• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Míšo a kdy tam dáš ty fotky, jak tam vypadáš jak křeček, zatím tam žádný nevidím??? :grinning: ty kecko, dyk ti to tam sluší, jsi krásná těhulka! na to, že máš za měsíc a půl rodit, fakt nevypadáš!!!! a Alče to tam taky sluší! :wink:
4. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz
Míšo musela jsem na chvíli pryč.... ty fotky jsou náhodou dobrý a vůbec mi jako křeček nepřijdeš!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: prostě seš fešanda :dizzy_face:
4. pro 2008 ve 21:48  • Odpověz
Ahojky holciny a miminka! ..... moc Vám děkuji za dárečky!!! Moc mě potěšily! Asi ste slysely, jak jsem dopadla.. , ale co, "dobra" zkusenost :wink: .. tak ted se snazim vratit do normalního života. :slight_smile: Léna mě pravidelně informovala, jak se máte :slight_smile: .. tak jsem aspon obcas mela nejaky zpravy ze sveta. :slight_smile: Tak doufam, ze se mate fajn a tesite se na Vanoce. :slight_smile:
4. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
Leni, asi jsem ti zapomněla pochválit fotečky - ten byt vypadá moc hezky, tak vám ještě jednou přeju, ať se vám tam dobře bydlí i nadále (jak jsi psala, tak jendovi se tam líbí od začátku :dizzy_face: )
4. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
Jéééé Ani ahooooojjjj!!!! Jsem moc ráda, že jsi se na nás přišla podívat! Tak snad se tu teď stavíš častěji a budeš tu společně se mnou aspoň trošku vyrovnávat stav maminy vs. nemaminy :grinning: . Koukala jsem k tobě do alba, a už jste přestěhovaní - máte to moooc hezký!!!!!!!!!!!!! Tak snad se ti teď povede lépe a lépe! Moc na tebe myslím!
4. pro 2008 ve 22:19  • Odpověz
Ahoj holky, sice sedím od večer u netu, ale nestíhám, furt nějaká aukce a tak..

leni, stáni, netrefily.. :grinning: přesně 3x... :wink:

Míšo, dyk jsi kočka, tak co furt máš. Ty nevíš, jak vypadá křeček? Co měla z biologie??? :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: Jo a jak to, že ten diplom nebyl červenej???

aninko, to je super, že ses ukázala. Léňa říkala, myslíme na tebe, drž se brouku. A koukej se tu občas ukázat, třeba ti trošku zvednem náladu těma řečma o miminích starostech...čili o krkání, prdění, kadění a spaní... :grinning:
5. pro 2008 v 00:08  • Odpověz
holky krásné ráno! :slight_smile: přesně před 5ti měsíci jsem tlačila na porodním sále a za 15 minut vyleze ven náš Jenda :slight_smile: teda to tak letí!!!!!

Alčo díky za pochvalu fotek :slight_smile:

Ahoj Anni!!

No Medi, tak 3x jo, no ale to je ještě úspěch co? :grinning:
5. pro 2008 v 07:05  • Odpověz
ahoj holky

Anni, ahoooooj!!! jsem ráda, že tě tu vidím!!!! přijď určitě častěji. A jak píšeš, je to zkušenost, i když teda drsná... drž se jo? :wink:

Leni, tak že gratuluju Jeníčkovi k 5ti měsícům, je to mazec, jak to letí!!!! je to už obřík - fotečky supr!

moc díky za pochvalu fotek :wink:
Medi u nás se červené diplomy nedávají, nevím proč, babička to obrečela už u bakaláře... ale dávají se jen modré, pouze to tam máš uvnitř napsané a při vyhlašování to řeknou, ale obal je modrý pro všechny

holky a ty fotky, fakt z těch našich jsou použitelné asi jen 4... no ale je fakt, že už se ve mě zadržuje pěkně voda, lýtka jsem včera měla slitá ve dvě velké konve a holt to jde i do tvářiček no.... no zkrátce krasavice největší, ale chápu, že vy to nevidíte, já to taky u těch ostatních nevidím :grinning:
5. pro 2008 v 08:39  • Odpověz
musím do města - vyměnit eura, jedeme na víkend do té Vídně, koupit mamce dort - má svátek, a snad po cestě nepotkám čerty - bojim bojim :grinning:
5. pro 2008 v 08:39  • Odpověz
tak do města půjdu až odpo, jsem ještě po tom včerejšku unavená, tak ať naberu co nejvíc síly na ten víkend - teda se toho trošku bojím, jak to zvládnu...
5. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
Alčo, co včera? netvrdla jsi moc dlouho v práci vzhledem k té ranní absenci?
jo a Tom byl unešenej, jak moc ti to sluší a že prý jsi musela strašně zhubnout :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
5. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
http://www.ecipisek.cz/detail/mobilni-hraci-kolotoc/7/71/830/

