• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
ahoj holky! máme tu prosinec!!!

Medi, tak jak to včera Honzík s Andulkou zvládli?

hele, mě ten Černobyl napadne vždycky, když o někom slyším... :unamused: :angry:

já měla dneska noc hrůzy, byla jsem 8x!!! na záchodě, do toho mi vrzala postel, malej vyváděl, vítr mlátil dveřma... no jsem jak praštěná... myslím, že po obědě to zalomím znovu...
1. pro 2008 v 09:25  • Odpověz
Ahojky!

Stáni, tak se zeptej mamky - to by bylo bezva ti to u ní nechat!

Míšo tak tedy 1 s * !!!!!!!!!

Medi krásný věnce!

mám dotaz - nemáte zkušenosti s domácí pekárnou? chtěla bych jí koupit našim, ale vůbec se v tom nevyznám :frowning2:
1. pro 2008 v 10:04  • Odpověz
jé, jsem si nevšimla příspěvku Stáni... už mi skočila nová stránka..
teda mě fakt přijde, že na ta různá vyšetření v Praze fakt celkem dlabou - přitom i cukrovka i ta štítnice jsou tak důležité!!!!

ahoj Alčo :dizzy_face: my pekárnu nemáme, takže fakt neporadím... :frowning2:
1. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
teda holky, vy tady na mě prdíte teda... :unamused: já až budu rodit, tak se to dozvíte tak za týden, až sem zavítáte :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
1. pro 2008 v 15:44  • Odpověz
1. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
Ahoj vespolek...
V ložnici zas kvílení...zase to stálo za to. Jinak jsem dneska byla s Jíťou na dlouhý prochajdě, Andulka spala 2 hodiny v kočáře....to bylo fajn. PAk jsme šli k nám a byl ti ještě jeden kamarád a malá Pepina s Jíťou...Pepina čertila a Andulka se začala vztekaz u kojení...takže jsem tu scénu dneska měla dvakrát...prostě prima :confounded:

Teď si chvilku poserfuju a pošupadjím do hajan, včera jsem to přepískla a ještě ve dvě jsem si v hlavě přehrávala peníze...kolik to ho máme ještě koupit a tak...a jestli stačej finance... :frowning2:
1. pro 2008 ve 21:42  • Odpověz
autor
jeste nemam docteno...
jaji : hele moje tchyne taky pracuje na katastru :grinning: , jako uklizecka, tak bys treba i tu nasi cepicku mohla nechat na vratnici (snad vratny zna uklizecky)
tchyne se jmenuje Jirina Rybářová.
Dej vedet, kdybys tam jela, at ji to stihnu vcas rict....
Nebo tam na obalce jeste napis, pro Petru :wink:

jdu docist...byla jsem neverna na jinych tematech... :sweat_smile:
1. pro 2008 ve 22:50  • Odpověz
autor
tak jsem tu ...
o vikendu jsem nemela cas. Byli jsme ve sklipku v Blatnici pod sv. Antonickem :slight_smile: u Uherskyho Hradiste.
Pozvala nas tam ta kamaradka, co ve 34 tt musela porodit mrtveho chlapecka. Poradali to s manzelem pro rodinu a kamarady a bylo to moc fajn. Hrozne rada jsem ji videla (jen si piseme, protoze bydli daleko) a uz je na tom o hodne lip....Vypadali spokojene. :dizzy_face:
Tonicek byl ve sklipku s nama :grinning: , protoze ubytovani bylo 1,5 km daleko od sklipku, ale kolem devate jsem ho uspala v kocarku a i kdyz se zpivalo a lidi se bujare bavili, tak se nevzbudil... :slight_smile: nastesti je zvyklej na hluk, kdyz ma hlucnou ukecanou maminku, ktera ma kazdou chvili na navsteve nejakou dalsi hlucnou kamaradku :slight_smile:
Vzbudil se az kolem pulnoci, ale to uz jsme se skoro chytstali jet na ubytovnü, takze jsem ho nechala chvili parit :grinning:
moc se mu to libilo...lidi, barevny malby na stenach, hudba....

Medi : taky si prosim o IP...je mi to hrozne lito. Klidne bych verila na Cernobyl...je toho podezrele moc... :frowning2: :angry:

Míšo : to je fajn, ze je Filipek v poradku a ze te to mohlo uklidnit.
Ja beru taky Euthyrox 50 jeden denne a¨le nejak nerozumim tomu, co presne mam za problem...

