc. Jinak i určitě záleží na povaze mimča, jak snáší ostatní lidi. Někdy je u něj Mišák v pohodě, ale nevydrží to dlouho. Mamánek nemyslíme jako, že je to špatný. Ale když ho Petr nosí, tak když se přiblížím, většinou natahuje ručičky a chce ke mně. A Petrovi ty Mišákovy hysteráky vadí hlavně kvůli tomu, že se bojí, aby se Mišákovi něco nestalo. No uvidíme, jak to bude dál. Chtěla bych, aby se Petr snažil být s Mišákem co nejvíc, i když bude brečet. Tak ho nějak postupně zvykat. I když pro mě je taky těžký, jak slyším, když křičí a vím, že u mě by třeba přestal. No musíme to aspoň zkoušet.
S tím kočárkem máte pravdu, že to Mišák zkouší. Někdy je to v pohodě. Třeba jak jsem jela na sraz na Palmovce, tak byl celou dobu hodnej, i v MHD. Ale když asi není dost unavenej, tak křičí. A většinou, když ho tak 10 min nesu, tak pak okamžitě v kočárku usne. A křičet by podle mě vydržel dýl, ale to jsem ještě nezkoušela. :slight_smile: Dneska brečel po cestě na bus, ale nestíhala jsem, tak jsem ho nemohla vyndat. Přestal brečet až v buse a díval se na mě, jako co jsem mu to udělala. A v metru radši usnul. Po cestě zpátky byl hodnej. No je to jak kdy. :slight_smile:
A dneska Mišák zbaštil tak 3/4 banánu. :slight_smile: Ani jsem mu ho nerozmačkávala. Líbilo se mu si ho držet a žužlat ho. Snad nezbaštil moc velký kousky a nebude ho to nějak v bříšku zlobit.

Petru, ještě k tomu, že Mišák jedl kaši z misky. Nechtěl ze lžičky, tak jsme mu mističku s kaší dali k pusince, naklonili a on kousal misku a baštil kaši. :slight_smile: Máme fotky, tak ji snad časem dám do alba. A na srazíku vám popř. můžu ukázat i krátký video. :slight_smile:

A co se týče dárků k vánocům, tak nevím, co kupovat. A hlavně kde to budu kupovat. Něco málo jsem sehnala dneska, ale to je minimum.

Nemáte někdo na Herminku telefon? Je divný, že tu tak dlouho nebyla. Amorous psala, že nemůže na net. A Aninka má asi hodně práce. Ale doufám, že na sraz dorazí.

Dobrou noc. :slight_smile:
10. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz
Ahoj, tak jsem si myslela, že mám číslo na Herminku a ne...a prohledala jsem i IP...a taky nic, asi mi posílala sms a já jsem si zo neuložila.

Leni, kouknu na ten anglánskej kšeft...a to posíláš peníze z českýho konta? To jsem nikdy nedělala... :confounded:
11. lis 2008 v 09:01  • Odpověz
ahoj holky
Medi, Herminka chodí na beremko, občas jsem ji tam viděla, ale neodpověděla mi na IP, tak nevím...

jé, vy jste byli na Ládví? my jeli minule kolem a ani mě to nemrzelo... fakt Praha jako taková mi teda nechybí.... ty lidi a tak - bleeee

já jdu za chvilku cvičit :wink: a podle kámošky je dneska kurz o kojení, ale já ho mám teda psanej až na čtvrtek, tak uvidíme, jestli to dneska bude nebo ne..
11. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
Míšo, lidi ble, jo???? :rolling_eyes: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz
Medi, jj lidi bleeee - jednak jejich množství a koncentrace nejrůznějších individuí je na mě až příliš hustá - takže bléééé :grinning:
11. lis 2008 v 16:12  • Odpověz
koukám, že nikde nikdo.. .tak nic... jdu asi večeřet či co - dojím zbytky - např. knedlíky plněné uzeným :grinning:
11. lis 2008 v 17:11  • Odpověz
ahojky!! ja tu měla dneska naše, bylo to fajn, s mamčou jsme nafotily náš byt pro realitku, muselo se spoustu věcí uklidit, aby to vypadalo na fotkách hezky. Hlásím nové míry - Jenda má 7720g a 67cm. Dostali jsme druhou várku Hexy, tak snad bude noc ok, dneska v noci spal luxusně, tak doufám, že mu to vydrží!!! Jinak už si stoupá na kolínka, když je na bříšku, šikula malej. :wink:

Medi, na tom webu se platí kartou, zadáš číslo karty a oni ti to strhnou dle aktuálního kurzu.

