• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@hanuu Jóo bylo by to fajn. Manžel kvůli tomu přestal od Nového roku kouřit. Jenže v tu dobu, kdy by bylo možné otěhotně to byly asi dva dny. Takže ještě moc "pročištěný" od kouření nebyl :grinning:. V každém případě, pokud by to vyšlo, bylo by to znamení, že je to v pořádku a že to tak mělo být. Jsem zvědavá a napnutá jak struna... Tobě přeju, ať se zadaří co nejdřív a nemusíš dlohuo čekat. Ostatně tohle přání platí pro nás všechny!

Ještě jsem se chtěla zeptat, jaký měsíc by Vám přišel pro narození potomka nejideálnější. Vím, že je člověk rád, když to vyjde, jak to vyjde, ale přeci jen...
20. led 2011 ve 12:44  • Odpověz
@blueapple tak to jsem zvědavá :slight_smile: - my tento měsíc "jedeme na rekord" každodením sexem :wink:
20. led 2011 ve 12:45  • Odpověz
@hanuu tak to máš zaděláno dobře ! Manžel má asi radost...což ? :grinning: Jestli vydržíte, tak je veliká šance !
20. led 2011 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz
@martinale je, to je hezké, že přestal. Super motivace. Já myslím, že pokud se zadařilo, tak zase tak moc nevadí, že byl bez cigaret jen pár dnů. A u kouření je navíc prokázané, že se z toho tělo skutečně očišťuje a i zdravotní problémy s tím spojené se vrátí k normálu
20. led 2011 ve 12:51  • Odpověz
@blueapple to víš že má radost :slight_smile: Taky díky tomu už nějak zapomněl na to, že chtěl začít se snažením až v únoru :grinning:
20. led 2011 ve 12:52  • Odpověz
@hanuu teeeda tok to teda jste šikovní každodenně to je fakt rekord =) ...to bych asi s mužem nedala ...ja ani tak ne jsem hrozný nespavec .....ale muž chodí občas šíleně utahanej že v 8 večer je uplně mrtvej a chrupka ....ale ob den teda asi na tom něco moožná bude .....si to budu psát někde tajně do deníčku ....přesne datumy kdy a pak se teda uvid =)))) Jeee Marto tak to je manža sikovnej že se takhle cigaret vzdal ....ale zae by to měl jako hezkou odměnu =)) .....jsem napnutá jak struna i s tebou
20. led 2011 ve 13:22  • Odpověz
@martinale tak to manžela obdivuju, že opravdu přestal. Ten můj taky říkal, že přestane až budu těhotná, pak až se malý narodí a kde nic tu nic. :angry:

Nejideálnější měsíc, já bych řekla, že tak jaro. Na léto už je pak mimčo větší, ale zase to břicho přes zimu. :unamused: I když přes léto to taky nebylo nic moc tedy. Asi si člověk nevybere. :wink:

@hanuu tak to by bylo, aby se nezadařilo! My se taky od pondělí zatím snažíme každý den a na víkend má manža volno, tak by nám to mělo přes ovulku vydržet. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2011 ve 13:24  • Odpověz
@holino taky si do diáře dělám srdíčka, kdyby náhodou :sweat_smile: :grinning:
20. led 2011 ve 13:25  • Odpověz
@martinale já měla "zimní" miminko, malý se narodil na konci listopadu, těhu bříško přes léto v pohodě, to největší až v zimě, přes vánoce a zimu jsme povyrostli a na jaře a v létě už byli "velcí kluci". Moc mi to vyhovovalo, jen jsem "chytla" tuhou zimu, takže v mínus 10 a v závějích jsem s novorozeným miminkem venku opravdu jezdit nemohla, takže jsme byli zalezlí doma jako jezevci...zregenerovali se a pak už to šlo...
K tomu je asi ideální jarní miminko, svítí sluníčko, člověk má hned lepší náladu, není vedro (kámoška porodila na začátku července - v létě - velké bříško, oteklé nohy, pocení, šestinedělí nic moc, nejhorší také bylo - jak čerstvé mimi obléknout, nesmí se potit, nesmí nastydnout...)

