• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
nevím, jestli jsem vám to psala, ale v neděli se jdeme fotit - profi fotky - tak jsem zvědavá . jen teda nevím, co si vezmu na sebe, bo chceme hlavně černobílé fotky, tak si prý máme vzít na sebe něco bílého, já ale nic nemám, no jsem na to zvědavá, snad se z toho množství fotek nějaká povede, věřím, že jo a že budeme mít hezkou památku :wink: :dizzy_face:
8. pro 2008 ve 14:41  • Odpověz
teda holky.... to je úroveň...
mám radost, jsme se dozvěděli, že švagr vyhrál zlatýho kanára :dizzy_face: - talenta roku, tak máme radost - hned jsme to zkoukli v archivu české televize, jsme jaksi nevěděli, že vyhraje... no to by mi šlo se chlubit cizím peřím co? :sweat_smile: :grinning:
8. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem zase dneksa pořešila pár dárků - přivezla jsem cestovní postýlku, kterou dostaneme k Vánocům od tchánovců, taky jsem koupila kalendář pro ségru od Anne geddes s miminama...je roztomilej a taky jsem chtěla koupit další talíře Kukuxumusu...(to je španělská kreslířská dílna, jsou hrozně vtipný, sami jsme si koupilil plastový nerozbitný nádobí pro děti - ale moc dětský ty obrázky nejsou :wink: ), ale v Puntanele v Letňanech ho neměli, my jsme je kupovali ve štěrboholích.
A pak jsem jela za mámou, a s ní na prochajdu. Byla tam i ségra s mldým, dneska byl fakt vtipnej :slight_smile: Andulka má nějaký prdíky a chuděrka se pořád kroutila a brečela a táta si to zase vztáhnul na sebe, že se ho bojí :frowning2:
Teˇvečer byl zase řev, brečela, že by se kámen ustrnul, pak přestala, pokadila se a pak zase nechtěla spát a čertila a brečela zas, že nechce spát....ach jo. Už aby nám sundali dečku, Andulka se začala pořádně hejbat a prdíky zmizely samy. Mmch se mi začala prohýbat v zádech a hopsat po podložce.. :wink:
8. pro 2008 ve 23:45  • Odpověz
Leni, holky mají pravdu, to zvládneš. A víš jaká je to pak pohoda, když je člověk mobilní??? Viď Alčo :slight_smile:

Míšo, to muselo být prima, moc bych chtěla vidět ty trhy ve Vídni...ale jinak se koukej trochu šetřit, ať je Filípek v poho a ty taky.
8. pro 2008 ve 23:54  • Odpověz
Dobré ranko,

Míšo, tak to jste si to hezky užili - jen mě tedy překvapuje to, co píšeš o záchodcích, restauracích a tak...
Zatím jsem pekla jen vanilkové rohlíčky a kakaové linecké plněné mandlovým krémem...ale moc víc toho s mamkou dělat nebudeme, stejně to pak nikdo moc nejí...
Švagr vyhrál zlatýho kanára???? Jako slavíka myslíš? Já myslela, že Slavík je až teď v sobotu a hlavně, že je to na Nově... nebo se jedná o jinou soutěž :sweat_smile:
A ty profi fotky - to zní báječně, pak se můsíš pochlubit :dizzy_face:

Medi, jasně když je člověk mobilní a není na nikom závislý, je to super!!! A Andulka je šikulka :dizzy_face:

Stáni ahoooj!
9. pro 2008 v 08:38  • Odpověz
ahoj holky, hlásí se zoombie po dnešní noci... chytla mě krční páteř a migréna - to byl hukot... bleeeeeeeeee

Alčo, Zlatý kanár je něco jako sportovec roku v tenise víš? :wink:

jdu si uvařit něco jako kafe, abych se probrala :grinning:
9. pro 2008 v 09:08  • Odpověz
Míšo AHA :grinning: :grinning: :grinning: jsem tupoň..... tak švagrovi gratuluju!

Ať je ti líp kočko!
9. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
krásné ránko holky!

Míšo, Vídeň musela být super, jen teda ty služby to je hnus, člověk by si řekl, že se tohle v Rakousku nemůže stát. Ty profi fotky budou určitě super, musíš se pak pochlubit. :wink:

Medi, ani nevíš, jak už se těším, až nebudu závislá!!!!! Musím se s tou autoškolou nějak poprat, budou to pro mě nervy, ale musím to zvládnout. Věřím, že už se těšíte, až se Andulka zbaví té peřinky, to bude úleva i pro ní a velká.

Míšo, ty už se ted hlavně šetři a pěkně odpočívej, at je Filípek v klidu. :wink:

Tak ted čtu na internetu, že tu mateřskou, co se bere první půlrok o hodně zvedli, tak snad to vydrží než budu mít druhýho prcka. Stále o tom s Ládou diskutujeme zda počkat nebo se na to vrhnout, až bude Jendovi tak rok a něco. Já pořád nevím.

