• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
dobré ráno!!
Moni, teda dvojčátka jsou fakt malinký - kolik měli porodní váhu a v jakém týdnu se narodili? ale jsou rozkošný, takoví drobečci, ale supr, že to nakonec dotáhli aspoň takhle daleko :dizzy_face:

Alčo, dík :dizzy_face: křeče jsou nepříjemný, ale to přežiju :wink: víš jak budu odpočívat? třeba v sobotu ... od rána budu učit, pak pojedu za babičkou, pak za váma na sraz a pak nakupovat na chodov dárky a pak pojedem domů :grinning: tomu se říká odpočinek :grinning: ale nadopuju se calciem a hořčíkem a to by bylo, aby nebylo... :grinning:
už vánoční večírek? ty jsou supr, tak si ho hlavně užij jo?

jééééé, to bych byla moooc ráda, kdybys přišla, jsi zlatíčko :dizzy_face:

a z ovoce a zeleniny můžu všechno :grinning: alčo, ale takový pěkný prsa a zůstávají ležet ladem :grinning:
20. lis 2008 v 09:30  • Odpověz
joooo, já si ty moje prsa šetřím, to víš.... :grinning: :grinning: :grinning:
no a na vánoční večírek se těším, jdeme nejdřív na bowling a pak papat a bumbat :grinning:
no a ta tvoje sobota moc jako odpočívací nevypadá, ale budiž, sama nejlíp víš, co si můžeš dovolit :wink:
20. lis 2008 v 09:38  • Odpověz
Alčo a víš že takový žehlení mě vyčerpává víc než běhání po nákupním centru? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jé, vem mě s sebou na večírek :grinning:
20. lis 2008 v 09:41  • Odpověz
To chápu a proto nežehlím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No jestli chceš, tak můžeš jít s námi, spát bys mohla taky u mě :wink:

Koukám, že si tu hezky krafeme jen my dvě :sunglasses:
20. lis 2008 v 10:06  • Odpověz
Alčo, šla bych kamkoliv, jen ta dálka a ten břuch jsou takové minipřekážky :grinning:
ale krafeme si hezky že?
já jdu dneska do města, nějak se pokupily různé svátky a narozeniny a tak.... a zítra jdeme s mamkou na ten kabát - ona ho vyzkouší a uvidíme :wink:
20. lis 2008 v 10:23  • Odpověz
Míšo tedy nejdřív jsem přemýšlela, proč si jako kabát bude zkoušet tvoje mamka a né ty a pak mi to došlo :sunglasses: :grinning: :grinning: protože máš bříško :dizzy_face:
už jsem fakt natvrdlá :dizzy_face:
20. lis 2008 v 10:50  • Odpověz
Alčo :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 11:29  • Odpověz
holky peču sušenky na tu sobotu, zatím peču s bílou čokoládou, mám udělat i jednu várku s mléčnou čoko nebo chcete jen s bílou?? :wink:
20. lis 2008 v 11:42  • Odpověz
Lenčo, já mám ráda bílou i mléčnou :grinning: :grinning: :grinning: ale moc to nepřeháněj, takže myslím, že klíďo budou stačit ty s tou bílou :dizzy_face:
20. lis 2008 v 11:46  • Odpověz
když ony jsou hrozně dobrý!!! :wink: já jich tu minule sama sežrala celou misku. tak já udělám oboje, už to mám stejně rozdělaný, jen jsem nevěděla jakou tam dát čokoládu. :wink: užírám je tu teplý, to budu mít bolobřich!!! :grinning:
20. lis 2008 v 11:51  • Odpověz
no tak to rozhodně udělej oboje :sunglasses:
20. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
tak hotovo. je jich hrozně moc, ale vezmu jen decentně od obou druhů. :wink:
dneska tu mám mýho tatku, tak můžu trochu dělat domácí práce, ted jsou s Jendou venku, tak jdu vyluxovat a vytřít, už je to tu jak u prasátek.

