• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Ahoj holky,
díky za foto, moc krásný! Všem vám to tam sluší a konečně jsem viděla všechny dětičky hezky pohromadě :slight_smile: , jsou to už pořádní chlapi! Anička je kouzelná a ten její úsměv je neodolatelný! :sweat_smile:

Tak pořád trénujeme to uspávání Danyho v postýlce a musím říct, že snad nastalo i zlepšení ... včera nadával v postýlce 3/4hodiny, ale už to nebyl hysterák, ale vyloženě takové nadávání, až z toho usnul. Dnes dopoledne tam usnul úplně sám, chvíli si hrál a nakonec chrupal a dnes večer byl úplně k.o., protože přes den skoro vůbec nespal a večer bylo koupání ve velké vaně, tak z toho se vždy unavý a po kojení usíná ... takže bylo jenom přenesení do postýlky :slight_smile:
23. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz
holky nevíte jestli když mrzne, jestli můžu s Jendou ven? nevíte do kolika stupňů? ted hlásí nějaký velký mrazy, tak asi budeme muset být doma, no nevím jak ho budu uspávat, on mi přes den v postýlce neusne. :unamused:
24. lis 2008 v 06:32  • Odpověz
asi ho budu uspávat v kočáru na chodbě :wink: ty jo, my jsme včera začali balit, takže ted jsou vsude krabice, no bude to zajímavý do konce týdne. holky já tady pak nějaký čas nebudu, bude chvilku trvat než nám bude v novým bytě fungovat internet.
24. lis 2008 v 07:01  • Odpověz
Moni, to je super, že si Daník zvyká na postýlku :wink:
24. lis 2008 v 07:02  • Odpověz
Ahoj holky,

díky za fotky, všem to tam moc sluší a Léňa má pravdu, že se všechna mimča povedla. :slight_smile:

Hermi, díky za pochvalu barvy vlasů, jojo, tato barva je moje. Nechci si teď vlasy nijak barvit.

Tak jsem dostala chuť na sladký, jak tu o tom píšete. :dizzy_face: Musím se podívat, jestli máme polevu, že bych mohla udělat ty Pétiný piškoty. :dizzy_face:

Leni, s mimčama se nemá chodit ven pod -5 stupňů, ale to bych řekla, že je s čerstvejma, že starší už zvládnou víc. Podívám se ještě do knížky. No doufám, že nebude mrznout moc, abysme mohli chodit na plavání.
Držím palce na to stěhování. To by člověk neřekl, co má doma věcí, co? :grinning:
Dala jsem tu knížku mamce, tak by ji dneska mohla předat.

Moni, to je dobře, že si Daneček zvyká na postýlku. :slight_smile:

Zatím papa, jdu se věnovat tomu našemu prďolkovi. :slight_smile:
24. lis 2008 v 10:09  • Odpověz
Petru, tak piškotky s banánem jsou luxusní!!!!! Láda mi jich včera už půlku snědl a já je tu dneska ujídám přes den, když jdu okolo ledničky
Normálně Jenda mi dneska spal od 8 do 10.30 (to jsem spala s ním) a ted chrní od 12.30 na balkoně!! to jsem zvědavá co bude dělat v noci. :wink:
Stáni, no přesně, fakt nevěřím, co máme doma krámů!!!!
24. lis 2008 v 15:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem přišla ze školy, kolegyně jde na operaci (bohužel se jí vrátila rakovina prsu, ale drží se...), tak jsem jí udělala něco na krk...a taky koupila u nás v cukrárně úúúžasný zákusky. A Rasťa, kolega a kamarád mi prozradil, že čekaj mimíska...v květnu :slight_smile: a vrátil mi panenku plodnosti ( to je taková dřevěná soška, kterou si přivezla Štěpánova ségra odněkud z Indonézie...a fakt funguje, zabrala u nic, u ségry, u nás, u Rasti... :wink: )

Honzík furt marodí, byl teda v práci, ale dneska měl naštěstí jen 3 hodiny...a zejtra má školu - jako uni - tak jsem na něj zvědavá.Dneska žvanil 2 hodiny s kamarádkou na icq, místo toho, aby ležel v posteli a kurýroval se...lump.

moni, no vidíš, to bude fajn, on si zvykne. Tak hlavně vydržte vy...chce to hlavně nepovolit :wink:

leni..chceš váážně vědět, co bue Jéňa dělat v noci??? :wink: :wink: :wink:
24. lis 2008 v 16:59  • Odpověz
ahoj vespolek... nějak nestíhám, tak vás jdu jen pozdravit :slight_smile:
a poděkovat za fotky, jsou krásný, hlavně jak se Anička směje, to bylo fakt kouzelný, jak po mě opakovala ty všechny ksichtíky - mračení, vykulení očí, úsměv... je to héééérečka :grinning:
24. lis 2008 ve 20:49  • Odpověz
no Medi popravdě to ani vědět nechci, i když zhruba tuším...... :angry: :grinning: dala jsem ho spát před 19 a už byl 1x vzhůru, takže asi noc bude nic moc....
ted jsem dobalila věci v koupelně, takže další bedna věcí, zítra mě čeká oblečení. ráno si jdeme převzít byt.
dobrou holky! :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz
tak noc u nás opět katastrofální, Jenda byl vzhůru od 2.30 do 5 s řevem, ještě bylo kojení v 1 a pak v 5.45 vzhůru, tak jsem ho ještě měla v posteli a do 7 jsme ještě usnuli. Ale v noci ještě brečel tak, že měl zavřený očička a křičel, jakoby bolestí a když jsem ho hladila, tak si cpal mojí ruku do pusinky a kousal mi jí, tak si myslím,že jsou to ty zuby, jo a kadí ostošest a má trochu průjem, ještě radši zavolám doktorce.

