• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@kri kloubouk dolů, jsi kouzelnice ! To by ses tím mohla i živit ! Dát to na net, tak věřím, že se Ti objednávky pohrnou. Já na tohle vůbec nejsem...malému jsem k ročním narozeninám koupila náš oblíbený medovník a na něj píchla svíčku ! Všem teda chutnal...Obdivuju kreativitu a kuchařské umění !
Já jsem taky hrozně rozmlsaná, dorty prakticky nejím, jen kubánskej a pak ty úžasný italský lehoučký zákusky, chodím na ně do italských kaváren ! Jenže ty neumím samozřejmě vyrobit...
21. led 2011 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak je vidět, že pátek je malá sobota, nikde nikdo :slight_smile: Já jsem v práci, mám toho nad hlavu, ale taky to dneska zabalím dřív než normálně, půjdu si vybrat boty a dom něco dobrého uvařit.
21. led 2011 ve 14:05  • Odpověz
čau čau při nedělním ránu :slight_smile: Tak jsem se tak dlouho starala o chorého mužíčka, až to na mě prsknul a v pátek jsem musela taky lehnout...ale už je to snad oukej...

Kristýnko, ten dort je neuvěřitelnej!! tohle fakt nechápu! Jak může být někdo tak šikovnej a trpělivej? Skvělý fakt, napiš jak se synovcovi líbil, jo?

To je pro mě novinka, že při častým snažení je holka a při náhodným je kluk, to je vtipný :slight_smile: Ale asi si nebudu vyskakovat a budeme se prostě snažit - ať to má copánky nebo kopačák v ručičkách, hlavně ať je a je zdravý, což? :wink:

Holky, přeju krááásnou neděli!! zatím pa
23. led 2011 v 08:46  • Odpověz
ahoj holky, všem přeji krásnou neděli!!!
jsem vás zběžně přečetla, ale je toho dost...
hanuu, to je mazec, sex každý den!!! to už jsem neměla, ne, že by přítel nechtěl, to zase jo, ale spíš já jsem taková nějaká... hlavně po porodu, chci říct, že se vše tak trochu změnilo....a také není tolik času, Vašík nám usíná dost pozdě, takže kolikrát vytuhnu s ním, tak s tím snažením to máme o něco těžší, ale včera jsme využili situace, kdy vašek byl u našich, tak to bylo fajn...:o)

s tím měsícem porodu, myslím, že super to musí být na jaře, ale trmácet se s břichem přes zimu to asi není nic moc... hlavně když se člověk do ničeho nevleze... jsem rodila v srpnu a byla jsem max spokojena, protože jsem celé léto nosila letní věci a hlavně tapky, takže jsem ani nepoznala, že mám trochu nateklé nohy, to jen jednou když se ochladilo, tak jsem si musela vzít tenisky a ejhle, byly mi nějaké těsné...
no uvidíme, kdy se druhý rarášek dostaví
23. led 2011 v 11:26  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla reagovta na apetit při HA, tak u mě útlum!!!! jsem tomu neveřila, ale když jsem brala prášky, tak jsem na to neměla takovou chuť, ale jakmile jsme je vysadila, tak jsem byla nadržená stále.... a už je zase dlouho neberu...nezatěžuje mě to atd.... hlavně jsem na to docela často zapomínala...
23. led 2011 v 11:30  • Odpověz
@lencak80 s tím snažením je to jednodušší, když jde o první mimi...to asi dosvědčí všechny mamči ! Mluvíš mi jako z duše. Náš malý také usíná pozdě...vyžaduje dost pozornosti, večer jsem ráda, když si sednu, "vypnu" a nemusím dávat pozor ! A při takových stavech - snažit se každý den - to je skoro sci-fi ! Ale držím palce (a trochu závidím... :grinning: ) holkám, co to zvládají (hannu!).

A k tématu apetit s HA a bez HA . Já jsem asi imunní...u mě pořád stejně... :confounded:

@yanish přeju, ať jsi brzy fit ! Nejlepší je prý "vypotit se na cizím těle".... :sunglasses:
23. led 2011 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
@kri Moc krasny dortik :slight_smile: opravdu moc sikovna.
23. led 2011 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:
Je normalni, kdyz mam ovulaci nemam vubec chut na tuleni a jak zacnu brat utrogestan tak bych se zblaznila :DD Ted jsem zacala pouzivat ovulacni testy tak uvidime :slight_smile: Vsem preji krasnou nedeli.
23. led 2011 v 18:01  •  2 děti  • Odpověz
Hezké pondělí holky přeji :slight_smile:
Pro ty kdo tomu tak nějak věří .......takový postřeh dnešního rána
ve snídani z novou ráno bejvá kartářka .....tak pro letošní rok je stvořený pro ty co se snaží otěhotnět =))) Prostě a jasně tento rok podle karet prej přeje rodičocství rodině a tak ..... tak uvidíme jak se to nám všem tady splní nebo ne =)))
24. led 2011 v 09:53  • Odpověz
@lucie_kol :slight_smile: já se měřím, už druhý den mám 36,7 a MS nikde :slight_smile: Vidíš to, aby manžel nepožadoval doživotní braní Utrogestanu :grinning:
24. led 2011 v 10:00  • Odpověz
Ahojky holky, přeji krásné pondělí. :dizzy_face:

Všem moc děkuji za chválu :dizzy_face:! Dortík se Lukymu moc líbil a dokonce poznal, že to měl být nápis jako u autíček Hot Wheels. :wink: Včera jsem celý den strávila děláním dortíku ve tvaru mašinky Tomáše pro jednu kolegyni od manži z práce. Hrozně mě to pečení baví, ale když končím ve 2 h ráno, tak už si nadávám, co jsem si to zas vymyslela! :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 10:00  • Odpověz
@holino no tak to je supéééér, pěkně se nám to potvrzuje ze všech stran, tak to prostě musí být pravda! :grinning:
24. led 2011 v 10:01  • Odpověz
@blueapple s tím snažením máš tedy pravdu, nám prcek sice usíná dobře, ale ne vždy jsou síly :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 10:06  • Odpověz
@vicky007 trocha ispirace, ovocný mám nejraději! :wink:
24. led 2011 v 10:23  • Odpověz
24. led 2011 v 10:27  • Odpověz
@martinale Ahojky, tak jak? Už jsi si dělala testík? :confused: Jsem napnutá! :wink:

@yanish Tak doufám, že se teď zas manžílek stará o tebe a přeji brzké uzdravení! :dizzy_face:
24. led 2011 v 10:33  • Odpověz
@macekv Ahojky a ty jsi kolik DC, nějak už jsem tu ztratila přehled. :wink: Nedělala jsi si testík?
24. led 2011 v 10:34  • Odpověz
@kri 29. den...dnes...ne, protože mám poslední dva dny BT 36,7...takže nemůžu být v očekávání přesiš :slight_smile: dle zkušeností ostaních
24. led 2011 v 10:38  • Odpověz
Dobré pondělní dopoledne holky!

až teď mě net za vámi pustil -už jsem se lekla, že mi to tu kdosi mocný zablokoval...jéje to by mě mrzelo, doma nemám moc klidu.

@blueapple Jako bych tvou radu slyšla, tak jsem se v sobotu léčila láskou a jsem fit v pracovním procesu...je to neuvěřitelný, ale při milování vždycky rýma povolí - všimly jste si toho už? :slight_smile:

@kri teda, ty jsi pečící ďáblice!! fakt! na to bych neměla trpělivost - obzvlášť ve dvě ráno!!
24. led 2011 v 10:40  • Odpověz
@macekv Já bych raději věřila těhotenskému testu než teplotě? :wink: fakt to nezkusíš?
24. led 2011 v 10:41  • Odpověz
@yanish ještě počkám, s mým štěstím určitě MS dorazí :slight_smile: necítím se ani na MS ani že bych byla těhotná... :wink: :grinning:
24. led 2011 v 10:45  • Odpověz
@macekv Jsi držák:slight_smile: já mám teoretický termín ovulace až koncem týdne a už jsem napnutá, co se mi v těle odehraje :slight_smile:
24. led 2011 v 11:02  • Odpověz
@kri super dortíčky, mě se nějak nedaří udělat takto ty jablíčka :grinning:, nějak to vždycky blbě skrojím... :unamused:
24. led 2011 v 11:18  • Odpověz
:slight_smile: heleď nemá cenu se stresovat, test si můžu sice udělat teď, ale MS může přijít večer nebo zítra a zbytečne vyhodím 15kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Počítala jsi si to někdy podle kalulačky?? Vyšlo ti to tak? Nebo to počítáš od 10. DC, bo jak?
24. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@yanish heleď nemá cenu se stresovat, test si můžu sice udělat teď, ale MS může přijít večer nebo zítra a zbytečne vyhodím 15kč

Počítala jsi si to někdy podle kalulačky?? Vyšlo ti to tak? Nebo to počítáš od 10. DC, bo jak?
24. led 2011 v 11:19  • Odpověz
@macekv myslím jako, že se snažíte od 10. dne DC :slight_smile:
24. led 2011 v 11:20  • Odpověz
@yanish myslím jako, že se snažíte od 10. dne DC
:slight_smile:
24. led 2011 v 11:21  • Odpověz
@vicky007 :grinning: já jich taky vždycky pár zničím, chce to mít dobrý ostrý nůž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 11:23  • Odpověz
@macekv tak máš pravdu, že je zbytečné testovat dřív a popřípadě vyhodit penízky, ale já bych to určitě nevydržela! :sweat_smile: Jsem hrozná, už teď jsem napnutá, jestli to naše snažení nemělo třeba náhodou úspěch, ale MS mám dostat až kolem 6 +- 2 dny! A to je ještě stráááášně dlouho! :unamused:
Jinak my se snažíme taky raději dříve, na tý kalkulačce mi to bohužel moc nevychází, páč mám nepravidelné cykly. :angry:
24. led 2011 v 11:30  • Odpověz
@kri taky jsem to dřív dělala, ale teď už na to prdím, kdybych byla, tak to zjistím tak i tak :slight_smile: Mno já je mám naopak krátké, takže taky teda nevím, možná teda výtokem, mám ho jen pár dní dycky, jinak vůbec...ale stejně nevím, jestli to tak je :grinning: asik si na nádcházející cyklus koupím ovu testíky, jinak chci jít 3. února na gyndu, aby mi udělala zatím alespoň základní vyšetření, jestli tam vajíčka mám bo ne :slight_smile: nebo jestli není prekážka vidět...a tak, v červnu mám preventivní prohlídku, tak bysme se domluvili dál..uvidím, zavolám tam a zeptám se :slight_smile:
24. led 2011 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.