Ahoj Moni!!! koukala jsem na fotky Danečka, už je to chlapák, má už takovej jinej výraz a připadá mi, že už je podobnej na tebe. Ty dvojčátka jsou tak maličký!!!!!!!!!!! V kolikátým týdnu se narodily?

holky my se taky budeme snažit dorazit v sobotu na tu 3 hodinu.
20. lis 2008 v 15:18  • Odpověz
Leni, mňam, už se těším
manža jde péct bábovku, tak přivezu tu :slight_smile:
jsem si byla sednout s kamarádkou, tak jsem celá vykecaná, bylo to moc fajn :wink:
20. lis 2008 v 19:06  • Odpověz
autor
ahoj holky,
ja uz mam taky "upeceno" na sobotu.
Leni, ty tve susenky zni hrozne dobre...zbyhaji se mi sliny, zvlast, kdyz jsem doboru cokoladovou susenku nemela 20 dni... :sweat_smile:
myslim, ze v sobotu zhresim...tak pak budu pristi tyden o to prisnejsi...

Miso : gratuluju k uspesne kontrole, Filipek je teda macek, kde ho mas ? :astonished: :grinning:

Monisek : taky jsem koukala na fotky. Danecek je nadhernej...a moc se mi libi, jak mas ty fotky z jednotlivych mesicu...to mozna dodatecne taky udelam...je na tom krasne videt jak se meni....
A mas krasny hadriky....vidis Miso, ze i na kluka se sezenou krasny kousky, ale to ty uz vis, vid ?

Medi : je mi lito te zname...snad to dobre dopadne !
A tesim se na darecek made in medvjeda (teda jestli taky neco dostanu :grinning: )

lennik : o silenych zazitcich mi ani nemluv...tys to mela v podstate horsi nez ja, protoze se Jenicek opravdu jakoby dusil, kdyz menil barvu...me se Tonik nedusil, ale zazitek co mi pripravil me teda bude pronasledovat jeste dlouho...
psla jsem to na breznovky, tak to sem zkopiruju.
20. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz
autor
Slo jen o to, ze Tonik hrozne tvrde usnul a chvili nesel vzbudit....

vcera dopoledne spal docela dlouho, takze se mu po obede spat nechtelo.....jak je zvyklej...docela radil, takze pak uz na nej unava padla...chystala jsem se ke kamosce a pred cestou jsem ho nakojila a on my vytuhl u prsa, ale total..(jak radil a nespal po obede)
Uplne tuhyho jsem ho prenesla do loznice, oblikla a dala do kocarku. Vubec se nevzbudil, ale bylo videt, ze dycha...obcas usne takhle tvrde...
pak jsem se zacla oblikat a ja a jeste cesat...

mam ve zvyku, kdyz Tonik spi ho obcas zkontrolovat (zadna krec, jen zvyk) Bud vidim jak duda a kdyz se joo nehejbe (neduda atak), tak na nej sahnu a on bud polkne nebo citim dejchani atd...

No a jak se tak chystam, vidim, ze je zase uplne tuhej, bez pohybu, tak na nej ze zvyku sahnu (na tvaricku) a nic (vetsinou se trosicku pohne, i kdyz se treba neprobudi), tak jsem mu do ty tvaricky dloubla vic, jeste porad klidna, a zase nic, ani polknuti, hejbnuti pusinkou...proste bez pohybu....to uz jsem zacala byt nervozni a radeji jsem ho trochu nadzvedla, abych mela klid...a zase nic....zadna znamka zivota...
no a pak uz se mi udelalo zle...holky, to jsem nezazila, takovej pocit...jeste ted je mi z toho zle a i sem si pobrecela pri te vzpomince.
Jak se rika, ze nekho poleje horko, tak ja to casto pouzivat jako frazi...ale kdyz se Tonik ani po vetsim hejbnuti vubec nepohnul, tak jsem citila jak mi od chodidel jde po celem tele az do hlavy horko (fakt jsem to driv neznala)....zacla jsem panikar a hodne nahlas rikat : Tondo, Tonicku, co ti je....a on nic...
holky, normalne se nevzbudil, ani kdyz jsem s nim zatrasla...
Bylo to strasny, ze se to ani neda popsat. Pamatuju si, ze jsem treba myslela na to, ze se moje nocni mura naplnila...rikala jsem si : tak a je to tady , nedejcha...
pak jsem myslela na to, jak je to mozny, co se mu mohlo stat....fakt zvlastni kolik myslenek clovek stihne mit za par sekund...
nejsilnejsi myslenaka byla ta : tak a je to tady, umre mi...

