• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Stano : fotky dosly, super...diky moc.
no sladky mi chybi hrozne, je to pro me fakt tezky, ale u me nejdou delat vyjimky...kdyz budu delat vyjimky, tak to dopadne tak, ze budu jist sladkosti denne (i kdyz treba malo) a to ja proste opravdu nesmim, pokud chci dat tech 20 kilo dolu.
Ale kdyz jsem doma, kde nic sladkeho nemam, tak to jde....horsi to je, kdyz jdu do kramu ,zvlast do tech mega obchodu, kde uplne oci prechazi z tech dobrot (zvlast ted, co uz vytahly dobrutky na vanoce)...to fakt trpim, ale zatim se mi dari si nic nekoupit.
A mam zkusenost, ze , kdyz bych si rekla, koupim si cokoladu a vezmu si jen jeden ctverecek denne, tak nemam sanci to dodrzet...
jsem jak fetak...jakmile bych ji otevrela, tak bych ji postupne sezrala celou :cry:

ale dovolila jsem si sladkost jednou mesicne (uplne bez dobrot zit nelze :grinning: ) a aby se to dobre pamatovalo, tak kazdeho 14 teho (na Tonickovi pidi narozky).
Tak se tesim, ze si ted 14.11. dojdu s Frantiskem na pohar.
Jo a neni to tak, ze bych do sebe jeden den v mesicci od rana do vecera ladovala dobroty (i kdyz by to bylo krasny :grinning: ), ale ze si proste neco dopreju...ale o to vic uberu na ostatnim jidle-
Takze tak...

dite dospava noc...previt malej...
a to musime za hodku vyrazit na sraz s kamoskou a jednou holcinou z porodnice (shoda nahod - byla jsem na pokoji s holkou se kterou jsme zjistily ze mame spolecnou kamaradku - tu znam z BRMS) :slight_smile:
12. lis 2008 v 11:25  • Odpověz
Ahojda, tak jsem to uložila a táta není doma, tak mám pré u PC...

Jsem ostříhaná, ale nijak brutálně, spíš prakticky, hezky všechno stejně dlouhý... :sunglasses: Načesal mi to, tak to nikdy nevyfoukám.... :confounded:

Jinak dneska bylo trochu rozmrzelý miminko, hejkalo a nechtělo chrnět, ale už to snad slí..teda chůvička mlčí, tak snad...

Peču si křídla, dneska jsem skoro ještě nejedla...jen sladkej koblihovej šáteček a housku ...jo a snídani vlastně :wink:
12. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz
ahoj holky
tak ohledně srazíku - já dopoledne učím a pak pojedu na chvíli za babičkou, tkaže co takhle třeba od půl třetí? já teda místo beru jakékoliv... pojedu z Kobylis

a přijde i Aninnka :dizzy_face: to mám radost :dizzy_face:

jinak my ten kolotoč asi využijem hodně, protože přes den bude malej v kolíbce v obýváku a tam bych chtěla ten kolotoč... včera jsem si sama na kolotoč zahrála, protože jsem hlídala Áďu, kterej je totálně nechovací, nemá chování rád, chce ležet a povídat si... a já ho dala do kolíbky, on je na kolotoč zvyklý, tak se mu to nelíbilo, tak jsem nad ním běhala s hračkama a zpívala a on se smál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 09:13  • Odpověz
Leni, tak já snad tolik nenaberu - jako chutě mám, to jo, ale snažím se to zase extra nepřehánět, naštěstí mě krotí žáha a je fakt, že denně se hýbu - den, kdy jen sedím doma, takové jsem měla snad jen dva... ale i kdyby, tak to pak shodím co :slight_smile:

Monča už tu fakt dlouho nebyla, snad jsou v pořádku a jen na nás nemá čas.....

Medi, tak to jsem zvědavá na tvoje vlásky :dizzy_face:
13. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahoj kočky,

nějak nestíhám, prolítla jsem vás, jsem ráda, že jste všechny v pořádku. Jéňa je tedy velikánskej. A je super, že na sraz dorazí i Anička - aspoň jedna spojenkyně, co se týče pracovního procesu :grinning:

Jen vám musím napsat, že se mi dnes zdálo o našem srazíku - nechci nic přivolávat, ale Stáňa nám tam oznámila, že čeká další mimčo. Ale asi to byl sraz až za rok, protože to vycházelo, že míšovi budou dva roky, až se bude mět mimi narodit :grinning:

A čas srazíku - to asi hodně záleží na vás na maminách, jak se domluvíte. Mně je to celkem jedno.