Hermi : ahooooj, diky za kompliment...
jo jo ted jsme s holkama z hubnouci diskuze meli vazeni a mereni (po mesici) a mam o necelych 6 kg min a ubytky na mirach jsou 4-4-5 cm..... :dizzy_face:
ja vim, ze je to moc rychle...6 kilo za mesic...nestojim o jojo efekt, ale ver, ze nejsem nejak extra prisna...posledni tyden jsem docela usnula na vavrinech a ze sedmi dnu jsem asi 3 dny totalne selhala apod.
Mela jsem kratkodoby cil 0,5 - 1 kg tydne a ze zacatku to slo rychleji...nejspis proto, ze kojim a taky proto, ze se vic hejbu nez driv (ted jsem teda taky polevila :angry: )
Doufam, ze nejak zvladnu vanoce, ale cukrovi se tolik nebojim... jednou uz jsem schodila i pres vanoce...takze vim, ze to jde...

jaji ,dekuju za vymenu te cepicky, snad to predani nejak vyjde..

holky, s tema vencema vas obdivuju....ja vubec nejsem tvurci...adventni venec trapne kupuju...a navic ho jeste nemam...nebylo kde ho koupit, u nas to nehrozi...musela bych do centra nebo tak...
koupi mi ho kamaradka z prace a da mi ho v patek...tak treba bude aspon ve sleve, kdyz to bude po prvni nedeli adv.

Az se dostanu pod 90 kilo, tak budu slavit....
1. pro 2008 ve 23:22  • Odpověz
autor
jinak, mi se mame vyborne...Tonika ted hrozne zeru..ja ho teda zeru skoro porad, ale pride mi, ze cim je starsi tim vic ho zeru :grinning:
jak uz krasne komunikuje...ma svoje srandy atd atd....
kazdy den neco noveho, vtipneho....
a porad stoji....rozjel to ve velkem...ale nastesti moc nepada....

jinak, darky uz mam skoro vsechny...zbyvaji jen detaily..akorat ted uz nemuzu nic kupovat, protoze jsme to tenhle mesic neodhadli a mame na ucte snad jen 600 do vejplaty (11.11) :sweat_smile:
Budeme muset vybrat ze sporiciho uctu...
tenhle mesic byli docela vydaje (nova autosedacka, darky atd )
1. pro 2008 ve 23:25  • Odpověz
autor
jo a pslaa Lena, ze bohuzel zatim nema internet...maji toho hodne na praci, tak rikala, ze aspon bude cas na zabydlovani, kdyz nebude sedet na netu...
moc vsechny zdravi....

hermi : me to taky prekvapilo, ze me muj gyn. na cukrovku neposlal....
sem se ho i ptala a on, ze pry to neni nutne, kdyz ji nemela moje mama a tak :sweat_smile:
pritom jsem byla rizikova skupina :
30 let, nadvaha a narodila jsem se s 4,6 kg....

doufala jsem, ze dr. vi co dela a byla jsem rada, ze na ten test nemusim, kdyz vsichni rikaji, jak je neprijemnej, ale kdyz pak mel Tonicek v porodnici hypoglykemii, tak jsem z toho byla dost vystresla...protoze jsem cetla, ze to maji prave deti , jejichz mama mela tehotenskou cukrovku....
cetla jsem si ve sve chytre knizce o tehu a porodu a celou noc, kdyz byl Tonicek na kampacce s glukozou jsem si vycitala, ze jsem jedla sladke atd...a ze jsem si ten test nevyzadala atd...proste jsem byla presvedcena o tom, ze za to muzu ja, ze Tonik neni OK (zvlast, kdyz jsem ke konci sladky jedla ve velkem a pri tehu cukrovce musi byt prisna dieta)
v porodce se me ptali, jestli jsem nemela cukrovku a divili se, ze me gyn . neposlal na test....nastesti mi pak delali zpetne testy a pry jsem ji nemela....a Tonik mel hypoglykemii jen proto ze byl velkej....ze to tak nektere velke deti maji...
1. pro 2008 ve 23:32  • Odpověz
autor
to jsem cela ja....par dni tu nejsem a pak roman...omlouvam se...
1. pro 2008 ve 23:32  • Odpověz
nikde nikdo :frowning2:

Stáni, Petru - nechala bych to tedy na tý vrátnici katastru - jen mi Stáni taky napiš jméno tchýně! Díky.

