• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
tady pusto prázdno...
jsem se vrátila z kurzu, mám náladu pod psa, kurz byl sice supr, mám z té naší porodnice skvělý pocit, ale tak nějak na mě padnul strach, že to nezvládnu, do toho jsem tam byla téměř jediná bez manžela, jsem si připadala jak socka a do tho jsem zjistila, že kdo ví, jak dlouho tu štítnou žlázu mám špatnou, protože v Praze mi ji nezkoumali, to až tady teď... vůbec nic o tom nevím, jen jsem si to snažila vyhledat na netu a vyjelo mi, že můžu mít dementní dítě, tak jsem to zase rychle zavřela... nemám, koho bych se poptala, co to mohlo miminku způsobit, pokud to mám dlouho špatné... navíc si vyčítám, že jsem nejedla vitamíny, kde by byl jod, rybu jsem měla asi 5x... no prostě jsem zralá se zahrabat a pobrečet si... a když jsem se ptala kamarádky, tak ta mi jen řekla, že nic, že ona už se s tím léčí dlouho... ale to mi nevadí, že se s tím budu léčit, mě právě vadí, že jsem se s tím až dosud neléčila!!! a kdo ví, co to mohlo způsobit...
26. lis 2008 v 16:41  • Odpověz
no tak zatím jsem se dozvěděla samé blbé zprávy - vzhledem k tomu, že mi to vůbec nezkoumali, až teď, tak můžu mít i dítě s demencí.. vím, že je to ten katastrofický scénář, ale všude píšou, že je hrozně důležité, aby ta žláza v těhu fungovala dobře a aby produkovala správně hormony a jod, který je důležitý pro vývoj dítěte a přitom to nevyšetřují povinně!!!!!!!!!!!!!!!! JÁ jsem tak nasraná!!!!
26. lis 2008 v 18:35  • Odpověz
Míšo, klid kočičko!!!!! Vím, že je to blbý si všude číst, co špatného štítná žláza způsobuje...ale vždyť tobě všechny testy (tripply atd.) vyšli dobře a žádné vývojové vady se přeci neprokázali... nebo toto se nedá těmi testy prokázat? nevím :frowning2: Hlavně se neboj, myslím, že to bude dobrý - musí !!!!!!!!!!!!!
A Tom s tebou tedy doopravdy nebyl, jo? To je mi líto... vím jak jsi o to stála :frowning2:
posílám alespoň virtuální pohlazení!
26. lis 2008 v 19:16  • Odpověz
autor
Míšo : chápu te ze mas strach....ale vsude vzdykcy pisou ty nejhorsi varianty....
me zas dr. neposlal na test na cukrovku a kdyz byl Tonda prvni noc v porodnici na kapacce kvuli nedostaku cukru a bylo podezreni, ze jsem tehu cukrovku mela, tak jsem z toho byla taky dost spatna....kdybych vedela ze ji mam, nezrala bych sladky atd, tak jak jsem ho ke konci jedla apod...
nastesti mi pak delali nejaky test a tehu cukrovku jsem pry nemela a Tonda mel hypoglykemii jen proto ze byl velkej.

A ty vis, jak moc mas tu zlazu spatnou ? Ja mam treba jen drobny problem....tech problemu se stitnici je hodne a ne vsechny jsou zavazny...
a kdybys ji mela hodne blbou, tak bys mela problemy otehotnet atd...a to ty jsi nemela...myslim, ze to bude dobre, neboj...
ale vim, ze se mi to keca, ten strach budes mit i pres nase utechy...
:unamused:
26. lis 2008 v 19:25  • Odpověz
autor
jinak, ja mam treba problem , ze naopak bych to s jodem nemela prehanet...

jdu do hospody se dvema breznackama...pa pa
26. lis 2008 v 19:26  • Odpověz
Míšo, klid, hlavně se nestresuj!!!!!! Myslím, že kdyby to bylo nějak vážný, tak by te jen neposlali pro prášky. Určitě to nic nebude uvidíš!!! mě to testovali hned na začátku, ale poslala mě na testy moje obvodní, protože se jí zdálo, že mám moc vypouklý oči a to souvisí s problémama se štítnou zlázou, ale bylo to ok,nevím, jestli my ty testy dělala i gynekoložka, asi ne. A Tom s tebou na kurzu nebyl jo? nemohl z práce? tak to mě mrzí, že jsi tam byla sama, ale porod zvládneš levou zadní, tak jako my všechny tady. :wink: tak hlavu vzhůru! všechno bude dobrý!!
26. lis 2008 v 19:46  • Odpověz
Míšo, klídek, všechno bude Ok. Neplaš :wink:

My byly dneska v Úvalech u našich a u babičky a Andulka se nemohla pokadit, tak chudák ječela...a babi z toho byla celá špatná a říkala tátovi, že je asi nemocná nebo co...no, prostě komunikační šumy...ach jo..tak se táta vyptával, cože se jako děje...

