• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@lucie_kol mno to už by jsi ji teda měla? Snažili jste se? :D

Mno včera jsem to nevydržela a test jsem si udělala a anik duch tam není :D, fakt napsoled to bylo 26 a dneska už je to 30DC, ale ráno byla teplota 36,5, takže zase klesla, před MS psaly holky, že den předtím jim klesla a fakt jako 2dny 36,7 d neska těch 36,5 a porád nic, anik náznak MS...tak já teda nevím, co se děje :/ jestli budu mít teď cykly zase dlouhý :frowning2:
25. led 2011 v 10:03  • Odpověz
@macekv no při poklesu teploty to na těhu nevypadá... ale nikdy neříkej nikdy.... :frowning2: hlavně aby dorazila MS (já na ní čekala i 55 dní....) počkej ještě třeba týden a pak brnkni doktorovi, jestli Tě bude chtít vidět. Zpoždění může způsobit hromada věcí, stres, psychika (že se snažíte...), třeba přechozená nemoc ,...
25. led 2011 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple mno já vím, jedna holčina psala, že ji taky kleska teplota, jen tak zkusila tes a vyšlo to :slight_smile: nehrotím to nějak, měla jsem cykly kratší, poslední dva 26 a teď najednou 30...stres??? V prosinci mi zemřela mamka na rakovinu děložního čípku, léčila se od února, takže celé snažení jsem byla ve stresu, zemřela 3. prosince...a cyklus to nijak neovlivnilo :unamused: Chci se stejně k dr. objednat, doporučily mi to aj holky, aby dr. zjistila, zda ovulace je a probíhá v pořádku..
25. led 2011 v 11:26  • Odpověz
@macekv kontrola u doktora ukáže, že buď jsi v pořádku a jen je potřeba se správně trefit do plodných dnů nebo najde nějaký problém a ten se začne řešit. Souhlasím ! Hodně štěstí ! Třeba jsi přece jen těhu... :sunglasses: a to se tam potvrdí :grinning:
25. led 2011 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, tak jsem volala na gyndu a mám prý přijít kdykoli na 7hod ranní, což bude mazec, protože my s Vašíkem spíme do půl 9... tak ale jednou prostě vstanu dříve
už mě to právě moc neba... tak se s ním poradím, at mi na to něco dá... také mám doma něco, ale asi to chce celkově přeléčit... hlavně čím dříve tím lépe...pak v těhu toho člověk moc nemůže
jsem zjistila / od ledna si píšu kdy mám dostat MS /, že ji mám dostat příští týden, tak jsem zvědavá... hele s těmi srdíčky, to je dobrý nápad... ale nemám kalendář, musím si pořídit diář... od té doby co jsem doma, tak tyto věci moc nevyužívám.. ani nevím moc kolikátého je.. řídím se tím, kdy dostanu peníze na účet, že už je asi 10-tého a pak zase se mi peníze odečítají, takže tak vím co je asi za datum.. je to se mnou děsný
25. led 2011 ve 14:13  • Odpověz
holky a když probíhá ovulace, tak je jaká teplota? normálně je těch 36,5 ne? a pak se děje co? by mě to zajímalo...
jsem si to zkoušela měřit v prosinci, když jsem měla zpoždění a měla jsem i 37,5, ale pak začala klesat a pak už jsem to dostala...a test jsem měla negativní, takže jsme věděla, že těhu nejsem...
ale když je ovulka, tak je teplota jaká? asi to od příštího cyklu jen tak zkusím, abych věděla jak to vůbec funguje...
25. led 2011 ve 14:16  • Odpověz
@lencak80 já si ty srdíčka/puntíky zaznamenávám do menstruačního kalendáře (který jsem si včera poprvé v životě vytvořila a jsem na to patřičně hrdá - ale to už jsem tu ventilovala včera:slight_smile:.....ten si snad moje tchýně číst nebude (viz zážitek hanuu) :dizzy_face:
25. led 2011 ve 14:18  • Odpověz
ahojky, já se přidávám jako nová snažilka.zkoušíme to už 8 měsíců, mezitím jsem měla mimoděložní s odstraněním vejcovodu, teď cyklus už 41dní, ms nikde, těhu nejsem:frowning2: byla jsem na vyvolávačce ale zatím nic.zítra jdu znovu k doktorovi a budu chtít aby mi navrhl nějaké řešení.protože s takovým cyklem mám šanci otěhotnět fakt minimální a ještě s jedním vecovodem:frowning2:(
25. led 2011 ve 14:18  • Odpověz
@lencak80 tak jsem ti chtěla popsat vzestup a pokles teplot během cyklu, jak jsem to tady kde vyčetla a nějak jsem se do toho zamotala :confused:, tak nebudu radši fabulovat a posílám ti odkaz na takový úplně jednoduchý grafík - před ms pokles, po ovulaci vzestup, pak pokles (pokud tedy neotěhotníš)..... teploty jsou asi indiviuální...........čo ja viem :fearful:

http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
25. led 2011 ve 14:44  • Odpověz
@karkarka vítám tě!!

