• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Viky, vašek také rád kouká na pohádky... ale někdy jsem za to vděčná!!!
sice si tzo zatím sám neoustí, máme to složitější, ale rád to tam dává do pořádku...pak se člověk diví, jak je to poškrábané...

7. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz
jo a ještě jsem chtěla reagovat...

ss tím sexem, jen těm chlapům pěkně řekněte, at si to teď užívají... však nevím jak vám bude na začátku těhu a to nemluvím o postupujícím těhu apak 6-ti nedělí a pak dítě bude spát vedle vaší postele v postýlce... a to nemluvím o tom, jak teď spíme doma ve třech v posteli... muswíme počkat až malej usne a přenést ho pryč... si pak rádi vzpomenou jak jste je uháněly!!!! :grinning: :grinning: :grinning: přítel by mohl vyprávět!!!! :dizzy_face:
7. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz
@lencak80 Ta teplota je divná. Asi bych si ten test udělala znovu - pro jistotu. Přece jen to ještě nemuselo být na testíku vidět. A od té doby ulynuly 4 dny, takže...
7. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz
@yanish Ahoj, no já to neberu jako nějaký oblbovák. Měla jsem hodně velký strach, že se budu trápit tím, že ms nepříjde, těhotná nebudu a budu běhat po doktorech, takže jsem opravdu ráda. protože 29 dní je úplně zlatých. Což samozřejmě neznamená, že bych nebyla raději již těhotná, ale prostě na poprvé by to byla velká haluz a já su ráda, že je to tak jak to je.
7. únor 2011 v 15:00  • Odpověz
ahojky holky ....jdu k vám na momentík =)
co se týká čajíků ....je vidět jek krásně po něm blbneme ....dnes jsem si ho byla koupit v lékraně a jako ve třech ho neměli =( ....tak nevím no ....asi všechny ženské v Havířově chtějí těhulkovat nebo co =) ....no vidím to ve středu při cetě do práce v Karviné navštívím lékárnu =)))
No nic utíkám manžel už vylezl z vany a nás čeká mojkání =))) ....tak hezký večer holky
7. únor 2011 ve 20:08  • Odpověz
@holino to znám, ve 3 lékárnách tady u nás ho sice měli, ale jen sáčkovaný a já chtěla sypaný, takže jsem si ho v jedné lékárně prostě objednala, hned 2 balení...do 3 dnů tu byl.... :sunglasses:
7. únor 2011 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
@lencak80 vysoká teplota, to je nadějné. S testy si nedělej hlavu, já měla test negativní 3 týdny po vynechání a pozitivní byl až ten 4. týden (6tt) ! No a ten můj negativní test už má přes rok a právě teď spokojeně spinká v pokojíčku ! Šla jsem tehdy na gyndu, na UTZ nic nebylo(to jsem byla 5tt), píchli mi dokonce vyvolávačku (případnému miminku prý neublíží), že mám dostat do týdne MS, ta nikde, po týdnu už byla vidět bublinka...držím palce, třeba jsi těhu !

7. únor 2011 ve 20:27  •  2 děti  • Odpověz
@lencak80 tak snad už ms nedorazí :slight_smile:
jo a koukám, že je to u vás stejné, že spíte ve třech :grinning:, no já bych ráda Báru naučila na postýlku :slight_smile:
7. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz
ahojky holky, holino má problém s čajíkem a já s ovu testem, snad lékárny vyprodali bo co :unamused: Ale vzhledem k tomu, že dneska ráno byla teplota 36,6...tak mi leze pomalu nahoru, což dkle mého grafíku vypadá, že OVU byla v neděli 12DC, protože teplota by¨la nejnižší a to 36,3..... :unamused: ale sexuovali jsme :grinning: ale v sobotu ne :-/ v pátek ano a včera také no, tak fakt teda nevím.... :frowning2:
8. únor 2011 v 06:17  • Odpověz
Ahoj holky

