• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@luciexxx ahoj. My jsme teprve na začátku. Asi před 10 dny jsem měla poslední prášek HA. Tento měsíc zatím spíše pokoušíme osud. MAnžel chtěl se snažením začít až od února.
17. led 2011 v 08:46  • Odpověz
@lucie_kol ahoj, vítej.
17. led 2011 v 08:47  • Odpověz
@blueapple Tak to velice ráda slyším!!! :slight_smile:
17. led 2011 v 08:58  • Odpověz
@hanuu :slight_smile: tak snad se zadaří co nejdříve... :wink: Já bych na jednu stranu chtěla ještě počkat (mudr. říkal, že ideální je snažit se tak po 3 měsícíh od zákroku), ale na druhou stranu mě to děsně láká být zase těhule :slight_smile: Tak uvidíme, asi to necháme taky osudu...
17. led 2011 v 09:08  • Odpověz
@lucie_kol Luci, píšeš, že se s manžou snažíte už půl roku. Zkoušela jsi ovu testy? Já jakmile jsem si je koupila, tak měsíc na to jsem byla těhotná.. :wink:
17. led 2011 v 09:10  • Odpověz
Ahoj všem - i novým Luckám :slight_smile:

hlásím se vám po víkendu. Dnes jsem si říkala, že udělám test resp. si koupím test. Svou první MS bez prášků jsem měla dostat v pátek, a nic. Dneska mi hned dvě kamarádky nabízely svoje testy (že to ty holky mají vždycky někde zašitý? :wink: , ale sotva jsem si jedny šoupla s díky do kabelky, už jsem měla divný známý pocit..... a taky že jo......dorazila MS....je to jen takový špiněný, ale pocity jsou neklamný :frowning2: No nic, tak se nezařadím mezi těhule na první pokus - to by taky byla až moc velká pecka.
17. led 2011 v 15:37  • Odpověz
Ahojky, já doufám, že se zadařilo. Někdy příští týden bych měla testovat. Snad to nějak vydržím :slight_smile:
Letos to určitě vyjde, já nám všem přeju aby se zadařilo co nejdřív, abysme si mohly vyměňovat těhotenský pocity :slight_smile:
17. led 2011 v 15:41  • Odpověz
@anien Ahoj, tak držím palec (jak se tady všude a často píše :wink:

btw: Max je moc hezký jméno, fakt....a znám jen jednoho.
17. led 2011 v 15:49  • Odpověz
@luciexxx díky. To chápu, že tě to láká. Asi dej na svoje pocity, jestli se cítíš úplně v pohodě, tak si tu dobu klidně zkraťte, ale asi to doporučení od doktora má svůj důvod.
17. led 2011 v 18:05  • Odpověz
@luciexxx a zjistila jsi pomocí ovu testů, že máš ovulaci jindy než jsi myslela? Nebo tě to tak psychicky podpořilo?
17. led 2011 v 18:06  • Odpověz
@yanish tak to je škoda, ale zase je fajn že ti MS přišla relativně přesně, to jsou celkem dobré vyhlídky.
17. led 2011 v 18:07  • Odpověz
@luciexxx Ahoj, tak ted jsem si je koupila a dnes me koncila konecne MS tak vyzkousim konecne ovu testy :D. Koupala jsem normalni a taky ten, ktery muzu pouzit nekolikrat, ale nejak me to pripada, ze to neukazuje :D Manzel jde prave zítra na testy, tak uvidime. Tento mesic jsem zacala chodit k homeopatikovi , na masaze a akupunkturu :slight_smile: tak snad neco pomuze. Mozna je to tim, ze na to furt myslim :( a mam docela stresujici praci.
17. led 2011 v 18:42  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol psychika je mrška, může všechno ovlivnit, stres je špatný. Ten ovlivňuje všechno, hlavně cyklus ! Alternativní medicína určitě pomůže !
17. led 2011 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple Proto jsem to vyzkousela, verime ze se brzo zadari :slight_smile: proste rok 2011 bude uspesny na zdrava, krasna miminka!!
17. led 2011 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno všem! :slight_smile:
Tak jsem se sem včera vůbec nedostala, manžel mi celý večer okupoval noťase. Ale musím konstatovat, že s prckem si poradil úplně v pohodě, byla jsem pryč skoro celý den, asi to budu muset dělat častěji. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak, u Dr. jsem dopadla výborně, docela mě překvapil. Já jsem úplně v pořádku, dokonce mi dělal i UTZ a viděl tam krásný foliky a že prý tak za 3 dny budou akorát :wink: . Tak se zkusíme snažit. :slight_smile:
Manžovi vypsal žádanku na spermio a připsal tam, že pokud bude zase špatné doporučuje rovnou udělat IUI! Že prý je zbytečné na něco čekat. :dizzy_face: Tak jsem moc ráda, jen nevím jak to manža zkousne, moc se na to netvářil. No uvidíme jak dopadne to spermio. Ale celkem mě to uklidnilo, že se to bude hned řešit. :sunglasses:

