• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
8. únor 2011 v 15:16  • Odpověz
a ta druhá mi to vypočítala na 10.2. tak jsem zvědavá. Takhle mi to vypočítala i ještě jiná, ale už nemám odkaz :frowning2:
8. únor 2011 v 15:18  • Odpověz
@macekv do termínu ms mi vyšel ten jonáš :slight_smile:
8. únor 2011 v 15:20  • Odpověz
no ale tyhle kalkulačky beru hodně s nadhledem :slight_smile:
8. únor 2011 v 15:21  • Odpověz
Kdybych alespoň věděla délku své luteální fáze :grinning:. Takhle si ani nic nevypočítám...
8. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
@martinale
@vicky007 jo holky, je to boj :grinning:
8. únor 2011 v 16:48  • Odpověz
Ahojky holky, tak jaký jste měli den? Já zase náročný a do toho dorazila MS, takže znám lepší. No, nic musím se radovat s maličkostí :wink:
8. únor 2011 v 18:55  • Odpověz
@macekv macku macku, ty mi děláš zmatky...na jonáš okamžitě zapomenu a druhý odkaz ještě prověřím. Každé vyšlo jinak, ale úplně :fearful:

Je to jasný, příští cyklus prubnu ty ovu testy. A uvidíme co uvidíme :wink:
8. únor 2011 v 19:25  • Odpověz
@lencak80 Tak držim palec, ať tam doktor vidí jen samý pozitiva a žádný komplikace...a ideálně víš co viď? :wink:
Dej zítra vědět, budeme čekat zprávy...
8. únor 2011 v 19:27  • Odpověz
@evol06 Ahoj ahoj, já jsem dnes celý den jednala a jednala. Někdy koukám :confused: co lidi předvádí za jednací tanečky...a někdy mě to baví a jindy zase znechucuje - dnes naštěstí to první, takže den celkem fajn.

Takže začátek cyklení? A za 14 dní jupííí snaženíčko? A hezky dokola...
8. únor 2011 v 19:29  • Odpověz
@evol06 :wink: :wink: tak tak, to je řeč :grinning:
8. únor 2011 v 19:44  • Odpověz
8. únor 2011 v 19:44  • Odpověz
@miska37 Ahojky, vitam te :slight_smile: drzim palce a hodne stesti.
8. únor 2011 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
holky kde jste?
8. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
i když koukám, že už je docela pozdě, takže asi spíte nebo se snažílkujete co? tak zatím dobrou
8. únor 2011 ve 22:18  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile: krásné, slunečné :wink:

Tý jo, tak opět stejná písnička, můj oblíbený song :grinning: - dnes 15DC a teplota 36,5...OVU zatím nikde :grinning: ještě neproběhla :slight_smile: Včera nic nebylo, takže spermíci jsou na dnešek připraveni! :grinning:
9. únor 2011 v 08:14  • Odpověz
@miska37 ahojky, vůbec jsem si tě nevšimla :frowning2: Ale teď to napravuji! Vítám tě tu u nás :wink: :slight_smile:
9. únor 2011 v 08:19  • Odpověz
ahojky, tak jsem tu z ranního výletu!!!
tedy po dlouhé době jsem vstávala v6hod ráno, ale dobrý, když to není každý den!!!

jinak tedy hlásím, že MS zatím nikde, Dr mě vyšetřil, udělal utz a zatím nic...
psal si že je sliznice vysoká, tomu nerozumím... děloha manší a nic jiného jsme neviděla.. říkal že pokud to do 10-ti dnů nedostanu, tak mám přijít... ale neřekl co a jak.. a já debil se prostě neptám... to jsme celá já...
dnes teplota zase 37.17
jinak jsem vyfasovala globule a krém a budu bojovat se zánětem.. snad vyhraju

je totiž možné, že jsem měla opravdu ovu až docela hodně později takže je to celé posunuté a tak se uvidí...
jsem docela napjatá, tohle čekání mě nebaví
takže teď mohu mít vyšší teploty díky tomu hormonu, co to dělá a pak se mi začnou snižovat a nebo také ne... takže uvidíme,a le těhu test si dělat nebudu, protože je to asi stejně ještě brzy.. i když nevím jestli bydržím..
9. únor 2011 v 09:10  • Odpověz
@lencak80 Tak to Tě obdivuji. Já bych nevydržela ani minutu a už bych dávno testíkovala :slight_smile:.

Já byla včera 17DC a měla jsem pocit, že možná byla i ovulka. Jenže jsme byli přes noc u našich, takže jsme neměli šanci :frowning2:. Snad už nebude pozdě a dnes to napravíme. Jinak všechny ty dny před tím jsme byli poctiví :wink:.
9. únor 2011 v 09:25  • Odpověz
Marti, právě, že plodné dny jsou spíše před než po ovu... protože to je pak jen jeden den, ale před ovu jsou asi tak 3dny ne? proto tam ty spermíky čekají

no, uvidíme, ale asi by to stejně ještě vyšlo negativní, protže pokud jsme měla ovu až kolem 22.1. tak je to ještě brzy
9. únor 2011 v 09:31  • Odpověz
@lencak80 Tak budu doufat, že se nám to povedlo. Taky si to myslím, ale raději nedoufám. Nechci nic zakřiknout.