Tak se mějte všechny krásně!
13. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
Alčo, teda to jsou sny, to jsem zvědavá, co ti na to napíše Stáňa :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 09:50  • Odpověz
Jeee, Alčo, to je teda sen!!! :grinning: :grinning:

Jinak s časem srazíku fakt nevím, Jeník většinou chrní tak do 3, tak bychom dorazili asi až pak,uvidíme asi dle situace, Alčo asi bychom se domluvily, že bychom se s tebou svezli až zpátky, jo? protože nevím, kdy budeme moct vyrazit a potřebuju, aby se Jenda vyspal, jinak tam bude protivnej. Ale kvůli mimčům by to nemělo být moc pozdě.

Jinak u nás dneska opět budíček ve 3 ráno a do 5 nespal, pak si střihnul hysteráček a usnul. Já fakt nevím, co blbne.

Holky náš byt už je na internetu, je to hrozně divnej pocit, že ho prodáváme...... Za chvilku přijde jedna holka z další realitky, tak jdu trochu poklidit....
13. lis 2008 v 10:45  • Odpověz
Ahoj holky,

Alčo, dobrej sen. :slight_smile: Doufám, že na tomto srazíku vám nic takovýho neoznámím. :slight_smile: Ne že bych nechtěla další mimčo, ale je na to přeci jenom ještě dost brzy. :slight_smile:

Míšo, živej kolotoč by se Mišákovi taky určitě líbil. :grinning:
Dost kolotočů mají na Promimi.cz, ale ten, co se ti líbí, jsem tam neviděla. My máme ten, co mají na 1. místě, ale s plyšovejma zvířátkama. V Tescu ho měli asi za 300,-. Už ho asi budeme muset Mišákovi sundat, protože za něj chytá a lomcuje s ním. :slight_smile:

Leni, tak snad to brzký vstávání Jéňu brzy přejde. Mišák dnes vstával v 7:20. Včera spal přes den jen 2x půl hodiny a večer už Petrovi usínal na ruce.
To věřím, že je divný, vidět vlastní byt na netu. Vy to budete nabízet přes víc realitek? Vzpomněla jsem si, že jeden kamarád má realitku, ale nic bližšího o tom nevím. Kdybys chtěla, dám ti kontakt.

My jsme dnes byli na očkování. Tak nejdřív se Mišák smál, pak trochu brečel a nelíbilo se mu oblíkání, ale jinak v pohodě. Má 7600g (s plínou 7700g) a 70cm, no na Jéňu nemá. :grinning: :slight_smile:
A můžeme přidat maso, ovoce a jogurt, ale asi s tím budu začínat postupně, protože zatím tomu Mišák moc nedá. Po cestě jsem ještě koupila nějaký příkrmy ve skleničce, ale ještě jsme je nezkoušeli.
Jen je teda divný, že mně doporučovala doktorka radši vařit doma a kamarádce doporučila skleničky.
Nevíte, jestli se můžou zamrazit vařený brambory? Že bych si toho připravila víc najednou. Mrkev už mám, ale nevím, co udělají brambory.

S časem srazíku záleží na vás, nám je to jedno, my budeme doma celý den. Tedy pokud všichni souhlasí se srazíkem u nás.
Jsem ráda, že dorazí i Anička. :dizzy_face:

Mišák už začíná protestovat, tak zatím papa. Asi jdeme zkusit mrkev a pak spaní. I když Mišák má asi jiný plány. :slight_smile:
13. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz
Jenda mi ted usnul v loznici, tak mám chvilku, dělat nic moc nemůžu, abych ho nevzbudila, tak jsem na netu.:slight_smile:

Stáni, teda Jenda má fakt víc než Mišák jo? tak to je něco. asi mu nasadím dietku, jedlíkovi. :grinning: :grinning: já myslím, že vařený brambory se zamrazit nedají, všechno ostatní jo, tak když bys mu dělala nějakou baštu, tak bys asi jen uvařila malej bramburek a rozmixovala to s tím. Aspoň myslím.

