• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@yanish tak to manžel naopak chtěl prvně jméno po sobě, ale to už jsem mu snad vymluvila - metoda dobře po tobě bude mít jméno, ale po mně příjmení zabrala a zatím dědění jména do hry znovu nepřišlo :grinning:
19. led 2011 v 15:27  • Odpověz
@lencak80 vítej mezi námi
19. led 2011 v 15:28  • Odpověz
@hanuu No dobře hanuu, tak já ti dám tentokrát přednost, když jsi v tom cyklu dál.....ale jen pro tentokrát! :grinning:

Johanka se mi líbí dlouho, mně se totiž líbí i Hanička - a to je v tom jméně obsaženo taky. a líbí se mi oslovení hany, který evokuje Honey, nebo-li miláčku, zlatíčko a tak..... no mám to promyšlený do detailů :wink:
19. led 2011 v 15:32  • Odpověz
jsem ráda, že nás je tady tolik!
jo, Vašek se mi líbí moc, jsem, ho dala po tatínkovi a i děda je Václav a jsem spokojena, jen první dny jsme nevěděla jak mám oslovovat mimčo a jak tatínka... ale pak se to nějak vytříbilo... občas se ozvou oba, ale to je fajn a Venca je na to zvyklej, když jeho otec je také Václav
nic, jdu probudit mládě... pak do cvičení a po cvičení pěkně se zahřát do sauny... ty středy fakt miluju....
19. led 2011 v 15:35  • Odpověz
holky, také mám konzervativního manžela, zdá se, že jsou všude.... (viď @hanuu ) :grinning:

je to škoda, když teď slyším, že ve školce je v jedné třídě 5 Terezek, 6 Natálek a Nelinek, 4 Kubíci a 3 Matyášové a Tedaášci....jsou to krásná jména, ale .... proč neudělat naše miminka aspoň trochu "neobyčejná"... Ale je pravda, někomu se tradiční jména líbí, tak proč ne ! Ať si každý dá to, co se mu líbí !
19. led 2011 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz
@yanish děkuji, děkuji jsi laskavá :slight_smile:
máš to fakt promyšlené. Já jsem Hanička (doma my takhle říkají do teď) Když jsem byla menší, tak se mi to moc nelíbilo, protože mi přišlo Hana moc tvrdé a nebyla jsem zvyklá, aby mě tak někdo oslovoval. No doteď to nemám ráda, i v práci mi říkají všichni Hanko, ale jméno jako takové už se mi líbí a má spoustu variant
19. led 2011 v 15:40  • Odpověz
@macekv jj ja to mela jako miminko :slight_smile: a kimicka mame s manzelem od stenatka tak je to nase miminko, rozmazlenec :slight_smile: Taky to trosku resim, ale uz nebrecem kdyz dostanu MS jako dri. Ale ovulaci taky resim :slight_smile: nebo hlavne ted budem, mam nakoupene testy tak jsem zvedava :slight_smile:) Tak ted uz neudela nic, uz je pozde :grinning: Ja jeste slysela o metoda Ludimily Mojžišové ? Ja to ted nasla na internetu a vypada to velice dobre (cviceni)
19. led 2011 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj, máš pravdu. Ná já právě přemýšlím jak z toho vybruslit hlavně s tím klučičím. Příjde mi, že klučičích jmen je méně a tím pádem je plno Kubíků a Tomášků, což jsou jména, která se mi líbí, ale nechci, aby jich právě ve školce bylo 5
Ale mylím, že nikdy nevíš, já nemám jméno, která by patřilo k těm úplně top nejpoužívanějším, ale na vejšce jsme z 8 holek byly 3 Hanky a k tomu ještě 2 Evči :slight_smile:
19. led 2011 v 15:44  • Odpověz
@blueapple Já nemůžu říct, že by se mi nelíbila trošku zvláštní a nefrekventovaná jména, ale nějak se mi pak nehodí k českému příjmení - jako třeba Mariana, Réka, Alexandra..........a pak jsou zase česká netradiční jména, na která zase nemám odvahu - Antonie, Josefína a tak........

