• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@yanish Ano lekar, je to na neplodnost na vyvolani ovulace.... :slight_smile: Me ted boli v krku a taky jsem si koupila jen cucaci tebletky pro tehu :slight_smile: jistota je jistota a max panadol. Tak nase snazeni probiha uz 7 mesic. Ja jsem 27 DC ted jen cekam, ale minule jsem to mela 38 :( tak me to cekani uz nejak nestresuje a manzela uz vubečc ne :D az to bude tak to bude. Driv jsem to resila furt, ale cim vic to chces, tim se nedari a nedari. Drzim palce
6. únor 2011 ve 23:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, koukám, že jste se o víkendu nenudily a debatovali :slight_smile: Jaký byl víkend? :slight_smile:

Dneska 13DC....tulíme se tulíme :slight_smile: tak uvidíme, zda to pomůže :grinning: Jinak z BT jsem mimo...vůbec ty teploty nechápu, asik jsem nějaká divná :sweat_smile: v sobotu po 3 dnech mi to vylítlo z 36,6 na 36,9, včera zase spadlo na 36,3 (36,4 teď nevím) a dneska 36,5....tak ovu asik teda ještě neproběhla... :unamused: jsem z toho jelen...
7. únor 2011 v 06:42  • Odpověz
*nenudily a debatovaly :slight_smile:
7. únor 2011 v 06:46  • Odpověz
Ahojky a dobré raníčko :slight_smile:
víkend byl úžasný. Krásně venku, tak jsme byli na houpajdách :slight_smile: Bára z toho měla bžundu :slight_smile:
No a dneska nám přijdou zaměřovat vestavnou skříň k ní do pokojíku, konečně se to budováníčko zase někam pohne. Jako sranda, u tý firmy co ty skříně dělaj pracuje můj ex, tak Tomáš říkal, že dneska uirčitě dorazí na oběd :slight_smile:, že prej tady musí bejt, kdyby byly nějaký nejasnosti s vyněřováním :grinning: :grinning:
7. únor 2011 v 08:17  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
mě vám to víkendový sluníčko úplně nabylo - skoro mi ani nevadí, že je pondělí, to je fajn.

@macekv No tak to se snažte, snažte! a jak to, že jsi na koníkovi a ne ve snažírně? :wink: neztrácet čas :dizzy_face:
@vicky007 jj, ti bývalí a bývalé!! to znám :wink: Už jsem si taky říkala, že je fajn, že žádný z nich nemá moje oblíbený jména pro dítě....někdy mají ty holky fakt trhlý myšlení :sweat_smile:

To budeš mít ze skříně radost, viď? Mně nabudí i nová svíčka :slight_smile:
7. únor 2011 v 08:40  • Odpověz
Bre ranko holky jdu k vám nahlédnout .....venku je fakty krááááásně ...hned mám lepší náladičku =)
Jinak vítám tady nově příchozí holčiny - spolubojovnice =)
....u nás momentální postupu asi tento jsem 8DC...(tentokráte rozhoduje manžel ....já to tak nějak podvědomě vzdala =( ....) snažit se pokud možno denně celý únor ...prej je krátký tak to dáme =D ....a pokaď to nevýjde ....jdeme na to společně s doktorem a na nic už nečekáme na nic nebereme ohledy .....nechci se na to nijak upínat nebo se radosvat s maličkostí prostě jsem ve stádiu kdy to nechávám běžet .....budeme se snažit a uvidíme .....tak prosím držte palečkyyyy :slight_smile:
7. únor 2011 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky, krásné sluníčkové ráno! :dizzy_face: Mě se hned líp vstává, tedy dneska už moc ne, jak nám lezou stoličky, tak moc prcek nespí. :unamused: Tak alespoň, že to počasí člověka trochu nabije! :sunglasses:
Já jsem dneska 31 DC a pořád nic, ale test je sněhobílý :frowning2: , no neva hlavně aby mrcha už přišla! A hurá na nové snažení. :wink:

@macekv Tak to se pěkně snažte! :wink: S těma teplotama tedy netuším, zatím jsem se k tomu neodhodlala měřit, ono by to asi ani s prckem moc nešlo, když vstává různě a já na to nemám nervy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@holino Neboj když to teď nevyjde, tak to stopro vyjde pod dohledem Dr. A je pravda, že není na co čekat. Já taky počítám, že to asi přirozeně opět nepůjde, ale co, hlavně, že bude mimísek! :dizzy_face:
7. únor 2011 v 09:10  • Odpověz
@holino Ahoj holi :slight_smile:
palce držím, to je jasný. A přístup je myslím ideální. Užít si snažení a nechat výsledek na přírodě...a když tak jí popostrčit mudrem...