no kazdopadne jak jsem s nim trasla , tak se pak probral, zacal knourat a pak spal dal....
spal proste hrozne tvrde...
celou cestu na bus jsem ho porad kontrolovala a v podstate az do doby nez se v metru probudil....
vubec nevim, jak to dostat z hlavy....je mi blbe i z toho stat v predsini na stejnem miste, kde jsem stala, kdyz jsem ho vyndavala bezvladnyho z kocarku...

fakt jsem si par vterin myslela, ze nedejcha a ze uz se neprobere.... nejhorsi vteriny myho zivota.
jestli se mu nekdy neco stane, tak to nejspis nepreziju...nebo se urcite zblaznim a to neni jen fraze....

je ujety, ze se tim trapim, kdyz se vlastne nic nestalo...jen spal....neupadl nebo neco takovyho...
ale me hrozne pronasleduje ta vzpominka na ty pocity, kdyz jsem si myslela, ze se mu fakt neco stalo...
nejhorsi zazitek myho zivota, byt se v podstate nic nestalo.
20. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz
autor
jo jinak, kdyz Tonik usne hodne tvrde, tak ho kontroluju treba tim, ze mu sahnu na brisko a tak je krasne citit jak dejcha...ale vcera byl navlecenej na ven a pres bundu s berankem by nebylo nic citit, tak jsem si myslea, ze do nej staci dloubnout a on treba hejbne pusinkou, jak to dela, kdyz do nej nekdy pro jistotu stouchnu...

porad me to pronasleduje...to, co jsem citila, kdyz jsem si myslela, ze fakt nedejcha...a jak jsem uz zacinala hystercit a mela slzy v ocich....
doufam, ze ta vzpominka brzy aspon vybledne, protoze nejspis nezmizi. :frowning2:
bylo strasne zvlastni a hnusny, jak ten psychickej des ovlivnoval i telo , bylo mi hrozne zle, hrozny horko a tak trochu jakoby se mi tocila hlava...
no , uz se v tom zase pitvam...kez bych na to uz nemyslela...porad si rikam : proboha, co vyvadis, kdyz jen spal..ale to ja v tech nekolika vterinach nevedela jiste, ze jen spi....
20. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz
autor
Tonda sedici a stojici :slight_smile: :http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fpetruna&vImageID=2106843#navigator
20. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy se činíte...no já teda fakt asi skončím u toho těstovinovýho salátu, jo? Zítra jdem na tu oslavu 1. narozenin Johanky (dcerka Honzovy sestřenice) a tak nevím, kolik toho stihnu vyrobit, ale moc tomu nedávám.

včera jsem se porafala s tátou a dneska to řešila celá rodina, povím vám to v sobotu, nechce se mi to vypisovat.

petru, neboj, taky něco málo dostaneš :wink:

moni, jsem ráda, že ses ozvala. Daneček je taky kousek, co:slight_smile: Teda Andulka měla po šestinedělí 5,126kg...takto máte proti nám málo...
20. lis 2008 ve 22:11  • Odpověz
Petru, to věřím, že to musel bejt strašnej zážitek. No hlavně, že je všechno v pořádku. Já si to vůbec nedokážu představit. Ale když chodím Mišáka kontrolovat (hned po přečtení tvýho příspěvku jsem ho šla zkontrolovat), tak se taky bojím, jestli bude dejchat. Zvlášť, když leží ve zvláštní pozici nebo spí dlouho.
Toníček už je fakt šikulka. Ale je to nezvyk, jak ho známe ležícího, popř. se plazícího a najednou už stojí. :slight_smile:

Moni, to je dobře, že je u vás všechno v pořádku. Daneček je moc hezoučkej. A ta dvojčátka taky, i když jsou teda malinkatý. Taky by mě zajímalo, kolik vážily a v jakém týdnu se narodily. :slight_smile: Já když teď vidím ta čerstvá mimča (i normální váhy), tak mám pocit, že už bych se o ně ani neuměla postarat. :slight_smile:

Vy jste šikulky s tím pečením. Už se mi sbíhají sliny. :dizzy_face:

My jsme dnes byli doma. Mišák měl poprvé skleničku, kde bylo i maso (i když ho tam není moc). 1/3 snědl celkem v pohodě, tak jsem mu přihřála ještě trochu a tím teda upatlal, co se dalo. No jsem zvědavá, jaký z toho bude kakání. Už teď to celkem smrdí. A večer jsem byla cvičit. Mišák spal Petrovi asi 45min. v kočárku a pak mu brečel, ale bylo to asi 40min, než jsem přišla. Jen když ho Petr přebaloval, tak Mišák se pořád přetáčel na břicho (což mi taky dělá), takže mu nešla nandat plína. A taky se počůral, takže všechno kolem bylo mokrý. :slight_smile:
A já jsem cestou ze cvičení pěkně zmokla.

Zítra se snad vypravíme na nákup a v sobotu se na vás moc těšíme. :slight_smile:
20. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz
autor
Stáni : on si poprvé stoupnul 16.11 a od té doby to udělal jen 4 x, takže zatím pohoda...stojí jako opilej a ještě tam dost cpe špičky.....spíš je to o tom, že se za něco přitáhne a drží se spíš na rukách než na nohách.
No ale je to už fakt vtipný, jak už je velkej, zubatej atd :grinning: už prostě nemám miminko....
jdu čučet na Zoufalky.,..
20. lis 2008 ve 22:28  • Odpověz
Medi, nic velkýho vařit nemusíš. :dizzy_face: Užijte si oslavu.
Mišák měl ve 3 měsících 5900g. Už si nepamatuju, kolik měl Toníček a Jéňa, ale jsem zvědavá, kolik bude mít Andulka, jestli všechny chlapáky trumfne. :slight_smile:
20. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz
Stáňo..nevím, jestli to není tím, že je trošku nenajedená :slight_smile: Ale jsou jí vidět žebra...to mamince ani náhodou...se musí dloooooouho hledat :grinning: :grinning:

Jinak jsem přidala fotky na stránky, tak když budete mít chviličku...
http://hazlbauerojc.webgarden.cz/anicka/treti-mesic-2.html
20. lis 2008 ve 22:54  • Odpověz
autor
Tonda mel ve 3 mesicich 6110 g a 64 cm :slight_smile:
21. lis 2008 v 00:25  • Odpověz
autor
Medi : Andulka je moc krásná !!
21. lis 2008 v 00:28  • Odpověz
Jéňa měl ve 3.měsících 7kg a 66cm :wink:

Jdu dočíst.....
21. lis 2008 v 08:21  • Odpověz
Jéňa už asi 10 minut zírá na pračku, tak mám ještě chvilku něco napsat.

Petru, ten tvůj zážitek, to je teda síla, vůbec se ti nedivím, že je ti z toho zle, mě se stalo něco podobného v porodnici, Jenda v noci hrozně řval, tak jsem si ho vzala do postele na klín a usnula, asi to byl jen mikrospánek a když jsem otevřela oči tak spal, ale tak hrozně nehybně a když jsem s ním pohnula, tak se taky nehejbal, tak jsem ho začala rychle ošahávat jestli dejchá, no krve by se ve mě nedořezal v tu chvíli no a ted se mi stalo ve středu to jak se trochu dusil a byl fakt trochu fialovej, mě z toho večer bylo taky špatně, když jsem si uvědomila, co se mohlo stát....