tak už je vzhůru, spal 10 minut, potvůrka, tak zatím paaaa
13. lis 2008 ve 14:34  • Odpověz
ahoj holky
tak teda dneska je totál ošklivo venku - jsem teď byla na přednášce o kojení a pak ve městě a fůůůůůj
ale mám novou aromalampu a hlavně - soupravu do postýlky -objednávali jsme to v obchodě, tak to přišlo - dostali jsme to pro Filípka od našich :dizzy_face: ještě jsme k tomu brali navíc povlečení, abychom měli na převlečení
tak se těším, až to dáme na postýlku... ještě teda tu postýlku no :grinning:

a přednáška byla dobrá, jen teda Filípek už se na to kojení asi těší nebo co, protože tam dělal v břiše takový divy, že jsem pak koukala, že mi pár holek koukalo na břicho, jak se tam vlní :grinning: asi zkoušel získat to mlíčko zevnitř :grinning: ale pomalu začínám být kojná už teď, už jsem si musela koupit vložky do podprdy - malý ale funkční :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2008 v 16:53  • Odpověz
Jenda je větší než Mišák jo? tak to je mazec :grinning:

Stáni jsem teda zvědavá, jak budou Míšovi ty mňamky chutnat :wink:
13. lis 2008 v 16:54  • Odpověz
holky, mrkněte na moje album :grinning: Barča odzkoušela Filípkovu sadu do postýlky :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2083791&vReferer=
13. lis 2008 v 18:06  • Odpověz
Míšo, tady bylo celkem hezky, svítilo sluníčko. Když jsme šli k doktorce, tak teda bylo asi 5stupňů, ale odpo mohlo být tak 10.
Koukám, že u Barči měla sada do postýlky úspěch. Je moc hezká. :dizzy_face:
Filípkovi se přednáška líbila, jo? :dizzy_face:
Mišák se dneska díval u našich na kočičku, i na ni sahal a hlasitě se na ni smál. :slight_smile: Jen mu v budoucnu budu muset vysvětlit, že kočička se hladí a netahá se za chlupy. :grinning:
Jsem taky zvědavá, jak budou Mišákovi koupené příkrmy chutnat. Zatím měl jen domo robo. :slight_smile:

Leni, já jsem si právě říkala, že bych smíchala mrkev, brambory a možná maso. A že bych toho udělala víc a namrazila si to. Ale právě ty brambory se asi mrazit nedají. I když bramb. těsto se mrazí - gnochi, hranolky, knedlíky... Vařit jeden brambor se mi moc nechce... Tak je bude mít Mišák vždy, když je budeme mít my, máme je dost často. :slight_smile:
13. lis 2008 v 18:35  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím...dneska byl dlouhej den. Byly jsme na rehabilitaci. Budu muset být asi tvrdší a cvičit víc, neřekla mi to sice přímo, ale myslím, že mi naznačovala, že máme přidat. Tak snad to bude bez řvaní...prý zabere to magnézium a bude klid...

Pak jsem vyzvedla ségru a jely jsme do Úval a šly k babi na oběd, pak vyzvedly mamku na busu a jely do města mrknou t do krámku s věcmi na mimina. Koupila jsem tam Marťáskovi k Vánocům mikču a Andulce mikču a dupky a punčošky (dostane je k Mikuláši od mamky).
Domů jsme dorazily až po sedmý...a myslela jsem, že bude třeba nádobí umytý...no, bylo vyluxováno, tak jsem cvičně umyla nádobí, umyla dítě, uspala ho, vyžehlila prádlio, objednala 2 vánoční dárky a padám na hubu a jdu chrnět.Snad bude zítra trochu klídek...

:wink: :slight_smile: :sunglasses:
Jdu do hajan...papa
13. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz
ahojky holky, tak už tady hodinu a půl šaškuju s Jendou, dneska v noci spinkal, takže dobrý, ale zase se vzbudil už v 6.15 :slight_smile:. Včera se začal přetáčet na bok a chce se přetočit na břicho, ale to mu ještě nejde, tak pořád leží na boku, hlavu vyvrácenou dozadu a vzteká se, že mu to nejde, tak ho přetáčím na břicho, tam taky dlouho nevydrží, tak zpátky a vzteká se znova a tak pořád dokola. :grinning:
Dneska jedeme nakoupit na Andel, tak snad to bude bez řevu v tramvaji.

