• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
ahoj holky, když tady probíráte to hubnutí, zdravý životní styl i já se zrovna vrátila ze cvičení, je mi krásně, mám skvělý pocit ! Holky, musíme se cítit fit, pak bude tělo nastaveno pozitivně a mimi se povede ! Věřím tomu !
19. led 2011 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol :grinning: tančí i těhotné, ale když máš za sebou potrat, tak bych se taky bála, ale zhubnout by mi nevadilo :grinning:

Jinak jsem ráno začala s měřením. Měla jsem 36,9. Menstruaci mám mít teda v neděli...ale na netu jsem se dočetla, že kdybych byla těhotná, tak ta teplota vyskočí třeba až na 37,5...takže v neděli ta mrcha dorazí asi teda :slight_smile: Zítra budu pokračovat :grinning: To jsou stejně věci, na co se nepřijde :wink:
20. led 2011 v 06:16  • Odpověz
@lucie_kol děkuju, snad jo. J8 navíc těmto věcem moc nevěřím. Nemyslím homeopatii, ale spíš znamení a horoskopy a tak, ani na mě myslím příliš nesedí vlastnosti štírů. No, ale snad i tobě se brzo zadaří, když ses teď pustila jinou cestou a pomáhá ti to
20. led 2011 v 08:24  • Odpověz
@yanish Ahoj, já už HA neberu cca 2 a půl roku. Takže tohle by mělo být ok.
20. led 2011 v 08:28  • Odpověz
@blueapple já dřív taky chodila cvičit a hrozně bych chtěla i teď, ale po 11 hodinách v práci, když v 8 večer dorazím dom, tak su ráda, že su ráda, udělám nějakou večeři, trochu poklidím a jdu spát, abych ráno zvládla vstát. Takže cvičení poslední dobou nic :frowning2:
20. led 2011 v 08:29  • Odpověz
@kri Dnes jsem 30 DC. Pravidelně mívám MS 34 nebo 35, tak uvidíme. Vždy dva dny před ní mívám špinění. Teď jsem ho měla 27 - 28 DC, tak jsem myslela, že už to přijde a a najednou to zmizelo. Tak jsem zmatená...
20. led 2011 v 08:32  • Odpověz
@martinale třeba se mimísek jen zahnízďoval :wink:. Tedy já tě obdivuju, já bych to asi nevydržela netestovat už teď! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 v 09:18  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
20. led 2011 v 09:19 • megee
Dobré ránko :slight_smile: (teda dobré, ráno na silnici led a cesta do práce 2krát tak dlouhá :confounded: )

Tady to jede - měření teploty, testíky, alternativa, mojžíšová, dietky, cvičení..... holky holky, my budeme krásné, v pohodě a ještě těhotné!!! :grinning:

To už je dááávno, kdy jsem byla cvičit - pravidelně jsem chodila někdy do května loni. A teď nic. Byla jsem 3krát v posilovně (protože ji mám teď u baráku) a mám z toho akorát pochroumaný loket, špeky na svém místě :angry: Mně to v zimě nějak nejde, akorát vždycky pospíchám domů do teploučka k čajíčku a nikam se mi nechce...
20. led 2011 v 09:26  • Odpověz
Holky asi mi nic jiného nezbyde než s tím cvičením začít, jinak se po druhém těhu už těch kil a břicha nezbavím. :rolling_eyes: Já jsem taky vždycky chodila cvičit nebo jsem tancovala břišní tance, to mě fakt moc bavilo, ale to bylo když jsem ještě byla v Praze. Tady nejsou, je tu ta Zumba, ale zase není hlídání ach jo. Naši jsou v Praze a tchýňovci v Plzni. :frowning2:

Holt mi nezbyde, než se donutit doma, ale na druhou stranu so bych neudělala pro mimíse a taky se odreaguju, to mi chybí asi nejvíc. :wink: Po 24 hodinách s tím naším rarachem. :grinning:
20. led 2011 v 09:27  • Odpověz
@hanuu No taky jsem tomu nikdy moc neverila, ale ted trochu jo. Hlavne at to pomuze :D taky si myslim, kdyz budes verit tak mozna prekecas sve telo :DDDDDDDD
20. led 2011 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
@yanish no to je ta úplně nejlepší kombinace - krásná v pohodě a těhotná :grinning:
Přesně, mě to v zimě taky nejde. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tady sněží a pěkně se ochladilo, a to budu muset jít na poštu a nakoupit. :confounded:
20. led 2011 v 09:32  • Odpověz
@kri No, upřímně, já se bojím zklamání. Mám strach, že budu testovat a nic. Asi bych to ořvala :frowning2: . Tak chci ještě počkat, jestli se náhodou nedostaví MS (i když ji asi taky ořvu).

Jinak cvičení také nestíhám, i když bych strašně ráda. V každém případě bych chtěla chodit na nějaké cvičení pro těhotné. Nejlépe gravidjógu, ale pokud vím, tak ta u nás bohužel není :frowning2: . Taky dost uvažuji nad plaváním pro těhotné. To u nás naštěstí je... Moc se na to období těším :grinning:
20. led 2011 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
můžu se přidat ??
O miminko se snažíme od srpna ....teda nenápadně od září už intenzivně :slight_smile: .....zatím teda bohužel nic
Jsou tady i jiné diskuze ale ty jsou tak nějak rozběhlé
20. led 2011 v 10:01  • Odpověz
@holino Ahoj, vítám Tě a přeji, ať brzy nalezneš //
20. led 2011 v 10:24  • Odpověz
@lucie_kol no uvidíme, ale obecně si myslím, že je hrozně důležitá psychika a nejsem z těch, kteří by ostatním rozmlouvali věci jen proto, že jim sama nevěřím. Takže držím palce, ať to výjde a třeba se za nějaký čas taky uchýlím k něčemu novému, co jsem ještě nezkoušela a zjistím, že to funguje a měla jsem tomu věřit
20. led 2011 v 10:41  • Odpověz
@martinale děkuji =)
20. led 2011 v 10:45  • Odpověz
@holino Ahojky, taky tě vítám a přeji co nejdříve //! :dizzy_face:

@martinale tak je pravda, že ty 3 dny už člověk vydrží, tak budu držet palečky! Každopádně, vše nasvědčuje tomu, že by to mohlo vyjít! :dizzy_face:
20. led 2011 v 10:46  • Odpověz
@martinale Taky držím palečky =))) aby vše bylo tak jak si přeješ =)
Holky vy jste mě uplně nahlodaly =)))) tak jsem teď počítala a počítala a jestli jako to chápu dobře a umím dobře počítat ....tak jsem 18 DC ....takže by mohla bejt ovulka .....testíkovat se nechci at pak nepanikařím ještě víc a nebo ať mě to pak nemrzí ještě víc .......no jak už to nevyjde tento měsíc tak pak už fakt nevím =)))))
20. led 2011 ve 12:06  • Odpověz
@martinale MOC MOC držim palec - prosím připomeň mi, jak dlouho se snažíte?
20. led 2011 ve 12:06  • Odpověz
@holino Ahoj holino, "známe" se z prvosenek (je to tam už moc fundovaný co? :slight_smile:

To jsi dobrá, já kdybych se snažila 5. měsíc, tak už bych po ovulaci pátrala o 106! Ale myslím, že tvůj přístup je možná "plodnější" :wink: - v klídku to nechat nějakou dobu na přírodě a nepátrat co je špatně....
20. led 2011 ve 12:10  • Odpověz
@hanuu Urcite nema smysl nekomu neco namlouvat, kazdy musi chtit sam. Dekuji, me to zatim dela dobre a lepe se citim jsem takova klidnejsi a veci uz tak moc neresim. Stres je svine!
20. led 2011 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz
@yanish ahojky ...jo jo máš pravdu nic proti holkám ale v prvosenkách mě to už hooodně přišlo takové soukromé ....a je mě jasné že to není jednoduchý otěhulíkovat ...a že i já s tím mooožna budu mět problém ....ale nevím proč ale na mě tam ta depka tak nějak padá .....kdežto tady mě to příjde tak nějak normální v pohodočice klídečku ...nevím nemůžu si pomoct =))) co se týká ovulky tak právě nechci plašit páč nechci bejt v nějaké velké depce kvůli ovulce .....i když mě to někdy přepadne a říkám si že když pět měsiců nic tak je to divný ....ale snažím se na to zatím koukat s troškou nadhledu
20. led 2011 ve 12:19  • Odpověz
@holino Já jsem si v prvosenkách přišla nepatřičně, až jsem se se svým 1. snažením bála přijít s nějakým trablem nebo dotazem, protože tam mají ty počátky už všechny holky za sebou...ale jsou moc milý, to zase joo. A určitě se s nima zase ráda poradím :slight_smile:

To si nemyslím, že pět měsíců snažení je něco divnýho - někdo v tom "jede" od začátku a někdo ne. Moje sestřenka se snažila přes rok, já o tom skoro ani nevěděla a oni to taky nijak neřešili (a to nejsou žádní mlaďoši) a pak TO přišlo :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:28  • Odpověz
@yanish Teprve první měsíc, takže by to byla vééélká náhoda. Hlavně jsem neřešili jestli jsou plodný nebo neplodný. Prostě, jak se nám chtělo. Snažím se, aby to bylo beze stresu, ale stejně nemyslím na nic jinýho :unamused: . A to, že si tady s Váma povídám mi v tom nepomáhá :wink:. Ale jsem strašně ráda, že tu jste, protože je někdo, kdo řeší stejné problémy jako já a mám si s kým popovídat. Je to strašně super pocit! Nikomu jsme o našem "tajném" plánu zatím neřekli, takže jsem na to opravdu sama.
20. led 2011 ve 12:33  • Odpověz
@martinale Ahoj, tak my jsme na tom stejně, taky první měsíc, ale zatím ještě nejsem ani v půlce cyklu, takže mě stres ještě nepřepadá. Ale skoro se mi zdá, že napoprvé je to nejhorší. Stokrát si člověk může říkat, že by to byla velká haluz, kdyby to vyšlo na poprvé, tak pořád doufá, že bude ta vyjímka :wink: Ale tak jak holky psaly - držím palce ať se opravdu hned zadaří a ty 3 dny už utečou
20. led 2011 ve 12:40  • Odpověz
vítám nově příchozí snažilky, to se nám to tu ale rozrůstá !

Stejně jste, holky, zodpovědné, já při prvním snažení pomalu ani nezjišťovala, kdy mám ovulku (no, u mého nepravidelného cyklu to ani moc dobře nebylo možné, teplotu jsem neměřila, ale asi bych začala, kdyby nám to trvalo déle než půl roku, jak už tady bylo řečeno, záleží na momentální touze po miminku, kdo ho moc moc moc chce, tak začne vyhledávat info a po několika měsících zkouší různé metody zjištění ovulky, aby se konečně zadařilo).:grinning:
20. led 2011 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
@holino Ahoj vítej u nás. Určitě člověka chyta s každým měsícem nervozita trochu víc, ale 5 měsíců je ještě pořád dost v normě. Já sama v hlavě jsem si stanovila jako základní jednotku půl roku, a pak bych se možná začala víc snažit - ve smyslu většího pozorování ovulace a bylinek a pod. ALe osobně si myslím, že čím později do tohohle "přehnaného" pozorování člověk spadne tím větší šance. Ale asi spíš, co komu vyhovuje :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:43  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla navrhnout na 99% zaručenou metodu - snažit se obden (pro obzvlášť "sportovní typy" klidně každý den) - po celý měsíc a to by v tom byl čert, aby se nezadařilo ! :grinning: Jenže ono to ne vždy jde....
20. led 2011 ve 12:43  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple bylas rychlejší,a le s podobnou myšlenkou :slight_smile:
20. led 2011 ve 12:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.