• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Hele, kdyby Švýcaři dneska ukřenili plichtu a nebo kdyby pak naši porazili Turky...nebo s nima aspoň plichtili...tak postupujou. Ale ono jim nezbylo nic jinýho, než to otevřít. Hráli náhodou dobře...ten první gól byl smůla a ten tetí nevyhnutelnej...

My tu čekáme na ty Turci...tak fanděte teď Švajčiarom, ju? :wink:
11. čer 2008 ve 20:10  • Odpověz
jj, to se jim musí nechat!!

normálně já zas dneska jela tramvají, no ty lidi, to je fakt něco, mě už je to úplně trapný, jsem zase poustěla nějakou paní s hůlkou sednout, páč jsem seděla úplně na kraji a paní by se dál nedobelhala. Naproti mě seděl mladej kluk a toho nenapadlo pustit pak mě, tak jsem stála nad ním, paní chvilku mlčela a pak mu začala říkat, at mě pustí sednout, on jí nejdřív neslyšel, měl sluchátka a pak se tak na mě podíval a říká Chcete si sednout? Místo aby rovnou vyskočil.No já už byla jen jednu zastávku od domova, tak říkám, že ne, že už vystupuju a pak se do toho kluka pustil další pán a další paní, že mě jako nepustí sednout, že ty mladý dneska, to je hrozný, no fakt komedie!!! Ještě že jsem vystupovala!
11. čer 2008 ve 20:13  • Odpověz
Je Leni, to je komedie v těch tramvajích co? škoda mluvit.... :unamused:
11. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
mě tak vlastně napadlo, že jsem jela v pátek metrem a na Pražského povstání jsem nastupovala a byla tam paní s kočárkem, tak jsem se modlila, ať to nevyjde na mě - já vždycky ráda pomůžu, ale teď v těhu tahat 20 kilo, díky ne - jenže to se těžko vysvětluje, že jsem těhotná, že nemůžu, to pak na mě lidi čumí jak na debila - tak jsem zpomalila krok a naštěstí vylezl jeden pán - se mi teda ulevilo - mi přijde, že by si pak mysleli, že se vymlouvám :unamused:
11. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz
No Turci se Švýcarama....aby se zase neporvali!! ale ještě to nemáme ztracený!! nejlepší by byla remíza.
11. čer 2008 ve 20:19  • Odpověz
no Míšo, kočárkům se radši vyhýbej, to je prekérka, když to na tobě ještě není vidět, já jsem taky jedné paní jednou říkala, že jí nepomůžu, že jsem těhotná, když na mě tak koukala, když vystupovala.
11. čer 2008 ve 20:30  • Odpověz
leni: Tohle známe...nakonec vyskočí nějaká ženská a pustí tě sednout, páč je jí to blbý...ale chlapům nee

jaji: Mohli jsme mít kombíka fabii za 135 tis, 101 tis najeto, 2002 rok výroby...slušná cena za slušný auto...ale s naším tatíkem je těžký pořízení...takže asi prd...no, uvidíme, třeba se mu to rozleží... :wink:
11. čer 2008 ve 20:32  • Odpověz
Leni, no bylo mi to nepříjemný, už aby byl pupek, to je pak všem jasné :wink:

Medi a proč to tatík nevzal?
11. čer 2008 ve 20:34  • Odpověz
To bylo pro mě...ne pro něj....začal o tom mluvit, že se mi do auta nevejde kočár a ať prej to zkusím přes kamaráda...kdyby bylo něco dobrýho...a teď se začal vymlouvat, že nemám prodaný svoje auto a že na to nemá čas..atd...prostě couvnul, no. A pěkně mě nasr.....
A že prej zase něco bude. Já bych stejně nemohla to auto prodat, páč mám všechny doklady na jméno za svobodna...atd. A přece nebudu bez auta, jen abych měla peníze..
:unamused:
11. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz
no tak nic moc co? :unamused:
no co se dá dělat, budou muset naši klucíí makat :wink:
11. čer 2008 ve 22:41  • Odpověz
Péťo, teď jsem koukala na vaše fotečky - krásný :dizzy_face: - a ty vlásky ti mooooc sluší - fakt nekecám, jinak bych to nepsala, sluší ti to :dizzy_face:
11. čer 2008 ve 22:43  • Odpověz
autor
Míšo, díky....nestiham docit, docitam vas i breznovky....
tak v rychlosti, co ti rekl doktor ????
11. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz
NO tak mi to zas nevyšlo...Turci zatracený... :frowning2:
Jdu chrnět...mějte se a zítra bude zase veselo. Doktor, do města, zpívat.... :unamused:
11. čer 2008 ve 22:55  • Odpověz
Petru, dal mi utrogestan, udělal mi UTZ, je vše oK, kdyby to do pondělí nepřestalo, tak musím k němu