Leni, je to ten váš kolotoč? spíš asi jen podobný tip co? bo žádnej furt nemáme a tenhle se mi líbí.. pak mám vybraný ještě jeden od Lamaze, ale ten už stojí 2 :angry:
5. pro 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahojky,
dnes jen prolítávám...
Míšo, nebyla jsem tu dlouho neb jsme měla od 16:15 anglinu :grinning: aspoň mám dnes co dělat :sunglasses:
A Tomovi děkuji za "poklonu". ale nemyslím si, že bych oproti době kdy mě Tom viděl nějak výrazně zhubla... oproti létu ano, ale to mě neviděl :grinning:

Leni, Medi ahoj!
5. pro 2008 v 10:17  • Odpověz
Míšo, to je on ten kolotoč a je za super cenu, já za něj dala o 300,- víc. Jenda ho fakt miluje, ted se s tím hrozně zabaví, nějaká hrazdička ho už moc netankuje, ale ten kolotoč ho baví už hrozně dlouho. Je ale do 5. měsíce, tak už bych mu ho dneska měla sebrat :grinning: :grinning: možná mu pak seberu ty zvířátka a nechám mu tam tu krabičku jak hraje, jde to oddělit.

A šetři se, hodně odpočívej!!
5. pro 2008 ve 13:22  • Odpověz
Leni, Jendovi vše nej k jeho 5ti měsícům!!! Už je to taky velkej chlap :dizzy_face:
5. pro 2008 ve 14:35  • Odpověz
Ahojda všem...právě jsem se vrátila z prochajdy, jsem dobře vymrzlá a Honzík rozbaluje Andulku.

Míšo, no to je k vzteku, že. KDyž má někdo furt samý jedničky a ani nemá nárok na červenej...no nuda :wink:

leni, gratuluju Jeníčkovi i tobě. Nostalgie co? Uteklo to jako voda...my máme v pondělí 3 měsíce a já mám pocit, že je tu brouk odjakživa... :slight_smile:

Jo, Míšo, my máme kolotoč, ale byla to naprosto zbytečná investice. Zato tu hrací deku jsme teda užili a užíváme, tak je super...takže abys pak nebyla zklamaná, že to stálo majlant a nic z toho...ale Léňa mylsím psala, že mladej to miluje, ne?

Holky, co dárky, jak postupujete? Co máte pro prarodiče...myslím vaše, ne malejch. My tápeme a tápeme
5. pro 2008 v 15:46  • Odpověz
Ahoj holky, tady jako nikdo, jo? To jsou mi teda poloměry... :cry: :grinning: :grinning:
my dneska byli u našich, mamku to pěkně bolí, ale snad to bude OK. Teda uvidíme, co nám povědí. Snaží se držet veselá, ale moc jí to nejde... :frowning2:
6. pro 2008 v 19:35  • Odpověz
ahoj holky! tak jaký byl víkend? my jsme tu měli včera mojí ségru a švagra a taky večer přijeli naši, mamča mi ušila záclony, tak už tu konečně nebudeme jak ve výkladní skříni.:slight_smile: Švagr nám tu zapojil satelit, tak hádejte 3x co běží od včerejška v televizi. :slight_smile:

Míšo, jak bylo ve Vídni?

Medi, no tak zítra už jsou Andulce 3 měsíce, hrozně to letí co? teda! vy už se za chvilku zbavíte té peřinky vid?

Náš Jenda se ted naučil nové zvuky, takové jakoby pískání a pořád to dělá, dneska s ním byla hrozná prča,pořád se smál a pištěl u toho, slaďoch malej. :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 20:05  • Odpověz
Ahoj vespolek...:slight_smile:
No jo, zítra jí budou, holce, 3 měsíce, to letí, až to není hezký...a já mám pocit, jako bychom ji tu měli odjakživa. Tenhle tejden jdem na ty kyčle a taky k doktorce na kontrolu, tak doufám, že nám sundaj dečku a řeknou, že brouk dobře prospívá.

