• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Ahojky, tak jsem si dneska koupila ovu testy. No jsem na ten zázrak zvědavá :confused: . Podle návodu bych měla testovat poprvé dneska,
4. únor 2011 v 18:00  • Odpověz
Jo a koupila jsem si ten čajík, jak že se má užívat? :sweat_smile:
4. únor 2011 v 18:05  • Odpověz
@vicky007 čajík je fajn, jak popisovala macekv o stránku před, pije se od 1DC do ovulky, takže cca 14 dní. Ráno a večer šálek. Pak pauza zase do 1DC. A někde jsem četla, že bylinky se nemají dlouhodobě užívat, takže po půl roce pár měsíců pauza....ale to nebude potřeba, protože nám všem kontryhel pomůže a pak ho vysadíme z důvodu těhotenství, kdy jsou bylinky více méně tabu.... :grinning: to jsem nám to krásně naplánovala ! :sunglasses:
4. únor 2011 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple krásný plán :slight_smile: a pak už jen samá pozitiva, co :grinning:
4. únor 2011 ve 20:19  • Odpověz
@blueapple jo, dík za návod, takže od příštího cyklu bumbám :slight_smile: Jinak dělala jsem si ten zázrak ovu twestík a je tam duchanec, tak uvidím jak dál :slight_smile: Ovulku očekávám v po-út :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz
@vicky007 já ovu testy použila teď v lednu, tak uvidíme, měla jsem balení po pěti, začala jsem 11DC, čárka další dny sílila a 4. den slábla, takže snad jsme se s manželem snažili přesně... :grinning:

to je legrace, jak na to jdeme vědecky ! :grinning: Ale účel světí prostředky !
4. únor 2011 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj věda je věda :grinning: ale myslím, že jsem si určovala ovulku sama taky správně. Tak nějak jsem to měla taky vypočtený. No, ale je to teda pálka za ty testy. Taky jich mám v balení 5 a chtěli po mě 192 korun :confused:
4. únor 2011 ve 20:46  • Odpověz
@vicky007 tak to jsme kupovaly asi stejné balení, ty moje také stály kolem 190 Kč. Zadarmo je měření BT, sledování sebe sama (píchnutí u vaječníků) nebo metoda plodného hlenu...
4. únor 2011 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple no asi to tento měsíc jen tak vyzkouším a příští už zase pozorovando :slight_smile: no a nebo se investice vyplatí a budu pozorovat rostoucí bříško :slight_smile:
4. únor 2011 ve 20:57  • Odpověz
@vicky007 naprostý souhlas, to by nás to zruinovalo.... :frowning2: ale to jsem dneska vědecké vymoženosti !
4. únor 2011 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu jj je to na ovulaci, hodne zen rika, ze pak brzo byly tehu. Tak nevim, vyzkousime a uvidime aspon bude ovulka :DD
4. únor 2011 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj a dobré raníčko přeju :slight_smile:
tak u nás se dneska poprvé spalo celou noc bez nočního kojení, tak jsem zvědavá, jak jí to vydrží dneska. Sice o půl jedný trochu blbla, ale pak zase usnula. Spal s ní Tomáš raději, aby necítila mlíko´. No, uvidíme co dál :slight_smile:
5. únor 2011 v 08:06  • Odpověz
@vicky007 dobré ráno, to už zkoušíš odstavovat úplně nebo jen v noci ? Držím palce, ať si brzy zvykne !
5. únor 2011 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple už úplně. Od minulého týdne neusíná u kojení, ale dostává sunárek a pak jde uspat táta no a dneska jsme zkusili už úplně a teda v poho, uvidíme další noci :slight_smile:
5. únor 2011 v 09:25  • Odpověz
Ahojky holky, krásné sobotní dopoledne! Konečně svítí sluníčko!!! :dizzy_face:

@vicky007 Držím palečky s odstavováním. Taky jsem po roce přestala kojit a celkem to šlo, když se prcek v noci vzbudil, tak jsem mu dala napít vody a hned sebou zase plácnul a spal dál. :wink:
5. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
@kri No Bára už byla takovej závisláček na prsu. Už nepila, jen ho dumlala a to jako fakt nee :slight_smile:A přeci už je to velká holka :slight_smile:
5. únor 2011 v 09:59  • Odpověz
@vicky007 tak to vypadá dobře ! :grinning:
5. únor 2011 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem tu pěkně dlouho nebyla. Byla spousta práce. Naštěstí si beru příští týden dovolenou. A musím říct, že se to moc hodí. Někdy během tohoto víkendu - úterka bych měla mít ovulku. Tak se budeme snažit a uvidíme :sweat_smile:. Držím palečky všem, ať nám ty bylinky a jiné různé podpůrné prostředky pomohou k //.
5. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
@martinale jé koukám, že nám ovulka vychází stejně :slight_smile:, takže snažit se snažit se snažit se :slight_smile:
5. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
@vicky007 jj přesně, kojila jsem už jen večer a po sunaru i líp spí. :wink: No a hlavně taky budou už moct babičky hlídat i přes noc! :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@martinale ahojky, tak to ti to super vychází! Budete mít na to pěkně klid, tak to by bylo aby to nevyšlo! :grinning: Držím palečky!

