• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
autor
Ahoj holky, jeste jsem vas nedocetla....
jen hlasim, ze si Tonik dneska poprve stoupnul... :dizzy_face:
a cca predevcirem zacal i sedet. Je to hrozne roztomily, jak sedi a hraje si....Do te doby jen klecel nebo sedel s nohama dozadu.
Ryma uz byla druhy den lepsi....jeste odsavam, ale uz je mu dobre, ted to melo kratsi prubeh nez minule, nastesti....

Hermi : ahoooooj, zrovna vcera jsem posilala zase fotky a mam za to, ze te do adresare zahrnuju, jestli ti to nedoslo, napravim. :wink:
mas pravdu, oni sice vsude rikaji, ze ma clovek pri hubnuti (a pri moji vaze) jist cca 5000 KJ denne, ale je pravda, ze je lepsi mit pak z ceho ubirat... :wink:
Doctu vas pozdeji, poustim si pohadku Cert vi proc...jeste jsem ji nevidela...
16. lis 2008 ve 22:15  • Odpověz
Ahoj holky,

Petru, to je dobře, že už je Toníčkovi líp. A je to teda šikulka. :slight_smile:

Hermi, hlavně, že je u vás všechno v pořádku. S domečkem jste hezky pokročili. :dizzy_face:

Míšo, ta ložnice vypadá dost dobře. :dizzy_face:

Leni, hezký video. :slight_smile: To nošení na procházkách znám. Naštěstí Mišák drží hlavičku, takže ho nesu jednou rukou na boku a druhou tlačím kočár. :slight_smile:

Mišák byl teď celkem v pohodě, i když se taky vztekal. Včera a dnes měl první příkrm ze skleničky - brokolici, a celkem mu to chutnalo. Ale nesní toho moc.
A začal se nám v noci dost budit. Hlavně, než jdeme spát a pak k ránu. Dneska usnul v 19:45 a od tý doby byl už 4x vzhůru.

S časem srazíku je to na vás, jak se vám to hodí. Míša, myslím, psala, že může od 14:30, ale můžete klidně i dřív, ať si stihneme aspoň trochu pokecat. :slight_smile:
Medi, Petr vzal srazík u nás tak nějak v pohodě. :slight_smile:

Zatím pa a dobrou noc. :slight_smile:
16. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz
Petru, gratulujeme Toníčkovi k prvnímu stoupnutí!!! to je krásný!!!!! :wink:

Stáni, to je dobře, že Mišákovi chutná! :wink: Jak píšeš o tom buzení, tak my máme taky ted častější buzení, zrovna před chvíli jsem musela Jendu nakojit a to se normálně budí až kolem 2 ráno a včera to udělal taky, tak nevím, já si myslím, že má hlad, že mám málo mlíka, prsa mám pořád takový poloprázdný, zkouším ho kojit po hodině přes den, ale nevím, jestli se to nějak lepší, piju snad už všechno, pivo, meltu, gravimilk, fenykl, už jsem jak průtokáč. Já hrozně nechci o to mlíko přijít, ale už nevím, co víc mám dělat!!

Holky dobrou!!! :wink:
16. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz
autor
Míšo : ta ložnice je překrásná !!!Sice patřím k Médě s nelibostí k růžové, ale moc se mi to líbí, byť bych já měla ve svém bytě jinou barvu.
Závidím (v dobrém), že máte nový byt a vše nakupujete a ladíte od nuly....
Víc by mě bavilo zařizovat nový prostorný byt než rekonstruovat špeluňku, ale zaplať pánbu za ní. :slight_smile:

Jináč, včera jsme si s františkem udělali super výlet. Šly jsme pěšky z domova až ke kolejím na Holešovicích.
Nejdřív areálem léčebny, pak přes Staré Bohnice dolů k Vltavě, pak podél Vltavy až k ZOO a potom až k těm koljím a tam na bus.
Bylo hezky, Toníkovi už bylo dobře (jen zbytky rýmičky) a s sebou jsem měla brusle, takže jsem si i zajezdila :slight_smile:
Fakt moc prima odpoledne a docela jsme si mákly, tak jsem ze sebe měla dobrý pocit.
16. lis 2008 ve 23:08  • Odpověz
autor
Leni : koukni na kojeni.cz nebo jak je ta stranka, treba tam bude nejake info...
ja taky mivam obdobi, kdy je mlika jakoby min a pak zase vic...Zrovna ted mam asi dva dny, kdy ho mam dost i vecer (k veceru jsem mivala malo)
Me se teda spis osvedcilo, ze kdyz jsem mela delsi interval, tak se prsa vic nalily, ale nevim....radsi koukni co radi na tom webu.

ten Jenickuv smich je krasny !!! Tonda se taky zacal smat nejak kolem 4 mesice, ale na smich nahals je teda skrt....moc nemiva takove ty zachvaty smichu co maji jine deti a nevim cim to je, ale pokazdy kdyz se smeje nahlas, tak pak skyta :astonished: :sweat_smile:

s tim stoupnutim.....s Frantiskem jsme vzdycky z kazde novinky nadseny, takze i to stoupnuti jsme si uzili, byli jsme u toho oba, ale na druhou stranu....konci obdobi, kdy muzu byt casto na netu....
Kdyz jsem u PC jsem k Tonikovi zady (on si hraje, ja se po nem otacim, jestli nedela neco nebezpecnyho) a kdyz si ted zacne stoupat (dnes to udelal jen dvakrat, tak snad jeste chvili bude sedet) tak budou pady o dost nebezpecnejsi, takze uz nebudu mit pro sebe chvilku a budu muset na nej porad koukat...

nedavno se napr. dost uhodil o stul (o hranu, rohy mame zakryty). Od te doby co si kleka a ted i sedi, tak casto pada. V kleceni casto ztrati rovnovahu a ze sezeni pada, kdyz se hodne zakloni.
Duta rana je ted u nas tak 5x denne :sweat_smile:
a taky uz mame za sebou prvni priskripnuti prstiku do supliku (nastesti bez nasledku)
16. lis 2008 ve 23:24  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že jste se celkem rozepsaly a to je dobře :slight_smile:
zatím jsem vás nedočetla, myslela jsem teď, ale mám tu blicího manžu, tak ho jdu ošetřovat :grinning:
jinak hlásím, že se ze mě stává kojná, mohla bych některé z vás dokrmovat :grinning: :grinning: :grinning:
pak přijdu, pročtu a napíšu jo? zatím se mějte
17. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
ahojky, tady koukám pusto prázdno, všichni užívají den volna s drahými polovičkami :wink: já jdu za chvilku spát, dítě se dneska vzbudilo ve 4:30 a už neusnulo, tak jsem mrtvá.... mlíko dnes docela už mám, tak tuk, tuk, tuk, snad to bude dobrý.
zítra jedeme s Jeníkem do práce, ukázat se kolegům, tak se těším.
dobrou holky...
17. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
Ahojky,

Petru, ta procházka vypadá dobře. :dizzy_face:
Toníček je šikulka. Teď začne to největší hlídání, viď? Mišák se občas taky bouchne, ale naštěstí to není moc často. Ale je mi jasný, že to bude víc a víc, i když se budeme snažit dávat pozor. Snad to nebude nic vážnýho.

Míšo, už si začínáš dělat zásoby, jo? :grinning:

Leni, snad bude spát Jéňa dýl. Mišák vstával v sobotu v 6h, ale včera i dnes asi v 8h. Sice se předtím hodně budil, ale vždy se jen najedl a spal dál.
Tak snad se to množství mlíka upraví. Já jsem právě četla, že je dobrý kojit častěji, aby byla "poptávka". Ale je jasný, že se pak prsa zdají prázdnější. Když se kojí po delší době, tak se sice stihnou víc naplnit, ale je to pro tělo signál, že mlíka není potřeba tolik. Já mívám spíš pocit, že mám taky prsa prázdnější, ale Mišák vždycky něco vytáhne. Jen teda netuším kolik.
Užijte si návštěvu v práci.

