• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
přesně jak píše @macekv , záleží holky, jak dlouho se snažíte, když je to první mimi a jste na začátku, tak já také testovala jako divá, byla jsem nedočkavá (to padlo testíků...)!
Teď si v klidu počkám na vynechání MS, spíš i týden potom...no, to nevydržím, ale dřív to nemá cenu.
Zvlášť u mě, kdy test byl pozitivní až třetí týden !!!! po vynechání MS, takže v nějakém 5tt....
Nicméně některé holky ho mají pozitivní třeba hned den dva před termínem MS, takže testujte, jak je libo ! Jen aby to nebylo "cpaní peněz do chřtánu firem vyrábějícím těhu testíky" :grinning: Stejně jsem si jednou říkala, to musí být business ! Ale díky bohu za ně !
24. led 2011 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple mno taky jsem testovala pořád :grinning: teď už to mám na háčku :grinning: vždycky jsem byla zklamaná, že tam nejsou, takže si počkám...to zklamání při dostání MS je menší asi...spíš čekám, kdy to dostanu, abych mohla počítat dny do nové ovu, to mi přijde lepší, než se pořád upínat, zda to přijde a tak, takhle s tím počítám, že to určitě přijde :slight_smile: a bude nový pokus....snad se taky dočkám :frowning2:
24. led 2011 ve 13:36  • Odpověz
@kri ahoj, tak mašinka Tomáš, je taky naprosto úžasná, fakt obdivuju jak jsi šikovná a trpělívá. Já jsem na takové věci celkem lempl, ale o to víc obdivuju, když to někdo umí.
24. led 2011 ve 14:14  • Odpověz
@blueapple to ěřím, že jako u všeho opadne i u testování nějaké nadšení a přehnaná nedočkavost a sebejistota. Já jsem ještě test nikdy nezkoušela a sama jsem na sebe zvědavá, jestli vydržím do nějaké ho rozumného dne s testem (až někdy nepříjde MS) nebo jestli mé plány padnou a nedočkavost zvítězí :slight_smile:
24. led 2011 ve 14:41  • Odpověz
ahojky, rarášek spí, tak jsem uklidila a teď mám pohov a piju kafíčko....
u prvního těhu jsem testovala den před MS, jen tak, a když byl negativní, tak jsem očekávala MS a byla jsem v klidu a když pak nedorazila dalších 10 dní, tak jsem šla na gyndu, jestli nemám nějaký problém, strašně mě bolel podbřišek a byla jsem těhu a to už byl nějaký 5tt
tak teď budu testovat až při meškání.. jinak bych ai byla zklamanánechci se tím nějak stresovat

dnes jsem byla s Vašíkem za ředitelkou ve školce, tak uvidíme, jak to nakonec dopadne, jestli nám ho vezmou... pokud budu těhu a nevezmou ho, tak si ho nechám ještě rok doma...

jinak dorty jsou nádherné, fakt smekám... jsem hrozný lempl, nemám tu trpělivost
24. led 2011 ve 14:50  • Odpověz
To se mi dneska ten koník nějak seká....a stávkuje :unamused:

@hanuu Ahoj Hani, a nejsi ty už blízko nějakému tomu důležitému období........myslím, že se tomu říká čas ovulace? :wink:
24. led 2011 v 15:31  • Odpověz
@lencak80 Ahoj :slight_smile: tak jsem si taky šla uvařit kafčo, když jsem četla tvou zprávu, ale než se mi zase zprovoznil koník, tak už ho mám skoro vypitý, chjo...

To je tak hezký jméno Vašík :slight_smile: ještě jak to píšeš, tak se mi to líbí víc a víc....třeba jednou ten můj velkej Vašek povolí a bude taky vašíček :slight_smile:

