• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Květňačky 2007 z BRMS a jejich miminka

(Zamčená)
30. března 2010 
Leni, epidurál primárně nechci - v porodním plánu budu mít, že ho nechci automaticky, ale pokud to bude dlouhé a nebudu to moct zvládnout, tak se tomu nebráním... ale chtěla bych to zvládnout bez toho.. u nás naštěstí nemusíš říkat dopředu, když se rozhodneš během porodu, není problém anesteziologa sehnat, popř. prý povolají příslužbu :slight_smile:))
ale vzhledem k tomu, že pokud mi to bude vyhovovat, chtěla bych být co nejvíc ve vaně, popř. tam klidně i rodit, pokud mi to bude příjemný (vodu mám ráda, dělá mi dobře), tak to s epidurálem nejde... a taky se bojím, že bych tolik netlačila jako bez epi a tím pádem by porod byl delší... ale Nikdy neříkej nikdy :wink:
10. pro 2008 v 19:57  • Odpověz
Míšo, v té vaně to si vůbec nedokážu představit, tak jestli tam budeš rodit, musíš nám to pak vylíčit. K tomu epidurálu, já ho hrozně chtěla na tu nejhorší část kontrakcí, ale nestihli jsme to a při druhým porodu bych ho chtěla jen kdyby to trvalo dlouho, tohle se dalo vydržet, třeba v Podolí ti ten epidurál nedávaji na tlačení, aby jsi cítila kontrakce a pořádně se snažila. :wink:
10. pro 2008 ve 20:49  • Odpověz
Míšo, já si to ve vaně taky nedokážu představit. To by bylo fajn, kdyby ti to vyšlo, že bys pak mohla poreferovat. Já jsem epidurál nechtěla. Ale když jsem pak ležela na posteli a brečela bolestí a nevěděla jsem, že už je to "ono", tak jsem si říkala, že jestli to má být ještě horší, že ho snad budu chtít. No naštěstí nebyl potřeba a stejně by se nestihnul. :slight_smile:

Leni, vidíš, na rohlíčky bych zapomněla, ty taky mamka dělala. Já bych se do pečení asi sama nepouštěla, ale takhle mamka udělala těsta, já jsem vykrajovala, mamka to upekla a já zdobím. A musím pochválit tátu a Petra, že nám v sobotu večer pomáhali. :dizzy_face:
Mišákovi se plavání líbí jak kdy. Minule byl spíš nešťastnej. Teď měl celkem dobrou náladu a hlavně jsem ho chvílema nechala, aby mě pusinkoval a kousal. :slight_smile: To pusinkování, kousání,.... to má rád, mám od něj škrábance a kousance skoro všude (na rukách a na obličeji). :slight_smile:

Jinak firma, co Petr pracuje, bude končit, takže Petr hledá novou práci. Tak kdybyste o něčem věděli......díky. :dizzy_face:

Dobrou noc. :slight_smile:
10. pro 2008 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem si odnesla notebook do ložnice, páč Andulka spí jako na vodě...tak abych kdyžtak včas zasáhla.
Jinak jsme byly u doktorky, mme 5645g a 61cm a snad vše ok. Jen to očkování se bude muset asi fakt odložit, ale říkala, že nejdýl radši jen do 4 měsíce. Tak to zas tak dlouho není.
Dečku musíme odložit postupně, teď 3 dny na spaní i ve dne a pak 3 dny jen na noc a pak už bez....hurara. Zítra jí koupím nějaký šatečky, teď už může být parádnice :wink:

Míšo, já bych bez epi neporodila, protože mi rozjel porod, vše se uvolnilo a teprve začaly stahy. Do tý doby jen bolesti a nic z toho. A to už jsem měla všechno možný v kapačce....takže já jsem za něj ráda, ale nechtěla jsem ho za každou cenu.

Stáni, teda vy jste pilňuchy...:slight_smile: tak to se máte, že máte něco sladkýho :slight_smile: Mňam. A je super, že se Mišíkovi na plavču líbí, Andulka si taky dneska lebedila ve vaně, kopala nohama a dělala žábu :slight_smile:

Hele, co je s Moni, Petru a Amorous? HOlkýýýýýýýýýýýýýýýý kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2:
10. pro 2008 ve 22:09  • Odpověz
ahoj holky!