My jsme dnes byli na návštěvě u Petrových rodičů a pak ještě u P. bráchy. Bylo to celkem fajn, u rodičů byl Mišák zlatej, odpo už byl brečavější, ale taky to bylo v pohodě.
A ještě jsme se byli podívat na plavání. Teda jenom v tom klubu. Chtěli jsme chodit od prosince, ale ten kurs zrušili a jeden začíná tento týden a další až v únoru. Takže ve středu jdeme zkusit první hodinu a uvidíme. Jsem na to zvědavá. Hlavně je to od 9h a Mišák v poslední době usíná okolo 9.-10.h, tak se bojím, jestli už nebude unavenej a nebude se vztekat. No uvidíme. :slight_smile:
Zítra ještě jedeme za kamarádkou, nějak se to teď všechno sešlo.

Dobrou noc. :slight_smile:
17. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz
ahoj holky, dneska tu bylo teda mrtvo... :slight_smile:
copak jste vyváděly celý den? u nás bylo "veselo", neboť blicí nálada přišla i na mě, sice jsem nezvracela, ale byli jsme celý den s manžou jak lazaři... do toho únava a tak... ale šli jsme na procházku, protože venku nám bylo líp a pak se celý den pokoušeli něco sníst :grinning:
teď je mi celkem fajn, ale manža šel spát do malého pokoje s tím, že noc asi bude mít zase krušnou... no snad už bude líp...

jinak jsem to letem světem prolítla, ale nezvládám reagovat, tak snad to neva... jen díky všem za pochvalu ložnice :slight_smile:)))
Hermi, jsem ráda, že jsi sem zavítala, choď častěji, přeci jen sem patříš a ráda tě tu vidím, chce to tu trošku vyrovnat ty dětičkové debaty :grinning: , ať tu jako matky (a skoromatka) moc nezakrníme :grinning:

jsme si dneska přivezli nějaké knížky a dávali je do nově koupené knihovničky, tka jsem si sem vytáhla nějaké dětské knížky a dívčí romány a budu číst :grinning: :grinning: strašně se těším na Kluci, holky a Stodůlky - znáte to některá? to jsem milovala, bylo to boží, hlavně ta kapitola, jak jeli na spartakiádu - tak jdu číst :grinning: :grinning: a pak tu mám dvě knížky od Rudolfa - hlavně se těším na Údolí krásných žab, to byla nádherná knížka.... já jsem trhlá co? :grinning: před dvěma rokama jsem projela celého Neználka :grinning:
no ale konečně jsem po roce hledání našla mojí milovanou Manon Lescaut - hned jsem si musela projít oblíbené pasáže...
taky tu na mě čeká spouta knížek, co jsem odkládala, že si to přečtu v těhu, ale nějak nemám na "těžší" knížky chuť ... asi si Filípek určuje :wink:
17. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz
autor
Míšo : kluci holky a stodulky znam, ale necetla jsem to...Jen vim, ze jsme to mely. Ja mela rada Anicku malirku (ta je ale pro maly, s velkyma pismenama) a pak dobrodruzny knizky nebo knizky o zviratech (Tarzan, Volani divociny, Lvice Elsa, Zajatci pardali soutezky, Pousti a pralesem...pak Mayovky atd atd..)
taky jsem jako mala cetla detektivky (hlavne Agatu Christi)
Jako dite jsem cetla prakticky porad. Nebyl den, abych neco necetla...zato ted to dost flakam... :confounded:

My dnes meli jet na vylet, chtela jsem nekam vlackem, ale postupne osazenstvo vyletu odpadlo :angry: , i Frantisek (neni mu dobre), tak jsem byla s kamoskou jen na prochazce v Praze, ale dali jsme si pekne do tela.
Zase trasa podel Vltavy. Pesky ze Starych Bohnic, kolem psiho utulku do Stromovky a pak na Hradcanskou k dalsi kamosce...
Boli me nohy :slight_smile: , ale bylo to fajn.......
17. lis 2008 ve 23:20  • Odpověz
Hezké dopoledne,

doufám, že jste si všichni užili prodloužený víkend!

už se moooc těším na sobotu, že vás všechny (tedy skoro všchny) uvidím!