Míšo, ve čtvrtek je to v Carolinu?
Btw. já doufám, že já o Filípkovi budu vědět hned :grinning:
2. pro 2008 v 11:55  • Odpověz
Ahojky,

Jaji, moc díky za předání. Na katastru pracuje moje mamka (a Léni a Petru tchýně :dizzy_face: ). Jmenuje se Hana Stehnová, pracuje v archivu. Když tam vejdeš, tak vlevo jsou informace a vpravo vrátnice. Prý by to bylo lepší nechat na informacích, že je tam často pán, který mamku zná. Ale na vrátnici by to taky nevadilo. Jen mi pak dej taky, prosím, vědět, až tam půjdeš, aby o tom mamka věděla. Moc děkuju. :slight_smile:

Míšo, neboj, až se bude blížit porod, budeme tu pořád. :slight_smile: Já jsem tu většinou skoro každý den, pokud někam nejdeme nebo nemáme návštěvu. Ale většinou s Mišákem na ruce a ten se mi sápe po klávesnici, takže nemůžu psát. :grinning: :slight_smile:

Petru, gratuluju k hubnutí. :dizzy_face: Já bych bez sladkýho asi nevydržela.

Psala jsem si s bývalou kolegyní z práce a její manžel (cca 45let) měl rakovinu, léčba byla OK a teď se mu to asi po 5 letech vrátilo. Moc na ně myslím.Fakt je teď toho kolem nějak moc.

Včera u nás byla kamarádka s mimčem, tak jsme byli na dlouhý procházce a bylo to fajn. :slight_smile:
Mišák už protestuje, tak papa. Jdeme zkusit papat, dnes máme novinku - brambory s cuketou. :slight_smile:
2. pro 2008 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj holky, druhá stránka..to je ostudáááá:slight_smile:

Máme se dobře...teda, přečetla jsem petru román a jsem děsně unavená :wink: :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak ok. Andule nechtěla teď dva dny pít, dělala scény, ale včera se zdařilo na kojícím polštáři a doufám, že to tak bude i nadále(ťuk, ´tuk...abych to nazakřikla).
Včera jsem byla v Úvalech, mamka nic moc, ale drží se, navíc jí doktorka ze sona trochu uklidnila, řekal, že to moc na nádor nevypadá, zvlášť, když měla markery v pořádku...no, uvidíe, radši nechci moc doufat.

Dneska se chystám na slunce na prochajdu s jenou holčinou z Mk, co bydlí ve Kbelích. Je moc fajn:slight_smile:, má manžela Švéda a jako já problémy s váhou...takže je to pohodářka a těším se :slight_smile:

Jdu vařit, mám furt doma maroda..teda mi trochu přijde, že mu už nic moc není...no, nechci ho pomlouvat, ale mohl by přestat dělat binec :angry: :wink:
3. pro 2008 v 11:45  • Odpověz
ahoj holky!!!!!!!!!!!! máme net!!!!!! :wink: teda to byl absták, to vám teda řeknu!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: večer vás dočtu a napíšu o stěhování. byteček je krásnej!!! Jenda ted spinká na zahradě, vyloženě mu to tady svědčí. Dneska tu byla Anička, moc vám děkuje za dárečky a moc vás všechny zdraví!! tak pa večír. :wink:
3. pro 2008 v 16:19  • Odpověz
Ahoj leni :slight_smile: To je prima, absťák naprosto chápu...

Holky, tipněte si, kolikrát jsem seděla zatím u našeho novýho netebooku.....Vítěz přesného čísla dostane fungl nový náušnice :wink:
Právě jsem se vrátila z prochajdy, bylo to prima, slunce, modro, zima
3. pro 2008 v 16:32  • Odpověz
Medi 1x? :grinning: taky mám nový notebook a je úža, ten náš starý už byl pěkný dědeček. :slight_smile:, prosím písni mi taky IP

Rychle jsem vás dočetla, ale nestihnu na všechno reagovat.