Stáni, to je dobře, že se Petr víc snaží, určitě se to časem s Mišákem zlepší!!!
11. lis 2008 v 19:08  • Odpověz
Leni, tak to je fajn, že jsi dneska měla vaše....
jinak manža natřel znovu tu ložnici a je to flekatý - resp. pruhatý, se z toho pos... :angry:
11. lis 2008 v 19:33  • Odpověz
autor
Ahoj,
tak ja sem obcas kouknu a nikde nikdo a kouknu ted a nakecany dve stranky...

Leni : to je fajn, ze na sraz dorazis...Skoda jen, ze se nemuzem sejit vsechny. Az budou deti vetsi, musime zase usporadat nejaky vikend i s holkama, co nejsou z Prahy.
Teda jena je fakt jedlik. Tonik mel ve 4 mesicich 6450g :sweat_smile: :grinning:

Jinak u nas je novinka "paci paci" a "pá pá" :slight_smile: , ale to pá pá je ještě slabý. No jo, Toníkovi ted bude 8 mesicu, tak uz zacina doba, kdy by mohl zacit znakovat :slight_smile: .
Leni, taky mam doma ty materialy...Frantiskovi se to taky libi, takze znakuje se mnou.
Mozna jsem to tu psala, ale nedavno jsem byla nasrazu ze stredni (matky s detma) a jedna rocni holcicka krasne znakovala, tak me to zase namotivovalo...

Jinak, premyslim, co u nas noveho, ale asi nic...Tonik uz docela rabuje a ke vsemu si kleka...takze i casto pada....a co teprve az si bude stoupat....uz ted me dokaze prelezt, kdyz lezim....
je to sranda, kleci u bedny s hrackama a dela pá pá...tohle obdobi je moc fajn...
ja kdyz si v hlave promitnu tech 8 mesicu, tak v kazdym mesici to bylo fajn, ale ted uz je to vyslovene zabava...
Pride mi, ze uz Tonik neni miminko, ale malej klucik....jak ma ty zoubky, vlasky...jak si hraje (lezi jen kdyz spi)
Ho porad pusinkuju jako pominuta :dizzy_face:
11. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
petru, to je jasný, dyk je sladkej.

Mě se vrátil muž, Andulka zase večer chvíli vyváděla a dneska mě dostávala tím, že se smála kdykoliv jsem jí chtěla dát dudlík...fakt se žulila a ráno i dvakrát nahlas...ale jak se usmála, tak jsem se musela smát i já.

Leni, to je fajn, že ti Jéňa aspoň v noci chrněl..tak držím palce, aby to byl častý jev a aby po tom očkování nic nebylo.

Míšo, tys mě nepochopila...já narážela na ty "lidi" jako na nás, víííš? A že teda jako my ble nebo co? Dorazíš na srazík? Doufám, že jo, chcem si pohladit Filípka přes bříško :dizzy_face: Jo a mě se teda zase osvědčuje hrací deka, Andulka čutá do těch hrazdiček na ní a směje se tomu. Včera jsme zapomněly tygra, co zvoní a je přidělanej nahoře v tom kříži (mmch je kámoš od medvídka Pů a je to dárek a Andulka ho miluje) a tak jsem tam dneska musela "oběsit" medvěda, co zvoní, aby byl klid...

Tady se jinak už spinká..t.eda Honzík opravuje testy z literatury a já koukám broukovi na hračky...ale nemám invenci, nějak fakt nevím, co jí koupit. :sunglasses:
11. lis 2008 ve 22:06  • Odpověz
Medi, to víš, všichni pražáci jsou blé.... prostě jste jedna velká blé parta :grinning: - ba ne, je tam i pár výjimek :dizzy_face: a ty snad budou na srazíku 22., kam dorazím, abyste taky viděly, jak vypadá těhule :grinning:

no ohledně hraček, já se nedokážu furt rozhodnout, dneska jsem vybrala teda jeden kolotoč a vypadá to, že když už jsem si ho vybrala, tak se tady vůbec neprodává :confounded:

jdu dát zvířeti jídllo, manža už spinká, tka asi se taky půjdu natáhnout a chytat inspiraci do časopisů - na další výběr kolotoče fakt nemám nervy

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14738252&tab=0

to je on, ale chci k tomu záruku.. tak jsem paní psala... ale v žádném obchodě na netu jsem ho nenašla... :(
11. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz
dobré ráno holky,
dneska to vypadá na ošklivý den :(
nám se bohužel nepovedl ten poslední nátěr u té ložnice, se z toho picnu, vůbec nevím, co s tím budeme dělat :confounded:
12. lis 2008 v 08:24  • Odpověz
Leni, kolik jsi měla nahoře kilo v tomhle týdnu jako jsem já? jen tak pro příklad, každej mě straší, že nejvíc nabraly právě ty poslední dva měsíce - dneska jsem se vážila a mám nahoře 6 kilo
12. lis 2008 v 08:51  • Odpověz
autor
Míšo : pokud mas nahore jen 6 kila, tak te nejake dva mesice pribirani az tak neohrozi, ne ? Hlavne ty to schodis hned....jako vsechny hubendiry... :sunglasses:

ja porad bojuju. Za 12 dni jsem si ze sladkeho dala jen coko musli a jednou jsem zbodla (podlehla jsem pokuseni) pul velkeho pytlku sisinek, ale zjistila jsem, ze mam i tak pres den docela hodne KJ.
Nechtela jsem hubnout, abych si musela KJ hlidat, jednou jsem to tak delala a prestalo me to bavit za tyden, ale na Flore.cz je e-kalkulacka, kam si clovk zapise, co ten den jedl a ono mu to pak vypocita celkovy KJ, cukry, tuky, bilkoviny a rekne, o kolik je to vic nebo min oprotoi tomu, jak by to melo (v ramci myho veku a pohlavi) byt.
Zatim jsem sice ve spodni hranici (jim min nez se doporucuje), ale to se doporucuje, kdyz se nekdo snazi vahu udrzet a jist zdrave. V ramci hubnuti bych mela mit jeste min. Cca 5000 - 6000 denne.
Do ted jsem mela spis cca 7000-8000. Takze se musim jeste vic omezit (ne jist min, ale spis omezit nektery zdravy jidla co jsou docela dost kaloricky) a taky se vic hejbat...
no ale i tak se hejbu hodne, oproti drivejsku :slight_smile:
a zatim mam dole4,5 kila...neni to sice videt, ale urcita motivace to je... :dizzy_face:
omlouvam se, ze tady s tim otravuju, ale potrebuju se znova nakopnout.
12. lis 2008 v 09:04  • Odpověz
Míšo, já měla nahoře asi 5 nebo 6 kilo kolem toho 30 týdne, možná ani to ne,sice jsem měla velký břicho, ale na váze to vidět nebylo, to mě pořád prudila tchýně, že nepřibírám, že budu mít malý dítě :grinning: :grinning:, nejvíc jsem nabrala posledních 6 týdnů - asi 8-9kg, měla jsem ve finále nahoře 14 kg. Dávám to za vinu hranolkám s tatarkou, po kterých jsem se mohla umlátit!!!! :grinning:
dneska jsme vstávali až v 8!!!! díky Jéňo! :wink: tak já jdu snídat a věnovat se drakovi, pak ještě nakouknu a dočtu vás....
12. lis 2008 v 09:05  • Odpověz
autor
jinak, my mame krasnou hraci deku od Activ play, ale Tonika moc nebere....Je nadherne barevna, spousta hracek, ruznych zvuku, tvaru....a proste docela nezajem. Radeji si hraje s vecma v byte...ale to je i tim, ze uz leze...a kdyz byl malej, tak ho hracky na hrazdicce rozcilovali :sweat_smile: (jak na dece, tak na lehatku)

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=27986
12. lis 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
jo , my meli dneska pekne blbou noc....asi treti blba noc za Tonickuv zivot (ostatni byli plus minus v pohode)
kolem druhe kojeni a pak az do peti nemohl zabrat a brecel...ze zacatku se mi zdalo, ze jen prudi, ze chce byt s nama v posteli a ze si to vynucuje, to jen knoural, ale pak (i u nas v posteli) docela brecel, jakoby bolestive a mezitim usinal....takze asi zuby. Holky rikali, ze presne takhle breci deti kvuli zubum...ze par vterin usnou, rev, zase chvili ticho, zavreny oci, pak zase rev....
jsme se u nej s F. stridali a pak kolem te pate usnul. No a vstaval v 7, takze ja dneska spala cca 2 hodky :sweat_smile: (sla jsem spat v ty 2 :grinning: :sweat_smile: ) a do osmi jsem jen lezela, ackoliv uz na me Tonik pistel.
Ale ja se vetsinou brzo vzpamatuju, kdyz uz vylezu...ale to prvni ranni prebalovani jsem byla teda zombie :grinning:
12. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
Ahojky,

Leni, Jéňa je teda pořádnej chlapák. Mišák měl ve 4,5 měs. 6850g. A je to šikulka. :slight_smile: To je, jak kdyby byli s Mišákem skoro stejně starý a neměli mezi sebou 3 měsíce rozdíl. :slight_smile:
A je dobře, že začal hezky spinkat, snad mu to vydrží. :slight_smile:

Petru, gratuluju k těm 4,5 kg dole. Fakt tě obdivuju, že se dokážeš vzdát sladkýho. Na to já nějak nemám vůli. Sice toho nesním strašně moc, ale úplně bez sladkýho, to bych asi nevydržela. Tak pevnou vůli a jen tak dál. :dizzy_face: A budu moc ráda, když nám budeš psát pokroky. :dizzy_face:
Dorazily fotky Toníčka od nás? Posílání zlobilo.
Věřím, že je s Toníčkem sranda. Už se na to taky těším, i když je to pak víc hlídání, viď?

