• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@vicky007 Ahoj vicky, a jak máš obvykle dlouhé cykly? To jsou nervy, co? :confused:
19. led 2011 ve 14:46  • Odpověz
@lucie_kol
není to jen pes, jak píše yanish, opravdu je to člen rodiny a je jedno, zda je velký nebo malý!!!

to si taky říkám, že to nebudu řešit, jenomže ono to taky nejde...pokaždý to řeším, když má přijít ovulka a pokaždý, když to mám dostat, ono to nejde vypustit :unamused:

jsem se měla narodit teda v jiném měsíci :grinning: ...kdyby to byl člově tušil :grinning:
19. led 2011 ve 14:46  • Odpověz
jj a srovnalo se ti to pak normálně?
19. led 2011 ve 14:47  • Odpověz
no, tak cykly jsm mívala tak do 30 dnů ale před porodem, teďka jsem měla ms od porodu 3x, takže cyklus dlouhý jak prase... :sweat_smile:
19. led 2011 ve 14:47  • Odpověz
@kri Jasně, zázraky se dějí! a klíďo by mohla přijít řada i na Poděbrady :wink:
19. led 2011 ve 14:48  • Odpověz
@yanish mno já to nepřežiju, nesnáším už jenom ležení na zádech :grinning:
19. led 2011 ve 14:49  • Odpověz
Holky já taky spím jedině na břiše a taky jsem měla strach, že se v těhu nevyspím a kupodivu úplně v pohodě! :wink: Mě tedy vyskočilo břicho pořádně skoro až v 7 měsíci, takže jsem do té doby mohla spát na břiše a pak jsem spala jakoby trochu nabok s jednou nohou pokrčenou a pohoda :grinning: . Na zádech, to se vůbec nedalo, to jsem nemohla pořádně dýchat.
19. led 2011 ve 14:50  • Odpověz
19. led 2011 ve 14:51  • Odpověz
@kri jj, a srovnalo se ti to normálně?
19. led 2011 ve 14:52  • Odpověz
@yanish taky si říkám :grinning:

@vicky007 Ahojky, jo tak to znám. Třeba se zadařilo a je ještě brzy. :wink: Ale úplně tě chápu, to čekání jestli MS dorazí nebo ne, když na testu nic. A člověk pořád doufá, že se třeba podařilo! :unamused:
19. led 2011 ve 14:53  • Odpověz
@macekv vlastně nesrovnalo, změnila jsem Dr. a ten mě hned poslal do Pronatalu, tam mě hned dali prášky a hned se šlo na IUI a pak už jsem byla těhu. :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:56  • Odpověz
@lucie_kol nestraš, já jsem taky štír. Ale teprve jsme se snažením začali, takže já jsem pořád plná ideálů :grinning:
19. led 2011 v 15:01  • Odpověz
Jinak k těm pejskům a vůbec zvířátkům, taky je bereme jako členy rodiny. Marly a já jsem neviděla, ale četla jsem tu knížku a je fakt super, akorát ten konec jsem celý prořvala. :slight_smile:
19. led 2011 v 15:01  • Odpověz
ahojky holky, tak se k vám přidávám, jestli tedy můžu...
od ledna jsme se do toho pustili, tak uvidíme jak se brzy zadaří....
19. led 2011 v 15:03  • Odpověz
@vicky007 ahoj ! Držím palce. U malého jsem měla 3 týdny negativní testy a pak se teprve // ukázaly, naděje tu pořád je ! A první cyklus po vysazení přes 50 dní... Teď čekám na druhou MS bez prášků a jsem zvědavá...kdy se ukáže, jak si má pak člověk vypočítat ovulku.... :angry:

Už by to chtělo nějakou těhulku, která by spustila lavinu, co říkáte holky... :grinning:
19. led 2011 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz
@kri tak to děkuji za pěkné vyhlíkdy - já si říkám, že oblíbenou spací polohu obětuju, ale bude to asi chvíli boj, než si člověk zvykle. No a na boku by to snad šlo :slight_smile:
19. led 2011 v 15:04  • Odpověz
@blueapple Jasně, těhuli by to chtělo - hlásím se jako dobrovolník!!! :grinning:
19. led 2011 v 15:06  • Odpověz
@yanish tak to už se těšíme na první radostnou zprávu ! :grinning:

jo a dnes má svátek Doubravka, zajímavé a netradiční jméno !
19. led 2011 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz
@lencak80 Ahoj Leni, vítám vítám :slight_smile: Tento týden je plodný na nově příchozí, to je fajn.

Pokusy potvrdily, že když ve třídě děti počítají všichni stejný příklad, tak mají lepší známky, než když má každý jiný (teda za předpokladu, že neopisují!), takže když budeme všechny (a bude nás víc a víc) toužit po tom samém, tak se nám taky třeba zvýší šance :wink:

Vašík je hezký jméno, začalo se mi líbit nedávno, ale budoucí otec prozatím nesouhlasí - protože je Vašek a nechce dědičný jméno....
19. led 2011 v 15:10  • Odpověz
@blueapple No jo,jenže já jsem teprve 3. DC takže se budu těšit ještě dlouho......proč nemůžou být šance víc jak jednou za měsíc? ten čas přece tak letí! Ale je fakt, že bysme na tom mohly být hůř - třeba jako ty fenky, o kterých jsme si tu psaly - 2krát za rok a dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 15:12  • Odpověz
To se ještě 4krát zasnažíme a šup - je mi 29 let :fearful: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 15:14  • Odpověz
@kri To je dobrý - u knížky jsem už léta neplakala, tak to se mi to fakt nezdálo, že to byl doják :wink:
19. led 2011 v 15:15  • Odpověz
@yanish teď jsem se zasmála, to Tvé přirovnání k fenkám... :grinning: ale máš pravdu, to bylo strašný, jen 2 šance za rok, brrrrr, i ten měsíc je nekonečné čekání !
19. led 2011 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple Hmm, Doubravka se mi fakt nelíbí.... ale dnes jsem si vzpomněla na jméno Tamara (Tami, Tamča apod.) a říkala si, že je celkem fajn - i když u mě pořád vede Johanka :slight_smile:
19. led 2011 v 15:17  • Odpověz
@yanish já mám ráda netradičnější jména, ne moc častá. Johanka je super jméno !
19. led 2011 v 15:19  •  2 děti  • Odpověz
@kri mno ona mi říkala, že hormony mi nenapíše, že ty by mi napsali kdyžtak v tom centru.. :unamused:
19. led 2011 v 15:24  • Odpověz
@yanish teda takových dobrovolníku by bylo :slight_smile: a já jsem na tom líp, teď se blížím k půlce cyklu :slight_smile:
19. led 2011 v 15:24  • Odpověz
@yanish já u knih brečím běžně. Marleyeho jsem jako @kri jenom četla a taky jsem si pobrečela. Byl to fakt doják :wink:
19. led 2011 v 15:25  • Odpověz
@blueapple jj, s tím souhlasím :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 15:25  • Odpověz
@blueapple @yanish - Johanka je fakt zajímavé jméno, ale manžel je na jména konzerva, my určitě nic netradičního mít nebudeme
19. led 2011 v 15:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.