Jééje, to mě baví, ta jména :grinning:
19. led 2011 v 15:47  • Odpověz
@lucie_kol Tak nám dáš vědět, jak ti to šlo s ovu testy? jsem na to zvědavá, ale zatím to (asi) při teprve 2.snažení nebudu testovat.....
19. led 2011 v 15:51  • Odpověz
@lucie_kol O metodě Mojžíšové jsem zatím jen slyšela - každopádně mě vyděsilo, že začíná rovnáním kostrče přes konečník, což mi asi stačí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 v 15:57  • Odpověz
tak ms asi dorazila :confounded:
19. led 2011 v 16:04  • Odpověz
@vicky007 Jsem si už všimla, že jakmile se o ms člověk zmíní, tak je tu, mrcha! :angry:
19. led 2011 v 16:12  • Odpověz
@vicky007 jééé, to je škoda, tak hurá na další měsíc ! Koukám - Bára za chvílí oslaví první narozeniny !
19. led 2011 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj 27. tomu našemu zlatíčku budu dělat dort :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2011 v 17:33  • Odpověz
@hanuu Tak nevim jestli to je pravda, ale rikal me to i ten pan co me dnes delal akupunkturu :slight_smile: ale urcite kazda jsme jina a jinak si to bereme. Tak at se brzo zadari :slight_smile:
19. led 2011 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz
@yanish Taky jsem zvedava :D urcite napisu. No Ms jsem dostala ted 11.1. tak nejdriv budu testovat s testerem a zacnu uz zitra :slight_smile: az zacne boleni tak vytahnu normalni testy :slight_smile: jeste jsem si rikala, ze vyzkousime mereni, ale nejak se me furt nechce :DDD
19. led 2011 v 19:17  •  2 děti  • Odpověz
@yanish No ja se ted divala na nejake clanky a video a mam stahnute cviky, ale chce to video. No tak vse je propojeno, ale kdyby to melo pomoc :sweat_smile:
19. led 2011 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, to moje zlatíčko už konečně spí a já se budu muset pustit do úklidu, ale stráááášně se mi nechce! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak s těma jménama to bude u nás boj, pro kluka to snad půjde, ale pro holku to tedy nevím. Taky nechceme jméno které je tak časté, ale k tomu našemu příjmení je to těžký. :unamused: Líbí se mi Patricie a v klučičí verzi Patrik. Johanku má moje sestřenice a taky Evelínku. Naštěstí manža nechtěl aby měl prcek jméno po něm, ani by to už nešlo, protože mám šváru Davida a ještě bratrance. :grinning: Už je to docela těžký, protože je spoustu jmen v rodine "rozebraných" a nechci dávat stejné.
19. led 2011 v 19:49  • Odpověz
@vicky007 Ahojky, tak to je škoda, že to teeď nevyšlo, ale jek píše @blueapple hurá na další měsíc! :dizzy_face:
Já akorát peču korpus na dortík pro synovce, v pátek bude slavit 8 let. A na pondělí budu péct pro kamarádku dortík ve tvaru mašinky Tomáše. :slight_smile:
19. led 2011 v 19:58  • Odpověz
@lucie_kol já myslím, že vyzkoušet se může určitě všechno a ono něco z toho určitě pomůže! :dizzy_face:
19. led 2011 ve 20:00  • Odpověz
@lucie_kol jj, taky jsem o Mojžíšové slyšela, ale prý je dobrá aj Zumba.....ale moc se mi nechce :grinning: uvidím za měsíc a taky si testy koupím asi..snad to dopadne :-d a taky uvidím, jestli ta mrcha v neděli přijde, zda opravdu můžu říct, že se mi cyklus srovnal :wink:

štěstí přeje připraveným :wink: :grinning:
19. led 2011 ve 20:21  • Odpověz
@lucie_kol já už jsem si koupila teploměr spešl na tohle měření :grinning: zkusím to taky! :wink:
19. led 2011 ve 20:23  • Odpověz
@macekv na zumbu jsem chodila, ale strasne jsem hubla a hlavne je to takove trepaci :DDD mela jsem strach, kdybych byla nahodou tehotna, ze potratim znuvu :( tak jsem radeji prestala chodit. Ale tu Mojzisovou si asi koupim :slight_smile: no uvidim nachystany teplomer mam, testy taky, cista hlava a tak hura do priprav :D
19. led 2011 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol fakt se u té zumby hubne? Já jsem si ji stahla na netu a chtěla bych jí zkusit, něco by mi neuškodilo zhubnout než zase začnu tloustnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak často jsi chodila?
19. led 2011 ve 20:49  • Odpověz
@kri Doma te to nedonuti chce si to koupit pernamentku, tak zumba spaluje kalorie. Koukni na internet, tam je opravdu vsechno :slight_smile: Ja chodila jen jednou tydne a kdyz byl maraton na 3 hodiny tak jsem obcas sla. Ale ja jsem hodne stihla i tak, tak dalsi hubnuti jsem opravdu nepotrebovala a hlavne nechtela. Ale jinak je to super.
19. led 2011 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol jo tak to máš pravdu, že se člověk doma nedonutí. :sweat_smile: Já bych chodila někam ráda, ale manža dělá krátký/dlouhý týden a tak bych mohla jen jednou za 14 dní, jinak nemám hlídání. :frowning2: To já bych tedy něco zhubnout potřebovala, hlavně zpevnit břicho! :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 21:10  • Odpověz
@kri jo, zpevňování břicha, to bych taky potřebovala :confounded: , kdy\ž jsem byla 8 týdnů po porodu na operaci se žlučníkem, tak tern doktor říkal, no vy to břicho máte ještě takový plandavý a do dneška se to moc nevylepšilo :rolling_eyes:
19. led 2011 ve 21:21  • Odpověz
@kri Bricho bych chtela taky, ale to brisko muzes aj doma. Proto jsem rikala, ze bych zacala cvicit metodu L. Mojzisove :slight_smile: to me asi donuti, kvuli miminku :D
19. led 2011 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
@vicky007 no asi tak nějak :rolling_eyes: jenže jsem hroznej lempl a po celém dni s tím naším čertíkem už se mi fakt cvičit nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2011 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.