• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
koukám že nějaká větička se mě hodila až nakonec .....takže to smutný téma byla mrcha ......jen pro pořádek
1. únor 2011 v 08:36  • Odpověz
@holino tak to je mi líto :frowning2:
A neboj, pěkný počasí mělo na svatbě spoustu lidí a možná i hezčí a určitě to neznamená, že pak nebudou mít mimčo, že si vybrali štěstí. Ale je jasné, že si člověk ten smutek musí trochu prožít než se zase vrhne na nové snažení. Tak držím palce ať máš brzo sílu pokračovat.
1. únor 2011 v 08:48  • Odpověz
@hanuu Děkuji moc jsi zlatá =) .....no momentálně hledám nějaký záchytný bod ....pro další snažení ......ale žáden zatím nemám ....takže je to v háji ....no minimálně mám na to cca 5 dní no =( .....ono se říká že důvod se vždy najde =) .....ale já ho vážně hledám a zatím ho nenacházím ....asi to vážně vzdám a buď to příjde nebo ne ......momentálně nevím =( ....mám v sobě tolik bolesti že to snad není ani možný
1. únor 2011 v 09:18  • Odpověz
@holino nesmíš to tak řešit :wink: ono to přijde, psala jsem to i jedné holčině, není posledním dnům konec, když budeme pořád fňukat a brečet nad každou MS, lepší to nebude, dlouho mi to trvalo to pochopit, nemysli si, taky jsem to vždycky obrečela a ty poslední, co tu mamina není, tak nejvíc :frowning2:...ale tomu je KONEC a tlustá čára!! :wink: Těším se na další MS a s ní další Ovu a doufám, že to vyjde, když ne, tak další měsíc znovu, ale nemá cenu padat až na dno a sbírat síly se zase vyšplhat nahoru!!! Zatím se mi to říká, příští týden ve čtvrtek jdu na gyndu, aby se na mě podívala, zda jsem v pořádku a naše nezdařé snažení je spojeno se stresem, který jsme do dne mamčiný smrti zažili...takže doufám, že bude vše ok...teď mám 7DC a ovu nevím jestli mám, měřím se chvíli, ale koupím si ovu testy a uvidíme :wink: piju kontryhelový čajík k tomu a snad to brzy dopadne, hlavně se na to neupínat!!
1. únor 2011 v 10:32  • Odpověz
@macekv to je krásně pozitivní přístup, přiji ti, ať ti dlouho vydrží. Sama za sebe taky celkem věřím v sílu pozitivního myšlení.
1. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
@macekv chtěla jsem Ti poděkovat za takový krásný, pozitivní příspěvek ! Je to někdy těžké, když člověk moc moc chce a ono se nedaří ! Pak přichází chmury a beznaděj...ale s každou MS si musíme říci, to je perfektní, moje tělo dobře pracuje, hurá na další měsíc... :grinning:
1. únor 2011 v 11:12  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu jj, ale dalo mi to mrtě práce :grinning: musíme se podporovat, ne se utěšovat pořád dokola :unamused: :wink:
1. únor 2011 v 11:13  • Odpověz
@blueapple já vím a to moc dobře, tak moc jsme se snažili, tak moc jsme se na to těšili a mamka to nevydžela, i když s rakovinou bojovala jak lev, ty týdny strávené v nemocnici bez nás, ty chemoterapie, operace, tolik slz co padlo a stejně to bylo všechno na houno :frowning2: a mamka umřela a mimi se nepovedlo :frowning2: :cry:

přesně tak, je to těžké pro všechny snažilky, ale patří to k životu a my s tím musíme bojovat a myslet pozitivně :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
@holino Neboj, nám nakonec taky na svatrbě svítilo sluníčko, no možná až moc nakonec, protože bylo asi 35 stupňu a ráno lilo jak z konve. taky jsem brečela, a myslím, že jsme to štěstíčko tím nevybrali, máme Barču :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz
@vicky007 tak nám teda na svatbě pršelo, ale odpoledne se nakonec celkem vyčasilo.
Jo a naše svatba byla krásná,a le žádný doják, nikdo nebrečel, bylo veselo :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:04  • Odpověz
Holi, nevěš hlavu, buď ráda, že už dorazila, myslím tím, že já ještě stále čekáma vím, že nejsem, takže tak... máš to super, že to máš tak pravidelný.... myslím, že do konce týdne ji chytím také... a pravda je, že minule jsme otěhotněla jak Panna Marie.... přijela jsme z dovči, kde jsme byla s kámoškou a tak jsme na to vlítli s tím style, že těhu být nemůžu, protože mám těsně po MS a pak jsme na to vlítli ještě jednou s tím, že to je jen taka bylo to!!! náhoda jak blbec a myslím, že teď kdy bych chtěla, tak to hned tak nebude, ale jak píšou holky, tak musíme být prostě pozitivně naladěni, i když krvavé dny nesnášíme, ale zase je to nový začátek....
macekv, tedy ti povím s tou tvojí mamkou, to je mi děsně líto, si to ani nedokážu představit, je to pro mě strašně důležitý člověk.... asi tak jako můj syn!!! prostě mi strašně pomáhá, se vším a dala bych ji vše na světě!!!!
Vašík už je lepší, kapky naštěstí pomohly, tak jsem ráda, zato já jsem jak lazar... nemůžu polykat a je mi celkově nic moc, jsem si s malým odpoledne lehla a spala dvě hoďky...

