• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Marti, s tím uražením.... no comment, ale naši také chtějí pak udělat jen nějaou grilovačku pro nevyvolené, tedy tatičky a sestřenky atd.... aby se náhodou necítili ukřivděni, když my jsme na svatbě byli, ale řekla jsem mamce, at to přestane řešit, že je to jen naše svatba a ostatní to nemusí zajímat... jestli něco uděláme nebo ne, je to naše rozhodnutí a náš den... ale naši jsou na tohle strašní :grinning:
31. led 2011 ve 13:48  • Odpověz
Ahojky, no koukám, že řešíte svatby. No my jsme taky furt dumali jak to udělat, aby jsme někohoné neurazili, ale spíš aby to nebylo někomu líto, že tam nebyli, tak jsem udělali to, že jsme udělali svatbu venku a pak jsme i na té zahradě měli velké pohoštění pro všechny, kdo nešel na hostinu (oběd) a rodina šla na oběd. Pak jsme asi za hoďku až dvě zase přišli a byl rautík, samo, že venku :slight_smile: mrkněte do alba:
http://www.beremese.cz/fotoblog/vicky007/
31. led 2011 ve 14:19  • Odpověz
No, teď jsem na to koukla po nějaké době a koukám, že tam těch fotek z pohoštění venku moc není :sweat_smile: , ale prostě ti, co nešli na oběd neseděli na sucho - venku se čepovalo pivečko, ani hlady - měli možnost polívky, jako sjem měli my a pak řízečky, bramboráčky, obložené mísy apod....
Já jsem původně chtěla nemít hostinu, ale pak jsem se pro ní rozhodla kvůli té krásné místnosti, ve které jsme jedli :slight_smile:
31. led 2011 ve 14:22  • Odpověz
teda holky, minulý týden ve čtvrtek a pátek mě dloubalo u pravého vaječníku, tak jsem si říkala, že by to mohlo být ONO - ta ovulace :confused: :sweat_smile: , tak jsme se hezky snažili - i o víkendu, to bylo 12. až 14. DC.......... no a dneska mě tam dloubá zase a o hodně víc. Tak jsem z toho zmatená, teď nevím, jestli se vajíčko neuvolňuje až dneska (15.dc)....a nebo je to jen dloubání bez zvláštního významu? Jéje, mám v tom hokej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2011 v 15:06  • Odpověz
a omlouvám se, že jsem se tak odchýlila od téma svatby.......to nějak vynechávám - pokud mě přítal nějak nepřekvapí, tak myslím, že svatba bude možná někdy za čas, až budeme chtít zpestření a nebo na vlastní kůži pocítíme nevýhody různých jmen....zatím neplánuju vdavky :dizzy_face:
31. led 2011 v 15:12  • Odpověz
@yanish já to měla úplně stejně, dloubalo mě na lévé straně asi 4 dny, tak jsme si hned první den řekla, že to bude to ono a pak byla zmatená, co jako :slight_smile:
31. led 2011 v 15:25  • Odpověz
holky, to píchání a dloubání - může to být spousta věcí, třeba je to vsugerované, já jsem si minulý měsíc vsugerovala 99% těhu příznaků a nic....
31. led 2011 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz
Hele, to já jsem si taky myslela, že mě pobolívá přesně uprostřed cyklu břicho jako při ms, snažení v ten samý den a kulový :grinning:, asi to bude vsugerka :grinning:, asi mi z toho hrábne :grinning:. Ne vážně, nevím, co to bylo, ale nebylo to poprvné... Jsem zvědavá tento měsíc.
31. led 2011 v 15:48  • Odpověz
@vicky007 @blueapple: no já to neřešila spíš ani kvůli snažení, spíš spousta holek psala, že na sobě pozná ovulaci, tak já spíš chtěla zjistit jestli já sama něco poznám a jestli se semnou vůbec něco děje. No a jak to nemám zmáknuté, tak jak mě trochu začalo píchat na jedné straně - velmi shruba tam tuším vaječníky, tak jsem si říkala, že by to mohlo znamenat ovulaci, ale pak se mě to drželo další dny, tak jsem si řekla, že to teda ovulace asi není. No prostě první cyklus po HA, tak zjišťuju, co to moje tělo vlastně dělá. Doufám, že jsem si to nevsugerovala, ale možný to je :slight_smile:
31. led 2011 v 17:03  • Odpověz
@vicky007 já někde četla, že u zdravého páru v době ovulace je šance na otěhotnění cca 25%, takže to možná jen zrovna nevyšlo,a le odpozorované jsi to měla dobře, ale kdo ví :slight_smile:
31. led 2011 v 17:04  • Odpověz
@blueapple těhotenské příznaky mě čekají asi za týden. Aktuálně u všech svých zdravotních obtížích špekuluju, jestli to náhodou nemůže souviset s miminkem, ale jsou to věci spíše netypické, tak snad si je nevymýšlím. Su na první MS a vlastně i čekání na ni celkem zvědavá.
31. led 2011 v 17:06  • Odpověz
@hanuu jenom 25% ??? Nestraš ! :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem si myslela, že je to víc! A co jiné dny, to už vůbec nic...že ?
31. led 2011 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple někde ti to najdu, jestli jsem se nesekla :grinning:
31. led 2011 v 17:30  • Odpověz
@blueapple
Nekompromisní statistiky
Statistiky ukazují, že pravděpodobnost početí v jednom cyklu je asi 25 procent. Po půl roce jen něco přes 60 procent. A v 85 procentech se úspěch dostaví do roka. Jen pokud žena neotěhotní po roce, hovoří odborníci o neplodnosti.

