• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
ja se nudím na odpolední v práci a není tu nikdo s kým bych mohla pokecat :slight_smile: Si tu píšu sama se sebou :grinning:
9. únor 2011 v 17:46  • Odpověz
Mám mrtě velkou radost!! :grinning: Koupila jsem si dnes ovu testy a jeden jsem odpolko vyzkoušela, dle grafu ovu ještě nebyla a druhá čárka byla tam, na vlastní oči jsem ji viděla :grinning: Sice ne tak silná, jako první, ale byla...tak že by byla zítra nebo pozítří? Zítra to musím říct na gyndě, třeba mi udělá UTZ Spermiky jsou na místě, tak budeme doufat, že se uhnízdí :wink: :grinning:
9. únor 2011 v 18:59  • Odpověz
@macekv super, takže zkuste se snažit od dnešního dne každý den nebo obden tak týden a bude zaděláno ! :grinning:
9. únor 2011 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz
Macekv, držím vše co mám, ať to klapne a spermík vybojuje boj s ostatními a zadělá to co má...a stačí obden, at mají více síly!!!!

já byla dnes v sauně, děda hlídal a ještě je tady, Venca odjel na zápas do Brna...

9. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz
@lencak80 hele, pokud je sliznice vysoká, tak to by mohlo být těhu :slight_smile:
9. únor 2011 ve 21:54  • Odpověz
@vicky007 že jo viď? taky jsem si říkala,že vysoká sliznice by mohla znamenat těhu, a ještě jak chtěl tu kontrolu po 10 dnech ode dne očekávané ms........jenže se mi nechtělo mudrovat, když nejsem mudr. :slight_smile:
Však on čas ukáže, jak to s tou Leničkou je :wink:
10. únor 2011 v 08:42  • Odpověz
@macekv To je fajn, že teplota a testy do sebe zapadají a pěkně si to "osaháváš". Tak teď pěkně pracovat, ať tu zjištěnou ovulaci neprokecáte :slight_smile: Moc moc moc držim palce!!!!
10. únor 2011 v 08:44  • Odpověz
@lencak80 já myslím, že by to faskt mohlo být. U mě doktor tasky poprvé nic neříkal, jen že mám vysokou sliznici. No tak já jsem ho zahrnula chudáka otázkama :grinning:
10. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
@vicky007 vys.sliznice je buď příznak těhu nebo jsi těsně před MS... :grinning: ale držím palce, ať je to ta mimi varianta! Kdy jdeš na další kontrolu ? A co těhu testíky ? Negativní ?
10. únor 2011 v 10:16  •  2 děti  • Odpověz
@blueapple no to mě nedošlo :sweat_smile: , ale zase pokud už je ten cyklus divně dlouhý, tak bych se přiklonila k tomu těhu :grinning:
10. únor 2011 v 10:19  • Odpověz
ju to vypadá nadějně, že by mohla být těhule. Ale pokud ten doktor nic neřekl, tak je to blbé, mohl naznačit, aby člověk věděl, na čem je :slight_smile:
10. únor 2011 v 10:42  • Odpověz
To rozhodně říci mohl! Ta nejistota je děs! Lenku obdivuju, že netestuje, i když riziko zklamání tam je. Já ž bych byla si 10x otestovaná :grinning:
10. únor 2011 v 10:53  • Odpověz
@martinale no já bych to už taky nevydržela :grinning:
10. únor 2011 v 10:59  • Odpověz
Holky já bych asi taky testovala. Za prve bych to nevydržela a pak bych taky asi chtěla být raději zklamaná hned než třeba za týden.
10. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky, moc děkuji za podporu :wink: :slight_smile: Tak jsem byla na gyndě, ovu ještě neproběhla, potvrdila mi to i doktorka. Udělala mi UTZ a říkala, že žádné překážky nevidí, že to vypadá, že vše je ok...a máme tam připravený folikulík :D musíme se snažit, zítra nebo v pátek by se měl uvolnit....mám i krásnou sliznici, pochválila mě celkově :grinning: Opravdu mám skvělý pocit :wink: Příští MS to budeme řešit dál, říkala, že 1DC se mám objednat na UTZ a udělá Folikumetrii a uvidí, jinak mě opět pochválila za MS kalendář :grinning: Dělám si ho na PC, ukázala jsem jí i graf a říkala mi, ať v tom pokračuju....těším se na další návštěvu :grinning:
10. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz
@macekv je, tak to gratuluju k pozitivnímu výsledku kontroly. To je super. No a teď, když to máte tak pěkně posvěcené od doktorky a s novou fotkou a pozitivním přístupem to vidím tento měsíc moc nadějně, tak držím palce :slight_smile: A ať vám to dnešní a zítřejší snažení dobře jde :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz
Holky, já se právě spíše přikláním k té variantě MS...dnes už mě bolí záda a pokud zítra bude teplota klesat, tak ej to jasné a abych pravdu řekla, tak at už to raději mám než tohle... takhle dlouhé cykly jsme neměla tak nevím co to jako má být... test mám negativní, ale zklamaná nejsem, jsem to spíše čekala... teď už jen čekám na MS, kdy si jako uráčí dorazit!!! by měla dostat vyhazov, ne? za pozdní příchody!