Hermi ahoooj, koukala jsem na fotečky - hezký :dizzy_face:
18. lis 2008 v 09:25  • Odpověz
ahojky!!
já mám dneska tak hodný dítě!!! :slight_smile: to tu málokdy napíšu co? :grinning:

Holky, tak v kolik se teda sejdeme? vím, že je to většině jedno :wink: , ale někdo to rozseknout musí. My asi nedorazíme dřív jak v 15.30, bohužel, kvůli Jendovo spaní.

jak tu píšete o knížkách, tak já milovala Neználka a Alenčina dobrodružství a Děti z Bullerbynu. A pak už větší jsem četla hodně detektivky Agatu Christie a Dicka Francise, toho zbožňuju. Ale ted jsem neviděla knížku ani nepamatuju, naposledy jsem četla, když jsem byla těhotná.
18. lis 2008 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že víkend byl veselý - zvláště tam, kde se zvracelo :grinning:

U nás byl včera malý výlet do lesa. CHtěli jsme původně na Brdy, ale představa Prahy v odpoledních hodinách, kterou bychom museli projet - Barrandův most a Jižní spojka...nás docela odradila. Tak jsme jeli do Úval a prošli to skoro do Klánovic...ona Pepina moc nechtěla ťapat, byla nějaká unavená...a pak i umrněná,a le Andulka spala v kočáře. zapomněla jsem napsat, že předtím jsme byli na obědě v Ikea...no, ještě, žejsme nic nekupovali, ty fronty byly děsivý. Budu tam stejnak muset, ale spíš to zvládnu některej všední den dopoledne.

Dneska si mám vyzvednou objednaný věci na tvoření...dávala jsem sem odkaz na svetcz - e-obchd, mají tam výtvarný potřeby a potřeby na dekorování. Mám tam koupený krabičky a hodiny...co pomaluju. Už se těším...

Jinak k dětskejm knížkám...Já miluju Pipi dlouhou punčochu, pak Ronju dceru loupežníka a taky jsem měla ráda Steklače...Aleš, Bořík, bohoušek a spol...a dál Mayovky, rudolfa jsem taky četla snad co se dalo sehnat aměli u nás v knihovně. A taky Foglarovky, ve 13... :wink:
A teď mám rozečtenýho jednoho z posledních Prattchetů - Nadělat prachy...po kouskách to dávám...ale je to opruz, jak jsem spotřebitel a mám normálně normu 300 stránek na den, tak je to otravný, když to jde takhle pomalu.

Taky jsem se dozvěděla, že manželka bratra švagrovy přítelkyně...(zmatek???) je těhu...ale má to holka pěkně komplikovaný. Nejen, že měla salmonelu cca v 1 - 2.měsíci, taky nějakou infekci a bere blbý antibiotika a taky jí našli rakovinu děložního čípku...chudák. Ale mimi snad v pohodě...teď byli ve 12tt na screeningu.To musej být strachy...moc jí držím palce a myslím na ni. :frowning2:

Tak jo, jdu se asi pooblíknout, když to spinká... :grinning: jinak Andulka střídavě oblačno, teď ráno nejdřív slunce a pak jekot...ale možná, že to byl hlad. Včera se mi začala škubat u levýho prsu, nechtěla se napít, pořád otáčela hlavu, tak jsem jí ve výsledku přečůrala, posunula jsem jí tak, jak byla u pravýho na kojícím polštáři a to se napila. :-8 Je to potvůrka. Ale dneska zase pila vcelku normálně...tak já nevím, co se tomu děje... :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2:
18. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz
tak moje hodný dítě už prudí :grinning: na chvilku jsem ho ted zabavila pytlíkem od bonbonů. Byli jsme v práci, bylo to fajn, Jenda chvílema pobrekával, jak to na něj bylo moc cizích lidí a všichni by si ho chtěli chovat, tak pořád koukal po mě a natahoval, chudinka, asi z toho byl pěkně zmatenej, ale pak se rozkoukal a i se na někoho, kdo se mu líbil , smál.
tak já zase jdu, pytlík už přepral a už tu křičí, večer ještě napíšu, papa
18. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz
holky ohledně srazíku já bych brala kolem té třetí - přeci jen pak asi pojedeme domů, tak at stihneme něco zdrbat :grinning:
a co ohledně dobrůtek? já asi budu mít trošku problém, bo jedeme už v pátek a navíc pojedu ráno z Vinoře do Bohnic, pak do Kobylis a pak teda ke Stáně - všechno MHD, tak toho nechci moc tahat a teda domácího asi nic moc nepřivezu - bude stačit něco koupeného?

jsem byla ve mětě, nakoupila nějaké potřeby pro prcka a trubka si vyhlídla kabát za 4 tisíce.. chjo.... navíc je těžký si ho zkoušet že... holky ale ten je taaak krásnej, zelenej, přesně ke kočáru... fuj, jsem hnusná materialistka, ale hold si nemůžu pomoct no - navíc dostanu peníze za promoci, protože zlato apod. nenosím, tak by i penízky na něj byly....
18. lis 2008 v 18:32  • Odpověz
dobré ráno
dneska jdu na velký UTZ, tak mi držte palce, ať je vše v pořádku, přeci jen jsme takhle prcka neviděli už pořádně dlouho, tak snad je všechno OK
odpo dám zprávu
ted jedu se ségrou za kamarádkou, která jde v pondělí na císaře, bo malej se neotočil
mějte fajn den
jo a dneska máme rok a půl od svatby :dizzy_face:
19. lis 2008 v 08:39  • Odpověz
Tak Míšo, držím palečky na UTZ, ale určitě bude vše OK!
A ten kabát si určitě kup - budeš fešanda, kór jestli dostaneš penízky za promoci - btw. kdypak máš promoci?

Medi, týjo to je tedy síla s tou manželkou bratra...atd. ( :grinning: ), snad to všechno dobře dopadne.

Leni, budeš tedy chtít spíš pak odvést domů nebo odvést už i ke Stáně? A co ta Anička - dorazí tedy?

Tak to vypadá, že se sejdeme u Stáni kolem třetí. A s těma mňamkama taky nevím - asi nebudu mít moc příležitost donést něco "home made", ale kupovaný věci jsou taky dobrý, ne?
19. lis 2008 v 09:23  • Odpověz
míšo, Vinoř je v edle nás, můžu případně něco vzít nebo i tebe, beztak povezu petru.

držím palce na utz.
19. lis 2008 v 11:03  • Odpověz
ahojky!
Alčo, svezla bych se s tebou zpátky, jestli můžu, jen doufám, že to nebude moc brzo, s Jendou tam vydržíme tak max. 2 hodky víc určitě ne. Anička dorazí taky, dneska se tu zastaví, tak se ještě domluvíme.

Já donesu ty upečený sušenky, ale myslím, že to nemusíme přehánět, bude stačit pár drobností.

Jenda je dneska zralej na babybox :angry: :angry: :angry:
19. lis 2008 v 11:31  • Odpověz
Leni, v pohodě, uvidíme jak to půjde a pak vás prostě odvezu :dizzy_face: hlavně si s tím nelámej hlavu, ono to nějak dopadne.
Tím pádem můžu Míšu na Kobylisích vyzvednout já. Medi, myslím, že jestli povezeš Petru, tak byste se stejně s dětma do auta všechny nevešly :wink:
19. lis 2008 ve 12:07  • Odpověz
autor
Jo holky s jidlem to neprehanejte, at nemam moc pokuseni....
ba ne...zase si kvuli me neodpirejte, ale uz ted se bojim, jak na srazu podlehnu :frowning2:
a omlouvam se, ale asi neupecu nejaky velky zlo, protoze bych to doma uzirala (ve velkem)
udelam jen bananky v piskotu a pak zkusim vymyslet neco "dietniho"
19. lis 2008 ve 14:16  • Odpověz
ahoj holky, jsem zpátky od Mudra a zprávy jen samé dobré

