• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
19. led 2011 v 09:56  • Odpověz
@kri mě se už upravila snad sama, měla jsem po vysazení cykly 20, 30, 25, 19, 24 :unamused: a ty dva poslední 28, 27 dní :wink: , tak pokud se mi to srovnalo, měla bych dostat menzes v neděli 28. den, tak uvidíme :sunglasses: ...ale ten čajík je dobrý i po děložní sliznici a uhnízdění vajíčka...a já osobně mám ráda bylinkové čaje, tak bude snad chutnat :D
19. led 2011 v 10:16  • Odpověz
@lucie_kol takovéhle zážitky jsou hrozný...myslím, že jsem se už se smrtí mamky tak nějak srovnala, ale brečím pořád, naposledy včera u televize, vždycky si na něco vzpomenu a je to v pytli :( naštěstí mám roční fenku krížence zlatého retrívra - Amálku :slight_smile:, a ta mě dost povzbuzuje a hlavně tahá ven :D Jinak po smrti mamky jsem spala myslím dobře, nebudila jsem se, ale projevilo se to asik jinde :unamused: :confounded:

Mno taky doufám, že letošní rok bude né o 100 ale o 200% lepší :grinning:
19. led 2011 v 10:33  • Odpověz
@macekv tak to já je zatím měla 34, 33, 53 a teď 30, tak to snad bude v pohodě a ještě to podpořím tím čajíkem. Taky mám ráda bylinkové čaje, jako malá jsme bylinky chodili s babi sbírat a fakt pomáhaly. :slight_smile:
Neděle je za chvilku, tak držím palečky. :dizzy_face:

Včera jsme měli s manžou velkou rozmluvu co a jak bude. Takže dnes volám do Pronatalu a objednám ho na spermio, podle toho uvidíme co dál. Pokud by to dopadlo špatně, tak jsme se domluvili, že by jsme na to IUI šli až tak v květnu-červnu-červenci, aby se mimčo kdyžtak narodilo na jaře nebo v létě. :wink: No a mezitím se budeme snažit sami a hned jsme taky začali, včera i dneska. :grinning: :wink: Když Dr. říkal, že je to tak pěkně připravený, taky by byla škoda to nezkusit. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsem zvědavá, byla by sranda kdyby to vyšlo, ale moc tomu nevěřím, MS bych měla dostat okolo 6.2.
19. led 2011 ve 12:30  • Odpověz
@kri Tak se to teď hodně snažílkujte, protože jestli máš cyklus 28 - 30 dní, tak ti právě začínají plodné dny!! :wink:
19. led 2011 ve 12:49  • Odpověz
@luciexxx jj včera jsme byli opravdu poctivý :sweat_smile: a dneska bohužel jen ráno a snad večer, manža je v práci. Dr. v pondělí říkal, že tam vidí krásné folíky a že tak za 3 dny by mohly být "zralé", tak uvidíme. :grinning:
19. led 2011 ve 12:52  • Odpověz
@yanish Dekujeme :slight_smile: Me ho doporucil kamarad od manzel, taky tam chodi :slight_smile: Je to asi sezeni na 2 hodinky, ruzne se te pta jake bylo treba tvoje detstvi, prace, vztahy, co te boli..... a ty mu popisujes jak si se citila a jakou bolest prozivas :slight_smile: treba jak te boli bricho pri menstruaci.... Dulezite je ric uplne vse :( co te trapi!!!! Homeopatie ja na harmonizaci tela :D protoze telo vi, kdy je vhodna doba na miminko, tak jsem si rekla, ze tomu trosku pomuzu :slight_smile: Ale dneska jsem byla na masazi a akupunkture mam problemy s pateri.... a pan Sovicka :D me dal jehlicky i do podbrisku at to trosku podporime a doporucil me, at zacneme tak 3 dny pred ovulaci, mysli si´, ze prichazi driv nez si myslim. Koupila jsem si ovulacni testy tak budu testovat :DDDDD No hlavni je, ze se citim vazne dobre, jsem uvolnena, vesela a kdyz jsem odchazela tak jsem se nesla jako pav :slight_smile:))
19. led 2011 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol To je hodně zajímavé.. :slight_smile: Asi si o tom přečtu víc.. :sunglasses:
19. led 2011 ve 13:06  • Odpověz
@kri teeeda, tak to vy se asi nedržíte toho, že nemá cenu se snažit víckrát denně (spíše ob den), že je pak sperma stejně řídký......nebo to tak není? :fearful:
19. led 2011 ve 13:07  • Odpověz
@lucie_kol To zní fakt dobře, Luci....ono je vůbec moc příjemný, když je o tebe zájem a ptá se tě někdo jak se cítíš, co tě trápí a tak. Záda jsou děsná věc, já se teď taky nějak rozpadám - záda, krk, loket...včera když jsem se v posteli obracela jak stará babka, jsem si říkala jak vůbec unesu jednou ten pupek. Asi mě ty záda budou bolet o dost víc :unamused:
19. led 2011 ve 13:11  • Odpověz
@macekv Kazdy to proziva jinak, ja brecim furt :( je potreba to vyplakat. Jsi urcite statecna, ale muzes to drzet v sobe :( pejsek je dobra volba :slight_smile:. Ja si hned poridila noveho ( kImicek ) je to sice jine, ale hodne nam to pomaha. Ale lilinka bude v srdicku furt, dvakrat do roka jezdime ke kamaradce na chatu a tam ji zapalujeme svicky. Nekdo rekne, ze je to divne, ale nam to nevadi. Zadne doufam, ale verim!!! :grinning:
19. led 2011 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz
@yanish Ja jsem prave ve znameni stira, tak vse musim met podlozene.... tak jsem si o tom hodne cetla :D, ale do dnesniho rana me ty zada bolela hrozne, ale ted je to o 90% lepsi. Budu chodit pravidelne :slight_smile: a je potreba o telo pecovat!
19. led 2011 ve 13:21  •  2 děti  • Odpověz
@luciexxx Luci, na internetu toho mas :DDD tak klidne muzes cist.
19. led 2011 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
@macekv
@martinale Vítám nové spolubojovnice
19. led 2011 ve 13:26  • Odpověz
teda holky vy jste toho napsali. J8 byla dva dny na semináři a Dnes mám v práci pěknou hoňku, ale snažím se Vás poctivě už asi 3 hodiny dočíst.