@macekv teda to měření a testování vypadá fakt jako velká věda :astonished:
8. únor 2011 v 06:55  • Odpověz
@hanuu mno je to strašný, ovu by měla proběhnout v případě skoku třeba o 0,2 nahoru....a já jsem měla 36,3 - 36,5 a dneska 36,6, takže asik proběhla, jestli byla, ale to uvidím dle měření, správně by měla jít teplota nahoru, protože pokud prasknul folikulový váček a vajíčko se uvolnilo spolus tím hormonem jedním :grinning: nevím, kterým, progesteron asik, tak ten zvyšuje tu teplotu právě...kdyby k ovu nedošlo, tak by teploty byly přiměřeně stejné po celou dobu cyklu....tak jsem to tedy vyčetla.....já se v tom plácám, je to hrozný :grinning: maturitu mám, blbá snad nejsem, ale tohle je nad moje síly :grinning:
8. únor 2011 v 08:10  • Odpověz
@macekv tj, já jsem o ovu testech a měření BT četla minulý týden a už v tom mám zase maglajz - klíďo by to mohly do těch maturitních otázek přidat :slight_smile:
8. únor 2011 v 08:31  • Odpověz
@lencak80 Leni, já teda nevím, ale taky bych jako blueapple řekla, že to může být nadějné - koukej si udělat test a nenapínej :wink:
8. únor 2011 v 08:31  • Odpověz
Dobré ranko holky,
....to říkám že těch těhulek chce bejt letos asi víc nebo co =) ......na ovu testíky jsem natrefila už i v drogerce v tescu ....tak třeba zkuste tam
:D:D:D ...mě doela bavíte s tím měřením BT ....asi see na to od zítřka taky dám ....jen tak z legrace :D ....nooo a uvidíme :D
8. únor 2011 v 08:53  • Odpověz
mno jako měření BT je opravdu síla :grinning: teď mi jedna holčina psala, když koukla na můj grafík, že to vypadá, že ovu ještě neproběhla, mám vyčkávat, může to přijít zítra nebo pozítří, mám dneska 14DC a když se nad tím grafíkem zamyslím, tak to opravdu nevypadá, že OVU už byla, všechny mají hroznej teplotní skok, třeba ze 36,6 na 37....nebo ze 36,3 na 36,7...a takže musím počkat, jak se bude grafík vyvíjet dále...no ve čtvrtek jdu na tu gyndu, což bude 16DC, tak by mi měla říct i ona, jak to vypadá...jestli mi UTZ udělá, se jí zeptám asi...
8. únor 2011 v 09:30  • Odpověz
@yanish jj to by mohli :grinning:
8. únor 2011 v 09:30  • Odpověz
@lencak80 hele ty :slight_smile: vypadá to, že by?? mě BT kleslo 4 dny před mrchou na 36,7 2x a 36,5 2x a přišla...

to musíš dát vědět :wink:
8. únor 2011 v 09:34  • Odpověz
jo a mimochodem, narazila jsem na novou stránku: http://astro.wendys.cz/plodne_dny1.php :grinning: podle toho bych měla být plodná až v pátek :grinning: 17DC :grinning: to už budu mít ovu testy ale :grinning:
8. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz
a podle této kalkulačky http://www.kalkulacka-tehotenska.cz to vychází také na pátek :unamused: :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz
mno dneska se tady bavím sama se sebou :-/ :slight_smile:
8. únor 2011 ve 12:33  • Odpověz
@macekv ahoj ahoj, aspoň to všechno naštuduješ a pak nás proškolíš ! :grinning:
8. únor 2011 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
8. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz
ahojky...
tak dnes teplota zse 37,2. se musím smát, jak si ji vždy začnu měřit, až když to nedostanu, takže vůbec nevím celý průběh...ale minule jsme to také měla zpožděné, také jsme měla vyšší teplotu a pak mi začala klesata pak jsem to dostala... asi ze 37,3 na 36,5 a postupně, den po dni klesala.

hele, zítra jdu na gyndu kvůli těm zánětům, tam ku řeknu at na mě rovnou mrkne, co se tam jako děje a uvidíme... samo, že jsme zvědavá, mám tady poslední těhu test, ale pokud by třeba byl ještě něgativní, tak je ho zase škoda, ne? zítra budu moudřejší... a pak písnu
ale mezi námi devčaty se na těhu vůbec necítím, když jsme byla popré, tak jsme měla strašně bolavá prsa a bolelo mě v podbřišku jako před MS..
jenže po porodu už mě před MS nebolí nic... ani prsa ani podbřišek, ten jen trochu asi den předem..., ale co mě začalo bolet, tak jsou kříže... se mi to všechno změnilo

prostě to oplodnování je věda!!! a mě to baví
8. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
Macekv, díky moc za kalkulačku, mrkla jsme na to a je to zajímavé a vypadá to docela pravdivě...
také myslím, že jsem měla ovu až později, ale to jsme se nesnažili, protože nebyl čásek, takže asi fakt nic...
8. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak Vás zase zdravím, dneska jsem měla hroznou honičku, ale poslední hodinu pracovní doby hodlám proflákat a pak hurá dom :slight_smile:
8. únor 2011 v 15:10  • Odpověz
@macekv tak jsem taky zkoušela oba odkazy, ale každé my vyšlo jinak - skoro o týden :slight_smile: tak nevím
8. únor 2011 v 15:11  • Odpověz
Ahojky,. tak já jsem se teď vrátila z prochajdy. venku je úplně suprově, teda až na ten vítr, kéž by to už takhle vydrželo
8. únor 2011 v 15:13  • Odpověz
@macekv no taky jsem to teď vyzkoušela a jeden termín mi vyšel do termínu ms, tak nevím :sweat_smile:
8. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@lencak80 mno uvidíme :slight_smile: jdu na gyndu ve čtvrtek, tak kdyby mi udělala UTZ, tak by musela folikuly vidět... :grinning:
8. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
@vicky007 fakt? mno já se nekoukám dopředu jen jeden cyklus, tak taky nevím :slight_smile:
8. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.