Dneska máme po obědě návštěvu, tak jdu přichystat něco k jídlu. Mějte se krásně!! :wink:
9. pro 2008 v 09:35  • Odpověz
Holky, dneska jsem objednala malýho na vyšetření u fyzioterapeutky, půjdeme v lednu, chci ho nechat vyšetřit, jestli je všechno v pořádku, pořád se mi zdá, že preferuje levou stranu. Moje ségra má totiž teď děsný problémy se zádama, má zkrácený jeden sval a řekli jí, že kdyby se s tím něco dělalo, když byla miminko, tak by teď s tím neměla problémy. Tak uvidíme, co nám řeknou.
9. pro 2008 v 10:23  • Odpověz
Ahoj holky, muž mi odešel ukončit neschopnost (myslím práce samozřejmě :wink: ), dítě kope do hrací deky a já bych měla jít vařit, ale mě se taaaak neeeechceeee... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:

Tak zdravím a asi jí půjdu aspoń přebalit, aby se neřeklo.

Jo, včera mi dorazila knížka z Německa, tak že bych se na ni vrhla...původně měla být Honzovi k Vánocům, ale zjistil to a tak na to peču a přečtu si ji.

Jo, Leni, chtěla jsem se zeptat, kolik paltíš za platbu do ciziny? Mě to odečetlo 220,- Šmejdi :angry:
9. pro 2008 v 11:18  • Odpověz
Medi, neplatím nic, jaks to platila, normálně kartou a jakou máš? záleží co jsi platila, já třeba když platím letenky, tak to chce po mě poplatek, ale je to tam vždycky napsaný, jinak normálně v internetovým obchodě nic navíc neodečítají.
9. pro 2008 v 11:41  • Odpověz
holky, v ledňáčcích už máme několik miminek - to je tak neuvěřitelný!!!!!!!!!! rodí holky, co měly termín ani ne 3 týdny předemnou - to je mazec, že už bych tady na silvestra třeba mohla Filípka mít... ale nebojte, jsem s ním domluvená, že bude Vodnář - tudíž musí počkat min. do toho 20. ledna :grinning:
10. pro 2008 v 07:56  • Odpověz
ahojky! tak jsme ted ráno zvládli sociálku, tak jsem si ten rodičák nakonec dala na 3 roky.

Míšo, ted už miminka jo? a máte v lednu převahu holek nebo kluků? myslím, že Petru říkala, že v březnu měli hrozně moc holčiček. A kdy máš přesně termín?20.1.? Už se těšíš na Filípka vid? a co porod, asi vůbec nemáš čas nad tím přemýšlet co? :wink:
10. pro 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahoj holky, máme kyčle v porádku :slight_smile: a táta dostal v práci prémii, jupíííí, to se budem mít. Odpoledne nás ještě čeká pediatr, ale to snad bude dobrý. Musím se zeptat na magnézko, už nám došlo a taky na očkování a na ten jazyk (v porodnici nás vystrašili, že ho má přirostlej :frowning2: )

Leni, já platila převodem...no to mě nenapadlo platit kartou....stačí, když má ty vstouplý čísla, ne? To jde platit přes net s takovou kartou, ne?

Míšo, no to je mazec, ale ty žádný rodění předčasně, Kozorozi jsou všeobecně divný, zato my, Vodnáři, jsme zlatíčka a nej nej...tak hezky dopejkat Filípka v bříšku, jo?

Zítra jedu pédt k ségře Léniny sušenky, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :slight_smile:
10. pro 2008 v 11:59  • Odpověz
tak jsem zpátky z nákupního centra v Jihlavě, konečně mám dárky pro babičky - díky bohu za existenci Marks and Spancer :grinning:
a Filípek opět neopomenut a dokonce i já jsem si koupila tričko - všechno mi leze, a narazila jsem na jedno pěkný dlouhý :wink:
Medi, to jsou prima zprávy!!!! takže už nemáte dečku? to je úleva co? konečně může Andulka kopat jak vzteklá

jinak fakt chci Vodnáře, takže Filípek nemá nárok vylézt dřív... ho prostě nepustim :grinning: - ideální by bylo toho 21.1.
Leni, je tam převaha holek!!! už se těšíme moc, i když mi to furt přijde takové nepředstavitelné, že tu fakt to mimi bude a že bude naše... a porod? jsem divná, ale je mi to úplně šumák... nějak prostě porodim, stejně to ovlivnit nemůžu, jakej bude porod, takovej bude, takže fakt nad tím nepřemýšlím a neřeším to, až se mi všichni diví... jeidný, co řeším, je to, aby mi vyšel nadstandard, protože mám trauma z toho, že bych byla s někým na pokoji :grinning:
jdu si odpočinout, pak se chci vrhnout na mytí ledničky a taky chci prát a tak...
10. pro 2008 ve 13:51  • Odpověz
a pěkně mi vylezl pupek, musím se vyfotit, protože furt jsem si viděla dolu a najednou jaksi nee :grinning:
10. pro 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky,