Míšo, hezký povlečení, Barča by ho chtěla taky co? :wink:

Holky bežím, dítě má na hlavě plenku a nemůže jí dát dolů, to je křiku. tak zatím pa
14. lis 2008 v 07:57  • Odpověz
ahoj holky,
teda Medi, ty jsi byla akční :grinning:
jinak povlečení má úspěch nejen u Barči, líbí se i tady lidem z koníka, bo už mě žádali o kontakty na firmu... přeci jen je trochu jiné než ty sady, jak se objednávají z netu...
my jedeme na víkend na moravu, zítra slaví kamarád 35, tak se těšíme, hlavně pro něj máme supr dárek, se hrozně těším, co na to bude říkat :grinning:
14. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
není nad ranní hádku s manželem, hned je člověku líp a necítí se totálně neschopnej..... :angry: :frowning2:

Míšo a kam jedete na Moravu a co máte pro kamaráda????
14. lis 2008 v 09:14  • Odpověz
Leni, kočičko...pročpak jste se pohádali...? Zní to, jako by tě Láďa osočil, že jsi neschopná :frowning2: to přeci není pravda!

Míšo, povlečení je moooc hezký! A užijte si víkend na Moravě!

Medi, ty jsi stále tak akční :grinning:

Stáni, vy už taky příkrmujete? To to tedy letí....
14. lis 2008 v 09:28  • Odpověz
autor
Lenik : to me mrzi, jestli byl na tebe Lada osklivej...ach jo...jsi nahodou hrozne sikovna a zvladas to perfektne....

my mame od vcerejska zase rymu (podruhe po dvou mesicih), Tonicek vzdycky marodi na sve mesicniny :sweat_smile:
V noci se budil s usedavym placem a pomahalo jen pochovani (dudlik ani prso nechtel) a silene mu tece z nosu, ma takovy nemocny ocicka a trochu kasle....
takze jsme zase vytahli vysavac a odsavame...ted usnul vycerpanim, ale trvalo mu to, protoze s dudlikem nemuze dejchat...tak jsem ho musela nekolikrat odsat nez usnul. Snad si odpocine...
Nastesti je i tak veselej a hraje si, ale je na nem videt, ze mu neni uplne nejlip.
Takze dneska zustanu doma.
14. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
Leni, copak se stalo? to mě mrzí, že se takhle cítíš...

jedeme ke tchánovcům - tak říkám na Moravu :slight_smile: - a pro kamaráda máme takový zvláštní dárek, je to na delší povídání, on je cizinec, když jsme byli v zimě na horách, tak ho kluci učili sprostá slova - jak jinak :slight_smile: - a on pak chudák přišel, že nechápe, proč u je ten název pro oblečení tak sprostý - myslela slovo BUNDA :grinning: :grinning: :grinning: asi chápete, s čím si to spletl.. :grinning: no a od té doby mu říkáme Bundo + se Nabil fotí u různých reklam apod., kde tohle slovo je - např.: bundy - slevy 50 % :grinning:

no a vzhledem k tomu, že on je Francouz (a taky Arab), tak jsme mu koupili dres franzcouzské reprezentace a nechala jsem tam našít nápis: Já su bunda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 v 09:42  • Odpověz
ještě dodatek: ten nápis je po moravsku záměrně, protože Nabil už mluví česky celkem obstojně, žijí na Moravě, ale je hrozná sranda, jak mluví spisovně, protože chodí na kurzy češtiny, ale zároveň tam háže ten moravský dialekt :grinning:

Petru, tak snad mu bude brzy dobře
14. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
holky, byla to hadka kvuli prkotine, ale hrozně mě to mrzelo, jak to řekl, on to asi tak nemyslel, ale v tu chvili to znělo hrozně hnusně....tak jsem si pobrečela a je líp. On Láda neni zlej, jen někdy z pusy pustí něco, čeho pak lituje....

Gratulujeme Toníčkovi k 8. měsícům!!!!!!!!!!!! chuděrka s tou rýmou, tak at se brzo uzdraví!!!