malej má 1,7 kg, je hlavičkou dolů, odpovídá přesně na den termínu porodu , prdelku má vlevo a kopačkama bombarduje pravá žebra , čípek OK, vycucli mi spousty krve
a ty moje křeče jsou opravdu od vazů stydké spony, prohmátaval to a bolelo to jak sviňa, což prý bolet nemá - je to tím, jak se to roztahuje, tak někdo prostě to má spojené i stěma křečema - jako já.... léčit to moc neumějí, není to nebezpečné, jen mám doporučeno se moc nenamáhat - ale když vím, že to nemůže rozjet porod nebo tak, tak mě to popravdě moc netrápí, ty křeče jsou sice hodně nepříjemné, ale já celkově bolest dole dobře snáším, jo zuby, to je horší
a taky mám teda skříplej nerv a necítím pravé stehno, ale to už jsem měla před 3 lety a brala na to léky a injekce, ale než by mě objednali na neurologii, tak už budu skoro rodit, tak na to kašlu

takže mám radost :slight_smile:, že se malému dobře daří
19. lis 2008 v 15:31  • Odpověz
Ahojky,

Míšo, to je dobře, že Filípek hezky roste a je všechno v pořádku. 32.tt - to to letí. :slight_smile:

Medi, ta vaše známá - chudinka. Snad bude mimčo v pořádku a dotáhnou to do zdárného konce. :dizzy_face:

Už se tu dlouho neobjevila Monča, snad jsou v pořádku. Taky by mě zajímalo, jak to dopadlo u švagrové s dvojčátky.

V sobotu už se na vás moc těšíme. Míšo, jídlo žádný netahej, hlavně ne nic těžkýho. Já taky něco připravím, ale taky to bude spíš kupovaný než domácí.
A trochu to u nás asi upravíme. Nemáme konf. stolek (minule jsme ho měli půjčený od našich). Tak místo toho asi dáme TV stolek a aspoň kolem bude víc místa.
Co se týče času, tak přijeďte, jak se vám to hodí. :dizzy_face:

My jsme včera byli u kamarádky. Bylo to fajn a kromě brečení v obchodě byl Mišák celkem v pohodě.
A dneska jsme byli na plavání. Ráno jsme teda měli co dělat, abysme to stihli. Byly jsme tam 2 páry. A bylo to fajn. Mišák byl tak překvapenej, že ani nebrečel. :slight_smile: Měl takovej neutrální výraz, ale byl hodnej. Jen když jsem ho při odchodu navlíkala a cpala do klokanky, tak brečel, ale to už byl unavenej. Pak hned usnul a spal skoro celou cestu domů. Tak asi budeme chodit dál. Jen teda nevím, jestli ho budu dál brát v klokance nebo radši v kočáru. Kočár je pohodlnější, ale ráno by mi tam asi nechtěl bejt a taky mi nenavazují nízkopodl. busy.

Taky Mišák začíná vejskat nebo se na něco rozčiluje a mává u toho rukama a nohama. :slight_smile:
A dneska mi trochu sklouznul z gauče. Já jsem seděla před gaučem na zemi (opřená o gauč) a třídila si papíry. Mišák si hrál s věcma na gauči, poschazoval je dolů a chtěl za nima. :slight_smile: Naštěstí jen sklouznul a nespadl, tak to snad bude v pořádku.
Teď už asi 40min. spí, ale noční spaní to ještě asi nebude. :slight_smile:

Zatím papa. :slight_smile:
19. lis 2008 v 19:13  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem dneska strávila den s Jíťou a Pepinou v Globusu....a bylo to ke konci náročný, Andulka brečela...Ale naštěstí dorazil Honza, takže jsme mohli nakoupit a cestou domů jsme se ještě stavila v krámě s výtvarnejma potřebama a vyrábím vám vánoční dárky...Teda s tím pro Míšu jsem se navztekala.... :angry: :grinning: :grinning:

Jsem ráda, že ti Míšo dobře dopadl ten utz, je to kousek :grinning: ten vá š Filípek... :sunglasses: Už se na vás těšíme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já teda nevím, co budu připtavovat, ale nějak mi chybí invence...tak asi zase těstovinovej salát? :frowning2: S tuňákem? Leni, co ty tvý úúúžasný tousty?