Macekv, tak to je super zpráva, tak si myslím, že by to tento měsíc mohlo krásně vyjít!! máte skvěle našlápnuto...

jak dorazí MS tak začnu měřit, at vím, kdy mi to tak vychází...
10. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz
dnes jsem nechala snyka ostříhat, po půl roce, byl jak holka, děs, ale nechtěl se nechat stříhat, takže to už 2x padlo, ale dnes jsme byla totálně nekompromisní!!!
sice řval, jak ho to bolí, ale ho totiž svědí ty vlásky, tak si myslím, že stříhání bolí!!!
ach jo, ty děti!!! no ale konečně krasavec, ho pak hodím na foto... už je z něj velikej kluk, žádné mimi... to tak děsně rychle utíká!!! bych si to prožila ještě jednou!!

Vicky, ti závidím, že Barunka má teprve rok!!!

10. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz
@vicky007 Ahoj, ja to tak taky tak mela.
10. únor 2011 v 15:35  •  2 děti  • Odpověz
@macekv Gratuluji :slight_smile: tak a ted poradne snazenicko:slight_smile:
10. únor 2011 v 15:44  •  2 děti  • Odpověz
@lencak80 No, vždyť na tom taky pracuješ, abys to miminkovství prožila ještě jednou.. :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:54  • Odpověz
Holky, mě včera tak hrozně dvakrát louplo u pravého vaječníku, že mě to až předklonilo! Jsem 25.dc, takže by se tam nic převratnýho dít nemělo....asi jen nějaký reakce, který byly do teď utlumený HA....ale au au teda :frowning2:
10. únor 2011 v 15:56  • Odpověz
@lucie_kol Ahoj Luci, jak vůbec pokračuje tvoje léčení akupunkturou? Je to dobrý?

Mně začal bolet loket (nevim z čeho), tak mi doktor předpsal nějaký prášky a až doma jsem si přečetla, že se nemají brát ani když se lidi o mimi snaží - já mu to samozřejmě zapomněla říct. Tak mi to dodatečně zakázal brát a mám jít prý jen na rehabilitace....to jsem zvědavá, jestli zaberou...........To mě až překvapuje, že i snažení o mimino je tak trochu jiný stav....
10. únor 2011 v 15:58  • Odpověz
@yanish Ahoj, byla jsem jen jednou :slight_smile: tento mesic taky pujdu, uz se moc tesim :D Zada me od te doby skoro vubec neboli a docela dobre spim, ale nevim jestli to spani neni spise homeopatii. Tak se podivej v tvem okoli a vyzkousej, ja mam zatim zkusenost dobrou. No me ted bolelo v krku a tak jsem taky sla do lekarny a tam me dala jen homeopatika a cucaci pro tehu :DD Uz jsem si pripadala jako tehule :D kdyz jsem chtela neco co mohou i tehotne :slight_smile:)
10. únor 2011 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
@yanish Obcas mi to taky dela :( nejvic me boli vajecniky behem ovulace a potom me sem tam bolej az do MS. No musime to vydrzet :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Děkuji :wink: Ani by mi nevadilo, kdyby to nebylo hned :wink: Stačí aj příští ovu :grinning:
10. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
10. únor 2011 ve 20:59  • Odpověz
@yanish uvidíš, že se to zlepší :slight_smile: :wink:
10. únor 2011 ve 21:00  • Odpověz
@lencak80 :wink: nášlápnuto ano, jestli to dopadne uvidíme :grinning: :wink:
10. únor 2011 ve 21:01  • Odpověz
Holky, vy dneska ještě spíte?? :grinning:
11. únor 2011 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.