Koukám, že se řešily ovutesty - zkušenost zatím nemám, ale pokud se nezadaří během pár měsíců, tak je asi vyzkouším.
19. led 2011 ve 13:31  • Odpověz
teda napsaly :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:31  • Odpověz
@yanish taky jsem někde četla, že sperma se musí obnovit, ale prý jednou denně je v pohodě, ale co je na tom pravdy netuším.
taky se v noci převaluju v posteli s bolestí zad a už mě napadlo, jak to budu dělat s břichem :unamused:
19. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
@kri tak ty to máš obráceně než já :D ale je to hrozný fakt, byla jsem u antikoncepce zvyklá, že přesně vím kdy a teď? :D :D

no já jsem akorát byla na preventivce a ona mi říkala, že takhle vypadám v pořádku, ALE že kdyžtak máme v červnu přijít a vyšetří mě, že většinu věcí si zjistí ona sama a popřípadě, by šel přítel na vyšetření také...:O

Byla bych radši, kdyby se nám to do té doby povedlo.

Jinak mám hypofunkci štítné žlázy, ale ta nemá vliv na početí mi bylo řečeno a hormony mám v hladině. Beru každej den prášek už 4 roky.
19. led 2011 ve 13:50  • Odpověz
@lucie_kol tak nikdy už to nebude jako dřív...když odejde člověk nebo zvíře, obojí je originál, který nelze nahradit :unamused: Nevím ale mně to přijde normální :grinning: není nic špatného na rozsvícení svíčky!

taky jsem štír :grinning:
19. led 2011 ve 13:54  • Odpověz
@hanuu díky :wink:
19. led 2011 ve 13:54  • Odpověz
@hanuu mě teda záda nebolí :grinning: , ale mám problém s tím, že odjakživa spím na břiše ve stabilizované poloze :grinning: a jinak prostě neusnu :confounded:
19. led 2011 ve 13:56  • Odpověz
@macekv tak to tě chápu, já taky usínám ve stabilizované poloze :slight_smile: Poslední měsíce chodím z práce sice tak zbitá, že se do ní někdy ani nestihnu převalit, ale taky nevím jak to budu s břichem dělat :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:24  • Odpověz
@macekv Tak nekdo si muze ric, je to jen pes :( byla uzasna. To bohuzel nelze. Tak ty gynekologicke problemy .... mame ve znameni :( proto asi ty problemy. Ja si rekla, dame si rok pauzu a pred svatbou zacnem :D uz to trva 6 mesicu :(((((( Bohuzel bez uspechu, ale to jsem proste ja :D Ted hned to chci a proste to bude, ale to je chyba :slight_smile: ted uz to moc neresim, aspon me to tak nestresuje.
19. led 2011 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu nj, tak to máte blbý, s tím spaním na břiše, to asi jednou nepůjde :frowning2: asi byste měli už trénovat - třeba s polštářem na pupku :wink:
19. led 2011 ve 14:35  • Odpověz
@lucie_kol žádný JENOM pes!! To je regulérní člen rodiny! Já jsem měla s bývalým přítelem fenku (teď už jí má jen on) a když jsme se koukali na přiblý film Marley a já, kde jim umře labrador, tak jsme oba řvali jak žely, hladili našeho pejska a říkali si, že ten náš je určitě nesmrtelnej! A jak se mi po ní někdy stejská...ale s ním si užije tak nějak víc legrace, tak zůstala u něj.

Takže Tě úplně chápu!
19. led 2011 ve 14:38  • Odpověz
Ahojky, vítám nové příchozí, musím dočíst, nějak jsem to nestíhala poslední dobou...
19. led 2011 ve 14:41  • Odpověz
já furt nic, ani // ani ms a to jsem 35 DC :rolling_eyes:
19. led 2011 ve 14:42  • Odpověz
@yanish no včera to bylo po delší době, tak jsme si to museli užít :sweat_smile: :wink: a dneska přijde až pozdě večer, tak na to asi spíš nedojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nakonec to bude akorát. Beztak nepočítáme, že by se mohlo zadařit takhle přirozeně. I když i zázraky se dějí. :dizzy_face:
19. led 2011 ve 14:43  • Odpověz
@hanuu :D :D to bude boj asi :D probdělé noci a tááák :D
19. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
@macekv jj přesně, ale teď je to dobrý, když jsem vysadila prášky před prvním těhu, tak jsem to třba 2 měsíce nedostala a to hned několikrát za sebou! :angry: To byl dě, vždycky jsem si dělala naděje a nic z toho.
19. led 2011 ve 14:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.