• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Medi, jsi šikula! takže to zvládneš levou zadní!
mě včera volal vedoucí té asociace, pro kteoru jsem psala diplomku a že to začínají rozjíždět, tak jestli bych jim dělala on-line nějak konzultace - no potěšilo mě to, to jako jo :dizzy_face: , ale škoda, že to nehodí žádnou korunku... :pensive:
21. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
tý jo, to jsou obr vločky, co tu padají - to má snad jedna pět centimetrů, to je nádhera - už se těším na vánoce :dizzy_face:
21. lis 2008 v 09:54  • Odpověz
tak já jdu, mám tady toho na dnešek až moc... tak ať to do odpoledne všechno stihnu. mějte fajn den a myslete na mě, ať tu nezapadnem jak broučci :slight_smile:
21. lis 2008 v 09:55  • Odpověz
Pa a nezapadněte :slight_smile:

tady se to hemží, asi budu muset jít bavit dítě ksichtíkama... :dizzy_face: :sunglasses:
21. lis 2008 v 10:04  • Odpověz
Ahoj holky,

Medi, Andulka je kouzelná. :slight_smile: A taky bych řekla, že je podobná tobě. :dizzy_face:
A s těma překladama je to fajn. Jsi šikula a určitě to zvládneš.

Míšo, tak hlavně nezapadněte a jeďte opatrně. Jak popisuješ to sněžení, velký vločky,... to se mi taky moc líbí. Tady leje jak z konve. Odpoledne mám v plánu nákup, tak snad přestane. :dizzy_face:
Na bábovku se moc těším, i ta minule byla výborná. Prosím, nedala bys mi recept? Petr se mě nedávno (v nějaký slabý chvilce :grinning: ) ptal, jestli bych ho nenaučila třeba bábovku. Ale nemám žádný osvědčený recept. Jen v kuchařkách. Děkuju. :slight_smile:

Leni, jsem se zasmála, jak jsi psala, že Jéňa zírá na pračku. :grinning:
Mišák dnes vstával v 7h, v 9:30 usnul a už spí skoro hodinu a půl, což je u něj nezvyk. Tak jdu ještě složit prádlo. Zatím pa. :slight_smile:
21. lis 2008 v 10:56  • Odpověz
Ahojky,

Medi, Anička je fakt kouzelná, moc se na ní zítra těším! Tedy těším se i na ostatní klučiny, ale Andulku jsem ještě live neviděla...

Tady (v Horních Počernicích) tedy celé dopoledne taky sněžilo :grinning:
Míšo, dobře dojeďte!

Na zítra se už moc těším. Pa pa
21. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz
Petru, ty fotky stojícího Toníčka jsou úžasný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
21. lis 2008 ve 14:11  • Odpověz
Petru, no tak už nemáš miminko - už máš batole :dizzy_face: Hezký fotky! Koukala jsem, jak je Toníček podobný Františkovi :slight_smile:

Kdyby jste chtěli, dala jsem teď na modrou střechu zas nové fotečky mých výtvorů - ale je to foceno jen mobilem, tak případně omluvte sníženou kvalitu....
21. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
Holky, tak jsem na sebe zvědavá...ten salát buď udělám dneska večer...což se mi nechce...nebo zítra ...a to se mi teda asi taky nebude chtit... :sunglasses: :grinning: :grinning:

Oslava prima, jen jsem musela jit domu ve čtvrt na 6..páč to bylo hladový a unavený... a čekám,jestli Honza do osmi přijde...jinak se naštvu, páč včera se večer taky zdejchnul... :angry:
21. lis 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dvojčátka se narodila v 34tt a vážila každá 2,1kg :wink:

Mrkla jsem na Toníčka, jak už krásně stojí! To je šikulka, že tak brzy! :wink:
Medi, Anička je krásná, ta jak spí s taťkou je nádherná fotečka. :slight_smile:

Jinak my teď se snažíme naučit Danyho usínat samotného v postýlce a je to teda síla. Vykoupu, nakojím a dám do postýlky v ložnici, pustím mu kolotoč, to ho baví chvilku na to koukat a spustí ... tak jdu, vyndám, pochovám a zase dám do postýlky ... a on spustí během chvilky takový jedák :unamused: , takže tam chodím třeba hodinu a jenom ho pohladím, nebo jsem chvíli u něho a hladím mu ručičku, aby věděl, že tam není sám a je to prd platný :confounded: Takže nakonec vytáhnu a dám k prsu, někdy usne, jindy ne ... tak já už nevím ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak vás spí drobci? Usínají vám v pohodě?

