• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Ahojky, tak návštěvy zdárně za náma :grinning:, tak uložit Báru a možná bude i snaženíčko :slight_smile:
29. led 2011 v 18:20  • Odpověz
@evol06 není důvod se stresovat, vím o čem mluvím :wink: jj, věřím, že ti dávku pak sníží, dal ti vyšší, aby se to co nejdřív srovnalo :wink: pak se zvyšuje dávka v těhu, aby mělo i miminko dostatek, to je pak dvojí organismus v jednom těle :wink: Dr.mě vždycky říká, až otěhotníte, musíte si nechat odebrat krev a objednat se k němu na vyšetření...budou to pak asi lítačky :grinning: ale co, hlavně aby bylo to mimčo co nejdřív u nás v bříšku :slight_smile:
29. led 2011 v 18:25  • Odpověz
@vicky007 :slight_smile: snaženíčko? Jééé :-d závidím...já si musím počkat, mám 4DC :frowning2:
29. led 2011 v 18:27  • Odpověz
@macekv Tak to mi povídej, jen doufám že to nebude na dlouhé lokte :wink:
29. led 2011 v 18:53  • Odpověz
@evol06 mno my se budeme snažit už po 9. :frowning2: ale mezitím mi umřela mamka na rakovinu, takže možná psychika udělala hodně...10. jdu k dr., ať mě radši prohlédne..
29. led 2011 v 18:56  • Odpověz
@macekv To je hrozný :frowning2: Nedovedu si představit čím si procházíš, ale moji nejlepší kamarádku potkalo to samé jen už před 5 lety a pořád se s tím nesrovnala. Držím palečky ať se zadaří co nejdřív a konečně zase ,,zasvítí sluníčko"
A k jakému lékaři jdeš? Jako na gyndu nebo ŠŽ?
29. led 2011 v 19:00  • Odpověz
@evol06 na gyndu...vůbec nevím, zda ovuluji a jak na tom jsem, problémy žádné nemám, MS v pořádku, bolesti taky žádné, výtok taky v pohodě...ale už přece jenom mě přepadají obavy, zda je vše ok...bojím se, ale snad mi řekne, že jsem zdravá....holky mi psali, že mi asi udělá hormonální profil, prý se jde na první odběr krve 3-5DC a druhý 18-20DC...podle toho se prý zjistí hodně a co se týče ovulky, to zjistí na ultrazvuku...začala jsem si i měřit bazální teplotu a objednám si ovu testy...jo a piju kontryhelový čaj...cyklus nemám pravidelný ani po 8. měs, všechny do 30DC...tak uvidím co mi na to řekne, určitě mi řekne, že jsem jsem celou dobu procházela stresem, co že je fakt, mamka se léčila od února a začali jsme v červnu, ale i tak se budu cítit lépe, když budu vědět, že jsem v pořádku..
29. led 2011 v 19:07  • Odpověz
@macekv mo my jsme asi taky brzo, ale co kdyby :slight_smile:
29. led 2011 v 19:10  • Odpověz
@macekv moc pěkná nová fotka, taková opitimistická :slight_smile: Tak ať to u doktora dobře dopadne.
29. led 2011 v 19:11  • Odpověz
@macekv Tohle je nejhorší, když člověk neví zda je vše ok a kde je zakopaný pes. No, 8měsíců už je vážně docela doba. A nemůže to mít spojitost s tou ŠŽ?
29. led 2011 v 19:12  • Odpověz
@vicky007 :grinning: já mám naplánované snažení na celý ob týden :grinning: nedá se nic dělat :grinning:
29. led 2011 v 19:13  • Odpověz
@hanuu jj, je už nějaký pátek starší, ale veselejší :slight_smile: Děkuji!!