Míšo, tak to je dobrý s tím kamarádem!! :grinning:

Tak my za chvilku vyrážíme na Anděl. O víkendu asi už vyzkoušíme sporták, tak jsem na Jendu zvědavá. :wink:
14. lis 2008 v 10:41  • Odpověz
Leni, to tak bývá, prkotiny, ale člověka to zamrzí... přeci jen by si člověk měl hlídat, co z pusy vypustí... tak snad se večer usmíříte a bude zase fajn :slight_smile:
a pořádně nakupte!

tak jsem vyfotila naší ložnici, tak můžete mrknout :slight_smile:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=240148&vReferer=
14. lis 2008 v 11:48  • Odpověz
Míšo, je to moc hezký!!!!! :wink:

My jsme zpátky z nákupů, moc jsem toho nenakoupila, Jenda se vzbudil a to byl jekot!

Holky, upeču na ten náš srazík nějaké sušenky cookies, jo?
14. lis 2008 v 15:45  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem ostuda, ozývám se zase po dlouhé době :sweat_smile: Ale měla jsem teď nějakou "nechutenku", nechtělo se mi vám psát... Míša mě už kdysi "vyvolávala" přes IP, tak jsem konečně tu :grinning: A i když jsem s vámi nebyl, myslela jsem na vás :wink: (a občas si i trošku četla).

Míšo, tyjo, Ty už jsi 31.tt :astonished: a bříško konečně roste, co? :wink: Moc pěkná ložnice - a vypdá, že je hodně velká, že? Promiň, že jsem Ti tehdy neodpověděla na IP, chtěla jsem napsat zrovna sem, ale nenapsala. no :frowning2: Jéé, to mě pobavilo, že Ti Praha nechybí - kvůli tomu množství lidí a tak - měla jsem to podobně. Teď jedeme s manželem do Prahy na 3 dny "na výlet" - stál o to hlavně on :slight_smile:

Jaji, na kurzu vytváříš moc krásné věci, jsi talent!

Stáni, je fajn, že chodíš na cvičení a Petr aspoň pozná, jaké to je být s ním sám. Chápu, že to pro něj není lehké, když se Míša vzteká, ale Ty máš přece nárok si od něj odpočinout a udělat něco pro sebe a je to jeho dítě stejně jako Tvoje. Achjo :frowning2: Teď se mi to snadno mluví, ale až budeme mít děti, chci, aby manžel uměl vše (krom kojení samozřejmě).

Petru, dívám se, že Toník má dnes přesně 8 měsíců, to to letí. Odkazy na fotky na rajčetu neposíláš nebo jsi mě už vyřadila z mailnglistu? Je fajn, že Ti hubnutí jde, jen tak dál, moc Ti držím palce! Ale myslím si, že můžeš jíst klidně 7000 kJ, abys nehubla příliš rychle, nezpomalila sis metabolismus, a pokud by se hubnutí zastavilo, abys měla z čeho ubírat. Sel sladkým jsem ale taky jak feťák :angry:

Leni, takže se stěhujete do něčeho většího? A pochopila jsem dobře, že je to pronájem?

Nedávno jsem se dívala, že si píšete o znakování u dětí - taky se mi to moc líbí.

Jé, vy budete mít srazík? :dizzy_face: To je škoda, že nejedeme do Prahy o pár dní později, ráda bych se připojila (jesli byste mě ovšem vzaly po takové absenci :grinning:).

A co u nás? Baráček jsme pro letošek zazimovali, vše máme hotovo podle plánu (podívat se můžete tady:
http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=191101&vReferer=%2Fphotos%2Fherminka), a už abychom začali vybírat okna, ta budeme měnit v horním patře někdy v únoru.

Uf, víc už dnes nestihnu, ozvu se snad hned zítra :slight_smile:
14. lis 2008 v 17:56  • Odpověz
Jé...hermi, to je fajn, že jsi v pořádku a že se ti daří. Nechutenka? Z čeho? nebo celkově podzimní deprese?

Leni...to se někdy přihodí...tak hlavně, jestli jste si to vysvětlili a je to Ok..nejhorší jsou nedořešený "hádky- nehádky", když má jeden pocit, že si to nezasloužil.. A co sporťák? A cos koupila u Anděla?

Míšo, týý brďo, máte to jak z časáku o bydlení...super..sice nejsem příznivec růžové....znáš mě, ale fakt hezký :slight_smile:

petru, chuděra Toník, snad je mu už líp, abyste mohli aspoň na slunce na prochajdu...

stáni, co Petr? A jak se tváří na ten sraz u vás? Ok?