holky brala jste některá ten utroš? zjistila jsem vedlejší příznak - tak hodinu potom, co ho snim, se mi začne motat hlava a udělá se mi mdlo - trvá to tak 20 minut - tak jsem mrkla do příbalového letáku a prý vyjímečně se to může stát - no já musím mít všechno :grinning: - tak mu zítra zavolám, možná ty 2x2 denně je na mě moc, jsem na léky celkem citlivá, jednou jsem si dala půl prášku na spaní a probudila jsem se až v práci - fakt jsem si nepamatovala, jak jsem se dopravila do práce :grinning:

tak si jdu lehnout, paaa
11. čer 2008 ve 23:13  • Odpověz
Dobré ranko...dneska nějak nemůžu spát, celou noc se mi zdálo, že rodím... :sunglasses: Za půl hodiny budu budit muže, mám být v devět na kontrole s palcem u doktora...a pak jedem do města (zamluvili jsme si lístky do Činoherního klubu na Kunderu) a já si konečně musím vyzvednout ten živnosťák a Honzík má ještě něco na fakultě nebo co...
Takže tu dneska mco nebudu, tak ne abyste zae nažvanily několik set stránek :wink:

Míšo, co ty holka nemáš, co? Každej vedlejší příznak... :wink: to není snad ani možný, mít takovou "kliku" ... :grinning:
12. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
AHojky holky,
tak já jsem dnes naposledy v práci ...
Včera jsme slavili manželovy narozky, návštěvy odešla po 20hod a já jsem se pustila do buchty tady v práci na rozloučenou ke kávičce. Pekla jsem dvě a plus ještě Tiramisu, je nás tady docela hodně. Skončila jsem ve 23hod a úplně k.o. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do toho se mi nepovedlo žele na piškot, se připálilo a já si myslela, že je to jenom na dně hrnce a tak jsem to nalila a když to už bylo skoro tuhé, tak mě napodlo to želé taky ochutnat ... a ono to bylo úplně hořké, no tfuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže jsem to celé dělala znovu, naštěstí přišla moje mamka a pomohla mi ... takže dneska se tady budu loučit ....
12. čer 2008 v 07:22  • Odpověz
Medi, už sny začínají o porodech, jo? :grinning: Taky jich už mám pár za sebou! :slight_smile:

Míšo, určitě bych dr. zavolala, to je fakt pech ... :confused: Vyjímečně nějaký vedlejší účinek a ty ho pociťuješ ... Ale hlavně, že se prcek drží! :slight_smile:

Lenni, od když se ti začal měnit čípek, píše to dr. jako CS a nějaké číslo? Nebo Petru, Drag? Nevíte? Jako že se už něco málo začalo dít na čípku?
12. čer 2008 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno! :slight_smile:

Tak jsme včera měly s kamarádkama dámskou jízdu a já se dostala do postele někdy kolem jedný. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsem jak přejetá parním válcem, tak doufám, že ten den dnes rychle uteče. :sweat_smile:

medvjeda: No tak budeme doufat, že nad Tureckem vyhrajeme, jinak si můžeme sbalit kufry - teda naši fotbalisti, mně je to celkem jedno. :sweat_smile: :wink:
12. čer 2008 v 07:37  • Odpověz
moni: Tak ať to proběhne v klidu, užij si to..A poreferuj, jaký to bylo. No jo, když se daří...to je vždycky tak, když člověk dělá věci večer a unavenej, co?

Tak jsme zjistila, že na tom ouřadě maj zavřeno...já si ten živnosťák asi nevyzvednu nebo co... :frowning2:
12. čer 2008 v 07:40  • Odpověz
No už tady řvu ... kolegové mi donesli nádhernou kytičku :cry: A už mi to tak nějak dochází ... :frowning2: Že se třeba už s některýma vůbec neuvidím a tak ...

Medi, no jo úřady ... :angry:

Amorous, tak hlavně, že se dámská jízda vyvedla! :grinning:
12. čer 2008 v 09:04  • Odpověz
Mončo, tak si pobreč a ono bude líp... to znám.... :frowning2:

se nemůžu dovolat tomu doktorovi - prý je přístroj dočasně odpojen - sakra a já mám polknout tu dávku ale fakt se mi do toho nechce, potřebuju dnes celý den dělat prezentace na ten zítřek, ještě to nemám hotové a vůbec se připravit, co tam budu říkat (navíc tam budou dvě mé profesorky - nejspíš obě budou i u státnic, tak se nechci ztrapnit) - no a nechce se mi tu zase ležet jak ožralá a dvě hodiny spát... :confounded:

Medi, úřady nepřesvědčíš.... no jo, čtvrtek, to mají pré...