Alčo, jsem ti zapomněla napsat, že ta kyti od tebe je zázračná! ta tak strašně voní, že i přesto, že je v "dětským" pokoji, tak např. v koupelně to voní, jako bych tam neustále stříkala parfém :grinning: to je fakt mazec!

holky, já s tou vanou uvidím - viděla jsem několik porodů do vody a byl to pro mě úžasnej zážitek - mám za sebou jeden kurz... takže když jsem tady tu vanu viděla s tím, že tam klidně můžu rodit, tak mě to nadchlo, že to zkusím - ale pokud mi to nebude vyhovovat - šup na kozu či jinam - u nás se dá rodit třeba i na tom předpokoji - je tam velká manželská postel a dá se rodit přímo tam :wink: takže možností bude hodně - a Medi, jestli to bude jak u tebe, tak taky nebudu epidruál apod. řešit - nechci ho primárně, ale pokud to nepůjde, tak se ničemu nebráním a ráda si nechám v čemkoliv poradit od lékařů a PA :wink:
nejsem ten typ, který by si udělal představu z ničeho a na základě toho to dogmaticky chtěl :wink:

Stáni, teda to je pekelně nepříjemný přijít v téhle době o práci, to mě mrzí... tak snad brzy něco najde!!!

Medi, teda to je Andulka není moc velký obřík co? na to, s jakou váhou se narodila... Adámek měl na tříměsíční 63 cm a 6400 g :grinning: ale kluci jsou obecně podle mě větší a on je fakt kus :grinning: tak ať se Andulce daří i nadále

holky, necháváte očkovat na pneumokoka?

no jinak holky na nás pekelně prděj.... :unamused:
11. pro 2008 v 08:39  • Odpověz
autor
ahoj holky, nemám čas vás docist...doctu vecer, az pujde Tonda spát. Chystam se na sraz s kamaradkou a mam doma malyho zavislaka, kterej mi porad vysi na noze a nema rad, kdyz jsem u PC a nevsimam si ho....
U nas je novinka, ctvrtej a patej zub, pomala chuze kolem nabytku a ukazovani "jak je velikej"
Je to sranda.

Miso : ja na pneumokoka nechala ockovat, je to drahy jako svine a asi to je hodne i reklama, ale ja se bojim toho nevyuzit, kdyz tu ta moznost je...Tonik ockovani snasi dobre, takze kaslu na reci, ze prilisne ockovani muze skodit....ptala jsem se dr. ktere nepovinne ockovani by mi doporucila a ona rikala, ze pneumokoka, tak ji verim...

na zbytek budu reagovat pozdeji.....

jo a v breznu mame prvni tehuli..bude mit deti rok a mesic po sobe....tak jsme z toho vsichni vedle.. :grinning:
uz je v 5 mesici, tajila nam to, protoze se bala, aby se neco nepo....(mela ted v rodine par katastrof, tak to tehu nechtela zakriknout)
fakt sila, ze breznovaka uz ma podruhe pohyby apod... :grinning:

ja bych teda nechtela ani omylem.....my se budeme rozmejslet, az bude Tondovi rok a pul, jestli delat druhy nebo jeste chvili pockat....ale vubec se mi do toho tehotenstvi nechce...
hlavne chi nejdriv zhubnout...a nejakou chvili si uzit normalni vahu...
11. pro 2008 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky, jdu to napravit, jsem tu ... Dany mi teď usnul :wink:
V pondělí jsme byli na 4-měsíční prohlídce, tak dany měří 63cm a váží 6300g, má za sebou očkování, zvládl to dobře, naštěstí ani žádnou reakci neměl, tak jsem byla ráda. Jen má šišatou hlavičku, tak máme podkládat hlavičku, aby byl nucený ji dávat na druhou stranu, tak uvidíme, snad se mu to srovná, jestli už není pozdě ...

