• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@hanuu To je trosku slozitejsi. Brala jsem HA, 6.1. jsem dostala MS, pak jsem zacla brat novy platicko a po trech prascich jsem ji brat prestala...MS prisla za tri dny (16.1.). Takze bych radeji pockala na nejakou MS, abych byla v obraze. :slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz
@lilly_brno aha, tak to jo, no škoda, že sis to nerozmyslela o 3 dny dřív :wink:
3. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz
holky, já kdybych taky věděla, kdy mám ovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: snažíme se po 9. a teprve teď to zjišťuju :grinning: :grinning: kdybych mohla vrátit čas, sledovala bych to od začátku....a teď bych neplašila, zda ji vůbec mám :grinning:

Mimochodem, jak poznám ovu podle výtoku??
3. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
3. únor 2011 v 15:45  •  2 děti  • Odpověz
@macekv Já s tím sama moc zkušeností nemá, hodně holky mluví o bolení vaječníků, hlenu, případně lehkém špinění. LAe co jsme četla, tak to zdaleka nemusí znamenat, že proběhla skutečně ovulace, na někoho prý nefungují ani testy, ale zase proš to prvně nevyzkoušet.
3. únor 2011 v 15:58  • Odpověz
@macekv jé ono se mi to neodeslalo, někdo má hlen, z kterého se dá ovulace, resp. plodné dny , vypozorovat.
Plodný hlen je když ho zkusiš mezi prsty, je táhlý jako bílek a objevuje se asi tři dny před ovu v době ovu a pak ještě asi pět dní.... to jsem četla na jiné diskusi....
\cx
3. únor 2011 v 16:11  •  2 děti  • Odpověz
@macekv Nekoho boli vajecniky, druha ma vytok a treti nemusi vubec nic :( Je to divne, ale kdyz se domluvis s doktorem tak by ti to mel zjistit :slight_smile: nebo vyzkousej ovu testy, ale ja je ted zkousela kazdy den cerecka tmavla, ale nebyla tak tmava jako kontrlni a pak zacala slabnout.
3. únor 2011 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz
@kri @hanuu
holky, máte to za pár (pokročilé DC) tak držím palce, ať MS nepřijde a budete se radovat !
3. únor 2011 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple díky, ale nějak to nevidím. No neva, zatím to je první snažení, takže kdyžtak hurá na další. :grinning: :wink:
3. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz
Ahojky, tak dneska jsme měli roční prohlídku u mudry. No Bára to tam celé prořvala, protože jsme byli nazvaní na dobuiu, co normálně spí :confounded: , ale jinak ok :slight_smile: Máme 10 kilo a 76 cenťáků :slight_smile: A nazvdory breku se doktorce líbila. No a za měsíc nás čeká čtvrtá hexa a synflorix.
3. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz
Jinak vítám nové příchozí a jdu dočítat. Teď jsem byla dva dny mimo :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz
Jinak já jsem dneska 15 DC, tak taky na to snaženíčko vlítnem :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz
@lucie_kol jééé, ahojky, jdi tu?? :grinning: Jak bylo na služebce?? :grinning:
4. únor 2011 v 07:33  • Odpověz
Mno děkuji za příspěvky :wink: :slight_smile: , já mám od včerejška slabý výtok, ale co já vím...dlouho ho nemám...mám ho jen chvilku a pak celý cyklus vůbec..dnes mám 10DC tak bysme měli radši už od zítřka pracovat a do příští soboty, aby to bylo posychrované :grinning: a uvidíme no, ještě jdu ten čtvrtek na gyndu, ale četla jsem v Mámě a já, že ultrazvuk se dělá v rámci jednoh cyklu, ve kterém se odebírá krev na hormonální profil, takže jsem zvědavá, zda něco proběhne.. :slight_smile:
4. únor 2011 v 07:41  • Odpověz
@blueapple díky, ale taky tomu moc nevěřím. Když ¨pominu občasné záchvaty optimismu, tak se těhotně vůbec necítím, spíš naopak. NAvíc hned na poprvé by to byla fakt haluz. Ale budu Vás informovat :wink:
4. únor 2011 v 10:02  • Odpověz
holky já mám klasickej páteční kopr, vůbec se mi nechce pracovat, a nejraději bych jen brouzdala po netu.
4. únor 2011 v 10:28  • Odpověz
@hanuu to se Ti nediví, pátek je malá sobota, to už jsou myšlenky na víkendu ! :grinning:
4. únor 2011 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj, to máš pravdu. Navíc tento víkend máme spoustu plánu. V sobotu jedeme na návštěvu ke známým, kteří mají holčičku 1,5 roku, která je úplně úžasná :slight_smile: A v neděli zase příjde celá rodina k nám na oběd a na promítání konečně dokončeného svatebního videa. Tak už se na oboje těším. No ale v práci musím ještě minimálně do 4 vydržet.
4. únor 2011 v 10:59  • Odpověz
@hanuu ono Ti to uteče, i když se Ti bude zdát, že se ten čas vleče ! Program na víkend máš pestrej, tak si to užijte, nás čekají nákupy a snad dorazí švagr s švagrovou a 4měsíční neteřinkou, tak se také moc těším :grinning:
4. únor 2011 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple tak to budeš mít taky fajn. JAsně, že to nakonec uteče, hlavně už jsem si naplánovala práci u které se nemusí moc myslet :slight_smile: tak to i celkem pujde :grinning:
4. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
@macekv Ahoj, konecne doma :slight_smile: No od Parize jsem cekala daleko vic :(( bylo tam docela dobre, ale doma je doma :D
4. únor 2011 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz
holky holky, mě z mýho kopru pořád někdo vytrhává a chce po mně práci :unamused:
Ale mně to dnes uteče super rychle, protože za chvíl je oběd, pak jdu na jednáníčko a ve tři u doktora...takže ve víkendu budu na to šup :slight_smile:

holky, začínám být už teď 19.DC napnutá jak kšandy, tak doufám, že neprasknu do toho 28 -30 - 35 nebo kolikátýho dne....chjo
4. únor 2011 v 11:10  • Odpověz
@lucie_kol tak hlavně, že jsi ok :slight_smile: žádnej pád letadla a tak podobně :grinning: to víš, doma ve svý postýlce.. :grinning:
4. únor 2011 v 11:17  • Odpověz
@yanish za týden na tom budu stejně :slight_smile: :wink: potají držím palešky :slight_smile:
4. únor 2011 v 11:18  • Odpověz
@macekv díky :slight_smile:
musím říct, že tento týden jak je v práci pěkná honička (a bude hůř), tak mě už párkrát napadlo, jak se těším, až si budu moct v duchu říkat - trhněte si všichni nohou, já mám u sebe v břiše svý mimčo a to je jediný na čem mi záleží....fakt jo
4. únor 2011 v 11:26  • Odpověz
ahojky, cítím,že to dnes nebo zítra dostanu... ale už aby to bylo, nesnáším to zpoždění...
dnes mě čeká celý den práce... masíruju... až do večera... ale korunky se hodí...
nic, jdu se pomalu chystat a malého také, jdeme k našim na oběd a pak tam Vašíka nechávám...

přeji všem krásný začátek víkendu!!!

yanish, také jsme vždy napnutá a čím víc se to blíží, tím více a pak si stejně udělám těu test a zjistím že nic, ale nesnáším to napínaní... ach jo...
každopádně vám holky držím palečky, at to někomu vyjde... byla by to faj zpráva...
4. únor 2011 v 11:27  • Odpověz
@lucie_kol jéé, Paříž, tam bych někdy chtěla jet.
4. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@yanish no a co tvoje původní pocity, že s emožná zadařilo už napoprvé, jen se to neprojevilo vynecháním MS. Každopádně držím palce a úplně ti rozumím, já jsem sice poměrně dost přesvědčená, že se nezadařilo,a el stejně jsem dost napnutá jestli ta ms v neděli dorazí nebo jako kdy.
4. únor 2011 v 11:30  • Odpověz
@yanish mě práce fakt baví, ale když je někdy ¨víc stresů, tak si to v podstatě říkám taky :slight_smile:
4. únor 2011 v 11:31  • Odpověz
@yanish jo tak to si říkám taky, co je naše společnost pod Siemens, tak si tady všichni myslí bůhví co a řeší krávoviny a důležitý věci ne a já musím dělat věci, které nemám v popisu práce za někoho, čí je to práce a je to zrovna taková sprosťárna, ale jelikož se jedná o paní z personálního, která se po mně bez příčiny vozí a moje vedoucí za mnou nestojí, tak ji musím lézt do zadku :angry: :frowning2:

už se těším, až budu těhu a budu mít všechny na háku, ať si tady dělají, co chtějí...
4. únor 2011 v 11:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.