Jinak u nás tady dnes lije od rána, tfuj tajbl počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manžel byl na krvi, tak byl potom s námi doma, tak jsem byla ráda. Jeli jsme na nákupy do Hradce a Dany byl i hodný, koukal z autosedačky na světla v obchoďákách :slight_smile: Něco málo jsme už pokoupili na Vánoce, protože já se nikam během týdne nedostanu.

Míšo, teda koukám, že už jsi ve 32tt! To letííí! Četla jsem, že jsi měla nějaké problémy ... tak hlavně, že se už cítíš lépe! :wink: Tak už jsi přišla na chuť kupovat klučičí věcičky? Určitě jo. :slight_smile:

Zítra si to užijte! To je super, že jste takhle poblíž a můžete se vídat! :wink:
21. lis 2008 ve 20:21  • Odpověz
Medi, já si myslím, že i kdybys to nestihla, hlady neumřeme :grinning: :grinning:

Moni, my jsme si tím uspáváním taky prošli,ted už většinou usíná s plínkou a bez křiku až na vyjímky, ty začátky byly u nás krušný, vydržel řvát třeba hodinu, ale asi za týden už brečel jen chvilku. U nás fungovalo nechovat, jen hladit, hlavně nad očičkama a když už je ospalejší tak plínku přes obličej. Kolotoč u nás funguje spíš přes den, večer se s tím moc rozptyloval. Tak vydržte, stojí to za to! Škoda, že nemůžete s Danečkem s náma na srazík....

Holky dneska to počasí byl hnus fialovej a ta kosa! zima je za dveřmi....ach jo....
21. lis 2008 ve 21:53  • Odpověz
Ahojda...
Tak hádejte v kolik přišel...v devět..žře prej se zapomněl, že mu nešel telefon, že se mu vybila a ještě zazvonil, protože neměl klíče...takže vzbudil Aničku, která předtím hodinu ječela střídavěmezi kojením...nějakej břichabol...s ním nemluvím.

Moni, já uspávám u nás v posteli a pak ji přenesu. Mám ji položenou na přeložený rychlozavinovačce a pak ji jen přenesu a spí....ale v noci ji tam šoupnu hned.
Děkujeme všem za pochvaly, pýříme se a jsme pyšní :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz
autor
moni : ja Tondu ukladam kolem 8 a vetsinou bez problemu. Polozim, dam dudlik a chvili tam stojim nez usne (kdyz je malo unavenej, tak knoura, kdyz odejdu) Vetsinou usne hned a kdyz ne, tak chvili hladim a pak taky usne hned...Pa k se budi kolem jedne na kojeni, to ho pak jeste v pohode vratim do postylky a spi hned dal, ale k ranu (kolem 3-4,5) uz se budi a pak uz nechce zpatky do postylky. Asi by tam usnul, jen by to dyl trvalo, ale ja v tuhle dobu nemam silu u nej stat, tak si ho beru k nam :sweat_smile: :slight_smile:

dneska se stal zazrak , na prvni kojeni se vzbudil az kolem 2:30 a pak spal az do 8:45 !!!! :astonished:

Stani, napis mi do IP adrsu (pro Frantiska), nechce se mi to nekde hledat...
22. lis 2008 v 09:53  • Odpověz
Teeeda dneska je krásně! teda ráno byla parádní chumelenice, ale ted tam svítí sluníčko a je taková příjemná zima. Kluky jsem vypakovala ven na procházku a mě čeká uklízení a žehlení.

Na srazík mám všechno nachystaný a kolem půl 3 vyrážíme. :wink:

Medi, koukám, že je to všude stejný, s chlapama..... :wink:
22. lis 2008 v 11:49  • Odpověz
Holky, dneska máte ten srazík, že? Užijte si to!!!
22. lis 2008 ve 14:37  • Odpověz
Holky, jak jste dojely? mě chytla chumelenice na jižní spojce, ale skoro až ne Čerňáku, tak dobrý...jsem totiž na Hradčanský odpočila blbě a musela jet oklikou...no nic, šikula. Ale ten sumec u tchýně byl prima :slight_smile: Sice jsem předtím málem bourala, tady u nás na křižovatce, jak to přes den natálo a zase zmrzlo, tak to byla ledovka...naštěstí jsem dostala smyk v hodně malý rychlosti...