Míšo, to je dobře, že pupek roste, ne? :slight_smile:
Já jsem chtěla býka, ideálně v květnu, no a nakonec máme berana v dubnu. :slight_smile: No ale hezky drž Filípka v bříšku co nejdýl. :slight_smile: A šetři se. :dizzy_face:
A po kolika mají u vás v porodnici pokoje? My jsme byly na pokoji 2 (děti 3) a byla jsem ráda. Sice jsme si zas až tak nepokecaly (to spíš při obědech s holkama z vedlejšího pokoje), ale měla jsem se s kým poradit a vzájemně jsme si pohlídaly mimča, když jsme někam potřebovaly jít. :slight_smile:
My jsme pekly linecký, asi z 2kg mouky. Já jsem vykrajovala, mamka pekla. Včera jsem část slepila marmeládou, ale ještě mě toho dost čeká. A pak ještě polévání čokoládou a zdobení. A ještě mamka dělala kokosové a ořechy. A ségra bude dělat nepečený. :dizzy_face:

Medi, to je dobře, že má Andulka kyčle v pořádku. Věřím, že jste rádi, že se zbavíte té dečky.
My už prarodiče nemáme, takže s dárkama pro ně neporadím. Ale viděla bych to na něco dobrýho k snědku nebo k pití. :dizzy_face: U sestřenice jsem viděla bonboniéru Modré z nebe, ale je to jako láhev.

Leni, já řidičák mám, ale strašně se bojím, takže neřídím. (A teď s Mišákem se bojím ještě víc.) Ale snad se k tomu časem nějak dokopu. I když po Praze stejně asi radši budu jezdit MHD.

My jsme dnes zase byli na plavání. Tentokrát se to Mišákovi celkem líbilo. Teda až na oblíkání, ale to je normální. Jak už byl unavenej, tak si dal pěknej hysteráček. Ale pak hned v busu usnul a spal asi hodinu (i při nákupu).
Jinak už se mu celkem daří dostat se na kolínka (hlavně na posteli) a houpe se dopředu a dozadu. A moc se neplazí, ale když ho něco zaujme (mobil,...), tak to se najednou plazit umí. :grinning: :slight_smile:
10. pro 2008 v 15:20  • Odpověz
Míšo, já už ke konci porod taky neřešila a těšila jsem se až Jenda vyleze, jak mě okopával, ale tak dva měsíce před porodem jsem byla posraná strachy a furt se mi o tom zdálo :grinning: pak mě to nějak pustilo. Hele, když chytíš někoho dobrýho na pokoji tak je to pohoda, já tam měla tich prvních 6 dní super holky, kecaly jsme a tak, bylo to fajn, i když mimča v noci brečela, tak se to dalo vydržet, ale ty poslední 3 dny jsem tam měla takový pipiny, že se to fakt nedalo!! a obě dvě už měly doma jedno dítě a chovaly se jak nány, furt kňouraly a na něco si stěžovaly a fakt mi lezly na nervy. Já moc Kozorohů neznám, jedna bývalá kamarádka byla Kozoroh a ta je divná, ale pak mám jednu z mých nejlepších kamarádek Kozoroha a to je jeden z nejlepších lidí, který znám.

Medi, to je super, že už nemáte dečku, to je úleva ne? Konečně bude Andulka parádnice, teda ne že by předtím nebyla :slight_smile:
Jinak s tou kartou, někdy je třeba to aktivovat v bance-platby přes internet, ale já jinak než kartou neplatím, tím převodem je to drahý do ciziny.

Jenda je dneska šíleně protivnej, už 1 den nekadil a to je u něj něco, normálně kadí tak 3x za den, takže má asi bolení bříška, nechce spát a řve a chce nosit, ted teda vytuhnul v kočáru, ale budí se co 15 minut se šíleným řevem, tak ho vždycky ještě uvozim, ted jsem byla venku a jsem zmrzlá jak rampouch, asi ho bolej zoubky, zase řve se zavřenýma očičkama, chuderka malej. Na mě dneska dolehla nějaká únava z nevyspání, úplně mi padá hlava, musela jsem si po půl roce udělat kafe, prostě se asi potřebuju vyspat víc jak 3 hodiny vkuse, normálně se ráno oklepu a jedu dál, ale ted se to asi nějak nahromadilo. :pensive:
10. pro 2008 v 15:27  • Odpověz
jee ahoj Stáni! to je dobře, že se Mišákovi líbí plavání, já začínám být skeptická, Jendovi už se nelíbí ani ve velký vaně, tak nevím, zda ho vůbec do plavání nutit a nepočkat.