Míšo, já jsem asi ve 31.tt měla nahoře 7-8kg. Hlavní je, jestli je mimčo v pořádku a ne kolik přibereš kg, to je individuální. :slight_smile:
Tak ať jde ten nátěr v ložnici nějak opravit. Jak máme v obýváku tu červenou stěnu, tak to Petr natíral asi 5x, pořád to nebylo jednolitý.
To je dobře, že na srazík dorazíš, budeš jediný těhu exemplář. :grinning:

Když jsme u srazíku... Bude to tedy u nás? Souhlasíte s tím všechny? A od kolika cca hodin?
A ví o srazíku Aninka?

Mišák měl včera posunutý spaní, takže 3. spaní měl až od 18 do 19h. Tak jsem se bála, že usne pozdě nebo se vzbudí brzy ráno. A nakonec usnul v 19:45, v noci se skoro nebudil (zato já jo), baštil až asi ve 4:30, pak ještě jednou a probudil se až asi v 7:20. Asi tak do 8h jsme ještě leželi, probrala jsem se poté, co mě Mišák praštil hračkou. :grinning: Vůbec jsem od něj pěkně zřízená, poškrábaný obličej a ruce, modřinu na bradě,... Taky už pěkně kouše a to má jen 2 pidizuby. :grinning: :slight_smile:
Teď už spí něco přes půl hoďky, tak bude asi za chvíli vstávat.

Holky, jak nakupujete přes net, nemáte doporučení na nějaký stránky na dárky? Díky. Letos to na chození po obchodech moc nevidím... :slight_smile:

Mišák vstává, tak papa. :slight_smile:
12. lis 2008 v 10:42  • Odpověz
Ahoj všem

Petru, to je super, že ti jdou kila dolů, moc ti fandím, páč vím, co to je mít na sebe vztek, že nejsem, jak bych chtěla.

Míšo, ten kolotoč je myslím super, já bych do něj šla. My máme od Canopolu, ale protože je andulka přes den na hrací dece v obýváku, moc ho neužijem, jen občas na uklidnění,ale na dlouho nezabírá. Jinak já měla tuším okolo 9 kg nahoře...ale já měla ve výsledku 18 nahoře...a už je 19 dole...

Leni, tak to je prima, to už je několikátá noc, co je Jéňa hodník, ne? Tak klepy klep, aby to vydrželo.

Stáni, ten ti dává, co? No jo, to bude pěknej dráteník.. :wink:

Já se jdu nechat dneska ostříhat, ale žádný modely nebudou, vidím to na mikádo na ramena, aby to odrůstalo rovnoměrně a šlo do culíku...nějak nemám na to si upravovat ty moje chrouny a fénovat apod... :sunglasses: :grinning:
No, holt s poblitým ramenem a tím málem času na sebe asi moc za dámu nebudu, ale nemusím být strašidlo, ne? :wink:
12. lis 2008 v 11:06  • Odpověz
holky tak Anicka na sraz dorazi!! :wink:

Petru, držím ti moc palce s tím hubnutím!!!!! Určitě nás informuj, jak ti to jde. Jsi dobrá, že vydržíš nejíst sladký!
Fakt ti fandím a moc ti přeju, aby jsi zhubla, protože vím, jak moc tě to trápí.

Míšo, chtěla jsem napsat, že za posledních 8 týdnů jsem nabrala 8-9 kilo, ne za 6 týdnů. Stejně je to ale skoro kilo za týden, to je hukot! Ale je to individuální. A já to měla taky z toho, že jsem se nehejbala, v tom vedru to ani moc nešlo, a dost jsem jedla.

Stáni, já ti asi moc neporadím s tima nákupama, většinou nakupuju na americkych nebo anglickych webech nebo na eBay, dvd, knížky v angličtině a rodině nakupuju většinou parfémy na tom webu, co jsem tu psala a pak ještě nějakou kosmetiku na www.strawberrynet.com, tam je to bez poštovnýho (a už je to v češtině) a většinou tam objednávám ségře, neteři nebo tchýnii nějaký šminky za hubičku, mají tam různý akce a slevy.

Petru, ty zoubky jsou sviňa co?? teda, tak at se toníčkovi brzo vyklubou... Je to fakt už pěknej rošták, úplně se těšim, až bude Jeník taky takhle akční (tuhle větu mi pak připomeňte, až si tu budu stěžovat, že s Jendou nic nestihnu :slight_smile: )

Holky, no koukám, že Jenda tady zatím vede, co se týče váhy :grinning: je to teda pěknej obřík.

A kdepak je náš Monisek???????
12. lis 2008 v 11:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.