Taky máme za sebou další lekci plavání ve vaně, tentokrát ho přišla instruktorka potápět a to teda bylo peklo, Dany si v klídku pluje, směje se a najednou byl pod vodou, bylo mi ho strašně líto a normálka jsem tam brečela taky, jsem asi nějaká přecitlivělá či to :sunglasses:
No a jelikož preferuje jednu stranu a tu hlavičku dává na pravou stranu, tak nám paní ukázala takové zvláštní cviky, aby mu ty svaly na krčku povolily. Jsou to teda divný cviky, já když jsem to viděla, tak jsem si hned řekla, že tohle dělat nebudu, ale manžel to vyzkoušel a cvičí to s ním. nejdřív je Dany v klubíčku v náručí, potom se chytne za jednu nožku a spustí se dolů hlavou, chy¨tnete druhou nožku a jakoby jemně otáčíte,houpete a mimčo by se mělo úplně uvolnit, když byl Dany takhle dolů, tak bylo vidět, že je k jedné straně, až když povolí, tak je krásně rovně a potom se ještě dělá "letadlo" za ručku a nožičku. No Dany u toho strašně brečel, že se úplně zalykal ... ale jen co to s ním druhý den začal cvičit taťka, tak byl v pohodě a včera se u toho už smál a cucal si prsty, když byl hlavou dolů :slight_smile:
11. pro 2008 v 08:59  • Odpověz
Míšo, já měla nadstandart pokoj a bylo to super! vyhovalo mi, že jsem tam byla sama, ale vítala jsem to hlavně kvůli tomu, že jsem tam měla neomezené návštěvy a manžel byl se mnou vždy celé odpoledne a s Danečkem a o víkendu byl u mě snad pořád. Na ostatních pokojích totiž byly návštěvy od 15-17hod a Martin jezdí domů až po 16hod, takže by nás vůbec neviděl.
Jediný co mi trochu vadilo, že když jsem něco nevěděla, nebo si nebyla s něčím jistá, že jsem neměla tu možnost se někoho zeptat, probrat to co a jak ... jak to mají ostatní ...

Já měla epidurál, nejdřív jsem si myslela, že si ho nedám, ale nakonec jsem si ho dala ... nedám na něj dopustit, strašně se mi ulevilo, ale to je věc názoru :slight_smile:
ten pokoj, co jsi popisovala zní teda úžasně! I když mě bylo potom už úplně jedno, jak budu rodit, chtěla jsem to mít už za sebou a ani vlastně nevím, jak jsem se pořádně na tu kozu dostala :grinning:
11. pro 2008 v 09:03  • Odpověz
Jo a taky jsem tady ve fotogalerii našla album Berusky21, myslím, že Míša psala, že patřila k nim do diskuse, že jo? Je už doma z nemocnice ... obdivuju sílu, že sem může psát a tak ... dát nové fotky do albíčka ... je to strašná tragédie :frowning2:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=99794&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D560%26vOrderBy%3D2
11. pro 2008 v 09:05  • Odpověz
Dlouho jsem tu nebyla ... tak nemám moc přehled, co je u koho nového ...
medi, co maminka? Je to lepší?

Leni, jak se vám bydlí v novém bytečku? nemáš někde foto? To je super, že vám to vyšlo! Zahrádka nemá chybu, když tam můžeš dát Jendu a potom v létě a tak, že bude takhle venku před barákem :slight_smile:

petru, tý jo, tak brzy děti po sobě, to bych teda taky nechtěla ... ale u nás v srpnu je maminka, která má děti bez jednoho dne do roka ... :slight_smile: To já bych už teď byla zase těhotná, to je strašná představa :sweat_smile:
11. pro 2008 v 09:07  • Odpověz
Teď jak koukám, že Adámek od Míši měl 6400g ve 3měsích, tak to je Dany špunt ... :grinning: A mně přitom přijde strašně veliký!
Jinak Dany zatím jenom pase koníky, nepřetáčí se na bříško z koníka, ani na koníka ze zádíček, nějak se mu nechce, on byl líný pást i toho koně, to bylo přemlouvání ... nakonec nám pomohlo zrcadlo a gym.míč :slight_smile: Ale jinak nahý na přebalováku předvádí kousky ... začal dělat "mosty" a má z toho strašnou radost :grinning:
Hysteráky u nás jsou už lepší, i když minulý týden to byl nářez :sunglasses: , vztekal se mi u i prsa, to jsem byla vyřízená ... teď si zabrečí, ale už to není takový jedák :grinning:
A jinak u prsa no nevím, nějak zlobí asi týden ... dám ho k prsu a on chvilku pije a potom se pustí a začne natahovat, tak zase se chytne a tak pořád dokola, vůbec nevím,čím to je ... mlíčko mám, tak nevím, proč nechce sát ... :confused: Večer sebou vždy hází před spaním, mlátí kolem sebe ručkama, nožičkama a to je vždy doba, než se zklidní a začne normálně jíst
11. pro 2008 v 09:11  • Odpověz
Jsem si tady pokecala :grinning: , tak já zase jdu, Dany už mručí v postýlce :grinning:
11. pro 2008 v 09:12  • Odpověz
Tak jsem ještě tady, ještě zabral ...
Co je vlastně s Anninkou? Vím, že se tady něco psalo, ale jelikož my mimo-pražandy se s vámi nevídáme, tak nic nevíme ... jesti to tedy není tajné ...