Medi, já taky prarodiče už nemám, Láda jo, ale dárky od nich nedostává, ani jim je nedává ( :confused: ), ale letos sem jim nechala vyrobit ten kalednář s Jendovo fotkama, to by se jim mohlo líbit, ještě totiž Jendu vůbec neviděli, tak aspon na fotkách.

Holky vy jste akční s tim cukrovím, já se chci letos pustit do vanilkových rohlíčků a to bude asi všechno.
10. pro 2008 v 15:37  • Odpověz
holky, ještě k tim dárkům, Láda je celkově nedárkovej typ, oni si doma dárky moc nedávali a jemu dělá hrozný problém mi něco koupit, musí nad tím hrozně přemýšlet a otravuje ho to, tak jsem si letos dárky objednala po netu a poslala jsem je k němu do práce, teda jestli to do Vánoc dojde, ted je ta pošta hrozně zpomalená. Já jsem zase úplnej opak, já hrozně ráda dárky kupuju a dělám lidem radost, nedovedu si představit si na Vánoce nic nedávat a nemít nic pod stromečkem. Ještě musíme ale nakoupit dárky pro Jendu, nechceme to přehánět s hračkama, ale nějaký pod tím stromečkem mít prostě musí, jsou to jeho první Vánoce. Holky, mě se rozbil foták, ten můj velkej Nikon, asi je v pr.... baterka a do Vánoc mi to asi už nespraví, já jsem tak naštvaná!
10. pro 2008 v 15:59  • Odpověz
teeeeda dobrej monolog :grinning: , Jenda totiž chrní, ale už jdu něco dělat :wink:
10. pro 2008 v 16:00  • Odpověz
Stáni, to je fajn s tím plaváním, tak ať se mu líbí i nadále

jinak já prostě nesnáším spaní s někým cizím, celkově se spaním to mám špatné a představa, jak tam vedle mě je někdo další - díky nechci, chci být prostě sama, přestože u nás jsou pokoje max. po dvou - ale i to je pro mě fakt hrozná představa - takže jediná moje starost ohledně porodu je fakt ten nadstandard - naštěstí se tam mamča zná se spoustou sestřiček, tak se budou snažit mi vyhovět, případně mi na pokoj nikoho nedávat, pokud to alespoň trochu půjde..

Leni, prarodiče Ládi ještě Jendu neviděli? jak to?
a ohledně cukroví, my nemáme taky nic - teda resp. máme sušenky z ikey :grinning: a jedny kuličky z kauflandu :grinning: - upečeme jen rohlíčky a linecký - Tom to stejně nejí a já bych byla jak koule

Leni, to je takový blbý s těma dárkama ne? já teda mám ráda dávání dárků, ale abych pravdu řekla, i ráda dostávám a hlavně od manži mám ráda překvapení - i když se občas nevyvedou no... :grinning:
10. pro 2008 v 16:04  • Odpověz
Leni, nechoď :slight_smile:)
jsem teď zjistila, že ta ledňačka měla termín 6. ledna - 14 dní předemnou!!! to je jako bych já rodila na štědrý den!!!! hustý co? :wink:
10. pro 2008 v 16:11  • Odpověz
Chudák dítě na štědrý den! by mělo narozky a vánoce ve stejný den. :grinning:

No Jendu ještě prababička s pradědečkem neviděli, oni bydlí na Moravě, tak tam asi budeme muset někdy v lednu jet jim ho ukázat.

Hele, náhodou ty sušenky z Ikey jsou výborný, já je nesmím mít doma, jinak je hned sežeru :grinning:

S tím spaním s někým v jednom pokoji to mám taky, ale tady mi to bylo jedno, hlavně jsem byla tak unavená, že jakmile byl chvilku klid, tak sem usínala během sekundy. :wink:
10. pro 2008 v 16:24  • Odpověz
Leni, ty sušenky jsou fakt luxusí - to ale peču co? :grinning:
no musím dát nohy křížem, přeci chudinku Filípka takhle neošidíme :grinning:
10. pro 2008 v 16:26  • Odpověz
no jasně, nohy k sobě a nepustit!!! :grinning: Jenda má zase svátek 24. června a narozky 5. července, taky nic moc, ale s tima vánocema by to bylo něco! no ale nedalo by se nic dělat, prostě až se mu začne chtít ven, tak pojede chlapec a kozoroh nekozoroh, vánoce nevánoce :grinning: :grinning:
10. pro 2008 v 16:29  • Odpověz
10. pro 2008 v 16:34  • Odpověz
jo ještě k tomu porodu - budeš chtít epidurál nebo ne?
10. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
jdu na ten úklid, zatím paaaa
10. pro 2008 v 16:35  • Odpověz
no mě se vzbudil Jeník, tak jdu taky
10. pro 2008 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.