Tak my byli dneska u tchýňovců na obědě, super řízky naložený v jogurtu a smažený obalený v sýru. Mňam. A pak jsem courala po okolí skoro 2 hodiny s kočárem. Vytáhla jsem kámošku, co má nějaký depky...tak jsem jí snad zvedla náladu. Už včera jsem ji vytáhla a to to z ní padalo...chduěra. No nic.
Včera jsme byli u nás v cukrárně, maj tu úúúžasný dorty, někdy přijeďte a půjdem na dorta na latté tricolora nebo na vídeň s pravou šlehajdou. Byli jsme tam s Jíťou, Jurou a Pepinou, která začala výborně mluvit..takže pokřikovala po cukrárně, paní jim tam vyndala plastovou klouzačku,t ak řádila a pak byla unavená a umrněná, ale Jíťa chce přejít na spaní dřív večer...tak ji nechtěla nechat usnout a stálo to za to. Byla jako houkačka :grinning:

Zítra máme na odpo na vožení švagra s přítelkyní, tak budem mít chvilku klidu na úklid---nebo na spaní, to ještě zvážím...a v pondělí, pokud bude hezky, vyrazíme s kamarády na výlet na Brdy. Se moc těším.. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2008 v 18:41  • Odpověz
ahojky holky!!
Herminko, ahoj, to je hezký, že jsi se tu ukázala!!! :wink: To víš, že bychom tě na srazu braly všemi deseti, škoda, že to nevyjde.

Medi, to je fajn, že se vám někdo nabídne na vožení kočárku, nám vozí jen naši, když přijedou v týdnu, ale o víkendu by to někdy bodlo, abychom měli s Ládou chvilku pro sebe, asi bychom si zalezli do postele a ...... spali!!!! :grinning: Na Andělu jsem nic moc nenakoupila, protože Jenda vyváděl. Ale potřebuju ještě pár vánočních dárků.

Na sporták ještě nedošlo, i když jsme toho včera litovali, šli jsme na delší procházku a Jenda se v půlce procházky vzbudil a řval, takže jsme ho nesli docela dlouho a byli jsme hotový, je fakt už těžkej.

Dneska máme tatku na honu, tak jsme sami doma, přijede až někdy k večeru. Dopoledne se na nás přijede podívat kamarádka, tak jdu trochu uklidit, aby se chudák nelekla.
16. lis 2008 v 08:40  • Odpověz
leni...na honu? Střílí zvířátka??? :unamused:

Právě obědvám.Jsem dneska nakojila po devátý a šoupla dítě Honzovi a zase zalezla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: Spánek...my koukali včera na Amadea...super film, ale dlooooouhy
Dneska je teda ospalej den..... :sunglasses: Snad bude zítra trochu ok, máme v plánu výlet...
16. lis 2008 ve 12:30  • Odpověz
Medi, jojo, střílí zvířátka, teda on nestřílí, jen se kouká. :wink: ale dneska nestřelili ani ň.

Holky natočili jsme Jendu, jak se směje, tak když budete chtít, můžete se mrknout
http://jelinci-jelinci.blogspot.com/

Já už začínám plašit z toho stěhování a to máme ještě 14 dní....

Herminko, pochopila jsi to dobře, jdeme do pronájmu.

Medi, jaký byl výlet?

Holky v kolik teda ten srazík v sobotu?
16. lis 2008 v 17:07  • Odpověz
No jo, v kolik srazík?

Leni, my chcem jet na Brdy, ještě užít lesa před zimou :slight_smile: A snad má být i docela slušně..teda zima, ale nepršet...tak uvidíme

Dneska jsme byli ve Štěrboholích v tý outletový aréně...koupila jsem si botky a taky tričko a Honza taky. A pak jsme byli v Puntanele na druhý straně v Europarku a nechali tam 1000,- za kostky pro roční Johanku (dcerku Honzovy sestřenice, jsme pozavný na 1.narozeniny, jsou tu jen na skok, žijou ve Švýcarech) a pak za tři úúúchylný super talířky..:grinning: :grinning: Plastový,...hned jsme si do nich dali véču :grinning:
16. lis 2008 ve 21:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.