Alčo, mě je to fuk, Mša by se musela vejít mezi dvě autosedačky...což je při jejich minirozměrech možný, ale vy si aspoň budete moct podrbat a bude mít pohodičku... :wink:

petru..napíšem si, co a jak a kdy smskou, ne? Nebo Ip...napiš, kdy mám přijet. Já to vidím taky ke Stáně na 3, je to rozumný..ale pochybuju, že tam vydržíme dýl než ty Léňou zmiňovaný dvě hoďky... :frowning2: Andulka je navečer rozmrzelý miminko..tak aby bylo slyšet vlastního slova :wink:

Jdu koupat, uspat a pokračovat ve výrobě.. :grinning:
19. lis 2008 v 19:54  • Odpověz
tak jsme byli s manžou na večeři a tak nechutně jsme se přežrali, že tu jen funíme...
Medi, teda to se začínám víc než těšit, kor když ten dárek pro mě je tak těžce vydřenej :grinning: :grinning:

Alčo, promoci mám 4. prosince v 9!!!!!! ráno. to aby naši a tchánovci vyjížděli tak v 5 ráno, jestli bude třeba sníh... my budeme muset někde přespat...

Alčo, supr, těším se na odvoz - domluvíme si pak detaily jo? Medi, tobě taky díky za nabídku!!!

Stáni, nad Mončou jsem taky přemýšlela, že už tu dobu nebyla, tak snad jen nemá čas ..
a to plavání zní skvěle, taky bych s prckem ráda chodila, tady sice bazén máme, ale teď tu nějak nic takového neprobíhá.... ale třeba začne!
19. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz
Míšo, to je super, že utz je v pořádku a Filípek prospívá!!!!!!!

Stáni, to je dobře, že se Mišákovi plavání líbí a kam teda chodíte? někam do Dejvic?

Medi, ty tousty s tuňákem možná udělám, jestli bude v sobotu čas. :wink:

Holky já měla dneska s Jendou zážitek. Dopoledne strašně prudil, kňoural, brečel, nevěděla jsem co s ním, vypadal hrozně ospalej, tak jsme jeli okolo 10 ven a spal 15 minut a byl vzhůru. Pak byl protivnej ještě víc, tak jsem ho šoupla do postýlky, že zkusím, jestli tam usne, položila jsem ho a odešla, chvilku si povídal a pak začal brečet, ale to dělá i večer a pak usne, ale on chytil takovej hysterák, že se normálně začal dusit,asi mu zaskočila nějaká slina nebo co, byl úplně červenej a už fialověl, tak jsem ho trošku bouchla do zádíček a bylo to dobrý, ale brečel ještě asi půl hodiny, jak byl vylekanej, chuděrka. No já byla taky pěkně vylekaná!! Pak usnul v kočáru a spal na balkoně 4 hodiny, zrovna pak přišla na návštěvu Anička, tak jsme měly čas pokecat.
19. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz
Leni, to věřím, že ses musela strašně leknout. Hlavně, že to dobře dopadlo. :slight_smile:
Toho se právě bojí Petr, když mu tady Mišák řval - aby se mu něco nestalo. A když Mišák spí, tak bych ho pořád chodila kontrolovat, ale nechci ho budit.

Na plavání jsme byli v klubu Bublinka, je to na Evropský, ale až v Divoký Šárce. Jedu tam 2 busama, má to trvat asi 25min., ale každý bus jel tak o 5min. dýl. Takže s cestama na bus a z busu to bylo celkem tak 45min.