Tak byt máme předán, uff a můžeme stěhovat. :wink:
25. lis 2008 v 09:24  • Odpověz
ahoj holky
Leni, takže stěhování vypuklo naplno co? tak ať to dobře zvládnete!!! a ať Jeníčka moc ty zuby netrápí...
Medi, tak panenka funguje jo? a kam poputuje teď? a co přnáší? kdyby holčičky, tak že by tu měla na další kolo několik zájemkyň :grinning:

Moni, vytrvejte i nadále s uspáváním!!! musí to být náročné, ale určitě je to dobré i pro vás i pro Danečka, aby spinkal sám :wink:

Hermi, jak ty se máš?

já se teď vrátila ze cvičení, nějak to těhule vzdávají, jsme tam byly jen dvě :grinning: ale bylo to fajn - akorát se mi na oku udělalo ječný zrno a bolí to jak prase... nevíte, čím to je? že by nějaký vitamín?
jo a náš Filípek je malinký mimi - zatím všechny kamarádky mají ve stejném týdnu mimča minimálně o 200g větší... ale mě to neva, aspoň bude snadnější porod :wink:

a ve městě jsem koupila další dárky, tak mám radost
25. lis 2008 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska máme taky ukňučenej den. Andulka od 1 hodiny funěla, měla plnej nosánek...asi něco čapla od Hnzíka, ale nic krizovýho. Ale vydržela do půl desátý. A od tý doby buď čertí nebo brečí...teď ji dostala tchýně v kočáře na vození, ale je dost zima, tak snad to vydržej...

Taky od rána objednáváme přes net notebook...nejdřív jsme chtěli splátky přes cetelem na mě (mají vánoční akci, že nejdřív sen eplatí nic a pak 10 splátek bez procent navíc.), to mi nedali a teď to Honzíkovi nechtěj poslat schválený a čekáme jako blbý...tak snad to přijde. Mají do osmi, mohli jsme mít dneska notebook. No a taky jsem si jela pro nový telefonek, mám nokii 6310, takový stříbrný véčko...:slight_smile: Hledala jsem to docela dlouho, tady v Letňanech je sklad...no nakonec to dopadlo.

A jinak vše ok, Honza bude doma ještě zítra a snad mu bude líp. :frowning2:
25. lis 2008 v 16:16  • Odpověz
Míšo, mám se skvěle! :wink: Kamarádka taky měla v těhotenství ječné zrno, zhruba ve stejné fázi, jak jsi teď Ty. Raději šupej k očnímu.
Našla jsem jen toto:
Ječné zrno se zpravidla objevuje, jste-li vyčerpaní nebo unavení, a proto obzvlášť náchylní k infekcím (tak trochu zvolni :wink:).

Mohu si ječné nebo vlčí zrno způsobit nesprávnými dioptriemi?
Částečně ano, nesprávné dioptrie mohou u lidí, kteří mají tendenci ke vzniku zrn, zhoršovat víčkové problémy.

Přispívá práce s počítačem ke vzniku ječných zrn?
Je to jako s nesprávnými dioptriemi, nadměrná práce za špatných podmínek u počítače, nedostatečné mrkání při práci s počítačem a mnutí očí mohou zvyšovat pravděpodobnost výskytu ječného i vlčího zrna u lidí, kteří k tomu mají sklony.
25. lis 2008 v 16:17  • Odpověz
25. lis 2008 v 16:20  • Odpověz
Hermi, dík :dizzy_face: asi to bude celkovým oslabením organismu... ale já ten vir mám v sobě, už jsem ho párkrát měla... a taky to možná bude PC . i když teď jsem zrovna na něm pár dní moc nebyla :grinning: takže asi jsem ho měla málo :grinning:

a jak je u vás na Moravě Hermi? a jak v práci? ve čtvrtek příští týden mám promoci :wink:
25. lis 2008 v 16:44  • Odpověz
Míšo, on to Filípek může ještě dohnat. :wink: Jenda měl ve 34.týdnu 2,10kg, byl tabulkovej. :wink: co vy u vás v lednu, ještě nikdo neporodil?