Ty školky jsou pěknej problém viď? bydlím ve vesnici u prahy a vím, že druhá školka byla zaplněná a ještě ani nebyla dostavěná - je tam hodně mladých přistěhovalců,klasika
24. led 2011 v 15:35  • Odpověz
holky, jsem na sebe mooc pyšná - právě jsem si vytvořila svůj první menstruační kalendář v životě!! kráásnej. A sestřička na gyndě ze mě bude mít radost, protože poprvé v životě budu vědět kdy byl první den ms :dizzy_face:
24. led 2011 v 15:40  • Odpověz
@yanish no čistě teoreticky včera byla přesně půlka cyklu, no ale po HA, kdo ví jaký vlastně ten cyklus mám, že.
24. led 2011 v 15:46  • Odpověz
@yanish koník se už od včera pěkně seká, když se mi v práci nechce pracovat, tak nemám kde bloumat :frowning2:
tak to jsi šikulka. Já si dřív MS psala do kalendáře, ale s HA jsem zlenivěla, bo jsem to podle prášků poznala a případně byla schopná dopočítat.
24. led 2011 v 15:47  • Odpověz
@hanuu to je fakt...já jsem trošku brblala, když jsem po prvním "snažení" hned neotěhotněla a dostala jsem ms, ale pak mě kdosi hned vystřízlivěl, ať neblbnu a jsem ráda, že jsem po vysazení prášků dostala krásně pravidelně ms (po 30 dnech)...což je pravda...........ale stejně tam ten červíček těšení a doufání je :sweat_smile:
24. led 2011 v 15:49  • Odpověz
@hanuu no práávě, já taky - a protože HA jsem brala pěkně dlouho, tak už jsem se musela i inspirovat na netu jak vlastně takový ms kalendář vypadá :confused:
24. led 2011 v 15:54  • Odpověz
@yanish manžel má teď pěkně vychytanou aplikaci na mobil nebo spíš smartphone. Je to program, kde máš kalendař, můžeš si tam značit MS i očekávanou, sex, prášky, předpokládanou ovulaci, teplotu - dělá to samo graf a tak. Příjde mi to celkem fajn. My to teda nějak nehrotíme, jen si děláme srdíčka :slight_smile:
24. led 2011 v 16:05  • Odpověz
@hanuu to je dobrý ... u vás jsou ale srdíčka každý den, ne? :wink:

já jsem si taky srdíčko (teda tečku) zaznamenala :sweat_smile:

pozvolna frčím přes nákupy dom a venčit, tak zatííím
24. led 2011 v 16:16  • Odpověz
@yanish jj, ale stejně si ho vždycky večer zapíšeme :slight_smile:
24. led 2011 v 16:35  • Odpověz
@yanish - to já ještě trčím v práci a asi tu budu až do sedmi :frowning2:
Měj se ahoj
24. led 2011 v 16:36  • Odpověz
@macekv Ja uz merila 3 dny a prvni 36,47, 36,48 a dnes36,55 , ale MS uz jsem davno mela :slight_smile:
24. led 2011 v 18:07  •  2 děti  • Odpověz
@macekv jj máš pravdu, asi to tentokrát taky nebudu tak řešit a zbytečně se stresovat, že MS ani // nic! Možná tak první dva cykly , než bude mít manža výsledky ze spermia. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Podle toho výtoku, taky zjistím ovu, tak nějak, mám ho akorát těch pár dní, jinak jedině podle ovu testíků.
24. led 2011 v 19:31  • Odpověz
ahoj holky jdu k vám na skok =))
co se týká testíků tak já už taky docela hodně testovala teď už nějak méně .....jak jste tady psaly nechci se tím až tak stresovat a trápit
Holky můžu se zeptat jak dlouho se která snažíte?? S manžou jsme domluvení že do jeho narozenin se budem snažit a pak v dubnu pokavad se nezadaří tak to naplno začnem řešit přes doktory
Jinak holky musím vám říct takový víkendový postřeh =)))) .....Jste mě s těma srdíčkama tak nadchly že jsem to vzala v kalendáři spětně od nového roku a dosrdíčkovala den po dni =)))) ......no a for je v tom že včera k nám na návštěvu přijela tchyně a těch srdíček si všimla =)))) a děsně se o to zajímala proč jako je tam máme =)))))) .....mimochodem muž zareagoval rychlejc a odpověděl to je přísně tajné =)))))
Jinak co se týká značení MS tak když jsem bbrala HA tak jsme to nikde neznačila ....jinak si dělám v kalendáři hvězdičky =))) Mimochodem Menstruační kalendář jako takový jsem si nikdy nedělala ani bych nevěděla jak na to =))))
Mašinka je suprová .....jsi moc šikovná máš zlatý ručičky ....jej už končím páč jsem se zase rozepsala =)))
24. led 2011 v 19:35  • Odpověz
@hanuu @lencak80 moooc děkuji za chválu :dizzy_face:

Já si začala psát MS do diáře, páč při mé "pravidelnosti" bych si to určitě nepamatovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a teď tedy i zapisuju srdíčka. :wink:
24. led 2011 v 19:38  • Odpověz
@holino děkujííííí! :dizzy_face:
:grinning: Jinak s tchýní jsi mě tedy pobavila!
My jsme se začali snažit teď od nového roku, ale protože to poprvé nešlo, tak jde hned manža na kontrolní spermio a pak se uvidí. Zatím se snažíme sami a pokud dopadne špatně, tak půjdeme hned na IUI a popřípadě na IVF. Dr. řekl, že není na co čekat, což je fakt, přeci jen už taky nejsem nejmladší. :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. led 2011 v 19:46  • Odpověz
@kri tchyně si všimá všeho sila no =))) Mohu se zeptat kolik vám je s manžou let (že jsi to tak napsala že už nejste nejmladší =) ) No popravdě já už stresovala hodně jak po 3 snažení nebylo nic ale dle mudry je to normální že většinou se čeká rok ....ale to už mě příjde hooodně dlouho a jak píšeš ty ....vzhledem k věku není ani na co čekat =))
24. led 2011 v 19:59  • Odpověz
@kri a tak věk už vím =))) koukla jsem na album
24. led 2011 ve 20:04  • Odpověz
@holino :grinning: jj přesně, my takhle promarnili rok a půl a jen co jsem změnila Dr. šlo vše ráz na ráz! :slight_smile: Taky jsem měla první mimčo ve 30-ti :wink: .
Já mám tchýni úplně v pohodě, za to mamka pořád něco řeší. :angry:
24. led 2011 ve 20:16  • Odpověz
@lucie_kol já má vyšší no, uvidíme co bude dál :D já ještě nic, zítra už to bude 30DC, takhle dlouhej cyklus jsem ještě neměla :wink: ale miminkem tam není.. :unamused: :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:41  • Odpověz
@holino my 8. měsíc :slight_smile: chci se objednat k dr.,aby se na mě trošku koukla, jinak v červnu jdu na preventivku a asi bych to řešila už :frowning2:
24. led 2011 ve 20:45  • Odpověz
@macekv Tak uvidis, treba to bude miminko :slight_smile: je zajimave jestli toi mas pravidelne a ted takove opozdeni. Ja dneska 13 den po MS me zacal vytekat krvavy hlen, na netu jsem se dozvedela, ze to muze byt priznak ovulace :slight_smile: no uvidime. Tohle se me stalo poprve.
24. led 2011 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
my se začali snažit od nového roku....
jsem přemýšlela, jestli bych testovala dříve a asi jo, hele mě to docela baví... když jsem si dělala testy, ještě než jsm vůbec chtěli mimčo, tak je to pro mě vždy dobrodružství a teď vím, že ty dvě čárky tam prostě dříve či později uvidím, takže o to je to pro mě zajímavější... prostě buď a nebo!
zítra se objednám na gyndu, strašně trpím na záněty, tak bych to chtěla s Dr pořešit, at mi něco doporučí atd... nemáte někdo nějakou dobrou zkušenost, co s tím?
24. led 2011 ve 23:05  • Odpověz
@holino Ahoj holino, my se teď budeme snažit teprve po 2. :slight_smile: zatím je to pořád ještě legrace bez stresů, tak si to vše okolo (diskuze, testy aj.) spíše užívám.

K té tchýni a srdíčkům.... :grinning: Teď začne u svých kámošek zjišťovat proč byste si to tam asi tak mohli značit, bude velká detektivka a pak se bude tvářit tajemně a chápavě..co? :wink:
25. led 2011 v 08:46  • Odpověz
@lencak80 Ahoj Leni, jj testy mě taky budou bavit :slight_smile:) malá laboratoř :wink:

na záněty netrpím, ale teď jsem měla a zdá se, že se mi vrací :confounded: Kamarádka, která je má neustále mi říkala, že příčiny jsou všemožné od nové aviváže po špatnou pěnu do koupele....ona si prý koupí v lékárně Canesten a už to léčí sama, rutina :confused: Moje doktorka mi teď rezolutně řekla, že záněty jsou nemoc 20. a 21. století a že na vině jsou těsný džíny, který nedýchaj (je fakt, že teď je nosím), tak nevím.....ale jak říkám, to jsou moje postřehy za poslední týden...
25. led 2011 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.