Jo a máme novej notebook, heč :slight_smile:
26. lis 2008 ve 23:35  • Odpověz
Ahoj, to jste tu ještě dneska nikdo nebyl, jo? Si děláte srandu, holky...druhá stránka :wink: :wink: :grinning:

My už byly na rehábce, byly jsem tentokrát pochváleny, že bříško je krásně vyrýsovaný...nakonec bude Andulka jedinej, kdo u nás doma bude mít na bříšku želvu :grinning: Tak jsme dostaly nový cvičení a snad to půjde všechno dobře :slight_smile:

Taky jsem myslela, že pojedu dneska dělat věnce k ségře domů, ale nakonec to neklaplo, ale mám tam kolečka, tak si pro ně musím, abych to mohla umotat doma...tak je letos budu dělat sama.

Alčo, co všechno na ně dáváš ty? Mám tu mašle, podložky a svíčky, ještě nějaký koření...s těma nasušenejma pomerančema to letos nestihnu..no, možná něco koupím. A děláš to z jedle, ne?
27. lis 2008 ve 13:28  • Odpověz
holky, zdravím vás naposledy z našeho bytu a zítra nás čeká velké stěhování. většina už je přestěhovaná, dneska jsme se činili, hlavně Láda,ten to celé odtahal, já jen balila.
tak snad nám tam poběží internet.
Mějte se krásně! :wink:
27. lis 2008 v 15:24  • Odpověz
Ahoj Leni, tak to hlavně v klidu přestěhujte a hezky si to zabydlete :slight_smile: Určitě to tam bude taky prima. Co takhle druhý mimi...v každým bytě jedno dítě??? :grinning: Co?

Holky, máma blbý...byla dneska na kontrole. případně pošlu IP: :frowning2:
27. lis 2008 v 19:13  • Odpověz
Pusto prázdno :frowning2:

Leni, klidné přestěhování přeji!

Medi, to mě mrzí s mamkou - napiš mi, jestli chceš, IP....

Petru a Stáni - mám vyměněné ty čepičky, jen nevím, jak vám je předám...?
28. lis 2008 v 10:22  • Odpověz
ahoj :slight_smile:
tady je klídek...
Medi, viz IP... jen znovu píšu, že je mi to líto a že vám všem držím palce!

Leni, tak ať se vám dobře bydlí!!!

já jdu za chvíli na masáž, dneska je takový fajn den - dopoledne jsem strávila v knihovně, to je takový krásný relax, jen se tam tak brouzdat kolem regálů, dívat se na ty knížky, to je supr - půjčila jsem si nějaké knížky o porodu, ať vím, do čeho jdu :slight_smile: a taky v hudebním oddělení nějakou relaxační hudbu, tak mi tady zní a do toho voní vánoční vůně v aromalampičce... a do toho ta masáž - supr!

Alčo, kde jsi loni kupovala ty větvičky, jak jsme z toho dělaly věnce? bo tady se asi předpokládá, že každý krade v lese a tudíž je poptávka po nich asi nulová a prostě je nikde neprodávají...

jinak ad ta moje štítnice - ve zkratce (včera jsem to zjišťovala celý den): nechápali, jak je možné, že mi to v Praze nezjišťovali, je to fakt důležitá hodnota... je dost možné, že ty moje obtíže už byly před těhu, nicméně jsem příznaky zaměnovala s únavou z nočních, celkově práce a školy... bolesti kloubů a svalů jsem připisovala problémům se zády a celkově pak ten stav spojila s těhotenstvím... nejsem ten typ, co se nějak šťourá v tom, co ho kde píchne.. ta hodnota je nutná na léčbu, tudíž mi nasadili léky, naštěstí ta funkce žlázy je v takovém stavu, kdy ten nedostatek ubližoval mně a snad ne miminku, protože naštěstí je to zařízené tak, že miminko si vždy bere jako první.. .bohužel jsou ale opravdu prokázané případy, kdy to způsobilo demenci dítěte... ale u nás jsem prý trpěla jen já...

jaké máte plány na víkend? my teda v prvé řadě asi někam krást větve :grinning:
28. lis 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky!
Míšo, achjo, štítnice je potvora :frowning2: Co jsi to měla za doktora, že Ti ji nenechal vyšetřit :angry: Kočičko zlatá, mysli pozitivně! Ale není pravidlem, že se při snížené funkci přibírá, nevím, jestli znáš Gedren z těchto stránek, ale ona někde psala, že má taky sníženou funkci a je hubená (skoro až moc). Tak vida, Filípkovi to neublížilo, to jsem ráda, určitě bude všechno OK! Ale je na houby, že Ti na to přišil až teď :unamused:

Petru, to je zvláštní, že Ti nedělali test na cukrovku, někde jsem vyčetla, že je snad od 25 let povinný :fearful:

Medi, gratuluji k notebooku :wink:, taky bychom potřebovali nový, ale řekla jsem, že dokud funguje tento, nebude nic :grinning: Andulka je šikulka! Mamka mě mrzí :frowning2:, pošli prosím když tak IP.