Jinak nás trápěj prdíky....baštíme ten Sab simplex, ale nic moc. Asi to berem blbě. Právě jsem se koukala na net a tam to každá maminka dává ouplně jinak a jinou dávku. Tak nevím. Máte s tím některá zkušenost?

Já jsem dneska umyla okna a vyprala záclony a pak jsem vyrazila na prochajdu. Andulka měla imrněný dopoledne, furt čertila a nechtěla spát a pak vytuhla v kočáře a spala ještě, když jsme ji donesli nahoru domů :slight_smile: Prdelka. Teď chrní a doufám, že nebude hejkat v noci...

Leni, nahraj ho a pošli :slight_smile:
7. pro 2008 ve 22:17  • Odpověz
Medi, my brali Sab Simplex 15 kapek před každým jídlem, ale brali jsme je jen krátce, pak jsme najeli na Babycalm a začlo to bejt s prdíkama o dost lepší.

Holky, já jsem včera otevřela testy na autoškolu a můžete mi prozradit, jak jste to mohly udělat, já se tohle v životě nemůžu naučit!!!!!!!!!!!!!!!!!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. pro 2008 v 06:59  • Odpověz
Krásné pondělní ráno,

Medi, tak už máš taky velkou holku :dizzy_face: už je jí vlastně čtvrt roku!!!! Budu držet palečky na kontrolách!

Leni, neboj ty testy se naučíš, ono na první pohled to vždycky vypadá příšerně, ale když se do toho trochu dostaneš, tak to bude v poho. Mně tedy tenkrát pomohlo, když jsem si přečetla k tomu tu vyhlášku, pak už člověk ty otázky i líp chápal a tak.

Míšo, tak jaká byla Vídeň????? Doufám, že jste to dobře zvládli.¨

Já pekla o víkendu cukroví.
8. pro 2008 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky,
hlásím se v pořádku po návratu z Vídně, nasnídám se, dám to tu trošku dokupy a napíšu víc :wink: výlet se vydařil, dobrovolně přiznávám, že jsem rozhodně moc neodpočívala a na těhuli toho zvládla až až... ale za odměnu a pro čistější svědomí jsme koupili za to Filípkovi ledního medvídka, takže jsme si ho takhle udobřili a zvládl to v pohodě :grinning:
8. pro 2008 v 08:47  • Odpověz
Míšo, tak vyprávěj, přeháněj, jak bylo ve Vídni???? :wink:

Alčo, no já se právě obávám toho, že už mi to nepoleze do hlavy, jako že už se neumím učit, naposledy jsem se učila před 6 lety na Proficiency Cambridge zkoušky a nebyla jsem schopná se k tomu dokopat a prolezla jsem to s odřenýma ušima. No přesně jak píšeš, já to spíš musím pochopit, neumím se učit něco nazpamět, ach jo....to bude boj! myslíte, že má cenu se do toho dívat už ted, jako číst si to a tak, když to budu dělat asi tak v březnu, dubnu ty zkoušky? já se vždycky hrozně bála ježdění, ale tohle pro mě bude ještě horší.... :confused:
8. pro 2008 v 10:16  • Odpověz
Leni, já si myslím, že se na to určitě můžeš začít koukat už teď. Občas přečíst vyhlášku, když jí přečteš několikrát, spoustu věcí si zapamatuješ..a pak se postupně koukat na ty testy a uvidíš, že to půjde. Myslím, že je naopak dobře, že na to máš tolik času, takové to rychlé naučení se je naprd, všechno pak zas zapomeneš...
jo a jsem mooooc ráda, že jdeš do toho řidičáku!!! :dizzy_face:

Míšo, tak povídej přeháněj jak bylo.
8. pro 2008 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky,

Leni, neboj, to určitě zvládneš. Já jsem dělala řidičák v době, kdy v testech bylo víc správných odpovědí (to už teď snad není) a nejvíc mi pomohlo dělat ty testy - abych věděla, co chtějí slyšet, někdy to bylo vysloveně slovíčkaření. A určitě se to můžeš učit průběžně, líp si to zapamatuješ.
I když tě úplně chápu, já mám pocit, že už se taky nedokážu nic naučit.
Jéňovi přeju vše nejlepší k 5 měsícům. Už je to velkej chlapák. :slight_smile:

Medi, Aničce přeju všechno nejlepší k 3 měsícům. To to letí... :slight_smile: Snad budou kontroly v pořádku.