Petru, gratuluju k novým zoubkům Toníčka! To je šikula, že se už takhle staví na nožičky, to bude určitě brzy chodit :wink:

Stáni, to je fajn, že chodíš s Míšou plavat, a už potápíte? Líbí se mu to? My bychom měli začít chodit do bazénu od ledna, tak jsem na Danyho zvědavá...

Medi, gratuluju ke kontrole s kyčlemi! To je dobře, že je má Anička v pořádku! :wink: My byli na kontrole včera a už nemusíme používat látkové plíny na noc, tak jsem ráda. Proč musíte odkládat očkování? My jsme byli na očkování první teď v pondělí a to už Danymu bylo víc jak 4 měsíce ...
11. pro 2008 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky,

koukám, že se na nás přišly podívat i ostatní, tak si tu třeba nebudeme s Míšou psát sami :sunglasses:

Míšo, tobě se se mnou špatně spalo???? :grinning: Hele a ona ta kytka je jako ještě živá???? To se tedy dost divím, strašně sem se styděla, co za koště jsem ti koupila...

Stáni, to je nepříjemné, že firma, ve které pracuje Petr, bude končit. Bohužel o ničem nevím :frowning2:

No a ostatním se omlouvám, protože jsem zapomněla, na co sem chtěla reagovat :sweat_smile:
Tak vás všechny aspoň zdravím.
11. pro 2008 v 09:41  • Odpověz
ahojky!! jeee ahoj Moni, to je dobře, že jsi se přšila podívat, koukala jsem do albíčka a Daník je krásnej klučina!!Oproti Jendovi je teda skřítek, Jeník měl ve 3 měsích 7kg :slight_smile:, koukám ani Andulka nás zatím nedohnala. :slight_smile: S tím cvičením je to dobře, že vám to paní ukázala, Jenda má taky malinko šišatou hlavičku, víc se točí na levou stranu, tak jdeme na začátku ledna na tu fyzioterapii a uvidíme, co nám řeknou.

Moni s tím prsem mi to dělal Jeník jednu dobu taky, házel sebou, odtrhával se a křičel a přitom mlíko tam bylo, ale pak to zase přešlo, tak nevím, čím to může být. Ted mi zase dělá to, že se napije jen z jednoho prsa, druhý nechce a křičí a za hodinu už by zase jedl.

Fotečky ze stěhování máme tady a jsou tam i nějaký fotky z novýho bytu, ale to tam ještě nebylo moc uklizeno, ted to mám už vyfocené, ale zase se mi rozbil foták, tak to nemůžu stáhnout.
http://www.jelinci.estranky.cz/fotoalbum/nezarazene/stehovani-a-nas-novy-bytecek

Petru, gratuluju k zoubkům!!Tak vy už máte v březnovkách těhuli? teeeda já si to vůbec nedokážu představit mít po děti po roce, to musí být hukot! a upřímně si ted vůbec nedovedu představit mít další dítě, ted ještě mám nějaký čas pro sebe, když Jenda spinká nebo si hraje, ale až budou dvě? no nevím, dvě chceme, ted otázka po jaké době.

Stáni a co dělá Petr?

Medi, proč vám nechtěli dát očkování?