@yanish to mě mrzí, že to nevyšlo, ale je to teprve začátek a zas je dobré, že ti přišla v pohodě MS. :slight_smile: Určitě se brzo zadaří, jak psala @blueapple, tenhle rok bude určitě plodný! :wink:

@lucie_kol jj psychika dělá hodně, ale ono je fakt dost těžké na to nemyslet a stresující práce tomu asi taky moc nepřidá. Ale jak píšeš, letošní rok bude určitě úspěšný! :dizzy_face:
18. led 2011 v 08:19  • Odpověz
@hanuu Dobré ránko :wink:

To je fakt, výhoda toho, že jsem dostala ms včas mě vůbec nenapadla..díky :slight_smile: Akorát si říkám, že ms může být i bez ovulace..ale to zatím nehodlám prakticky řešit. Prostě se jen budu snažit do sebe neprat žádný hnusy a hodně milovat svýho druha :grinning:
18. led 2011 v 08:20  • Odpověz
@kri To máš asi fajn doktora - jak se postupně dostávám do problematiky :wink: :sunglasses: , tak zjišťuju, že je to hrozně důležitý....špatnej doktor dokáže člověka úplně zbourat a ještě to zbytečně zdržovat!

Teď si vlastně vzpomínám, že jedna taková kráva (pardón, ale jinak to nejde :angry: řekla kamarádce, ať nepočítá s tím, že bude moct mít děti - ona jí samozřejmě věřila, málem se rozešla se svým klukem, aby mu nekazila možné otcovství...a pak naštěstí šla k jinému doktorovi....no a teď už jsou jejich Kubíkovi skoro 2 roky a povedl se při prvním snažení! :grinning:

Kri: prosím připomeň mi - jak dlouho se snažíte?
18. led 2011 v 08:26  • Odpověz
@lucie_kol Ahoj Lucko...to bude fajn - homeopatie, masáže a akupunktura...to by mohlo mít i nepřímý vliv - rozmnělní stres a tím dopomůže k miminu, co? Jsem zvědavá na výsledky!

Já jsem si říkala, že tak do půl roku snažení bych měla určitě zůstat v klidu a nic moc neřešit, ale ty už řešíš - asi je to těžký dělat, že nic a nevymýšlet různé podpůrné akce, viď?
18. led 2011 v 08:33  • Odpověz
Tak koukám, že si tu píšu sama se sebou :confused: :sweat_smile: tak jdu teda makat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2011 v 08:34  • Odpověz
@yanish :grinning: já tu skáču okolo toho našeho zlatíčka. :wink:
18. led 2011 v 09:06  • Odpověz
A holky.......máte v rodině předpoklady rychlého nebo komplikovanějšího otěhotnění? Mně teď napadlo, že moje mamka to měla takový všelijaký - spoustu let žila s pánem, se kterým ne a ne otěhotnět a protože on měl už děti z předchozího manželství, tak si myslela, že je to ona kdo nemůže mít děti......a pak poznala mého taťku a do pár měsíců byla těhotná a za dalších 9 jsem tu byla já :grinning:

A moje babča prý nemohla otěhotnět rok.... študovali jste, jestli je "schopnost" otěhotnět dědičná? .........teda,samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že je tu ještě ta druhá půlka :grinning:
18. led 2011 v 10:38  • Odpověz
Mno je hrozný, kolik z nás má problém otěhotnět :unamused: Přidala jsem se s dovolení k Vám, i když se snažíme o miminko už 8. měsíc. Modrý koník je opravdu fajn. Člověk se tady dozví spoustu užitečných věcí. Začali jsme se snažit o první miminko loni v červnu, kdy se už moje mamina léčila s rakovinou děložního čípku, bohužel v prosinci zemřela a nám se otěhotnět stále nedaří :/ :( Pořád si říkám, že je to stresem a nervy, ale už se mi klube červíček do hlavy, zda je vše v pořádku. Dočetla jsem se na netu, že je dobrý kontryhelový čaj, prý pomáhá celkově ženskému organismu...
18. led 2011 ve 12:37  • Odpověz
@macekv Ahoj Macku :slight_smile: , vítám!