holky, prostě nám to vyjde!!!!!!!!!!
1. únor 2011 v 17:46  • Odpověz
@lencak80 taky jsem si to nedokázala představit, celých 9měs než mamka umřela, bolí to strašně moc a hrozně se mi stýská, ale bohužel nic neudělám, naštěstí mám mladší ségru, Pavlu, 22 jí je a je to moje nej kámoška, nevím, co bych si bez ní počala!!!!

snad to mimi dopadne a budu mít lék na bolest..,
1. únor 2011 v 17:52  • Odpověz
Ztráta maminky nebo táty je hrozná, jedno v jakém věku. Řekla bych, že je to jedna z nejhorších věcí, stejně jako smrt vlastního dítětě nebo milovaného partnera. Ale koloběh života je neúprosný, někdo odejde a nový človíček (miminko v bříšku @macekv ) se brzy objeví ! Uvidíte.
1. únor 2011 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
@macekv To jsi řekla/napsala krásně :slight_smile: Úplně mi je hned o 100% líp, díky za to :dizzy_face:
A mimi se 100% dočkáš, protože lepší maminku by si nemohlo přát...
1. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz
2. únor 2011 v 10:00  • Odpověz
@evol06 jééé děkuji :wink: :slight_smile: úplně mi zaslzela očka :sweat_smile: :slight_smile:
2. únor 2011 v 10:33  • Odpověz
Ahoj, tahle diskuze je presne pro me - pred 3 tydny jsem vysadila antikoncepci a zaciname se s pritelem pokouset o miminko. Sice spolu jsme rok a bydlime spolu v podnajmu teprve 2 mesice, ale tento rok mi bude 30, tak proc ne :slight_smile: Zatim to nijak nehrotim - teplotu si nemerim, nemam zjisteno kdy presne ovuluju...jen beru listovku a nechavam to osudu.
2. únor 2011 v 10:38  • Odpověz
Ahoj holky jdu vás pozdravit =)
včera to u mě uplně vygadovalo ....vybrečela jsem se muži v náručí no snad už bude líp .....snad už mám i lepší náladu no uvidíme .....teď ta dobrá zprávička ....dá se říct že ta nejkrásnější ....manželova část rodinky se rozrostla o jednoho velkého zdravého chlapáka ......je moc krásnoučkej =))) ....oba jsou v pořádku tak je to fajn
2. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
@holino gratulace k přírustku do širší rodiny a taky k chápavé manželově náruči :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:40  • Odpověz
@lilly_brno ahoj, vítej mezi námi a držím palce, ať se brzo podaří.
Pokud je přítel ten pravý, tak na co čekat, že :wink:
2. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@hanuu Diky za privitani...jasne, neni na co cekat. Nikdy nevim, jak rychle se mi podari otehotnet...pritel by jeste rad pockal, ale pro me pul roku sem, pul roku tam nehraje roli. :wink: A stejne o tech nejdulezitejsich vecech rozhoduji prevazne holky, co si budeme namlouvat. :slight_smile:
2. únor 2011 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile: včera byl v práci frmol, že jsem se tu moc neohřála a dnes zjišťuju, že frmol bude i následující dny až týdny - nojo nový šéf, nový koště, spoustu nápadu a pro mě práce kopa :confounded: No co, aspoň to bude rychleji utíkat....

Včera jsem byla 16. DC, tak jsem si říkala, že když jsme se snažili 14. den, tak bychom měli i 16....pěkně minimálně obden v nejdůležitější části cyklu....jenže bylo nějaký dohadováníčko a nic nebylo........teď mě to trochu mrzí a po různu se utěšuju, že to třeba už vyšlo a že to nejde tak strojově plánovat a tak - a mezi mám tu spoustu práce, takže se mi ty myšlenky střídají jak v sendviči a výsledek nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@lilly_brno VÍTÁM TĚ:slight_smile: musím říct, že tvůj vstupní příspěvek je skoro jak ode mě - s přítelem jsme spolu 3/4 roku a bydlíme spolu asi půl roku. je fakt, že jsem se znali více jak rok, než jsme spolu začali chodit, ale stejně to může okolí připadat brzo - to naše snažení.
Takže Tě úúúúplně chápu :wink:
2. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz
ahoj holky, Vašeo opět nechce po obědě spát, takže at si trhne nohou...
pak bude protiva a bude mi usínat v autě, jak pojedu k našim, autem je to asi 5min a on je schopen mi běhěm minuty vytuhnout...
ještě nejsem pořádně fit... no u Dr jsem nebyla, takže se kurýruju sama a zatím tedy nic moc