teď jsem otevřela mail a chodí mi Novinky z rodinky...je to děs, co se může stát...
http://www.rodina.cz/clanek6735.htm

Jinak díky za milé setkání, doufám, že Míša s manželem dojedou v pohodě...
22. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz
ahoj holky
Medi, jsi hodňoučká, že jsi na nás myslela - dojeli jsme před chvilkou a cesta celkem ušla, ale jeli jsme opravdu hodně pomalu, ale příjemně si u toho povídali a bylo to fajn :slight_smile:

jejda, zato tys měla teda nepěknou cestu - a neboj, na té Hradčanské jsme taky s Alčou uhly špatně, ale Alča je teda jezdec bravurní a dostává ode mně jedničku podtrženou!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 22:19  • Odpověz
jo holky, tady je naprosto pohádkově - tak 10 cm bílého prašánku, nádhera :dizzy_face: manža jde zítra na běžky :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face: je úplně nadšenej!
22. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz
Medi a salátek jsem si vzala na cestu a v autě ho zbodla a byl mooooc dobrej :dizzy_face: , Leni a sušenkama jsem se dorazila a hned si slupla jeden gaviscon, bo to už moje žáha nezvládla - jo a kalhotky jsou supr! takže díky moc
a taky děkuju všem za dárečky :dizzy_face:
22. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
Petru a to koření, to se dává do svařáku či punče?
22. lis 2008 ve 22:23  • Odpověz
ježíši Medi to je hrozný o tom Ondráškovi, jsem se tu u toho hrozně rozbrečela, je to strašně smutný....... :pensive: :frowning2:

dojeli jsme dobře. moc rádi jsme vás všechny viděli!!!!!!!!!!!! Bylo to moc fajn! Jen jsme u Stáni nechali naši oblíbenou knížku, tak se pak musíme domluvit, jak si jí předáme.

Míšo, dej vědět, jak jste dojeli.....
22. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz
jeee Míšo, to je dobře, že jste v pořádku dojeli!!!! :wink:
22. lis 2008 ve 22:31  • Odpověz
Ahojky,

srazík byl moc fajn, všechny jsem vás ráda viděla. Moc děkujeme za návštěvu a za dárečky. :slight_smile:
Kluci už jsou pořádní chlapáci a Anička byla kouzelná, jak se vydržela dlouho smát. :slight_smile:

Medi, ten článek o Ondráškovi je strašně smutný, taky jsem si u toho pobrečela.

To je dobře, že jste všichni dobře dojeli. Doufám, že i ti, co se ještě neozvali. :slight_smile:

Dobrou noc. :slight_smile:
22. lis 2008 ve 23:18  • Odpověz
autor
za chvili jedu k nasim a jen letmo jsem se zacetla do toho pribehu o ondraskovi a mam slzy v ocich. Kdybych byla doma sama, tak rvu jak krava...ale za chvili musime jet...

sraz byl moc fajn. Dekuju za krasne darky !!!
Susenky od Leni i salatek od Medi byli vyborny....takze jsem si vcera total zahresila a dneska se zase vracim do sveho rezimu :slight_smile:
mejte se !!!!
Miso : s tim korenim si nejsem jista, ale myslim, ze je to nejen do svaraku nebo punce, ale i do caje....zjistim....
23. lis 2008 v 08:41  • Odpověz
zdravím po ránu. Jenda zase v noci prudil a nechtěl spát. Ted jsou kluci na procházce a já musím uklidit (zase!!), před obědem dorazí tchánovci. Holky ten sníh je parádní, mě dneska ráno hrozně chytla vánoční nálada.:slight_smile:

holky musím říct, že ty naše dítka se nám povedla.:slight_smile: Anička je nádherná s tím svým úsměvem, Mišák je legrační, ty jeho kukadla a dva zuby :slight_smile:, no a Toníček to už je úžasný batole, jak už povídá, to je super a už je to takovej parťák.:slight_smile: No a Filípka jsem si moc ráda pohladila, úplně se mi zastesklo po tom těhotenským bříšku.:slight_smile:

Holky pošlete pak fotky, já ty moje stáhnu taky a pošlu. pa a krásnou neděli!
23. lis 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahoj vespolek...mám tu maroda a právě jsem ho odsunula do ložnice, protože budil kašláním Andulku.
My byly dneska na prochajdě, sice jsem jí zapomněla namazat z´tvářičky, ale jinak dobrý, snad nás Honzík nenakazil Sice trochu pokašlávala ráno a jednou jsem jí odsála nudličky, ale jinak ťuk ťuk, dobrý...

