• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Ahoj holky, koukám, že se nenudíte :slight_smile:. Já jsem dnes 16 DC. Takže víkend byl tulící :grinning:. Ještě dneska a zítra si myslím, že je šance a pak se bude čekat. To čekání je skutečně nejhorší. Jestli to vyšlo nebo ne mě drásá :confounded:. Jinak včera mě bolelo břicho - vypadalo to na ovulku, tak snad to snažení bylo k něčemu dobré.
7. únor 2011 v 10:59  • Odpověz
@yanish To je dobře, že sluníčko zabírá :wink: Jednou za 2 dny určitě stačí páč ty potvůrky vydrží až 3 dny, takže držím palečky :wink: My nic, čekáme až nám doktor snažení schválí což bude nejdříve konecem března :frowning2:
7. únor 2011 v 10:59  • Odpověz
@evol06 :grinning: doufám, ale víš jak, doufaní je kolikrát zklamání...a to velké..takže buď jo, nebo dne, je to poprvé, co si ovulku tak nějak hlídám a soustředím se na to, Radka "skoro" nutím k sexu :grinning: Sexuovali jsme ve čtvrtek, v pátek, v sobotu ne teda :grinning: a včera taky a dneska taky budeme...je to hrozný se domlouvat :grinning: a budeme muset aj zítra i ve středu.....ovu je jen pár dní v měsíci, tak to nemůžeme nechat náhodě :grinning:
7. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
@martinale Tak to je deální, když to vyjde na víkend, vid :wink:
7. únor 2011 v 11:00  • Odpověz
@martinale mně nikdy nic není, teď se na ovu soustředím a stejnak nic necítím :grinning:
7. únor 2011 v 11:01  • Odpověz
@macekv No, chudák malej :grinning: Musí spát se svoji krásnou přítelkyní :grinning: Se vždycky musím tlemit jak si chlapci ,,stěžujou" co by za to jiní dali :wink:
7. únor 2011 v 11:04  • Odpověz
@evol06 @macekv Vyšlo to zrovna krásně :slight_smile:. Já se pozoruju od odby co neberu HA (cca 2,5 roku) - donutilo mě to. Sleduji hlen a mívám tlak v podbříšku.

Jinak co píšete o tom pravidelném snažení každý den, tak musím říct, že se mě až Jirka ptal, jestli to děláme dobře. Protože správně by se mělo tulit obden, aby stačily spermie dozrát, a tak zvýšit šanci na oplodnění (a navíc "zdravé" oplodnění). My jsme se teď snažili každý den, tak měl obavu. To já sice taky, ale zase ten hlodající červíček ve mně mi říká, že bychom měli každý den, tak Vám vůbec nevím :unamused: .
7. únor 2011 v 11:08  • Odpověz
@evol06 jj, to já jsem mu říkala taky :slight_smile: jenomže oni to tak neberou no...kolikrát zapomínají, koho vedle sebe mají :wink: :grinning:
7. únor 2011 v 11:10  • Odpověz
@martinale jj, taky jsem slyšela obden, ale člověku to nedá no :unamused: se bojím, abysme to nepropásli :frowning2: zkusím testík odpolko, ale Radek určo bude mít chuť, takže nebude chtít čekat do zítřka :grinning: a rozhodně nepůjde do práce "plnej" jak se říká :grinning:
7. únor 2011 v 11:13  • Odpověz
@macekv jj, měly by tam být // - napřed ta jedna slabší, pak silnější a až zase začne slábnout, tak je po ovu - a už víš, jaký den byla :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:28  • Odpověz
@evol06 To, že vydrží 3 dny jsem už slyšela - a hnedka mě napadlo, co tam ty spermíci ty 3 dny dělají? :sweat_smile: :grinning:
7. únor 2011 v 11:29  • Odpověz
Tak akorát psala spolužačka ze ZŠ, že se jí narodil chlapeček. Kupodivu je 1. ze třídy, kdo má mimčo. Naopak na SŠ tam má děti polovina holek. I na VŠ holky maj prcky.

Jinak spermíci by měli v našem tělíčku přežít opravdu až 3 dny - je psáno 72 hodin, tak doufám, že se to těm našim klukům statečnejm podaří :dizzy_face:
7. únor 2011 v 11:34  • Odpověz
@macekv @martinale Slyšela jsem to samé a příjde mi to i logické, ale na druhou stranu si nemyslím, že by to mělo přímo vadit každý den :slight_smile: Pánové by si to množství sexíku měli užít páč až bude prcek tak budou s láskou vzpomínat na tohle období :grinning:
@yanish No, co myslíš... Hledají cestu k vajíčku, jsou to přeci jen ,,chlapi" :grinning:
7. únor 2011 v 11:35  • Odpověz
@yanish oki mno :slight_smile: koupíme a uvidíme :grinning: jsem sama zvědavá :grinning:
7. únor 2011 v 11:36  • Odpověz
@evol06 jj to máš přesně pravdu, ti chlapi musí v 6ti nedělí umírat :grinning: :grinning: a poté už se né vždy chce a je soukromí :grinning:
7. únor 2011 v 11:37  • Odpověz
mno tak to bysme nemuseli mít ani dneska sex, vlastně ani zítra, když vydrží 72hod :grinning: aby se tam teda netloukly starý s mladými :grinning: se pak pohádají a vajíčko neoplodní ani skupina A ani B :grinning:
7. únor 2011 v 11:38  • Odpověz
@macekv Tak to zkus říct manželovi, Tě bude milovat :grinning: .