Medi, myslím, že i kdyby jsi nestihla nic uvařit, tak jídla bude na 100% dost. :wink: Andulka je krásná!!! Je podle mě celá ty!!! :wink: No taky jsem zvědavá kolik vážíte. :wink:
21. lis 2008 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, tady sněží!!!!!!!!!!!!! mám radost, ale zároveň to teda mohlo počkat - první sníh, zrovna když jedeme večer do Prahy, no snad nebude žádná kalamita, abychom v poklídku a bez nervů dojeli
bábovka je luxusní, můžete se těšit - teď jsem ji okoštovala k snídani a vysekávám před svým mužem poklonu :wink: :dizzy_face:

jinak holky, to jsou teda hnusné zážitky, když si myslíte, že dítě nedýchá - fuj, tak ať už se to nikdy nikomu neopakuje...

Medi, Andulka je tak roztomilá :dizzy_face: a je ti podobná :dizzy_face: má rozkošnou pusinku, tak krásně vykrojenou a ty naušničky... krása :dizzy_face:
21. lis 2008 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si právě sehnala překlady z němčiny, teda díky kamarádce a její kamarádce. Je to nějaká firma Abas...musím kouknout na net, co jsou zač, ale vzhedem k tomu, že ta kamarádka toho jejich ředitele zná z Möbelixu, kde mu tlumočila, tak předpokládám, že asi měj něco společnýho s nábytkem...ale co, hlavně, že to hodí nějakou kačku

Je fakt, že občas taky chodím a koukám, jestli Andulka dejchá..a naprosto vás chápu, že to musí být hustoles, když se vám dítě nebudí. Andulka naštěstí tak tvrdě nespí. Právě se zahrabala do deky...i s hlavou, je to prdelka :grinning: :wink: :dizzy_face:

Míšo, tak jeďte opatrně, vezete poklad... :wink: myslím na vás, aby nebylo namrzlo. Doufám, že pojedete v nějakou rozumnou hodinu a ne večer...A koukej se ozvat, že jste Ok.

My jdem dneska na ty Johančiny narozeniny, ale podle všeho tam má být hodně lidí,tak nevím, jak dlouho tam vydržíme...ale moc to nevidím, Zkusím s ní jít hnedle po o na prochajdu...i když počasí teda hnus fialovej...a snad to zvládneme.
Včera jsem ukázkově zmokla, když jsem jela domů...musela jsem nandat děti a kočárky do auta...a u našich lilo a foukalo a kabát mám mokrej ještě teď. :frowning2:

Jdu zkouknout Danečka, včera jsme měli připojení na pytel... :frowning2:
21. lis 2008 v 09:44  • Odpověz
Medi, jedeme až večer... :frowning2: rozumná hodina se konat nebude... a spíme u kámošů, tak se asi neozvu... :( ale snad to bude oK
hele ty překlady, to je super! jednak se trošku rozptýlíš a jednak budeš mít penízky, to je fakt prima, trošku závidím, že takhle jazyk umíš a máš možnost něco dělat, to u mě bohužel asi nepůjde :frowning2:
21. lis 2008 v 09:47  • Odpověz
Moni, malej je slaďoch...ta fotka s tím velikým modrým zviřátkem je super :grinning: To bude asi pěknej rarášek, až povyroste...:slight_smile:

Míšo, tak hlavně jeďte opatrně...Jinak já zase tak strašně moc dobře německy neválím, nejsem schopná tlumočit, ale text přeložím myslím slušně, tak doufám, že si neutrhnu ostudu. :sunglasses:
21. lis 2008 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.