jéjé to jsou komplikace a peripetie :confounded: tak ať je doktor rozumnej a navrhne nějaký postup, ať se to někam pohne....dodá to dalších sil a nadějí :wink:
25. led 2011 ve 14:46  • Odpověz
@lencak80 Teď jsem koukla na tvé album - Vašíček je moc moc hezkej kluk a celej táta :wink: ...mají úplně stejnou pusu, co?
25. led 2011 ve 14:55  • Odpověz
super, díky za odkaz, jsem to proletěla a už to docela chápu.... ještě to pak prostuduji více... :slight_smile:
25. led 2011 v 15:00  • Odpověz
@blueapple Děkuji, ale rozhodně si stále myslím, že MS přijde... :sunglasses:
25. led 2011 v 15:13  • Odpověz
@lencak80 je, tady se resi mereni. Tak do toho jsem zatim nepronikla a ani to jeste nejaky mesic nechci zkouset, ale mozna se k tomu casem taky dostanu, kdyz se brzo nezadari otehotnet.
Ja se spis aktualne pozoruju a resim, kde me kdy pichne, abych zjistila, jestli nemuzu ovulaci nejak odpozorovat. A taky si zacinam rikat ze nasledujicich 14 dni bude asi fakt dlouhych.
25. led 2011 v 15:15  • Odpověz
@karkarka ahojky :slight_smile: taky se snažíme 8měs. ale zatím o problému nevím :slight_smile: to mě mrzí :frowning2: určitě ti něco navrhne a půjde to, třeba pomalu, ale jistě :wink: také se už chystám k dr.
25. led 2011 v 15:16  • Odpověz
@karkarka vítej a drzim palce u doktora
25. led 2011 v 15:16  • Odpověz
ahoj, díky.já ovu poznám podle lehkého špinění uprostřed cyklu a zkoušela sem i ovu testy.ale říkám si že už je to dost dlouho tak uvidím co doktor navrhne.dám zítra vědět.
25. led 2011 v 15:48  • Odpověz
@hanuu hoj :slight_smile: to jsem ráda, že má někdo podobný myšlenky jako já....u mě to sledování píchání, bodání a dalšího začne až koncem týdne :wink:

u měření teplot zatím taky nejsem (a ani bych tam ideálně dospět nemusela), spíš mě štvalo, že nejsem schopná ten mechanismus pochopit, tak jsem si řekla, co jsem to za ženskou, když to nevím?! a začala pátrat....
25. led 2011 v 15:54  • Odpověz
@yanish tak to jsi dobrá, to já zatím nehodlám ani pátrat. Prostě se tím zatím nechci vůbec zatěžovat.
Holky dneska máme v práci fakt veselo - nové úkoly a požadavky se opravdu valí ze všech stran, asi tu dnes zase budu až do sedmi, fuj :unamused:
25. led 2011 v 16:46  • Odpověz
Ahojky kolky =)
jste mě potěšily ani nevíte jak =)) ....naše 6 měsíční snažení zatím na prázdno mě fakt někdy děsí .....takhle aspoň vím že na to nejsem sama a že je tu někdo kdo se snaží i dele
Co se týká výtoků tak oooobčas mě to taky postihne používám na to Femigel s tee tre oil ...jsou to takový pipetky a je to fakt bomba =) jde to koupit v lékárně bez předpisu
Jinak děkuji za odkaz taky pročtu =)
25. led 2011 v 17:38  • Odpověz
@holino taky jsem se bála a na jednu stranu mě to těší, že nejsem sama, ale na druhou je to hrozný, že kolik z nás se snaží a pořád bez výsledku :frowning2:
25. led 2011 v 18:58  • Odpověz
mno tak 30DC skoro za sebou a MS pořád nikde a testy negativní :frowning2: :unamused: to snad nejni ani možný...
25. led 2011 v 18:59  • Odpověz
Ahojky, já teď nějak moc nestíhám psát :frowning2: Jsem taková nějaká furt unavená. Bára jak teď zase blbějc spí, tak jsem přes den taková jak přejetá :unamused: No, dneska jí zkusíme poprvé nekojit a dostane sunar... Tak jsem zvědavá....
25. led 2011 v 19:33  • Odpověz
@vicky007 držím palce, připrav se na "bouřlivou noc" ! Nám rostou stoličky, takže také zažíváme veselé noci.... :unamused:

@macekv 30 DC to je ještě brzy...třebas měla ovulku později a těhu se ukáže až za týden... :sunglasses:

holky, teď mám úplně husí kůži - koukám na televizní noviny, my všechny se tady snažíme o milované mimi a teď dávají reportáž o týrání 7letého chlapečka, kterého rodiče nechávali haldovět (13kg...vypadá jako z koncentráku), mučili ho - dávali napínačka do bot ...a podobný hrůzy...to snad ani není možný, to nemohou být zdraví lidé, ty by měli zavřít a léčit - a takoví mají dítě ! Věřím, že se ani moc nesnažili a povedlo se jim...
25. led 2011 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple na to radši nekoukám, to je hrozný, co někdo dokáže udělat :frowning2:
25. led 2011 v 19:45  • Odpověz
@blueapple mno právě :frowning2: kdyby alespoň člověk věděl na čem je :slight_smile:

jj, taky jsem to viděla, nechápu :frowning2: chudák
25. led 2011 v 19:48  • Odpověz
hele holky, koukáte na TV Nova, na ten Nový občanský zákoník?? Náhradní mateřství?? :grinning: že by to k nám taky došlo? :grinning:
25. led 2011 v 19:54  • Odpověz
@macekv jo, také jsem to viděla, konečně nějaký pokrok - holka daruje vajíčko, odnosí to náhradní matka, pak si dítě osvojí dárkyně vajíčka - paráda ! jako z amerických filmů !
25. led 2011 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj, přesně tak, akorát bych se bála, aby pak to mimčo nechtěla třeba :unamused: :slight_smile:
25. led 2011 ve 20:35  • Odpověz
@macekv to musím být snad nějak právně ošetřeno, protože jinak by to bylo o nervy...
25. led 2011 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.