Míšo, máte teda asi hezkou porodnici, když jsou tam takové možnosti. V Podolí, kde jsem rodila jsou ty porodní pokojíčky taky super, jen to šestinedělí je děs běs.

ahoj Alčo, taky tě zdravím :slight_smile:, co v práci?
11. pro 2008 v 10:37  • Odpověz
holky, hodilaj sem fotku břuchu do alba - už celkem narostl co? :grinning:
vařím oběd, takže nestíhám dočíst, ale pak se na to vrhnu :wink:
11. pro 2008 v 10:43  • Odpověz
Leni, představ si, že tento týden mám celkem i co dělat :sunglasses: no ale stejně je to na 8h málo, tak stále chodíme dřív. Ale už aspoň něco dělám...
Snad foťák dáte dokupy, to by byla škoda, kdyby nešel spravit...
11. pro 2008 v 10:53  • Odpověz
Jé Míšo, tak tedy bříško roste hezky - pořád to vypadalo, že půjdeš rodit s plochým břichem ale naštěstí se to teď vylepšilo :dizzy_face: Krásný bříško!
11. pro 2008 v 10:55  • Odpověz
teeeeeda Míšo, to už je pěkný pupendo. :wink:

Alčo, no tak snad se to v práci rozjede!!! Lepší být v zápřahu než nemít do čeho píchnout co?
No foták veze zítra Láda reklamovat, asi je to tou baterkou, jinak fachčil v pohodě, hlavně jsem tam měla nafocenýho Jendu na PFko, tak to mě nejvíc štve.
11. pro 2008 v 10:56  • Odpověz
Petru, já právě na toho pneumokoka chci určitě, možná už nám to bude hradit pojišťovna a i kdyby ne, tak ty peníze na to dám...

Moni, to je fajn, žes přišla, přijď častěji jo? jsem ráda, že se vám daří dobře... a počkej, za chvilu bude Dany běhat taky.. :slight_smile: hrozně to letí

pupek vyrostl co?

Alčo, jj kytička drží jak blázen a voní snad čím dál tím víc :grinning:
11. pro 2008 ve 12:22  • Odpověz
Míšo, krásné bříško! :wink: Ale stejně na 35tt mi přijde maličké :wink: To je neuvěřitelný, že jsi už v 35tt! To máš už za pár! :sweat_smile:

Leni, mrkla jsem na foto, no byt vypadá úžasně!!!!! :sweat_smile: A ta teráska ... to nemá chybu, tak ať se vám tam moc,moc dobře bydlí! :slight_smile:
Jeník je fešák, já teda vidím v něm úplně tebe, hlavně ty oči! A má krásnou zimní bundičku s kožíškem! :wink:
11. pro 2008 ve 12:40  • Odpověz
Mončo, nad tou bundou jsem slintala taky :grinning: ta je skvělá vi´d?

a jak vy jinak s manžílkem? vše OK?
11. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz
Míšo, bunda fakt super! Taky jsem nad ní slintala ... co ty a výbavička? Už máš vše nakoupené pro Filípka, tašku do porodnice zabalenou? Jde manžel k porodu, viď? :slight_smile:

My s manžíkem v pohodě, se vším mi hodně pomáhá, je vynikající táta, kolikrát až žasnu ... :slight_smile:
Nedokážu si představit normálka být na prcka sama, jako starat se o dítě, domácnost a někdy si najít čas i na odpočinek ... jen se těším, až bude Dany i na jiné stravě než je kojení, protože kojím co každé 2 hodiny, někdy i dřív přes den a tak se nikam nedostanu ... manžel se už klepe na to, až ho bude moct hlídat a já si vyrazím třeba na kafíčko s holkama a tak, že vypnu ... :sweat_smile:
11. pro 2008 ve 14:16  • Odpověz
Dostala jsem pozvánku z firmy na vánoční večírek, který je zítra ... tak bych docela vyrazila, jenomže háček je v tom, že má tento den i večírek Martin, nabídla se hlídat moje mamka, tak uvídím, že bych třeba na ty dvě hodinky vyrazila ... ale stejně budu pořád myslet, co doma. Danyho ještě nikdo nehlídal, bude to premiéra ... k večeru už bývá ukňouraný, ne že bych mamce nevěřila, ale trochu obavy mám ... :pensive:
11. pro 2008 ve 14:18  • Odpověz
Holky, už máte dárky? Já jenom z části, vůbec nevím, kdy to dokoupím, protože s Danym a kočárkem se to nedá ... v kočárku moc nechce být, tak to řeším tak, že ho mám v kočárku na balkóně a když je pláč, tak je hned doma a u mlíkárny :grinning:
Něco jsem teda objednala přes net, hlavně pro Danyho a pro manžela mikiny. Ale taky jsem měla pěkný pech, jsem objednávala přes mimibazar, Danymu jsem objednala takové pianko, které vydává zvuky zvířátek a místo toho mi přišla helikoptéra na ovládání :grinning: , potom teda dorazilo to pianko, objednávala jsem nové pianko, při rozbalení jsem zůstala koukat, jak je poškrábané, tak jsem ho vrátila :confounded: A potom jsem objednala skákacího dráčka pro Danečka, takové hopsadlo ... a on se balíček ztratil na poště :angry: No frmol a zmatky kolem Vánoc jsou tady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
Dnes jsem tady vařená pečená, co ???? :grinning: :grinning: :grinning:
Abych to vše dohnala a polepšila ... :grinning:
11. pro 2008 ve 14:37  • Odpověz
teeeeeda Moni, ty jsi se dneska rozjela! :grinning: já byla ted na Andělu nakupovat dárky, celou dobu samozřejmě nervy, aby se Jenda doma nevzbudil, ale spal, dobrý, něco jsem nakoupila, ale pořád mi ještě pár drobností chybí. Dočtu ráno, jdu do vany a spát. Dobrou!!
11. pro 2008 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme dneska upekly ty luxusní Léniny sušenky...a jednu jsem teď sežrala.. :slight_smile: zítra máme předvánoční sezení se švagrem a jeho slečnou u ségry, tak to bude určo prima :slight_smile:

Jinak mamka to má čistýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý Hurrááááááááááá :slight_smile:

Mionu, nechtěj očkovat, když se cvičí Vojtovka, že by se to musel přerušit a vrátilo by se to na začátek,takže až ve 4 měsících.

Teda petru, to je síla, to jí teda holce nezáviíídm, tak brzo po sobě děti....to musí být mazec. My to vidíme tak na rok, rok a půl a začít pracovat na druhým... :wink:

moni, to je paráda, žes dorazila.. :slight_smile:
11. pro 2008 ve 23:34  • Odpověz
Medi, tak to je super s mamkou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já měla dneska šílenou noc, Jenda byl vzhůru ve 22.30, ve 2, ve 4 a pak 5.15 vstávačka, ale mezi tou 2 a 4 jsem nějak nemohla usnout, takže jsem jak praštěná palicí. Jsem Jendovi včera říkala, že jestli mi chce dát Vánoční dárek, tak aby nemusel nic shánět :slight_smile:, že mi bude stačit, když mě jednu noc nechá vyspat. Doufám, že Láda přes svátky, kdy má volno, aspon jednou s mladým ráno vstane, aby si mamka mohla chrupnout.:slight_smile:

Teda to je počasí co? Tady sněží a sněží, ted jsme byli venku a je to teda síla jezdit v mokrým sněhu s kočárkem, docela slušně to z kopce podkluzuje a to musíme dneska k dorkorce, tak snad tam dojedeme bez nějaké újmy. Zrovna to vychází na dobu, kdy Jeník nebude spát, tak už se těším na ten vřískot v kočárku.

Moni, taky už se těším, až Jendu trochu odstavím a budu moct někam vyrazit, třeba jen na nákupy nebo s kámoškou na večeři, vlastně jsem už 5 měsíců nikde nebyla a je to trochu na palici! užij si dneska ten večírek!!!:slight_smile:

Holky, bunda je ze slevy ze Zary za 300,- :slight_smile: je super, ale Jeníkovi už je skoro malá, tak jí moc neužije.
12. pro 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
medi, leni : tak to budeme mit druhe dite mozna stejne, ne ? :grinning:
taky to vidim tak, ze az bude Tonickovi rok a pul, tak mozna zacneme pracovat, podle toho jakej bude....a jak na tom budu s vahou. Nechi otehotnet zase s nadvahou.

Jinak, uz se blizim k magicke hranici pod 90 kg :dizzy_face: Je to teda porad des, ale jeste 2,5 kila a mam 10 kg dole...

holky, vy jste toho ted hrozne nakecaly, jeste nemam docteno. Mam ted ruzny srazy, tak trochu nestiham a Tonik nema rad kdyz jsem u PC, zavislak jeden :slight_smile:
12. pro 2008 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.