Chápu Tě, že si nechceš dělat test. Člověk se bojí zklamání, viď? Pokud MS nepřijde, kdy se chystáš testovat? Ať vím, kdy držet palce :slight_smile:
9. únor 2011 v 09:36  • Odpověz
@lencak80 Ahoj Leni, podle mě ti chce dělat krevní test na těhu, když to nedostaneš - mně říkala doktorka, že se mám testovat taky až 10 dní po nedošlé ms (asi to mají jako takový úzus).
S tím ptaním u doktora jsem úplně stejná, taky se nezeptám. Maximálně na to co si připravím za otázky z domova a na to co říká doktor už nejsem schopná reagovat.....a pak si taaak nadávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a Leni, taky se ptám....kdy budeš testovat? Nebo chceš trhnout rekord v trpělivosti? :grinning:
9. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz
@martinale čaučau, abyste ty spermijky neměli moc uštvaný - každý den, to je fuška :sunglasses: Ale chápu, že tomu chcete dát co jde a mít čistý svědomí, že? Držim palce!!!
9. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, mně se dneska tááák nechce pracovat.
9. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz
jinak musím říct, že su tuto ms opravdu "užívám", furt je mi blbě :frowning2:
9. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz
@yanish To je přesně to o čem jsem mluvila včera. Vím, že by bylo ideální 1x za dva dny. Ale nějak mi to nedá, no :frowning2:. Uvidíme...

@hanuu Tak to Ti vůbec nezádvidím, já musím zaťukat, že MS mívám úplně skvělou.

Akorát jsem se dozvěděla, že se další spolužačce ze SŠ v pondělí narodila holčička. Kolem mě je to těhotný a rodí to :frowning2:. No a pak nemám bláznit :slight_smile:
9. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz
Yanish, nevím, mám pocit, že bude negativní, tak raději ještě chvíli počkám...
uvidím co se bude dít do konce tohoto týdne, alespoň budu sledovat teplotu a pokud začne klesat, tak je to jasné, že dostanu MS a pokud ne, tak si udělám příští pondělí...
těhotně se ale rozhodně necítím... to bych snad u druhého měla poznat, ne?
Marti a toho zklamání se tedy bojím...

no a s tím ptaním, fakt mě to šve, jsem se měla alepoň zeptat, co si myslí, když na to kouká...
nachystám si otázky doma a pak se na polovinu nezeptám.. jsem idiot!!!!
ale je možné, že by třeba něco žblechtl, kdyby právě něco viděl, si připadám jak náctiletá....

takže vás holky fakt nechci vůbec napínat, ani nevíte jak mi je... nesnáším čekání a hlavně když se to tak zdžuje... už podruhé mám celý cyklus natáhnutý... takže je možné, že pokud to tak bude i příště, řeknu mu něco na úpravu, hlavně teď kdy chceme těhotnět..
9. únor 2011 v 15:12  • Odpověz
Hannu, MS se mi hodně zlepšila po porodu, už nemívám bolesti, ani prsou ani podbřišku, to jen tak lehce cítím, takže tabletky na bolest brát nemusím... a mám ji celkem krátkou a ne silnou, takže je to lepší než bylo.. alespoň nějaká pozitiva, co?

holky, moc vám to přeji, hlavně co ještě mimčo nemají.... jsem zvědavá na vaše pocity atd....
já na to období strašně ráda vzpomínám.. byla jsem nejštasťnější, nejkrásnější :grinning: žena na světě!! těhule... fakt super!!!
9. únor 2011 v 15:15  • Odpověz
@lencak80 Ahoj, no já jsem nikdy moc broblémy neměla, jen lehce bolest v podbříšku, ale většinou se dalo bez prášku. Teď mám první ms bez HA po 6ti letech a su jak kdybych ji měla úplně poprvé :slight_smile: No a je mi nějak celkově šoufl, chvílemi na zvracení a tak. ALe možná je to způsobené něčím jiným a je to jen shoda okolností :slight_smile: no musím to teprve vše vypozorovat.
9. únor 2011 v 16:35  • Odpověz
@lencak80 díky, to je od tebe hezký. Já su taky na pocity zvědavá. Aktuálně manžel moc nechápe, že se můžu těšit na to až budu těhotná, teda ve smyslu toho skutečně se těšit na dobu těhotenství (na to až budeme čekat mimčo se jinak samozřejmě taky těší). Ale já se chvilema těším a chvilema si říkám, že mi bude blbě a bude to děs. No tak se nechám překvapit :slight_smile:
9. únor 2011 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.