s přítelem teď po večerech na sebe moc času nemáme, má zkouškový, takže se stále učí a já se motám kolem Vašíka.. který usíná docela pozdě, už mě to docela vadí... fakt na sebe máme málo času, žádná pohoda, když už by byla chuť, tak není čas... to je fakt mazec, takže až bud mít dvě čárky, tak to bude zázrak!!!! :grinning:

vítám lilly!

s tou délkou vztahu v našem věku je to snad už jiný ne? přece jen člověk má nějaké zkušenosti atd... a okolí si může myslet co chce!!
2. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz
@yanish Diky za privitani a pochopeni. :slight_smile: Uz prece nejsme maly holky, ktery vedi, co chteji. Za ten rok se da poznat hodne veci, navic spolecny bydleni mi muj usudek potvrdilo, pritel je skvelej (no jasne, obcas ma vykyv, ale kterej chlap ne :slight_smile:)...vim, ze jednou to bude dobrej tatka. No a kdybych cekala nejakej ten rok, dva, tri...tak bych se pak mohla trapit. :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:34  • Odpověz
také vítám novou snažilky lilly ! Vždy mě potěší, když se mají dva rádi (nezáleží na tom, zda jsou manželé, to přijde a nebo také ne), teď se mi rozvádí kamarádka, stejně stará, spolužačka ze základky-po necelých 3letech manželství :confounded:

p.s. kolem třicítky je ten správný čas začít s prvním miminkem...ale medicína je dnes mocná, pomůže většině párů, kterým to nejde, ale proč to nenechat na přírodě a využít našeho plodného věku...no, mně je 31 a snažíme se o druhé, uvidíme, jak to půjde ...:slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz
@lilly_brno jj, u nás by t aky manžel klidně ještě nějaký měsíc posečkal, ale já si právě říkala, že sice v 28 nejsem nějak stará,a le ani nejmladší a nechci pořád na něco čekat a pak zjistit, že nám to nejde. Ale jak jsme se na to "vrhli" tak manžel otočil a už se taky moc těší :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
@yanish nojo, novej šéf, to je jasné, ale jeho to zase brzo přejde. A co vlastně děláš? Teda nevím jestli už jsi to nepsala a já si to jen nepamatuju, pokud ano tak se omlouvám :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
@blueapple no jedna moje spolužačka se stihla první ze třídy vdát a taky první rozvést, asi po 2 letech, za tu dobu akorát stihli postavit barák.
2. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
@lencak80 Jasne, okoli to zatim neresi, protoze to az na jednu kamaradku nevi. A u nas dvou to spis resi pritel, ale on je truhlik a spis se boji, ze ho pak nebudu poustet na cundry a bude neco muset...prebalovat, chodit driv z prace, vstavat v noci a pomahat mi :grinning: On netusi, ze to - az to prijde - bude delat sam a rad! :slight_smile:

@blueapple No prave, nerada bych to pozdeji resila pres doktory a umely oplodneni. Tak nejak posledni dobou citim, ze ted bych na to mela naladu, chut a energii. Par kamaradek ted zrovna porodilo a na navstevach zjistuju, ze budu dobra mamka, ze to v sobe mam :grinning:

@hanuu A jak dlouho uz se s manzelem snazite? Jinak jsem prolistovala diskuzi a vsimla sem si, ze na sobe pekne pozorujete pripadny tehotensky priznaky. I kdyz to nijak nehrotim, tak to mam taky tak. Na zachod chodim casteji, sem unavenejsi, nafoukly bricho a kdybych na to delsi dobu myslela, tak i ty citlivy prsa si nasimuluju. I kdyz je mi jasny, ze otehotnet hnedka napoprve by byl zazrak. No jo, to sme my holky :slight_smile:
2. únor 2011 v 15:34  • Odpověz
@lilly_brno my jsme teprve začali. Teď první cyklus a v neděli budu čekat MS nebo někdy později, ještě to nemám bez prášků vyzkoušené. A nejlépe vůbec, ale jak říkáš, hned na poprvé, to by chtěl člověk moc :slight_smile:
No a já teda zatím moc těhotenské příznaky nepozoruju.
2. únor 2011 v 15:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.