My jsme v sobotu pekly s mamkou, ale Mišák mě moc nenechal, i když Petr hlídal. Ale stihly jsme toho celkem dost. Teď mě čeká slepování a polévání čoko a zdobení. Ale jak Mišák dovolí. :slight_smile:
Už se vzbudil, tak papa. :slight_smile:
8. pro 2008 v 11:16  • Odpověz
Míšo, taky se těším na vyprávění z Vídně. :slight_smile:
8. pro 2008 v 11:17  • Odpověz
holky, měla jsem tu ségru a taky taťku, tak zatím nestíhám - ale udělám si oběd, asi hodím šlofíka a hned vám to tady popíšu...
jinak jen ve zkratce - jsme dali kočár do servisu na seřízení a představte si, že nám museli vyměnit celou hlavu kola!!! my prostě máme na věci hroznou smůlu - ale naštěstí, že Jané dělá takhle ten servis... tak teď máme kočár v cajku :wink:
8. pro 2008 ve 12:42  • Odpověz
Leni, jsem ráda, že ses pustila do autoškoly -ty testy takhle vypadají děsivě, ale fakt se to dá naučit.. přesně jak píše Alča, přečti vyhlášku, tím ti bude jasné, co ty testy myslí a pak jen trénovat a trénovat..

jinak Vídeň: supr akce - sobota se vydařila skvěle, jak počasí, tak nálada, byla sranda, cesta v poho, samá legrace, hodně jsme se nasmáli, pak jsme našli náš hotel, ubytovali se a vyrazili za památkama, na dobrou véču a až pozdě večer na trhy - takže svařáček a tak... bezvadný - kamarádi nechápali, kde se ve mě ta energie bere, večer už jsem teda ale byla mrtvá, fakt jsme naběhali miiiony kilometrů - no a pak koupit lístky na Gogha a do hotelu jsme se dostali někdy v 22 a kecali do půlnoci - fakt prima
neděle byla horší - jednak pršelo... br.... za druhé jsem byla unavená z té soboty, tak už po dvou hodinách chození jsem se necítili úplně ok - a navíc: ti magoři rakušáci nemají otevřenou jedinou kavárnu, záchody nikde nejsou, ani v Mc donalds, což nás teda dostalo a navíc - kamarádi čekali na toho Gogha několikahodinovou frontu a stejně se tam nedostali!!! nakonec už byli nervozní, copak asi dělám já venku, že už musím být hrozně unavená, tak když se tam skoro dostali, tak raději odešli!!!! i tak jsme přijeli až pozdě večer.... fakt ty služby v raousku, to je hnus, zlatý Čechy

ale výlet fakt vydařený, hodila jsem fotečku do alba, jsem ráda, že jsme jeli, dneska se snažím odpočívat, bo jsem měla i trochu strach, jestli jsem to v tu sobotu nepřehnala, protože břicho jsem měla jak šutr a bolelo, jak kdyby byly všude modřiny - asi z námahy... ale nijak jsem se nezkoumala, hodila pak nohy nahoru, dala sprchu a bylo fajn :slight_smile:))
8. pro 2008 ve 14:19  • Odpověz
no ale s těma záchodama, to byly akce, nakonec jsem několikrát musela porušit veškerá pravidla a normálně čurala v parku u Holfburgu!!! no a co, jejich problém, když nemají záchody.. jako najít třeba resturaci, kde se najíst... to byl problém, oni prostě o víkendu nefachají... a do toho nás teda strašně otravovali santusáci v metru - jako v Praze člověka nechají napokoji, tady přímo po nás šli a žebrali a žebrali - navíc takoví mladí kluci, že z nich člověk měl strach... jsem si připadala jako ne ve vyspělejší zemi než jsme my, ale naopak jako někde, kde to je proti čechám zaostalé....
ale Vídeň jako taková - památky a tak, to je krása
8. pro 2008 ve 14:23  • Odpověz
holky a co jste pekly? my ještě napečeno nemáme... a ani toho moc dělat nebudem - Tom to moc nejí a já bych to pak jedla sama a to bych mohla do porodu fakt být jak koule...
8. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.