Každému vyhovuje něco jiného, ale to se bohužel zjistí, až se to přímo prožije, v tomto se podle mě nedá moc poradit.
Jo a také mě napadlo, člověk si plánuje, kdy porodí, ale ono to není taková legrace se strefit a skutečně otěhotnět.. :sunglasses:
20. led 2011 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz
@holino no víš jak. Tento měsíc jsme začali, takže nás to pořád baví :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:50  • Odpověz
@kri no uvidíme, my myslím k ovulce ještě ani nedošli, ale já ani zatím nevím jak se tělo vzpamatuje po HA
20. led 2011 ve 13:51  • Odpověz
@martinale já bych si teď nejvíc přála podzimní miminko, takže by se mělo brzo zadařit, aby mi to vyšlo :wink:
Ale jinak já sama jsem v listopadu a brách a v dubnu a makmka myslím říkala, že na spoustu věcí ji ten podzim přišel lepsí, ale někdo právě kvůli zimě chce jarní miminko
20. led 2011 ve 13:53  • Odpověz
@blueapple ale bylo by to hezké, kdyby si člověk naplánoval, kdy chce porodit a bylo by :slight_smile:
20. led 2011 ve 13:56  • Odpověz
@hanuu já jsem právě raději ani HA znova brát nezačla a protože jsem kojila až do roka, tak jsem byla skoro 2 roky bez MS, to byla paráda :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@blueapple jj přesně, my jsme na tom podobně, akorát prcek se narodil na konci října :wink: . Je fakt, že to šestinědělí je v zimě určitě snesitelnější než v létě. Alespoň já jsem si ještě 14 dní nemohla pořádně sednout a ještě kdyby bylo vedro. :confounded: A s tím oblíkáním občas bojuju i teď. :sweat_smile: Bylo by to hezký moc si to naplánovat, ale my budeme rádi když se to podaří kdykoliv, ale to asi tady všichni. :wink:
20. led 2011 ve 14:05  • Odpověz
Tak jsem si to zpětně od novýho roku označila =D =D
Tak mě je to v celku fuk kdy se miminko narodí ....ale když už se tu tak o té idealní době bavíme ....tak bych to tak viděla na konec března ....to už je i venku lepší počasí a tak nějak bych to taky viděla tak nějak na to jaro ....nebo pak léto =) ale klidně beru i prosinec =)))

20. led 2011 ve 14:08  • Odpověz
O ideálním měsíci pro narození potomka jsem ještě ani nedumala, to už je na mě moc - vše má své + a -, já teď přemítám o regeneraci z HA, jak se snažit a kdy to vyjde.... možná by se mi nechtělo mít největší pupek v zimě (abych nebyla jak pumpa a nemusela se děsit, že s sebou někde švihnu na ledě) a v létě, abych se nepotila jak čuňátko - takže pupek na jaře nebo na podzim...asi.

A k té frekvenci snažení - každý den to je síla, fakt, to u mě nee (aspoň zatím). Jedna holka tu psala, že se snažili ob den 3 měsíce, 4. už spíš z předsevzetí a 5. už u toho skřípali zubama :stuck_out_tongue_closed_eyes: ............ z tohoto pohledu je vlastně nakonec fajn, že ta ovulace je jednou za měsíc a k tomu období může člověk upnout své síly - kdyby to bylo třeba 3 krát za měsíc, tak už jsme na tom jako u hanuuu - každý den :grinning: :dizzy_face: ufuf
20. led 2011 ve 14:42  • Odpověz
A k tomu vysazení HA - slyšela jsem (a u kamarádky jsem toho byla svědkem), že se ženským zvyšuje sexuální apetit bez HA a může se stát, že jí parnter začne jinak "vonět" - což může mít dobrý i zdrcující dopad :fearful:

Já mám jen pocit, že mám citlivější čich - ale to bude spíš tím,že jsem taky od půlky prosince sekla s kouřením..
20. led 2011 v 15:49  • Odpověz
@yanish jak říkám, první měsíc nás to baví. Manžel taky hodně spekuloval s tím, jestli prášky neovlivňují apetit (jak pěkně píšeš :slight_smile: ), ale já jsem nad tím zatím moc nedumala a ani žádnou moc změnu nezpozorovala.
20. led 2011 v 16:08  • Odpověz
Tak nevím jak po vysazení HA, ale když jsem byla těhu, tak jsem měla tedy o dost větší chuť na sex. :wink: :grinning:
20. led 2011 v 17:30  • Odpověz
@hanuu To bych potrebovala :D aspon kazdy druhy. Tak to nas drzelo prvni mesice, ted uz se nam ani nechce :frowning2:
20. led 2011 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem konečně dodělala ten dortík pro synovce a jsem grogy. Ještě tam přijdou dvě autíčka, ale ty dodělám zítra. Snad se mu bude líbit. Dobrou :dizzy_face:
21. led 2011 v 00:44  • Odpověz
@kri teda dort je naprosto úžasnej, jsi moc šikovná.
21. led 2011 v 06:51  • Odpověz
@hanuu moc děkuju! :dizzy_face: Pekla jsem vždycky, ale poslední dobou mě to nějak chytlo a taky jsem objevila kouzlo potahovacích/modelovacích hmot. :wink:
21. led 2011 v 07:27  • Odpověz
Ahojky, jejda, tady lověk chvíli není a už nestačí dočítat :slight_smile:
Vítám také nově příchozí
21. led 2011 v 07:35  • Odpověz
@kri teda to je skoro profi dort, že ty jsi cukrářka :grinning:
21. led 2011 v 07:36  • Odpověz
Jinak my jsme se pak o Barču taky snažili ten hjeden měsíc taky každý den a zadařilo se :slight_smile: Jen prý když je frekvence snažení veliká, úpak prý vyjde holčička, když se ale snažení trefí přímo do ovulky, pak je prý chlapeček :slight_smile:, takže tentokrát mi Tomáš snažení každý den zatím nepovolil, což je teda u něj dost neobvyklé :grinning:, ale prý kluk je kluk :grinning: :grinning:
21. led 2011 v 07:38  • Odpověz
@vicky007 moc děkuju! :dizzy_face: Nejsem cukrářka, spíš naopak - řezník s maturitou. :grinning: Ale péct mě moc baví. :wink:

Jj s tou frekvencí snažení jsem to taky slyšela, proto se zatím snažíme každý den, my by jsme právě chtěli holčičku. :grinning: Obávám se, že pokud půjdeme zys na IUI, tak to bude zas kluk. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No ale neva, hlavní je, že bude. :dizzy_face:
21. led 2011 v 07:43  • Odpověz
A co se týče termínu pro narození mimča, tak si myslím, že každé má svoje pro a proti. Třeba já jsem měla velký břicho přes Vánoce a pak bylo náledí, takže chodit venku bylo o hubu, abych sebou někde nešvihla, ale zase jak říká Blueapple na jaře u byla Barča odrostlejší :slight_smile:
21. led 2011 v 07:45  • Odpověz
@kri Mě taky baví péct a všechno v kuchyni vlastně, ale takový krásný dortík bych asi určitě nesvedla :slight_smile:, já jsem spíš na ty ovocný :slight_smile:. Teď plánuju Barče k ročku udělat piškotek a jako vzor, že bych udělala z ovoce kytičky:slight_smile: no uvidíme jak mi to vyjde :slight_smile:
21. led 2011 v 07:47  • Odpověz
Dobrý ránko holky =)
@kri dortík je primovej ....určitě udělá radost to neměj strach - jsi šikulka
Holky tak jak vás tady tak čtu .....vidím to od dnešního dne na snažení každý den =))))
21. led 2011 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.