• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@kri děkuji, snad jo, teď jsem měla v práci třídu prvňáčků a za chvíli příjdou páťáci, pak už snad bude trochu klidněji, ale ztvrdnu tu zase až do sedmi tak, to bude ještě dlouhý :frowning2:
jeje, tak to mě mrzí, že ses nevyspala, zuby jsou potvory, tím si asi projede každé mimnko, aspoň, co jsem slyšela :slight_smile:
27. led 2011 v 09:57  • Odpověz
@vicky007 tak třeba právě sváteční nálada přispěje :slight_smile:
27. led 2011 v 09:57  • Odpověz
Tak holky byla jsem u doktora nemohl me vzit ale obednal me na zacatek unora. ale podle toho co jsem mu rekla tvrdi ze si muzeme gratulovat ze to jen 7.unora potvrdi ze bych dnes dlouho cekala u meho doktora je to jen na obednani. Muj uz sili sehnal i postylku a dnes jsem nemohla i uklizet to jsem zvedava co me ceka celych 9 mesicu. Tak drzim ostatnim palecky at jsou stastne jako já :wink:
27. led 2011 v 10:28  • Odpověz
@pettulka tak to je super :slight_smile:
27. led 2011 v 10:35  • Odpověz
@vicky007 jj díky :slight_smile:
27. led 2011 v 10:39  • Odpověz
@pettulka Moooc gratulujiiii a držím palečky .....ale určitě bude vše tak jak má ....ještě jednou gratulujiiii
Jééé holky ahojky ....jsem vás tou dobrou zprávou úplně zapoměla pozdravit ´
:slight_smile:
27. led 2011 v 10:45  • Odpověz
našla jsem na netu klalkulačku plodných dní =) .....máte s tím některá nějakou zkušenost ?? .....víc tady http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=1296082800
27. led 2011 v 11:04  • Odpověz
@hanuu jé ty učíš? To tě obdivuji, že na to máš nervy! :wink:
Jj bohužel si tím musí projít všechny :frowning2: , ale my to ještě snášíme dobře. :slight_smile:

@pettulka Moc gratulujiiiii! :dizzy_face: Tak to si těch 9 měsíců pěkně užiješ, manžel se bude starat a ty budeš jen odpočívat! :wink:
27. led 2011 v 11:43  • Odpověz
@kri no to doufejme :slight_smile: ja budu aspon zehlit :slight_smile:
27. led 2011 ve 12:01  • Odpověz
@pettulka jo tak to tě taky přejde až budeš mít větší bříško :grinning: . Tedy alespoň mě z toho hrozně boleli záda a v sedě žehlit mi nějak nešlo. :wink:
27. led 2011 ve 12:10  • Odpověz
@kri já jsem sice původně učitelka, ale teď pracuju v knihovně, dke mám různé programy pro děti
27. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
Teď jsem se vrátila z oběda a strašně se mi nechce pracovat, nejraději bych si dala odpoledního šlofíka :grinning:
27. led 2011 ve 12:42  • Odpověz
@kri tak to teda nebudu delat nic ale nevim jak dlouho to vydrzim asi se dam na vysivani :wink: aspon vysiu neco pro malé
27. led 2011 ve 13:04  • Odpověz
@pettulka veeeeeelká gratulace ! Přeji bezproblémově těhu !
a holky, snad se budeme další přidávat, já se hlásím, já bych moc chtěla prosím prosím :grinning:

27. led 2011 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz
ahojky,
pettulka přeji super těhu!!!! a samo moc a moc gratuluji!!!! takže první těhulka je tu a tím pádem veliká naděje pro nás ostatní....
se mi včera v noci zdálůu, že mám pozitivní těhu test a dnes v noci se mi zdálo, že ho mám negativní, mi už asi hrabe....se tomu musím smát, jak to mám v podvědomí... jsem se totiž dívala někde na ten nový těhu test clearblue, kde je i týden oplodnění... a tak se mi v noci zjevil negativní... :grinning:

jsem děsně unavená, ale lehnout si enpůjdu, protože pak bych v noci strašila... takže jsme si dala kafe a Vašík zatím odpočívá!!!!
a zítra frčím do práce... jednou týdně každý pátek masíruju v jednom studiu, takže je to pro mě relax i když si zítra pěkně máknu....

raději ty plodné dny sledovat asi nebudu, bych na to pak neměla v tu dobu asi vůbec chuť a byla bych z toho napjatá a pak bych z toho nic neměla.... se znám :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:11  • Odpověz
@pettulka Moc moc Ti gratuluji a přeji, ať je vše v pořádku a těhotenství si užíváš!