Leni, držím palce ke stěhování a zabydlování!

A co u mě? Nestíhám :grinning: Nemám pro nikoho nic na Vánoce, ani přání pro sestřenici na zítřejší svatbu ani dárek pro synovce k narozeninám, jsem hrozná :grinning: Ale s manžílkem je to fajn, čím dál lepší :wink:
28. lis 2008 v 17:13  • Odpověz
Jo, a Petru, načučla jsem na rajče na fotky a zabrousila na album ze srazu s březňačkama a hrozně Ti to sluší! Je vidět, že jsi zhubla, jen tak dál!!! :dizzy_face:
28. lis 2008 v 17:14  • Odpověz
Ahoj holky, dneska byl ale ulítanej den...

Jsem sháněla větve na věnce...Alčo, jestli budeš kupovat, tak v Líbeznicích nemaj a doporučuju zahradnictví v Radonicích. Máš to z Počernic kousek. zahradnictví Diviš.
Tam jsem sehnala...teď mám jedle, že nevím, co s n í... :wink: :wink: :wink: Tak budu asi motat pro všechny okolo. Už mám 3 hotový, pro ty se stavěj zejtra naši...ještě je musm vyfotit, abych měla dokumetaci, jak jsem šikovná :wink:
28. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz
Ahojky,

Medi, díky za IP - moooc mě to mrzí a moc na vás budu myslet, aby to dopadlo dobře. Musí to být pro vás náročné :frowning2:
Díky za tip na větve, já je včera koupila v zahradnictví na konci Počernic - mám plnej kufr větví :grinning: za chvilku se jdu na to pustit.
Jo a gratuluju k novému notebooku! Ten můj stařičký by už taky potřeboval inovovat, ale jsou teď jiné věci na programu... :unamused:

Míšo, jestli tu budeš, než půjdeš krást do lesa :grinning: Kupuju ty větve v zahradních centrech, zahradnictvích apod. Tak zkus juknout na net, jestli u vás něco takového je (určitě ano) a zkus to tam!

Hermi, to je super, že se máš dobře! A mezi námi, já na Vánoce taky nemám ani dáreček - a ani nemám šajna, co bych komu koupila... :frowning2:
29. lis 2008 v 09:16  • Odpověz
Hermi a čím to, že nestíháš? copak furt vyvádíš? a jak jste se měli v Praze?

Alčo, nakonec jsme byli opravdu v lese na větvích... akorát jedličku jsme teda nenašli, takže mám smrkovej, tak snad vydrží - no a už je hotovej, tak hodím fotečky jo? mám z něj radost :wink:

jinak jsem z té výroby ale kantáre - nebo že by to bylo z těch palačinek s tvarohem a borůvkama? :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz
Ähoj holky, dneska zase hodinová scéna...byli tu švagr s kamarádem...takže se Honzík věnoval víc jim než Andulce...a já jsem motala věnce s tchýní v kuchyni...a nějak nechytl, když začala kníkat a mrnit, takže se to obrátilo v řev. věnce jsem vyfotila, takže je hodím na net, co to půjde nejrychleji... :wink:

Jinak díky, že na nás myslíte, je to hudtý, mamka je na tom psychicky nic moc...tak snad se to bude lepšit.
29. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz
Hezkou první adventní neděli všem!

Míšo, to je bezva, že máš z věnečku takovou radost, tak sem koukej šoupnout fotečku :grinning: Jsem zvědavá učitelka :grinning:

Medi, taky se moc těším na fotečky tvých věnců!

