• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@yanish no my oficiálně se snažíme jakože od března....vysadila jsem prášky na konci února, když mamině zjistili rakovinu, jenomže duben, květen jsem 2 platíčka měla, protože jsme měli s přítelem po 6letech "krizi", a po druhé jsem je vysadila v červnu...cyklus jsem měla nepravidelný 6měs., lítalo mi to, ja chtělo, měla jsem cyklus pokaždé jinak, jednou 19dní jednou 25, pak zase 30...hrozný.....až poslední dvě menstruace jsem měla cyklus 28dní ...já to taky všechno držím v sobě, celou dobu jsem držela, abych držela ségru nad vodou, taťku, babičku s dědou a tak všechny okolo, sundalo mě to vlastně až když mamka umřela...i holky v práci mi říkali, že vypadám mnohem lépe. Nebyla jsem v práci od 3. 12 až do konce roku. Myslím, že jsem relativně v pohodě oproti loňskému roku, tak se snad brzy zadaří :frowning2:
18. led 2011 ve 13:46  • Odpověz
@luciexxx hmm, to zní docela i zábavně :dizzy_face: , tak že bych začala už tento cyklus? :sweat_smile:

A Luci, máš nějaké doporučení jaký test (a za kolik)?
18. led 2011 ve 13:55  • Odpověz
@macekv To mi trošku připomíná mojí sestřenku - prášky nebrala asi rok a během toho nějakou chvíli zase brala - taky krize s manželem - jenže on o tom ani nevěděl a snažil se a snažil se, ale sám :confused: To je krutý!!

No, ale krize zažehnána a na mikuláše se jim narodil kráááásný chlapík :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:57  • Odpověz
@yanish Já jsem si koupila tyto + je tam jeden těhu test k tomu jako bonus :slight_smile: http://www.24-lekarna.cz/zbozi/ovulacni-testy-lh-28-4ks-tehot-test-day-7-zdarma-70633?idvyrobce=_IVI&idkategorie=-1
Zábavný to docela je, až na tu částku za testíky. A taky je to takové zadostiučinění, že ty 2 čárky vidíš alespoň na ovu testu, když ne hned na tom těhotenským.. :wink:
18. led 2011 ve 14:00  • Odpověz
@yanish my se snažením akorát začínáme, raději dřív, když poprvé to trvalo, ale uvidíme jak dopadne to spermio a co nám doporučí.
Jinak u nás v rodině s oplodněním nikdo problémy neměl, spíš naopak, jsme s manžou jedni z mála, kteří se nejdříve brali a pak měli mimčo. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@macekv Ahojky, vítám tě! :slight_smile: Je mi moc líto, co jste si zažili! A doufám, že se mimísek brzo zadaří. :dizzy_face: Určitě hodně udělá psychika a pokud se na to cítíte, klidně bych Dr. řekla, že se snažíte dýl. Než se udělají všechny prohlídky a testy, tak to chvilku trvá. A člověk má alespoň pocit, že se něco děje.
18. led 2011 ve 14:07  • Odpověz
@luciexxx Ahojky, jj taky jsem si vždycky říkala, alespoň že tady ty // fungujou. :wink: Jen kdyby to tak nelezlo do peněz! :angry:
18. led 2011 ve 14:17  • Odpověz
@kri :grinning: :grinning: jo jo, je to tak..
18. led 2011 ve 14:20  • Odpověz
No jooo, ale tam jsou 4 testy - to když začnu testovat např. 10 DC a do 13. DC nic, tak jsou 2 stovky v p... :zipper_mouth: a nic nevím...protože co když mám ovulaci až 15. den!! a nebo to špatně chápu? :fearful:
18. led 2011 ve 14:26  • Odpověz
@yanish Chápeš to úplně správně.. :slight_smile: Peníze - to je ta stinná stránka. Buď do toho ty peníze dáš a budeš stopro vědět, kdy ovu probíhá a nebo nedáš a budeš si jen myslet. Některé holky to na sobě prý poznají, ale já nepoznám nic, takže jsem peníze investovala a vyplatilo se..
18. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
@yanish mno můj přítel se taky snažil a snažil :slight_smile: a marně :D, ale krizi jsem měla hlavně já, díky mamčiný nemoci jsem začala váhat, jestli to všechno chci, jestli chci jeho a tak...ale nakonec to dobře dopadlo a přesně v den našeho 6ti letého výročí jsem dostala zásnubní prstýnek :slight_smile: :slight_smile: Všechno jsme zvádli a hlavně nás to dost posílilo v partnerství! Byt máme po našich(ségra bude rekonstruovat baráček s přítelem a taťka půjde s nimi, jen o 5km dál :slight_smile: ), sice k menší rekonstrukci, ale miminko jsme chtěli i předtím..
18. led 2011 ve 14:46  • Odpověz
@kri Děkuji :slight_smile: Počkám chvilku, nechci to zase hrotit :slight_smile: Extrémně to nespěchá, ale rozhodně to řešit budu. :wink:
18. led 2011 ve 14:47  • Odpověz
@macekv No vidíš, alespoň že s přítelem to v tom hrozným neštěstí dobře dopadá...u mě to tak nebylo, při mém smutku jsme měli s přítelem krizi obrovitou, požádala mě o roku, ale nedopadlo to - ale to už je pár let a stejně to nebyl ten pravý (i když byl úžasnej)........toho pravýho mám teď a z velký lásky se chceme množit :dizzy_face:
18. led 2011 v 15:50  • Odpověz
POŽÁDAL mě o roku, nee požádalA ............jejejej :sweat_smile: :grinning:
18. led 2011 v 15:52  • Odpověz
no a samozřejmě o rUku a neee o rOku :zipper_mouth: :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ......teda, já už pro dnešek raději končím - s prací a tím i s Vámi, jedu dom pečovat o chorého druha
18. led 2011 v 15:58  • Odpověz
18. led 2011 v 17:39  • Odpověz
Tak jsem to konečně našla, já jsem ovu a těhu testy kupovala tady http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=567997, ty ceny jsou celkem v pohodě. :slight_smile:
18. led 2011 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Začínáme se s manželem snažit o miminko. Řekli jsme si, že tomu zatím necháme volný průběh a nebudeme to nijak hrotit. Já samozřejmě nemyslím na nic jiného. Vůbec nevím, jak na to nemyslet. Je to teprve první měsíc, co jsme to zkusili, tak jsem zvědavá, za jak dlouho se zadaří :slight_smile:
18. led 2011 v 19:25  • Odpověz
@yanish Tak muzu ric, ze od te doby co beru homeopatika tak se citim lepe :slight_smile: hlavne nejsem tak unavena a muzu normalne spat. Uvidime jak budeme pokracovat :slight_smile: Ted aspon vim, ze manzel je O.K. a ted budu resit sebe :D
18. led 2011 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz
@martinale Ahojky, vítám tě mezi námi! :slight_smile:
Ale jak na to nemyslet ti neporadím, protože mě to taky moc nejde a nešlo ani při prvním snažení. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty teď čekáš na MS?
18. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
Ano, přesně tak. Takže se uvidí. Běžně mívám před MS podobné příznaky jako jsou v těhu (bolest prsou, střídání nálad...), takže nedokážu odhadnout, jestli je to začínající těhu nebo blížící se MS. Akorát mám tentokrát bolesti prsou tak velké, že mě to budí i ze spaní. Nevím, jak si pořádně lehnout. Jenže to taky může být vlivem mého upnutí se na //.
18. led 2011 ve 21:03  • Odpověz
@martinale tak hodně štěstí při snaženíčku ;)
19. led 2011 v 06:21  • Odpověz
@yanish mno někdy se to stává :slight_smile: ale koukám, že to také dobře dopadlo ;)
19. led 2011 v 06:22  • Odpověz
tak včera jsem si objednala Kontryhelový čaj :slight_smile: četla jsem tady vaši debatu, tak uvidíme :D
19. led 2011 v 06:23  • Odpověz
Dobré ráno všem! :dizzy_face:

@martinale no, ale vypadá to nadějně! :wink: A kolikýty DC jsi?

@macekv taky se na něj chystám, že si ho koupím. A jsem zvědavá, jestli mi alespoň upraví MS. :slight_smile:
19. led 2011 v 07:56  • Odpověz
@macekv Ahoj, ja prisla v kratke dobe o psa a potom jsem potratila :( Ted jsem byla u homeopata a rekl, ze spatne snasim odchod nekoho blizkeho. Od te doby co se to stalo, jsem spatne spala a byla kazdy den ve stresu jeste kvuli praci :( Teprve jsem tam byla na dve sezeni, ale citim se lepe a konecne normalne spim. Taky se snazime pres 6 mesicu a bohuzel neuspesne. Tak at nam nam rok 2011 prinese krasne, zdrave miminka :slight_smile:
19. led 2011 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz
@martinale Ahoj, vítám!!! :slight_smile: a hlavně držím palce!! :wink: A ty jsi i před tím měsícem přestala brát HA?
19. led 2011 v 08:57  • Odpověz
@lucie_kol Lucko, to jsem vůbec nevěděla, že jsi potratila :frowning2: Snad o to víc držim všechny palce co mám, aby se vám zadařilo a aby ty podpůrný prostředky pomohly!

A ty jsi si vyžádala homeopatika přímo na plodnost nebo na stres a nespavost? ... a nebo to identifikoval homeopatik sám? Vůbec o tom nic nevím...
19. led 2011 v 09:00  • Odpověz
@kri Teda Tino, to jsou nějaký zběsilý stránky - tam můžeš koupit cokoli! :confused: Fungovaly ty testy?
19. led 2011 v 09:13  • Odpověz
@yanish jj májí toho tam dost. :slight_smile: No ty těhu tedy zatím nefungovali, ale ty ovu jo. :grinning: :wink:
19. led 2011 v 09:24  • Odpověz
@kri to je dobrý návod - až zjistím, že ZASE nejsem těhotná, tak to bude tím, že nefunguje test!! to beru :wink:
19. led 2011 v 09:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.