29. led 2011 v 19:13  • Odpověz
@evol06 nene, byla jsem u dr. v říjnu a vše ok, na další jdu v dubnu...což doufám, že už budou // :grinning:
29. led 2011 v 19:14  • Odpověz
@macekv Tak to doufáme v to samé, ale u mě je ta pravěpodobnost menší :grinning:
29. led 2011 v 19:15  • Odpověz
@evol06 ále, třeba se zadaří hned :wink: :grinning: někomu to jde, jak po másle :frowning2:
29. led 2011 v 19:16  • Odpověz
@macekv No, při mém ,,štěstí" to tak rychlé nebude, ale jsem skromná stačí mi když to bude do léta :grinning:
29. led 2011 v 19:17  • Odpověz
@evol06 :grinning: jj to říkám taky, při mém štěstí..zatím se nám všechno se... :frowning2: mno optimistější budu až po návštěve dr. snad :unamused:
29. led 2011 v 19:20  • Odpověz
@macekv Tak to jsme na tom dost podobně, já jsem zase v příšerném stresu z práce a to už cca 4 měsíce a líp nebude :frowning2: Ale jsme holky statečné a my to zvládneme, co?! :wink:
29. led 2011 v 19:23  • Odpověz
jj, budeme muset :wink: štěstí se musí u někoho unavit a přijít aj k nám :grinning:
29. led 2011 v 19:25  • Odpověz
@macekv Jednou sedne i na vola :grinning: :wink: A co svatba? Plánujete? Jako, že by jsi přišla na jiné myšlenky?
29. led 2011 v 19:27  • Odpověz
:grinning: mno zatím nevíme, uvidíme v létě, protože když to letos dopadne, tak jedině v září :slight_smile: jinak až na jaře...nechci se vdávat těhu...uvidíme, jak to všechno bude :slight_smile: ještě nás čeká rekonstrukce našeho bytu po našich, tak budu spíš plánovat to a vymýšlet nejlepší financování :grinning: ségra bude bydlet o 5km dál :grinning: s přítelem budou rekonstruovat domeček co kupují a taťka půjde s nimi a nám zůstane 3-1 v šestibytovce u nás na vesnici:grinning:
29. led 2011 v 19:38  • Odpověz
@macekv Tak to je super :slight_smile: My začínáme stavět RD už letos na jaře, v podstatě každým dnem, takže se na to hrozně těšíme. Jinak svatbu jsme měli loni v červenci, takže alespoň něco máme za sebou :wink: :grinning:
29. led 2011 v 19:56  • Odpověz
@macekv Teď koukám, že pocházíš ze stejného kraje jako můj manžel :slight_smile: :wink:
29. led 2011 v 19:58  • Odpověz
@evol06 :grinning: jééé, to je dobrý :slight_smile: budeme dělat bydlení i miminko ve stejný rok :grinning: 2011 bude snad zatím ten nej :wink:
29. led 2011 v 19:58  • Odpověz
@evol06 jo? mno vidíš :grinning:... můj bratránek má přítelkyni ze Syrovátky :grinning: což je kousek za HK :wink:
29. led 2011 ve 20:00  • Odpověz
@macekv Taky si říkám, že ten rok 2011 už bude rozhodně lepší :wink: Dneska jsme zrovna s manžou řešili, že přesně před rokem mě požádal o ruku a co se za ten 1 rok změnilo. Jsme manželé, začínáme stavět a chystáme miminko :grinning: No, jo když už tak už :wink: Jé tak to je super! HK máme jen asi 30km tak to jsem skoro sousedky :wink: A ještě spolu otěhotníme v dubnu :grinning:
29. led 2011 ve 20:04  • Odpověz
@evol06 budeme doufat společně :slight_smile: už se těším :grinning: musím už jít, tak zatím :wink:
29. led 2011 ve 20:08  • Odpověz
@macekv Zatím papa a krásný sobotní večer :wink:
29. led 2011 ve 20:12  • Odpověz
@evol06 tobě taky :wink:
29. led 2011 ve 20:13  • Odpověz
@macekv Ahojky, tak jaký byl sobotní večer? :slight_smile:
30. led 2011 ve 13:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.