Já jsem dneska 29 DC a zatím nic, ale mám dlouhý cykly.
5. únor 2011 v 10:45  • Odpověz
@vicky007 Tak to je paráda! To se budeme těšit nebo nervovat stejně :slight_smile:

@kri taky tomu věřím, snad to dopadne...

Jinak já mám cykly taky celkem dlouhý. Běžně 34 - 35 DC.
5. únor 2011 v 10:51  • Odpověz
@martinale jo já mám cyklus taky někde kolem 35 dní
5. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
@martinale určitě! :grinning: :dizzy_face:

No tak to jsme na tom stejně, taky mám běžně 33-35 dní. A to se to teď po porodu docela srovnalo, když jsem předtím přestala brát prášky, tak jsem to třeba 2 měsíce nedostala a když se člověk snaží o prcka, tak to bylo docela o nervy. :angry:
5. únor 2011 v 11:51  • Odpověz
@kri Tak to já musím říct, že po vysazení HA jsem menstruaci vždycky dostala. Sice byl cyklus rozházený, ale měla jsem to. Teď se mi to ustálilo na těch 33 - 35 DC (musím zaklepat). A co se týká intenzity MS, tak ji mám úplně stejnou, jak při HA. Taže super!
5. únor 2011 v 11:56  • Odpověz
@blueapple Taky jsem je zkousela poprve v lednu :slight_smile: asi 3dny tmavla, ale nebyla tak tmava jako kontrolni a pak slabla. Tak nevim :(
5. únor 2011 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol tak to bylo určitě ono. Já je neměla také nikdy stejně tmavé, ale ostatní indície (hlavně hlen) to časově potvrdily...tak uvidíme :grinning:
5. únor 2011 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple jj uvidime, ja ted jen cekam na MS jsem 26 DC :slight_smile: hlen nejak nesleduji, ale mam takove popichavani.
5. únor 2011 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, koukám, že řešíte ovulku... a ty testy... a čajíky...
tak uvidíme, počkám do března a pokud nic, tak se vrju na pití, měření a já nevím co...
a s tou cenou ovu testů jste mě docela šokovaly, to je tedy byznys :astonished:

já jsem dnes 33 den cyklu a zatím nic, ale cítím, že už to každou chvíli dostanu.... už mě v noci bolí druhý den břicho takže to vím... u těhu jsem to měla všechno jinak... ale už ať to mám a pak zase začneme, že?

holky, co teď máte plodné dny a nebo na ně čekáte, tak se pěkně snažte!!!!!

Luci, někde jsem slyšela, že ty čárky u ovu nemusí být úplně tmavé.. každá žena to má jinak., takže pokud tam něco málo je, tak to prostě je ono

a zítra zase neděle :frowning2:
ty víkendy tak rychle utíkají.... to je děs... s vencou se vidíme tak málo, stále něco je a to je děs, jak pak máme mít čas na snažení, ach jo
5. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz
@lencak80 Ahojky, dekuji za info :slight_smile: ja si cetla letacek a tam prave bylo napsane, ze musi byt stejne tmava :(, ale kazdy druhy den probehlo tulenicko, tak uvidime :slight_smile:). Od dalsiho ciklu zacinam brat clostilbegyt a slysela jsem zatim dobre reakce tak uvidime :DD. Tak drzim palce :slight_smile:
6. únor 2011 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol Clostylbegyt máš předepsaný od lékaře?

Jojo, ovulace....dnes jsem to vysvětlovala přítelovi a jemu se testování moc líbílo, takže příští měsíc prý chca nechce budu laborovat. ... ať prý víme, je hrozně nedočkavý :slight_smile:

Jsem 21.DC takže už za pár dnů se mi začne nervozita stupňovat...minule jsem měla cyklus 30 dnů, ale byl první po vysazení prášků, tak uvidíme, co přijde teď....je to napínavý, úplnej nervák, co? :wink:

V pátek jsem byla u doktora s bolavým loktem, napsal mi prášky a až doma mi došlo, že jsem mu zapomněla říct, že jsme ve snažení..a na práškách je samozřejmě napsáno, že v posledním trimestru je zákaz užívání a během snažení a prvního a druhého trimestru se užívání nedoporučuje...takže v pondělí budu volat, jestli můžu prášky dlabat. Ještě jsem si nezvykla, že i snažení je tak trochu zvláštní režim pro tělo.
6. únor 2011 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.