@lencak80 Mně se zdálo o pozitivním testu v den, kdy jsem ho měla negativní :frowning2:. Dokonce dvakrát! Fakt nám asi hrabe.
27. led 2011 v 15:31  • Odpověz
ahoj holky!! dnes nějak náročný den plný jednání a běhání ... ale jsem tu,abych Vám mohla říct ahoj! :slight_smile:

Tak první těhotnou průkopnici roku 2011 máme tu! To je super, je dobrý vědět, že to jde :grinning:

Já mám plodné dny (asi) o víkendu, ale přiznám se, že si říkám, jestli to nevyšlo už minulý pokus - ms byla taková nijaká, jsem děsně náladová, v neděli se mi udělalo špatně v autě asi po 20 letech....a tak. Ale asi tu myšlenku potlačím a počkám si....
27. led 2011 v 15:45  • Odpověz
@yanish jeeee že by??? držím palečky mooooc =)
No když už se tady bavíme zase o té ovluce ....začínám se v tom už nějak ztrácet (jsem fakt blbá ve svém věku =( )
....kolikátý DC to tak nějak je ....v průměru ....někde jsem četla že 16 někdě že 17 ....tak jak to teda je ?? Poučtě mě prosím =)))
Na ovu testíky se nějak zatím necítím ...ne že by to byl problém to ne ....jen se na to nechci nějak upínat =)))
27. led 2011 v 16:43  • Odpověz
@yanish udělej si testík a budeš vědět, na čem jsi... :grinning: To já bych to nevydržela a testla bych.

@holino nic si z toho nedělej, já u prvnímho mimi nevěděla vůbec nic :wink: ovulka je většinou uprostřed cyklu (např. u 28denního někdy mezi 12-16DC), záleží tedy, jak dlouhý ho máš. Ale nejjistější je měřit teplotu, používat ovu testy (což je dost drahé)nebo sledovat hlen, čípak, či další metody.
27. led 2011 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple je díky si fakt v porovnáním s mlaďošema ....pubertákama příjdu vůbec neinformovaná =( ..... takže to co jsem čtla ten 15 - 17 je asi ještě v jakési toleranci v závislosti na délce cyklu =) ....hmmm což u mě asi nebude tak jednoznačný páč cyklus mám někdy 33 - 35 bohužel už se stalo i 40 =( .....no myslím že tu gyndu nejspíš navštívím mnohem dřív než je v plánu...páč mám takový nepříjemný pocit že ovulku ani nemám ehmmm
@yanish .....asi bych taky nevydržela a testla ....koooor jestli ti bylo šoufl v autě =)
27. led 2011 v 17:05  • Odpověz
@holino tak to budeš mít ovulky posunutou - někde kolem poloviny...doktor potvrdí, kdy se máš nejvíc snažit a bude to skoro na jistotu :grinning:
27. led 2011 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz
Asi 3 dny me ovu testik Tmavnul, ale carkarka nebyla tak tmava jako kontrolni :( dneska jsem si testik delala a byl tam jen duch :(( Od Unora zacinam brat clostilbegyt tak treba uz nam pomuze k vytouzenemu miminku.
27. led 2011 ve 22:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, tak já jsem dneska čilá už asi od šesti, vylazela jsem v sedm a už mám hotovej dortík :slight_smile:, jen to ještě zaliju želem a hotovo, necham ztuhnout a pak už jen dodělávky :slight_smile:
28. led 2011 v 09:17  • Odpověz
@vicky007 Ty jsi tedy šikovná a hned takhle po ránu ! Závidím !
28. led 2011 v 10:01  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple no spíš je to lepší takhle po ránu, než aby mi pak při tom asistovala Bára, že mi bude viset na noze :grinning:
28. led 2011 v 10:18  • Odpověz
@yanish ju, tak jako psaly holky, asi bych nevydržela to netestnout. Držím moc palce a su teda zvědavá za tebe :slight_smile:
28. led 2011 v 10:21  • Odpověz
@lucie_kol tak clostil... pomohl spoustě holkám, tak snad už to teď půjde rychle, držím palce
28. led 2011 v 10:21  • Odpověz
@holino já taky vůbec netuším, kdy mám ovulaci. Sem se tento měsíc pozorovala, a poté, co jsem si asi pátý den po sobě, řekla, že určitě dne bo mě někde píchlo, tak jsem pozorování zase nechala :slight_smile: asi se chvíli ještě nechám překvapovat a pak bych zkusila ovutesty. Ale ty se snažíš dýl, tak taky doporučuju nechat si to zkontrolovat u doktora, ať ví, co a jak.
28. led 2011 v 10:24  • Odpověz
Dobré ránko - a ještě k tomu páteční :slight_smile:

testovat nebudu, vydržím to ještě těch 14 dní...
@hanuu s tím pozorováním jsem na tom stejně - měla jsem pocit, že mě včera (a předevčírem) pořád píchá v podbřišku na pravé straně, tak jsem o tom doma debatila...a hned pro jsme to museli pojistit :wink: I když dnes jsem teprve 12 DC a cyklus jsem měla 30 dní, takže na ovu je asi ještě brzo.... holky to je děs, pořád nějaký snad, asi, možná :stuck_out_tongue_closed_eyes: jako začátečník no :grinning:
28. led 2011 v 10:28  • Odpověz
@yanish ty jo, ty máš nervy. Ale chápu, že člověk nechce být zbytečně zklamaný. Ale já osov¨bně si někdy říkám, že je lepší se otestovat než si to pak týden malovat a dumat nad tím. Ale každý to má jinak a já třeba po pár zkušenostech taky změním názor :slight_smile:
Káždopádně se nic nemění na tom, že držím palce a su zvědavá :slight_smile:
28. led 2011 v 10:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.