• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@evol06 ahojky, celkem fajn, byli jsme na chvilku u nás v hospůdce :slight_smile: co vy?
30. led 2011 ve 14:11  • Odpověz
@macekv Přesně :slight_smile: V 21 jsme s kamarády šli u nás do baru a docela dobře pokecali. No, po cestě jsem teda měla pocit, že zmrnu, ale bylo to fajn :wink:
30. led 2011 ve 14:14  • Odpověz
@evol06 byla pěkná kosa včera :slight_smile: už se těším na jaro :grinning:
30. led 2011 ve 14:16  • Odpověz
@macekv Tak o tom mi můžeš vyprávět :slight_smile: Bože, jak já bych chtěla, alespoň 15 stupňů a minimálně konec března :slight_smile:
30. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
@evol06 :slight_smile: jj, přesně tak, až člověk vyrazí v botaskách a mikině :wink: kéž by dopadlo mimi a mohli jsme ukazovat pupky :grinning:
30. led 2011 ve 14:21  • Odpověz
@macekv Tak o tom mi povídej, ale myslím, že i pokud vše půjde tak má tak do podzima toho moc neukážu :grinning:
30. led 2011 ve 14:22  • Odpověz
@evol06 :slight_smile: uvidíme, těhotenství je delší než zima popřípadě :wink:
30. led 2011 ve 14:25  • Odpověz
@macekv Achjooo, už aby to bylo :frowning2: Jsem občas otravná sama sobě, ale když mě už se nechce čekat!
30. led 2011 v 16:00  • Odpověz
@evol06 Mně taky ne, ale nedá se nic dělat....Dopadne to :wink: :slight_smile:
30. led 2011 v 16:54  • Odpověz
ahojky, v pátek na mě sedl nějaký bacil....takže beru brufen a piju čajík... a jinak funguji jako vždy...
včera mi nebylo nejhůř, tak jsem jela s mamkou do Brna, byl tam svatební veletrh, jsem se chtěla mrknout a večer jsem tedy myslela, že padnu, vše mě bolelo, zimnice, takže prostě nic moc...
dnes jsem uklízela a žehlila a pustila jsem si pro zpříjemnění Deník Bridgit Jones, jsem se alespoň odreagovala...
kluci jsou u babičky, tak mám chvilku klidu...

mám pocit, že s tou štítnou žlázou má problémy docela hodně lidí, že?
tak snad to holky bude dobrý a brzy se zadaří! hlavně to chce optimismus.... držím palečky....

chtěla bych zvládnout letos svatbu, ale nevím nevím... také jsme se nechtěla vdávat těhu, ale teď už je mi to jedno.... hlavně aby to letos bylo... a měli jsme stejné příjmení