Míšo, to jsem ráda, že to s tou štítnou žlázou není nic vážného!!!!A neboj, až budeš rodit, tak tu budem všechny!!! :wink: :wink:

Petru, moc gratuluju ke schozeným kilogramům!!!! :wink:

Jinak stěhování proběhlo docela v pohodě, i když pořád se nám tady válí nerozbalené krabice a pytle a asi ještě dlouho budou. :wink: Byteček je krásný, je tu spoustu místa na všechno a tak zahrada je fakt supr, v létě to bude paráda. No a je tady božský klid!!!! Musíme to tady zabydlet, zatím je to takový chaotický. Jendovi se tady taky moc líbí, pořád si to tady všude prohlíží a snad to nezakřiknu, ale spaní v noci je dobrý, budí se jen po 3 hodinách na kojení!! sice pořád vstává jak do Kolbenky, ale v noci po kojení usíná.

Holky dobrou, ted už tady budu častěji!
3. pro 2008 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu dnes první. :wink:
Míšo, ty už budeš mít ted povinnost se nám tu každý den hlásit, přeci jen se to blíží, tak at víme, že jsi v pořádku. :wink: A už máš všechno na Filípka připravené?

Já musím ještě dneska doobjednat nějaké vánoční dárky, pro babičky a dědy máme kalendář s fotkama Jendy, tak jsem zvědavá, jak bude vypadat, nechala jsem ho dělat ve Fotolabu, tak ho musím vyzvednout.

Dítě spí, jdu si udělat snídani. Krásný den přeju! :wink:
4. pro 2008 v 09:26  • Odpověz
Hlásím, že Míša je v pořádku - dnes jsem jí na vlastní oči viděla na její promoci :dizzy_face: a mooooc jí to seklo :dizzy_face:

Petru, Stáni - ráno jsem nechala ty obálky na vrátnici, jak jsem vám psala smskou. Tak snad to k vám v pořádku doputuju!

Leni, to je fajn, že se vám v novém bytečku dobře bydlí!
4. pro 2008 v 11:40  • Odpověz
Jeee, Míša měla vlastně dneska tu promoci!!! to jsem zvědavá na fotky!! Dala jsem na naše stránky fotky ze stěhování, tak můžete mrknout. jdu vybalovat nějaké krabice, dítě spí na zahradě, tak toho musím využít.
4. pro 2008 ve 12:14  • Odpověz
Ahojky,

Jaji, moc děkuju za info i za předání. Mluvila jsem s mamkou a už čepičku má. :dizzy_face:

Leni, to je dobře, že už máte net. A absťák si dokážu živě představit. :grinning: Tak hodně sil na vybalování, my tu máme nevybalené krabice ještě teď. :dizzy_face:

Medi, taky bych tipovala, žes byla u notebooku jednou. :dizzy_face:

Míšo, tak jaký jsou pocity z promoce? A co na to Filípek? Taky se těším na fotky. :slight_smile:

My jsme byli včera na plavání, ale Mišák z toho tentokrát nijak nadšenej nebyl. Jestli byl unavenej,... pořád měl ruce v puse a tvářil se spíš nešťastně a 2x se rozbrečel. Ale pak už byl v pohodě, to si i hrál s kamarádem.
Mišák si mě žádá, tak papa. :slight_smile:
4. pro 2008 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím se už z domova, ale jsem šíleně unavená, tak víc napíšu později zvládám jen klikat myší... přidám pak fotečky
a Alče to taky moooc slušelo :dizzy_face:
4. pro 2008 v 17:45  • Odpověz
tak jsem zkoukla pár fotek z promoce a je to teda tragédie - vypadám tam, jako bych měla v každé tváři schované jabko.... no fuj, to je hnus :confounded:
4. pro 2008 v 18:42  • Odpověz
Míšo, nevěřim ti!!!! sem tě přeci viděla tak šup sem s fotkama :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 19:03  • Odpověz
No Alčo, já ti nevim, ale teda ty fotky jsou tragédie - jako vim, že nemůžu chtít v tomto týdnu těhotenství být za nějakou miss, ale ten ksicht mám teda jak křeček :grinning:
4. pro 2008 v 19:51  • Odpověz
dotlač fotku a nedělej zagorku :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2008 v 19:59  • Odpověz
paradoxně jediné publikovatelné jsou ty, kde jsem s tebou :grinning: tak jednu dám do alba jo?
4. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
a jsi tam taky tetko Alčo :grinning:
4. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
ti dám, že tu budeš inkognito :grinning:
4. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz
hele, tak tady jako prudíš a pak nic jo? na té druhé fotce jsou krásně vidět ty papulky :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (bleju)
4. pro 2008 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.