• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@hanuu Tak to sme na tom stejne. Ja tomu rikam tehotenske priznaky, ale melo by to byt spis v uvozovkach. Nejak moc se asi pozoruju... :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:02  • Odpověz
@lilly_brno no já se snažím se příliš nepozorovat, to spíš když mě někde píchne, tak si začnu říkat jestli jsem to měla vždy nebo ne :slight_smile:
No aktuálně je pro mě "top příznak", že mi přestalo chutnat pomazánkové máslo, ale to jsem si možná vsugerovala nebo je nějaké špatné :grinning:
2. únor 2011 v 16:14  • Odpověz
@hanuu Mne zacal chutnat matovy caj, ktery jsem od detstvi nikdy nepila. A v patek jsem dostala desnou chut na lednaka. :grinning:
2. únor 2011 v 16:19  • Odpověz
@lilly_brno :grinning: no pořád je šance, že si to nevsugerováváme :wink:
2. únor 2011 v 16:23  • Odpověz
@lilly_brno koukám, že jsi taky z Brna
2. únor 2011 v 16:24  • Odpověz
tak podle vašich nových chutí, holky,@lilly_brno , @hanuu, to vypadá, že jste těhu ! Jsem zvědavá, jestli se to potvrdí !
i když vsugerovat lze asi úplně všechno...
:unamused:
2. únor 2011 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Jejda, ty ses taky z Brna? To je ale nahodicka :slight_smile:

@blueapple No prave, ja se tomu spis smeju, nez ze bych si vazne myslela, ze sem tehotna. :grinning:
2. únor 2011 v 16:29  • Odpověz
@blueapple :slight_smile: já se tím zatím moc nezabývám, mám v podstatě ještě skoro týden čas na to si začít dělat naděje. Samozřejmě, že si ale říkám, že mě bolí častěji hlava a pod a co kdyby, ale na druhpu stranu takové ty "typické příznaky" jako bolesti v podbříšku, citlivá prsa a pod nemám ani s velkou dávkou fantazie :grinning:
no a sama jsi říkala, že jsi jeden měsíc dokonale oblbla sama sebe, ne?
2. únor 2011 v 16:31  • Odpověz
@lilly_brno jj, no Brno je celkem velké, ale až zjistíme, že jsme ze stejné ulice nebo známe stejné lidi, tak to by byla teprve pořádná náhodička :wink:
2. únor 2011 v 16:32  • Odpověz
@hanuu přesně tak - měla jsem snad všechno, co se popisuje jako prvotní těhu příznaky,....a nic, ale držím palce...

u prvního těhu jsem žádné extra chutě nebo naopak nechutě nepoznala, to jsem se těšila a byla zvědavá, co mi nebude chutnat a jaké kombinace ano..... a ono nic, žádná změna.... :wink: tak třeba, až budu teď podruhé...říká se , že každé těhotenství (a miminko) je jiné ! To jsem zvědavá.
2. únor 2011 v 16:34  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj, taky jsem četla, že to není tak, že druhé těhotenství je stejné a ma stejné příznaky jako první. Takže jsi vlastně stejně napnutá jako my "začátečníci"
každopádně díky moc, no a uvidíme :slight_smile:
2. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
Holky musím končit, jsem pracovně vyslaná na ekodílnu o třídění odpadů.
Mějte se pěkně, Ahoj
2. únor 2011 v 16:38  • Odpověz
mě přestalo chutnat kafe.... kter¨é jsme pila denně, pak jsme si ho udělala u našci na štědrý den a celé jsem ho vylila, protože jsem prostě na něj pak už neměla chuť a trvalo to několik měsíců, pak jsme ho zase pila ale bez kofeinu
2. únor 2011 ve 20:09  • Odpověz
@hanuu Ahoj, tady jsem to ještě myslím nepsala - já jsem státní úředníček...ano ano, i někteří úřednící pracují :slight_smile:
2. únor 2011 ve 20:42  • Odpověz
Ahojky holky, tak se zase hlásím! :dizzy_face:
Konečně jsem vás dočetla, byla jsem u našich a ty nemají net a už jsem začínala mít absťák! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vítám všechny nově příchozí! :slight_smile:

V pátek jsem jela do Prahy poprvé se Štofíkem vlakem a dopadlo to nad moje očekávání. Byl z toho pěkně vyvalenej a tak jen koukal kolem sebe. :grinning: Celou cestu vydržel sedět v kočáru! Asi po 3 stanicích k nám přistoupil "kluk" s dvěma holčičkama (tak 3 a 4 roky) a mimčem v kočárku, sám!!! Docela jsem koukala. :confused: :slight_smile: A Štofín pak celou cestu koukal po holčičkách, takže byl zabavenej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám MS dostat někdy kolem 6., tak jsem tedy zvědavá, ale myslím, že to taky nedopadne. :frowning2: Příznaky žádný, jen mě pobolívá v podbřišku, takže je to jasný. Bylo by to hezký kdyby se zadařilo přirozeně, ale IUI to doufám jistí. Jen mám strach, aby jsme nemuseli na IVF! :confounded: Jo a s těma chutěma, já v těhu taky neměla nijak zvláštní, jen jsem víc jedla sladký, který normálně až tak nemusím. Ale mě chutě chytají i když těhu nejsem. :grinning:
2. únor 2011 ve 20:45  • Odpověz
2. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz
Tak jsem koukala na vaše svatby a máte krááásné fotečky a hlavně jste byli krásné nevěsty! :dizzy_face:
2. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz
3. únor 2011 v 08:23  • Odpověz
@kri teda, už kouká po holkách :grinning:
3. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
holky a jak jinak, Jak jste na tom teď, nějaká nová těhulka na obzoru nebo jste právě všechny v plném snažení a proto tu nikdo není?
3. únor 2011 v 11:42  • Odpověz
@yanish ahojky, já mám dnes 9DC :grinning: Už se mi to také blíží :grinning:

Držím pětičky, třeba to dopadne :wink:
3. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz
@hanuu všichni se snaží :grinning:

já mám vir v PC doma, tak budu online tak v sobotu :frowning2: člověk tady chvíli není a nestíhí dočítat :grinning:
3. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz
@lilly_brno také vítám :wink: :slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
@lilly_brno takhle jsem to nechávala osudu 8měs....tak jsem to neřešila, teď už to na mě padá, takže se cca přes týden měřím BT a piju kontryhelový čaj...a příští týden jdu na gyndu se domluvit na prohlídce a vyšetření, snažíme se sice teď po 9., ale je lepší mít klid a vědět, že je vše v pořádku...jinak přeju hodně štěstíčka při snažení :wink:
3. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz
souhlasím s Tebou, @macekv , než ztrácet čas, po více než půlročním intenzivním snažení bych udělala to samé !

3. únor 2011 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu no jo a taky dělá oči i na větší slečny a paní :wink: :grinning:
Jinak já čekám na MS jsem 27 DC a počítám že dorazí, jen doufám že brzo, při mých dlouhých a nic moc pravidelných cyklech. :unamused:

@blueapple @macekv holky taky s vámi souhlasím, my takhle ztratili zbytečně skoro rok.
3. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz
@kri :grinning:
no tak to jsme na tom podobně, já jsem 26DC a taky počítám, že dorazí, ale netuším kdy. zatím nevím jak jsem na tom s cykly po HA.
3. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz
@hanuu Tak to je dobrý! :slight_smile: Já je teď mám okolo 30 DC, tak počítám, že by o víkendu mohla dorazit.

Tédy holky tady chumelí!!! :angry: Já už chci jarooooo! :sunglasses:
3. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz
Ahoj holky! :slight_smile:

@macekv Diky, po delsi dobe neuspesneho snazeni to asi taky zacnu nejak aktivne resit, ale ted jsem jeste na samym zacatku. Tak drzim palce, at je vsechno v poradku a brzy jsou to //. :slight_smile:

Jinak sem pravdepodobne blbka, az se mi to nechce psat :slight_smile: ...vcera se k unave, nafouknutymu podbrisku, castymu curani a obcasnym chutim pridaly i bolavy prsa, tak jsem si zkusmo rano delala test a nic. Jedna carka. :unamused:
3. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz
@lilly_brno a kalikatý den cyklu jsi? případně tušíš, kdy byla ovulace?
3. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.