30. led 2011 v 19:24  • Odpověz
@lencak80 Díky za podporu :slight_smile: Já už jsem ráda, že svatbu máme za sebou. Bylo to celkem hektické období :slight_smile:
@macekv No, jo když já navíc nenávidím svoji práci :frowning2: Bych potřebovala někam na 2 měsíce zalést a odpočinout si od toho večného stresu...
30. led 2011 v 19:30  • Odpověz
@evol06 a co děláš??
30. led 2011 v 19:32  • Odpověz
@lencak80 mno my se musíme řídit financi :slight_smile: a dle mimi, takže uvidíme do léta :slight_smile: ale nehrotím to nijak :grinning:
30. led 2011 v 19:33  • Odpověz
jsem ráda, že práci neřeším a hlavně že mě baví, kdyby nebavila, tak bych byla hotová, jak se znám....
svatbu chceme jen rodinnou... chtěla bych prostě vyrazit někam na víkend do nějakého penzionu a tam se vzít a rovnou to s rodinou oslavit, prostě udělat si pohodový víkend.... nechci klasickou, vím, že by to byl jen samý stres...
30. led 2011 v 19:35  • Odpověz
jojo, finance řešíme také... vím, že je to náročné, hlavně to bydlení a to je důležitější....
já jen, že tohle už máme tak trochu za sebou a zjišťuji, že společné příjmení má spoustu výhod především, když už je dítě
30. led 2011 v 19:37  • Odpověz
@macekv Dělám na nižší managerské pozici. Pod sebou mám 20 lidí a nějak ten stres přestávám zvládat :frowning2: Navíc je u nás poslední 4 měsíce hrozně nepříjemné prostředí. No, prostě už ať jsem pryč! Jenže hledej si něco jiného, když chceme co nejdříve prcka.
30. led 2011 v 19:40  • Odpověz
@lencak80 To rozhodně! Já jsem hrozně ráda, že jsme manželé, protože je díky tomu spousta věcí jednodužších a to i ohledně bydlení a tak...
30. led 2011 v 19:41  • Odpověz
Brý večer holky =)
jdu na skok .....
@evol06 vítám tě mezi náma =) .....občas se vidím ve tvých příspěvcích ....myšleno pocity s těhu netěhu a tak =)))
Jinak u nás celkem pohodový víkendík .....no klasika byli jsme u manželovi babi a první otázka aniž bych byla zutá a slečená byla jestli už mám něco v bříšku ?? ....holky nic proti .....ale tyhle otázky mě odrovnávají =(
Jinak dnes jsem 28 DC a nic .....zatím se ale neraduji ......ani neřeším ....uvidíme jak to půjde dál =)))) .....ale kéééžby .....si nic jiného už ani nepřeji.
@lencak80 .....jeee plánování svatby ....závidím ....já si to loni hooodně užila ....měli jsme podobnou svatbu jak popisuješ ....jen s rodiči a sourozenci ......v klidu v pohodě .....bez stresu .....mooooc jsme si to užili všichni =)))
Tak mě napadá mám na prodej šatičky ....jestli teda bys chtěla ....nic extra ale zase za ně nechci moc ...myslím že míň než půjčovné .....tak když tak dej vědět =))) ....jinak držím pěstíky .....super odregování se při snažení =))
30. led 2011 ve 20:46  • Odpověz
@lencak80 určitě máš pravdu, že je pak mnohem věcí jednoduších :wink:
31. led 2011 v 07:37  • Odpověz
@evol06 jednoduší :-d
31. led 2011 v 07:37  • Odpověz
@evol06 tý jo, tak to ti nezávidím, ještě se nervovat s 20ti podřízenými :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: je lepší, když tam zůstaneš, rozhodně co se týče práce, protože ti musí držet místo, budeš mít krásnou mateřskou a nemusíš se pak ještě strasovat, jak to bude pak s prací :wink:
31. led 2011 v 07:39  • Odpověz
@holino odreagování to je :slight_smile: ale co když to dopadne? Ta zábava je pak přece jenom menší :wink: Ale radost z těhu to samozřejmě přebije :grinning:
31. led 2011 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy jste toho napsaly. Zdravím takhle při pondělku ráno.
JInak já mám svatbu taky za sebou, považuju to za hezké období, i to chystaní,a le zatím bych si to rozhodně nezopakovala, bylo to fakt i dost náročné. Ale
@lencak80 držím palce při plánování.
31. led 2011 v 08:17  • Odpověz
Hezké pondělí holky přeji
jdu na vás juknout než skočím rovnejma nohama do práce =))) ....pri pondělku asi moc času tady koukat nebude =( ....takže asi až večer z domova =)) .....jinak pořád nic =) ....zatím jen samé očekávání jestli jo nebo ne =))) ......chvilka napětí no na jednu stranu jsem za ní ráda na druhou ....jestli to nedopadne tak bych to raději měla už zasebou =))))
31. led 2011 v 08:32  • Odpověz
Dobré ránko..jaký byl víkendíček? :slight_smile:
čeká mě dost práce, takže dneska jen na skok a pak už asi spíš pasivně - no, uvidíme :wink:

@lencak80 Představu o svatbě mám dost podobnou jako ty - klídeček, žádný velký akce...i když já se přiznám, že mě svatba nijak neláká, už to tak mám dlouho....stav "vdaná" a mít stejné příjmení se mi líbí, ale ten obřad je na mě moc zbytečnýho stresu a chystáního. A na stavbu rychlovku na tajňačku jsem moc měkká - to bych svojí rodině asi neudělala.

A Leni, ty pracuješ na rodičovský?
@evol06 Ahoj, vítej a ať se ti tu líbí :slight_smile:

@macekv Dobrá fotka, holka veselá, tak to má být :slight_smile:
31. led 2011 v 08:32  • Odpověz
@holino tak držím palce, ať to dopadne a kdyby náhodou to tento měsíc ještě nevyšlo, tak ať tě to zbytečně dlouho nenapíná ať se můžete znovu snažit. Ale ještě jendou držím palce a věřím, že pravda bude ta první varianta :slight_smile:
31. led 2011 v 08:49  • Odpověz
@holino A kdy přijde tvůj testovací den?
31. led 2011 v 09:14  • Odpověz
@yanish Děkuji! Snad už se to nezmění a bude taková nálada do budoucna pořád :wink: :slight_smile:
31. led 2011 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky. Já jsem si svatbu odbyla minulý rok a jsem strašně šťastná. Ne, že by to byl pro mne takový stres, ale už je zkrátka více klidu. Musím říct, že pro mne na celém tom plánování bylo nejhorší řešit koho pozvu na svatbu a koho ne. Přece jen jsme byli s manželem v té době oba ještě studenti, a tak jsme neměli tolik peněz (i když to přetrváva :grinning: ). Dokonce se někteří příbuzní i urazili. Když jsem nepozvala své bratrance na hostinu, ale až na raut. Přesto jsme měli na hostině 35 osob!
31. led 2011 ve 12:10  • Odpověz
ahoj holky,

také ještě dodatečně vítám evol....
:slight_smile:

holino, také mám dnes 28 den cyklu... ale myslím, že těhu nejsem, nevidím nějaké změny...tak uvidíme... ale zatím testovat nebudu, protože když jsme testovala poprvé den předem, tak byl negativní a až za dalších 10 dnů byl pozitivní, 10 dnů proto, že jsme nepředpokládala že jsem těhu, když mi předtím vyšel negativní... a ejhle

yanish,o svatbě na tajnačku jsem také dumala, ale asi by mě to pak mrzelo, hlavně kvůli našim.... jak říkáš... takže jen rodičové a sourozenci a svědci... i tak to bude kolem 15-ti dospělích a 7 dětí
31. led 2011 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.