Sterilita přitom není postižením jednotlivce, vždy jde o problém páru. Asi z 35 procent je problém u muže, z 35 procent u ženy a v 25 procentech případů jde o kombinaci potíží muže i ženy. V pěti procentech je příčina neplodnosti neznámá.

Zdroj: http://ona.idnes.cz/nedari-se-vam-otehotnet-odbornou-pomoc-hledejte-az-po-roce-radi-lekar-1i5-/deti.aspx?c=A091125_001232_tehotenstvi_pet

31. led 2011 v 17:37  • Odpověz
@blueapple tohle je z idnes,a el četla jsem to i na babywebu, jen to teď nemohu najít. Trochu jsem tot eda pomotala, ale pravděpodobnost otěhotnění v rámci jednoho cyklu je 25%, ovulaci tam nijak neřeší.
31. led 2011 v 17:38  • Odpověz
@hanuu , to nevadí, ale i tak je to dost málo % :confounded:
31. led 2011 v 17:40  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj, je to bída, ale jo to to, co říkají doktoři, že většinou se zadaří do půl roku, nejpozději do roka, a těch 15 lidí (což mi příjde ještě děsivější číslo) s tím pak bojuje s pomocí doktorů, ale těmito chnurnými čísly se nehodlám zabývat. Nejlíp, když tady všechny strháme statistiky a povede se co nejdřív, nejlépe ihned :wink:
31. led 2011 v 17:44  • Odpověz
@macekv No, kvůli neschopence tam vydržím, ale po mateřské mě tam už nikdo neuvidí :angry: Nervy mám jen jedny :slight_smile:
@holino Úplně tě chápu! Tyhle dotazy jsou příšerné a hrozně bolí. Jak kdyby jsi to mohla nějak ovlivnit, viď :frowning2: U nás naštěstí zatím nepadají, protože jsem řekli, že mimi bude až dostavíme baráček (máme 2 roky čas) a raději je pak překvapíme než pořád vysvětlovat proč stále nic :wink:

Jinak všem děkuji za milé přivítání :slight_smile:
31. led 2011 v 18:23  • Odpověz
Ahojky,můžu požádat o radu??V sobotu jsem si měla píchnout pregnyl,ale byla ucpaná asi jehla a celý mi vystříkl na podlahu v niveč,náhradní jsem neměla,tak jsem musela čekat do rána a volat do mého CARu,tam mi řekli ať urychleně přijedu,na místě mi udělali ultrazvuk,který byl k údivu lékaře pěkný a píchli mi Orgalutran a večer že si mám aplikovat ovitrelle 2injekce a OPU mi posunuli o den,na zítřek,dnes ráno jsem začala mít v břiše velké bolesti,i při dosednutí na zadek :confounded: tak jsem si vzala ibalgin a pomalu to ustalo,chtěla jsem se zeptat,jestli není vše ztraceno?? :frowning2:
31. led 2011 v 19:05  • Odpověz
@lizardka Ahoj, tak s tímhle Ti asi bohužel neporadím. Nemám s tím vůbec žádnou zkušenost, ale přeji, aby to bylo v pořádku.