A myslím, že manžel zvolil metodu, která vás bude určitě i bavit :wink:
7. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
@yanish tak jsem v práci přeciš :grinning: a přítel taky, tulení proběhne až po 18hod. :grinning:
7. únor 2011 v 09:36  • Odpověz
:grinning: @holino to je perfektní systém snažení, to by se líbilo všem našim manželům, zaručeně, co říkáte , holky...
7. únor 2011 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz
@holino to je jasný :slight_smile: :wink:
7. únor 2011 v 09:53  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím v pondělí
7. únor 2011 v 10:09  • Odpověz
Jo jinak já jsem dneska 30 dc a zatím nic, ale už mě druhý den bolí břicho, tak ms čekám doslova každou hodinou, doufám, že mě nebude dlouho napínat a cyklus po práškách naskočí v pohodě
7. únor 2011 v 10:10  • Odpověz
@holino připojuju se k držení palců a změna přístupu je myslím fajn :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:11  • Odpověz
@macekv tak to máte na dnešní večer pěkný plán :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holčiny, teď jsem se sem týden nedostala a tak ani nestačím dočítat :slight_smile: Dneska jsem 33 DC a mám pocit, že mrcha každou chvíli dorazí. :frowning2: Ještě 2 promarněné cykly a pak se snad bude moci zase snažit :wink: Dneska máme s manžou volno a tak jedeme do HK na nákupy, potřebujeme spoustu věcí na stavbu :wink:
A co vy? Jaký byl víkend? :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:15  • Odpověz
Holky díky moc za palečky a podporu .....změnu vzal do rukou manža =) .....já se na to fakt necitila ....šak víte psala jsem to nějak minulý týden ....dopracovala jsem se tak daleko že jsem si řekla že jako když to tak má bejt tak to tak bude .....ale manžel mě nakonec ukecal tak jsem se k tomu postavila tak že mu přece tu radost nemůžu zkazit =))) no výsledky žádné raději neočekávám a uvidím =))
7. únor 2011 v 10:26  • Odpověz
@holino jj, tak to je fajn, že se toho manžel chopil. No tak když nic jiného tak si aspoň tento měsíc pěkně užijete a pak už vám pomohou doktoři
7. únor 2011 v 10:27  • Odpověz
7. únor 2011 v 10:31  • Odpověz
@evol06 tak to se máte, nakupování :grinning: jééé

normálka :slight_smile: mám 13DC, takže musíme snažílkovat :grinning:
7. únor 2011 v 10:33  • Odpověz
@hanuu jj ....jen se toho doktorování docela obávám ať se nedovím to nejhorší =( ....to bych asi nedala teda ...no ale co když to má bejt tak to bohužel nijak nezměním a bude to .....ale tak měsíc je ještě dlouha doba =)
7. únor 2011 v 10:34  • Odpověz
@macekv Ahojky, co u Vás nového? Snažíte se ? :wink:
7. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
@evol06 to víš, že se snažíme, akorát nechápu BT :frowning2: .........8,9,10DC 36,6 - 11DC 36,9 - 12DC 36,3 - 13DC 36,5 :slight_smile: tak jestli, vím že dle zkušeností jiných se teplota zvýší a ukáže, zda ovu byla nebo nebyla, takže asik mám ještě čas :grinning: musím jít koupit dneska ovu testy...jinak to nevidím...je jedno, kdy je počůrám? :grinning:
7. únor 2011 v 10:40  • Odpověz
@macekv Děvče, mě se ptej :slight_smile: Tomu rozumím jak kozel petržely :grinning: Zavidím, že se můžete snažit :frowning2: , ale ty 2 měsíce určitě utečou rychle. Musí! :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:43  • Odpověz
@evol06 neboj se, můžeme se snažit, ale může to být bez výsledku :unamused: :slight_smile: Se to přehoupne, že ani nebudeš vědět jak :wink: :grinning:
7. únor 2011 v 10:50  • Odpověz
@macekv Holky v pvosenkách (nebo jsem to možná četla někde jinde) psaly, že ovulační testy se můžou dělat i v průběhu dne - ale to by mělo být na testu napsáno...

Tak potom řekni zkušenosti, já budu testovat asi příští měsíc, ale to je za dlouho...
7. únor 2011 v 10:52  • Odpověz
@evol06 Nazdárek, mám se fajn (z velký části za to může to bezva slunce).... jsem nějaký 21. DC, takže nervozita se stupňuje, to víš :wink: Jsem zvědavá. Nemůžu říct, že bysme se v době teoretické ovulace nějak výrazně snažili (tak nějak ob den až od dva), tak uvidíme co na to ta čarodějka příroda...

Jak ty?
7. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
@macekv Nejhorší je, že jsem pitomá. Pořád se v tom šťourám, počítám dny a ono to pak vůbec neutíká :unamused: No i když už je 14 dní pryč :slight_smile: Ještě, že je venku celkem hezky a můžu se zaměřit na baráček :wink: Proč by to mělo být bez výsledku?! Prcek bude, tvůj ,,andělíček" na to dohlédne, uvidíš :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:54  • Odpověz
@hanuu Takže nastavuješ mozek na pozitivní vlnu - to je bezva, že sem MS dostala a že mi to tělo po HA funguje!..je to tak? Taky jsem to tak minulý měsíc udělala - o prošlo mi to, oblafla jsem sama sebe :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:55  • Odpověz
@yanish chtěla jsem to vydržet, ale to se nedá :slight_smile: potřebuji vědět, zda ovu je nebo neni, kdyby se měla blížit, byly by tam //, že? Už by měly, když mám 13DC.. :unamused:
7. únor 2011 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.