Teď peču roštěnku na houbách, od oběda mám rýži (měli jsme udělaný maso od babičky, já na něj zapomněla, tak jsem rozmrazila roštěnky, tak budem mít dvě teplý jídla, ono se to nepo....a rejži mám od oběda hotovou :slight_smile:

Leni, pošli mi i ten recept na sušenky, ju? jsou totiž úúúža :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: JSem jich sežrala aspoň deset včera..
23. lis 2008 v 16:30  • Odpověz
Ahojky,

srazík byl moooc fajn. Doufám, že se zase brzy potkáme.

Medi, tak snad to Anička od Honzy nechytne!

Míšo, díky za pochvalu, ale bravurní ridička podle mě nejsem... co třeba to nedání přednosti... :grinning: :sunglasses:

Všem přeji krásný nový týden!
23. lis 2008 v 17:29  • Odpověz
Holky, kráásné fotky za srazíku! Kluci jsou hrozně roztomilí, Anička se krásně směje, Toník už je velký chlap (a celý František :slight_smile:), Stáňa má pěknou barvu vlasů (asi přirozenou, že?), Petru slušivé punčochy, Míše to s Jeníčkem (? snad jsem se nespletla :sweat_smile:) moc sluší.
Leni, sušenky mě zajímají, vlož recept prosím veřejně.
Konec telegramu, během týdne vás dočtu a napíšu víc. Hezký večer :slight_smile:
23. lis 2008 v 19:45  • Odpověz
Ahoj Hermi :slight_smile:

Petru, právě jsem dodělala tvoje piškoty s banánem, jsou v ledničce, jen polevu jsem měla takovou tu v pytlíku, tak to nevypadá tak krásně úhledně jako jsi to měla včera ty, jak přesně tu polevu děláš?

tady je recept na sušenky, ty s tou bílou čokoládou jsou fakt lepší:
Sušenky Cookies

- 225g másla
- 375g světlého hnědého cukru (třtinový cukr)
- 1 vanilkový cukr (nebo 2 lžičky vanilkového extraktu)
- 2 vejce (ušlehaná)
- 350g hladké mouky
- ½ lžičky soli
- 1 lžička sody
- 1 lžička prášku do pečiva
- 1 bílá čokoláda Milka (půlku rozehřejeme, půlku rozkrájíme na malé kousíčky)

Troubu předehřejeme na 180.
Máslo rozetřeme, přidáme cukr a vanilkový cukr a třeme do hladka. Pak přidáme vajíčka, mouku, sodu a prášek do pečiva, čokoládu a prohněteme rukama.
Z těsta tvarujeme kuličky o velikosti vlašského ořechu a dáváme je na pekáč, necháváme dost místa, aby se nám nespekly (můžeme použít pečící papír, já mám teflonové plechy, tak nevím, jestli je to nutné)
Pečeme cca 8 minut, aby cookies byly zlatava na okrajích a ještě světlé uvnitř, tak budou krásně měkké, pokud chcete cookies křupavé, tak je pečte, až budou celé zlatavé.
Když se sundavají z plechu, chce to opatrně, jsou hodně měkké, ale za chvilku ztvrdnou.

Tato dávka stačí na cca 30 středně velkých sušenek. Možno dát místo bílé čokolády mléčnou, přidat lentilky, mandle atd.
23. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz
autor
leni : ja davam polevu od Carly, takovou tu v pytliku, co se rozpusti, kdyz das ten pytlik do varici vody....
docela rychle tuhne, takze jsem ji driv mela v misce a tu v horke lazni nez jsem namocila vsechny piskoty, ale ted jsem si na to koupila malou cokoladovnu (neco jako fondue), kde se ta cokolada udrzuje horka a tudiz ridka diky elektrine....a na tech piskotech ztuhne taky hrzne rychle. V podstate nez dodelam posledni, tak prvni pulka uz ma cokoladu relativne tuhou.
a ta cokoska je hlavne vyborna. mlecna...chutna mi vic nez cokolada na vareni nebo ty vodove polevy.....
23. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.