Jeník mi spinká v tý kose na balkoně, ale je nabalenej, tak snad to vydrží. Večer nám hlídá sousedka a jedeme už s prvníma věcma do bytečku, tak jdu ještě něco zabalit, zatím pááá
25. lis 2008 v 17:08  • Odpověz
Leni, nene, zatím ještě nikdo neporodil - nebo vlastně jo, jedna holčina, co měla termín 4. ledna, tak minulý týden porodila, ale chodila spíš na začátku, ted už moc ne..¨
jo třeba to dožene, ale klidně stačí, když bude mít tři kila :wink:
tak do nového vkročte pravou!!! :wink: těšíš se?
25. lis 2008 v 17:17  • Odpověz
Míšo, těšim a zároveň jsem si dneska pobrečela, že opouštíme náš byteček, co jsme tady všechno zažili, tady jsme se chystali na svatbu, sem jsme si přivezli Jendu z porodnice, na mě padla nějaká nostalgie, na jednu stranu se mi odtud nechce a na druhý straně jo a těším se moc do většího, tady už si šlapeme po hlavě, těším se na zahrádku a tak. Ale až to budeme opouštět tak budu bulet jak želva, to je mi už ted jasný....

Tři kila budou určitě Filípkovi stačit. :slight_smile: A kolik už má ségry Adámek?
25. lis 2008 v 17:25  • Odpověz
Leni, to je jasný, že nostalgie přichází... ale určo se budete mít v novém dobře - a těším se na kafíčko s dětma na zahrádce :dizzy_face:
tři kilča fakt stačí.... Adámek má hodně, je to tlusťoch - teď nevím přesně, ale má prostě hodně :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 v 17:31  • Odpověz
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/jena-mezi-nami/jena---od-4_mesice

holky máme fotky z vítání občánků, ale nechce se mi to zmenšovat, tak jsem to dala jen na naše stránky. Jenda se tam teda tváří totálně znuděně a ono to fakt nuda byla! :slight_smile:
25. lis 2008 v 17:42  • Odpověz
Leni, supr fotky :grinning: :grinning: Jééňa přesně vyjádřil, co si o tom mylsí, to faktnemá chybu :grinning:
jsem vykoupala rozárku, tak jí jdu ještě uklidit klec, ať jde čistá do čistého :wink:
Aničce to na fotkách moc sluší, jen teda asi hodně zhubla co?
25. lis 2008 v 18:03  • Odpověz
autor
leni : krasny fotky....Na te spolecne vam tomoc slusi...krasna rodinka....
nejak nestiham docist...byli jsme na Chodove v obchodaku.
25. lis 2008 v 18:14  • Odpověz
Ahoj kočky,

Leni, tak hodně sil na přestěhování!!!!

Hermi ahoooj!

Medi co notebook? Máte ho?

Tak a chtěla jsem vás poprosit - napište mi sem co kupujete manželům, rodičům, sourozencům i prarodičům k Vánocům... potřebuju nějakou inspiraci, nějak jsem letos úplně bez nápadu (i bez nálady, ale...) :frowning2: A Štědrý den se kvapem blíží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 v 08:06  • Odpověz
ahoj holky, jdu za kamarádkou a pak na ten proklatej předporodní kurz, kvůli kterému se už od pátku dohadujem... tak tu dnes moc nebudu..
Alčo, já kupovala někomu ty čaje - mrkni na www.babicka.eu - mají i takovou sadu asi 25ti v malinkých skleničkách - sklenička = jedna dávka, pro naše mám sadu - víno + sadu na víno (otvírák, teploměr apod.) v dřevěné krabici, pro toma svetr, squashovoou raketu, knížku o olympiádě, tchánovcům víno a likér (nic nechtějí, jen to, co se dá sníst...) - se ségrou si nekupujem, kupujem dětem, pro ty mám hračky... nevím jen babičky a dědu
26. lis 2008 v 08:11  • Odpověz
ach jo, tak jsem si včera asi moc libovala, že nemám zatím žádné moc problémy a už je to tu - volali mi, že mi vyšly blbě výsledky štítné žlázy, takže šup pro léky - vůbec nevím, o co jde, tak si o tom musím něco zjistit... prý mám sníženou funkci... :unamused:
26. lis 2008 ve 12:09  • Odpověz
tak teda nevím, ale jsem se dočetla, že bych měla být unavená, zimomřivá - tak naopak na to, že jsem ve 33. týdnu, tak mi každý říká, že jsem akční a je mi furt vedro!!! tak to mě teda pos... :astonished:
26. lis 2008 ve 12:20  • Odpověz
jo a údajně bych teda měla dost přibírat... tak já teda fakt nevím, ale přijde mi, že příznak nemám ani jeden...
26. lis 2008 ve 12:23  • Odpověz
jééé Míšo... to je tedy divný! Tak snad to nebude nic vážného!
26. lis 2008 ve 12:39  • Odpověz
Alčo, no snad ne... o mě mi nejde, já to zvládnu, spíš si říkám, kdo ví, jak to mám dlouho a jestli to nemohlo nějak ublížit Filípkovi - nějaký nedostatek jodu, hormonů a tak... snad ne, nebudu malovat čerta na zeď, dokud o tom nic nevím... ale trošku si vyčítám, že za celé těhu jsem měla jen asi 5x rybu.... bo vím, že u té štítnice jde o jod....
26. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.