O kontryhelovém čaji tu holky debatovaly včera, tak se podívej na minulou stránku...je tam dost info. každopádně určitě ti kontryhel neuškodí.

8 měsíců je už dost, ale stres v tom určitě může hrát obrovskou roli! A jak si vybavuju svoje pocity v podobné situaci jaká potkala před časem tebe, tak bych se vůbec nedivila, že je celý tvůj organismus otřesený. Doktoři chtějí "problémy" s otěhtněním řešit až po ročním neúspěšném snažení, tak nevím, jestli by si pochodila.... Každopádně můžeš zkusit alespoň ty ovulační testy....
18. led 2011 ve 12:43  • Odpověz
Děkuji :slight_smile:

to se mrknu :slight_smile: ať se něco dozvím

mamině rakovinu zjistili v únoru a to už bylo pozdě, ale o jsme úplně nevěděli, do prosince pořád samé ježdění do Brna (od nás 110Km), chemo, nemocnice, strach, obavy, velké zhoršování stavu a nakonec konec...šílené!!! Opravdu si to nedokáže nikdo představit. Zatím je do června času dost, takže buď se psychika a tělo dá do pořádku, nebo musíme za gynekoložkou :unamused: :frowning2:
18. led 2011 ve 12:49  • Odpověz
@macekv Záleží jak to cítíš...tedy cítíte...jedna holka tu dokonce psala, že by klidně šla k doktorovi dříve a řekla, že se snaží rok - když to prý chtějí slyšet...no, záleží asi na touze po miminku.

víš, čeká tě moc těžký období, asi i několik let. Já si to prožila před 5 lety :frowning2: Jsem takovej rádoby flegmouš, ale spíš v sobě všechnu tutlám, takže zpětně si říkám, že jsem se měla víc vypovídávat (i u psychologa) - jednak bych měla truchlení dříve za sebou, nemučila bych tolik lidi kolem sebe, kteří nevěděli jak mi pomoci a taky by si to člověk asi prožil tak nějak úplně, až do "dna" a nenesl si v sobě nějaký černoty po zbytek života......ale každý to má jinak. Držim palce!

.....teda, doufám, že nedělám chytrou, myslím to dobře....
18. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
@hanuu Měla jsem ovulaci přesně v prostřed cyklu, takže mě to spíš povzbudilo. Přesně jsem věděla, že právě teď a dalších min. 24 hodin je velikánská možnost otěhotnění a tak jsme sexíkovali víckrát než normálně. A povedlo se.. :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
@luciexxx hoj :slight_smile: a ty sis zjistila ovulaci pomocí testu?
18. led 2011 ve 13:13  • Odpověz
@yanish ahoj.. :slight_smile: Ano, nakoupila jsem si ovulační testíky (myslím, že jsem si jich koupila cca 6) a pak jsem si vyjela na netu na nějaké kalkukačce kdy bych asi měla ovulovat (záleží na délce cyklu). No a podle toho jak mi to vyšlo, tak jsem den před tím začala testovat. Myslím, že mi to vyšlo stejně jak na tom netu. Ale byla to jistota, že opravdu ovuluji a přesně jsem věděla který den. No a taky to hned ten první testovací měsíc vyšlo.. :slight_smile:
To jak to nakonec zkončilo je zase jiná kapitola.. :pensive:
18. led 2011 ve 13:18  • Odpověz
@luciexxx aha aha :slight_smile: tak já ještě asi počkám jeden cyklus, abych si byla jistá jeho délkou - teď jsem měla první po vysazení prášků 30 dní, tak uvidím, jestli bude ten další podobný a pak to možná taky zkusím.... úplná laboratoř :grinning:
18. led 2011 ve 13:27  • Odpověz
@yanish :grinning: Dobrý je, že můžeš testovat každý den, nejlépe od toho 10 až 12 dne cyklu. Jakmile bude testovací čárka silnější než kontrolní, je to tady. A snažílkovat a snažílkovat a snažílkovat další alespoň 2-3 dny. A to by bylo, aby to nevyšlo! Držím pěsti :wink:
18. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.