Já mám pocit, že ten můj bude ten typ, co bude mít o mne velký strach. Když jsem mu včera žertem navrhla, aby mi dal "druhou dávku" :grinning: , tak se s hrůzou v očích bránil, že by to nebylo dobré :grinning:. Tak jsem na něj zvědavá, jak to naše těhotenství bude zvládat.
7. únor 2011 v 11:46  • Odpověz
přítelovi :grinning: zatím jsem jen zasnoubení :wink:

:grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
Bára si právě SAMA puistila dvd Rákosníček a hvězdy :confused:
7. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz
Jinak já nevím, co teda bylo tento měsíc. Ovu testy nejdřív sílili a pak se tam najednou neukázala ta druhá čárka...
7. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz
@macekv Jééé, promiň, mám zmatek v tom kdo je a kdo není :slight_smile:

@vicky007 Tak to je šikulka. Hlavně si teď dávej pozor, aby Ti třeba omylem něco nevymazala :grinning:
7. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz
@martinale no to jo :grinning:. Teda ale jako je u toho nalepená :slight_smile:, teda nadšená z toho nejsem. KOuká na to asi z 10 cm :rolling_eyes:
7. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz
@martinale to neva :grinning:
7. únor 2011 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky holky, dnes jsem tu poprvé a chci se vám svěřit se svým příběhem.
Snažíme se o druhé mimi už od září 2009. Minulý rok jsem koncem února přišla o 1.mimi v 7tt jsem začala krvácet, velké bolesti, prsknul mi vejcovod-mimoděložní.byl to docela mazec, ale zvládli jsme to. V červnu jsem otěhotněla znovu, bohužel-těhotenství neznámé lokalizace.musela jsem podstoupi léčbu metotrexátem,něchtělo mi spadnout hcg. Ve čtvrtek jdu teď na laparoskopii na revizi dělohy, a vejcovu a vůbec se chtějí podívat jak to tam vypadá a jsme objednaný v pronatalu. už se těším, až budu mít operaci za sebou a budu se moct začít stymulovat. mám docla strach ale na těhotenství se moc těšim.
7. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
@miska37 Ahoj, vítám Tě mezi námi. Tvůj příběh je opravdu těžký. Těší mne, že i přes veškeré nesnáze jsi naplněná optimismem a touhou po mateřství. To je to, co nás tady všechny spojuje. Věřím, že si dokážeme být všichni oporou. Oni Ti chlapi se přeci jen málokdy o takových věcech chtějí bavit. Jinak Ti přeji, aby jsi měla ve čtvrtek šťastný den!
7. únor 2011 ve 12:49  • Odpověz
@miska37 Ahojky, vtám tě mezi náma a přeju hlavně lepší časy
7. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz
ahoj holky, právě jsem se vrátila z mimi plavání. Je krásný den, vše vypadá optimističtěji, to dělá to sluníčko a snad blížící se jaro !

Miska37, vítej ! Přesně jak holky výše napsaly, už bude vše dobré ! Když se podívám kolem sebe, tak skoro každý má nějaké trápení s otěhotněním ! Teď už bude jenom lépe !

Za pár dní tady bude "úroda" těhulek, věřím tomu !
7. únor 2011 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz
@miska37 Ahoj a vítám! Máš toho za sebou hodně špatného a protože v životě je člověk jednou nahoře a jednou dole, tak teď to bude už jen lepší!!! musí být!
My jsme tady v podstatě všechny začátečnice a s hormonální léčením a dalším nemáme moc zkušeností, ale jak píše Marťa - touha po miminech nás spolehlivě tmelí dohromady!

@martinale To máš pravdu, chlapi nemají buňky na probírání našich otázek do detailů - a hlavně nemají ty naše hormonální cykly :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz
jojo dneska je krásně. Za chvíli razím ven, alespoň na hoďku apůl :slight_smile:
7. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz
nazdárek!!!
zase piju kafíčko a Vašík spí... pak frčíme do školky si chvíli hrát...

jsem se musela smát, jak jste tady popisovaly ty spermie a jejich cesta k vajíčku...si myslím, že prostě vydrží... :dizzy_face:

dnes mám přesně týden zpoždění, těhu nejsem, jsem si dělala ve čt test... ani nemám žádné příznaky, ale štve mě to, protože tak dlouhé cykly jsme nikdy neměla, max 3-4 dny zpoždění a od té doby co se snažíme, tak tohle, fakt mě to štve...kdo se v tom má pak vyznat, jsme si ráno měřila BT a měla jsme 37,2, ale už bych přece měla mít nízkou když to dostanu... mám to nějaké divné, takže po MS fakt začnu pravidelně měřit, abych věděla jak to vlastně mám...

holky a ten čajík pomáhá na co? i na ten cyklus?
bych si ho asi koupila
7. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.