Jinak nás se také nikdo neptá, jestli bude mimi (jen přátelé). Spíš naopak, každý se bojí, že ho mít budeme. Manžel ještě studuje a všichni si myslí, že máme ještě dost času. Naštěstí už letos končí, s penězi to není úplně nejhorší, tak jsme se rozhodli, že ho chceme. Přeci jen nesouhlasíme s přesouváním těhotenství po 30. To by to také nemuselo vyjít vůbec. Bojím nepochopení z řad příbuzných. Nevydržím řeči o tom, že jsme to neměli dělat. To budu hnusná, to vím už teď! Nikdo nemá právo mi říkat, kdy můžu nebo nemůžu mít děti.
31. led 2011 v 19:42  • Odpověz
I tak děkuji a to je moje druhý IVF,takže s pícháním nebyl problém,ale nevím co to bylo za jehlu za šmejd :angry: .Ostatně zítra už budu vědět jak na tom jsem,jestli vše dopadlo dobře.Tak písnu. :wink:
31. led 2011 ve 20:01  • Odpověz
Brej večír holky =)
tak hlásím že pořád nic =) ....teď nevím jestli to zaťukat nebo jak :D:D ......ale přiznám se že mnou cloumá jakási lenooora a depka v jedné osobě ....=( ....

@hanuu .....děkuji za palečky ....myslím že je budu hoooodně potřebovat =)

@yanish .... no protože se u mě o pravidelnosti mrchy moc mluvit nedá tak vůbec netuším ......prostě až to nevydržím ....zatím si říkám že je to moooc brzo .....=)))
@lencak80 ....=))) .....taky na sobě nepociťuji žádne změny =( takže asi ani tentokrát z toho nic nebude =(((( .....ale já bych si taaaak přála aby jo =))) .....no uvidíme

Jinak holky manželova sestřenka jde zítra rodit .....tak snad to bude dobrý .....a maej bude zdravoučkej =)))) ......myslete na mě .=)))) ......nejsem sobec .....ale bude to pro mě hoooodně těžký období =((((((

Jinak u nás svatba byla fakt naprosto v pohodě bez stresu .....sem se až divila ale bylo to naprosto pohodové ....neříkám že jsem pár slzavejch údolí neměla .....myslím že jich za celý den bylo až až .....ale i tak je to pro mě nezapomenutelný den =)))) .....Jinak nás bylo 23 z mé strany z toho 3 děti a 1 puber%tačka ....z manželovi strany jich bylo jen 5 =)))) takže dohromady 18 =))) včetně nevěsty a ženicha =))) ......takže opravdu svatba na pohodu
31. led 2011 ve 21:06  • Odpověz
31. led 2011 ve 21:12  • Odpověz
@evol06 máš pravdu je to naprostý děs ....blé =((((( .....je sice pravda že u nás to zatím nikdo neřeší ....když něco tak mě spíš uklidňují ať papkám vitamínky a do roka tu s náma nějaký ten špuntík lítat bude =))) ....jen neteřnka občas se zeptá že by jako nějakého bratrance či sestřeničkuu už ale hned na to mě pohladí a řekne teti až to bude tak bude nebuj já si počkám =))) ........to spíš u manžela v rodině takhle děsně řeší ......kor ted když jeho sestřenka vlastně prakticky ze dne na den rodí ....to jsou ty otázky pak ještě častější .....no manžel to vzal teď na sebe a vždy odpví za mě že není protože on nechce ....tak snad to nějak zabere .....ale přitom to miminečko neodradí a příjde ....páč manža to dělá jen na mou obranu ....protože vidí jak jsem pak z toho fakt zhnusená =((((
31. led 2011 ve 21:20  • Odpověz
31. led 2011 ve 21:38  • Odpověz
tak dnes večer mi vašík tak strašně pořád plakal až jsem začala být nervní a pak se ptám co ho bolí a on mi na to, že ouško... takže jsme frčeli na pohotovost.... tatínek v pr...., takže jsem volala mamče jestli by tam nesjela se mnou, ani nevím, kde co je, protože do nemocnice raději nechodím.... i když jako malá jsem ybla na ORL jako doma, také s ušima... :frowning2:
Vašík podezření na zánět středního ucha a počínající angína, tak nám dal nějaký prášek a kapky a zítra si vyzvednu všechny léky na recept... jako dítě si pamatuji, že jsem byla na ušním a že jsme plakala a pan doktor mě začal tahat za vlasy a křičet na mě, si to pamatuji do dnes, prostě fakt super zážitek, takže jsem z toho byla dnes špatná... ale myslím, že doktoři se snad změnili
hned se mu doma ulevilo, tak mi povídá, maminko promiň a pak že jsme moc hodná... prostě Vašík...
snad už zítra bude jen a jen dobře