Mišák dnes usnul v 18:30. Probudil se v 19:15, ale jen brečel. Tak jsem ho přebalila, dala mu napít a on znovu usnul. No tak jsem zvědavá, jak často se bude budit a v kolik bude ráno vstávat.
Z kupovaných příkrmů měl zatím jen brokolici a celkem mu chutná. Sní k obědu tak půlku malý skleničky, což není moc, ale lepší než nic. :slight_smile: Zítra asi zkusíme něco s masem (i když toho v těch skleničkách stejně moc není).

Dobrou noc. :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz
AHoj holky :slight_smile:
jsem tu, já nějak nestíhám, sice sem tam na vás mrknu, ale nestíhám reagovat ... :unamused:
jsme v pořádku, Dany je docela hodný, i když jsou dny, kdy je fakt rozkňouraný. Zrovna včera jsem ho strašně vychvalovala kamarádkám odpoledne, že to s ním už jde, je to sluníčko naše a včera snad po 2 měsících měl tak strašný hodinový hysterák, který trval do 22:15hod :frowning2: Vůbec jsme už nevěděli co s ním, protože ho neuklidnilo vůbec nic a to je z ničeho nic, si žvatlá, rozdává úsměvy a najednou začne takhle brečet ... Nakonec jsme ho uhoupali v lehátku s plínkou přes obličej. A dnes to samé, ale už bez hysteráku, vykoupala jsem ho, nakojila a šla ho uspat jako obvykle a on oči jako tenisáky, v náruči fňukal, tak jsem ho nechala pod hrazdičkou, že prostě spát nebude, tak si žvatlal dobu, potom zase fňukal, v náruči taky až zase ve 22:15hod mi usnul tentokrát u prsa ... tak já nevím, proč se mu nechce chrupat a to vždy do 20:30hod vždy chrupal ... :rolling_eyes:

Jinak jsme byli na 3-měsíční kontrole, tak váží 5,74kg a měři 61cm :wink:
Předvedl opět jedák i doktorce, jsme se vůbec neslyšely, dvě hodiny na to jsme měli vítání občánků, a tam vytuhnul v kolíbce :sweat_smile:

Jinak budeme chodit taky plavat, ekzém Danečkovi zmizel, takže dál koupeme ve velké vaně a od ledna nejpíš začneme chodit do bazénu, tak jsem na něj zvědavá. Za 14dní má přijít paní a bude nás učit Danyho potápět ve vaně :sweat_smile:

Tak teď jdu už chrupat a zítra si vás musím dočíst, abych věděla, co je u koho nového ... papa a dobrou :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 23:07  • Odpověz
A jinak švagrová už dvojčátka porodila 19.10, dnes jim je měsíc a minulý týden je pustili domů. Jsou moc krásný a strašně maličký :slight_smile: , no Dany je obr oproti nim :sweat_smile: Už má každá 2,4kg ... no člověk takové pidi-mimčo ani v ruce necítí :sweat_smile: Přihodím foto ...
19. lis 2008 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ráno!

ahoj Moni! Koukala jsem na fotečky, Daneček je fešák a už je to tedy taky kus chlapa! jsem ráda, že ekzém už nemáte a že je jinak vše v pořádku. A ty dvojčátka jsou rozkošný :dizzy_face:

Míšo, jsem moc moc ráda, že je vše OK! Hlavně že s těma křečema to je "v pořádku". No jooo, ale odpočívat musíš holka :slight_smile: přeci jen už se ti to krátí :grinning:
A to přežrání se závidim, taky bych si dala nějakou mňamku, nějak poslední dobou není příležitost... ale v pondělí máme vánoční večírek, tak to si dám nějakou dobrůtku (jdeme do steakového restaurantu).
A na promoci bych se přišla juknout kdyby ti to nevadilo...

Holky, tak já bych tedy donesla nějaké ovoce a zeleninu - co? jen mi napište, jestli něco nemůžete kvůli kojení, v tom jaksi praxi nemám :grinning:
20. lis 2008 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.