Amorous, to je fajn mít takovou jízdu občas...

jé a mě dneska kamarád pozval na svatbu - 19.7., tak se musím s Tomem domluvit, jestli chce jít - on ho nezná, já zase neznám tu jeho manželku, ale jsme pozvaní :dizzy_face:
12. čer 2008 v 09:18  • Odpověz
no nic, tak se mu nemůžu dovolat, tak jsem si to naordinovala sama - spolkla jsem jen jeden místo dvou :grinning:
12. čer 2008 v 09:47  • Odpověz
tak jsem se tam dovolala a změnili my užívání - místo 2-0-2 mám 1-1-1 tak jsem zvědavá, zda se to tu se mnou bude zase motat - holky to je lepší než se ožrat :grinning:
12. čer 2008 v 09:56  • Odpověz
Míšo :grinning: tak vidíš, můžem spolu někam vyrazit, ty si polkneš utráč a já si dám víno a budem na tom stejně :grinning: :grinning: :grinning:
ještě špiníš, nebo to už přestalo?

Moni, jak psala Míša, klidně se vybreč...ale každopádně si ten poslendí den v práci hezky užij!

Amorous, to znám být ráno přejetá parním válcem :sunglasses: ale hlavně když se člověk večer dobře baví :dizzy_face:

My jsme si včera krásně zabruslili - jak to pořád vypadalo, že bude pršet, tak tam skoro nikdo nejezdil a bylo to naprosto supeeer. Pak jsme zkoukli konec fotbalu a jeli domů. A dneska jdu do kina na Bobule, se těším :dizzy_face:
12. čer 2008 v 10:48  • Odpověz
Krásné ránko, dopolko! :wink:

Míšo, to je teda něco s tima práškama, no tak snad kdyz je budeš brát jen po jednom, tak to nebude taková hrůza!

Jee, Moni, tak se tam dneska pěkně rozluč, ty slzičky k tomu patří. :wink: Ale čekají tě ted už samé příjemné starosti okolo mimča, tak ono se ti zase tolik stýskat nebude.:slight_smile: Jinak já měla CS 2 od 28.týdne a mám to do ted.

Medi, já už taky občas po nocích rodím! :grinning:

Amorous, to je dobře, že jste si to s holkama užili.

Holky, já jdu dneska večer do nemocnice na kontrolu, tak jsem zase nervozni jak prase. Budou mi brát krev, musím přinést moč za posledních 12 hodin a budou to testovat na bílkoviny kvůli preeklampsii, jdu na monitor a na vyšetření a UTZ. No tak hlavně at si mě tam při mé smůle zase nenechají!!!!!!!!!
12. čer 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
lennik . drzim palce s tou kontrolou, at vsechno vyjde co nejlepe.
Miso : tobe preju at se ti zlepsi ty vedlejsi ucinky. To je fakt pech...ale jist to hold musis , at mas jistotu, ze bude mimi OK. Za ten klid to stoji.
jaji : taky chci konecne vyrazit na brusle, s tim nasim mega vozikem....ale nejdriv si musim od kolegy privest brusle.

Tonika zmohl boj se zabou na lehatku, tak usnul...musim si jit rychle namalovat oblicej dokud spi....Jdu k doktorovi na kontrolu stitny zlazy, tak jsem zvedava, jestli se neco vlivem tehu a porodu zmenilo. Doufam, ze ne k horsimu.

Holky, pristi stredu nebo ctvrtek jdu do kina Ladvi na Sex ve meste, od osmi....jdu tam s jednou breznackou, tak kdyby jste se chtel nekdo pridat.....co Leno ? Nedas si druhy pokus ?
12. čer 2008 v 11:18  • Odpověz
autor
moni : ja taky brecela....ale min nez kdyz jsem odchazela z minuly prace...tam jsem odchazela definitivne, tak jsem rvala jako zelva...ale tady jsem si rikala, vzdyt se jednou vratim.....ale chapu te....je to tezky...
aspon, ze neco hezkyho konci, protoze neco hezciho zacina :wink:
12. čer 2008 v 11:19  • Odpověz
no holky, tak jsem se hodinku prospala - neměla jsem motanici, ale usnula jsem jak dřevo - a to si mám dát za chvilku další - se z toho pos..... - ale jak píše Péťa, co bych pro mimi neudělala - ale nevim, co budu zítra vykládat na tom sněmu

Lenni, držím palce na tu kontrolu, dej pak hned vědět, snad dopadneš dobře
Alčo, prima s těma bruslema...
to bude legrace - jeden utráč se rovná tak jedné flašce, tak já dám dva a ty dvě a bude veselo :grinning:
12. čer 2008 v 11:23  • Odpověz
Jeee, Petru, ted jsem koukla k tobě do alba a ta fotka s novou ofinou ta je super!!!!!!! hrozně ti to sekne!!!! :wink:
Ty jo, to kino s vámi asi nedám neb Ládví je pro mě přes celou Prahu a to se mi po včerejším zážitku z mhd moc nechce.

Míšo, budeš to muset zítra nějak rozdýchat na té prezentaci, snad tě to takhle nezkolí!! Budu držet palce!!
12. čer 2008 v 11:51  • Odpověz
autor
lenni : no jo, ja zapomnela ze nebydlis na Ladvi jako Misa a Drag (driv) :sweat_smile:
12. čer 2008 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.