Já jsem je dělala včera celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer už jsem toho tedy měla plné kecky.... ale některé jsem vyfotila, tak je jdu nasoukat na modrou střechu - ale zas jen "mobil kvalita" :unamused:
30. lis 2008 v 10:01  • Odpověz
Tak fotky jsou tam...
Medi a pošli mi plís odkaz na ty vaše stránky - nějak nemůžu najít odkaz :frowning2: Dík moc ! :dizzy_face:
30. lis 2008 v 10:15  • Odpověz
Hezkou adventní neděli!!!
Alčo, krásné :dizzy_face: jsi šikulka
fotečky hodím, jen mi přijde, že na fotkách to není ono - mám ho zase do zlata a ta zlatá krásně září, což na fotkách není vidět...
copak děláte o 1. adventní neděli? my vstávali celkem pozdě, teď jsme přidělávali větvičku na dveře a Tom půjde vařit a já uklízet - po obědě jdu s kamarádkama na kafe a Tom bude dodělávat něco v ložnici ..
takže taková trošku pracovní neděle, ale to neva :wink:
30. lis 2008 v 10:38  • Odpověz
Míšo, mám celkem dobrou představivost, takže tu záři té zlaté si domyslím :grinning: tak šup sem s fotkama :dizzy_face:
Já jedu za chvíli k našim na obídek...
30. lis 2008 v 10:49  • Odpověz
vydrž, už to tam skoro bude :wink:
30. lis 2008 v 10:53  • Odpověz
huš je tam :wink:
30. lis 2008 v 10:58  • Odpověz
Míšo, krásný! Máš jedničku :dizzy_face:
Tak papa, já vyrážím...
30. lis 2008 v 11:02  • Odpověz
jé děkuju :dizzy_face: a hvězdička by nebyla? :grinning:
nech si chutnat :wink:
30. lis 2008 v 11:04  • Odpověz
teda to je morálka tady ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. lis 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahoj holky,

přeju vám hezký večer. :dizzy_face:

Míšo, tak snad to bude s tou štítnicí v pořádku. Moc držím palečky.
Já ani nevím, jestli mi ji Dr. testoval nebo ne. Ale testy na cukrovky jsem, stejně jako Petru, taky neměla.
Ten věnec je moc hezký.
Jste všechny šikulky, že děláte tak hezký věnce a výzdobu. Já jsem to nějak nezvládla (nikdy jsme teda výzdobu moc nedělali), i když by se mi to moc líbilo.

Medi, můžu taky poprosit o IP? Moc na vás myslím, aby všechno dobře dopadlo. :slight_smile:

Jáji, já ti s dárkama taky moc neporadím, zatím taky skoro nic nemám a nevím, jak a kdy to budu shánět.
Díky za vyměnění čepičky. Jestli by se ti to hodilo, tak mamka pracuje na Kobylisích na katastru (je to hned u metra) a asi by to šlo pro ni nechat na vrátnici. Ještě se radši zeptám. :slight_smile:

Leni, tak snad stěhování proběhlo v pohodě a hezky se zabydlujete. :dizzy_face:

My jsme ve středu byli na plavání, tak to celkem šlo. Mišák nebrečel, jen se díval tak jako: tak když tu musím bejt,... :slight_smile: A cestou domů usnul už v buse a pak spal doma ještě asi hodinu. Ale měla jsem ho v klokance a kdybych ho položila, tak by se probudil, tak jsem s ním tu hodinu seděla na posteli. :slight_smile:
V pátek jsme byli u zubařky (já a Petr, Mišák byl jen jako doprovod :grinning: a pí. zubařka se mu moc líbila). A pak jsem byla u sestřenice, co má 3 děti, takže bylo veselo,...

Hezký večer. :slight_smile:
30. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj holky, přeju hezký zbytek první adventní neděle. :slight_smile:

jaji : www.hazlbauerojc.webgarden.cz je tam záložka galerie a v ní všechny fotky...

míšo, já byla na dlouhý prochajdě s kamarádkama, kterou jsme zakončily příjemně v cukrošce a pak jsem šupajdila domů, protože přijel jeden kamarád (mmch můj bývalý) a přivezl Honzovi všechny možný programy, co chce dodat do toho notebooku.Chtěl vidět to naše živý "tamagči" :slight_smile: A teď Honzík uspává, ale moc se nedaří, tak jsem na něj zvědavá, jak to zvládne, asi se tam půjdu podívat... :wink:

Stáni, IP pošlu...ale nic moc. S tím zubařem...teď mi říkal kamarád, že náš zubař má rakovinu jater a je na smrtelný posteli...holky, to je děs, co toho je. Si říkám, jestli to teď není dopad toho blbýho Černobylu, že se to projevilo teď.

Jinak nic novýho, včera jsme s tchýní dodělaly věnce, udělala si vlastní...teda, chtěla mi ho nacpat, ale přemluvilajsem ji, aby si ho udělala sama, bylo tozvláštní jí něco učit...ale měla z něj fakt radost. A dneska si kamarádka přijela pro ten svůja taky se jí hodně líbil...tak jsem ráda. Já sama má takovej netradiční, s pistáciovýma svíčkama, no, hodm na net, až se dostanu k PC a nebudu tu na notebooku... :grinning:
30. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.