Holino s tím dotazováním, to znám.... naštěstí se nám zadařilo nečekaně takže překvápko pro nás a pro všechny, ale jinak jsem vždy řekla, že až bude tak bude.... to samé se svatbou, ale po tak dlouhé době se nás už nikdo neptá...
a druhé? to je te´d také častá otázka... říkám, že snad letos... prostě zase až bude tak bude.... jako kdybych na to znala odpově´d, že?
31. led 2011 ve 23:07  • Odpověz
holky máte krásné fotky a počásko vám vyšlo parádně, co?
31. led 2011 ve 23:08  • Odpověz
@holino krásný fotky :wink: a hlavně to množství :grinning:
1. únor 2011 v 08:04  • Odpověz
@lencak80 tak ať se malej brzičko uzdraví a dlouho se s tím netrápí :unamused: :wink:
1. únor 2011 v 08:04  • Odpověz
Dobré mrazivé ranko všem přeji
@lencak80 .....juj sis užila ...=( Přeji ať je brzo malej v pořádku
ke svatbě ......
@lencak80, @macekv děkuji za chválu foteček ......je jich opravdu veeeelká spousta =))) mám dojem že tam snad nejsou ani všechny :D:D:D:D ........co se týká počasí .....tak to byl naprostý zázrak fakty ....svatba byla 7.8. ....takže téměř po celé čr povodně jako blázen ......jsem vůbec nespala páč v pátek a celou noc na sobotu lilo jako blázen .....něco neskutečnýho ..(takže taky nějaký ten stres i u mě proběhl) .......a ráno se to takhle krásně vyčasilo ....=))) úžasnééééé někdo tam nahoře mě musel mít hroooozně rád .....páč na toto datum jsme čekali rok a počasí pro mě byla prostě noční mura
No snad jsem si tou krásnou a slunečnou svatbou nevybrala všechno štěstí v životě ......=(
a ted na smutnější téma =( .....mrcha přišlla =((( ......tak jsem si to v noci pěkně obrečela =( .....jsem z toho úplně na dně ......fakt jsem si myslela že by to tentokrát už mohlo vyjít a ono ne =( no ....momentálně jsem ve stádiu .....že si říkám jestli to má vůbec cenu (možná je to zbaběle) .....ale hrozně to bolí tak někde vevnitř si říkám jestli jsem si tou svatbou a počasím opravdu nevybrala všechno krásné ve svém životě .....a jestli nebude jednodušší se vypořádat s tím že budu nejspíš patřit mezi ty co po dítěti budíou nesmírně toužit ale prostě ho mít nebudou páč to nejde =((((

Snad jsem vám to tady moc nezadepkařila ......ale opravdu mě poslední dobou není mooooc dobře =((( po těle a duši =( ach jaj

Holky a teďd trošku na smutný téma
1. únor 2011 v 08:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.