• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@macekv já jsem tu, ale musím pracovat, tak jsem zatím ještě ani nedočítala. Ale čas se v práci určitě brzo najde. :slight_smile:
Ještě že už je dneska pátek, tento týden byl nějaký náročný :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:12  • Odpověz
@macekv jj, chápu, že ten měsíc navíc už člověk vydrží.
11. únor 2011 v 10:13  • Odpověz
holky zrovna nám do knihovny přišla čtenářka, která chodí do dětského oddělení hrát hry (je jí přes padesát) a navíc děsně smrdí :frowning2: tak tu větrám :grinning:
11. únor 2011 v 10:21  • Odpověz
@hanuu :grinning: :grinning:

těším se na jaro, už aby tu bylo...počasí je dneska u nás hrozný :frowning2: mrholení. šedivo :frowning2:

alespoň je před námi víkend...a snaženíčko :grinning: přítel je nadšený, když má celej víkend noční :grinning:
11. únor 2011 v 10:25  • Odpověz
@macekv taky už bych chtěla jaro, mám teda ráda všechna roční období, ale teď jsem se poslední dny namlsala tím, jak svítilo krásně sluníčko a dneska je to teda fakt bída a je pěkně hnusně. No a má se zase ochlazovat :frowning2:
11. únor 2011 v 11:40  • Odpověz
@macekv jj, víkend, jupíí. A vy máte teď akční období, to mi to budeme dělat jenom pro zábavu :grinning: :wink:
11. únor 2011 v 11:40  • Odpověz
ahojky, tady je dnes také hnusně... celé odpoledne zase dělám až do večera..

Vašek si tady kramuje oblečení stále něco zkouší, ale jelikož se ještě pořádně sám neobleče, tak musím asistovat

macekv, to snaženíčko závidím, já stále čekám a už mě to neba

hanuu :grinning: :grinning: :grinning:
tvá práce mě moc zajímá, knihovny miluju, ráda tam chodím... jen na to čtení už tolik času nemám, jako kdysi
v knihovně by mě to fakt bavilo!!!

mě by ani nevadilo, že to tento měsíc nevyšlo, ale už ať to dostanu... a jedeme dál...

zítra jdeme na oslavu 60-tin, tak se docela těším, bude tam hodně dětí, tak malej bude nadšenej!!!
11. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
@lencak80 pořád nic? to je teda blbé, chápu, že tě to štve. No snad tě to nebude napínat a brzo ms příjde ať můžete pokračovat ve snažení (a škoda, že nevyšlo těhu, když to tak dlouho nepřišlo, tak to vypadalo nadějně).
11. únor 2011 v 11:43  • Odpověz
@hanuu mno my máme akční víkend, folík je tam připravený :grinning: dnes BT 36,4 17DC a BTšla o 2 stupínky dolů...takže by měl být možná osudový víkend :grinning: nebo "po" víkend... :grinning:
11. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz
@lencak80 nezáviď, ono se to přehoupne..... :wink:
11. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz
@macekv tak si pěkně užíj osudový víkend a snad bude skutečně ten pravý osudový :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:40  • Odpověz
Holky holky, jenom na skok..... (poslední dobou jsem tu furt jen na skok, asi trošku zvolním s tou prací...co?)

@macekv Přeju úspěšný snaživý víkend!! Přítel bude pěkně víkend dospávat co? Po noční se bude muset snažit.....To v pondělí mrtvolka :wink:

@hanuu Souhlasím s Lenkou, taky by mě tvoje práce zajímala (a asi i bavila). Když budeš mít chuť a čas tak nám napiš co to vlastně obnáší, co musíš na knihovnici umět, co je tam zábavné a co méně, a tak....jen tak obecně, víš?

A já budu v neděli 28. DC, jsem napnutá jak šle - přijde, nepřijde.... poslední cyklus byl 30 dní, tak budu muset vydržet....ale možná si svůj první těhu test provedu už v neděli.... :sweat_smile:

Tak holky, hezký víkend (já budu do neděle večer bez netu...)!!!! :grinning:
11. únor 2011 v 16:07  • Odpověz
@hanuu děkuji :wink:
11. únor 2011 ve 22:11  • Odpověz
@yanish to bude mrtvolka :wink: :slight_smile: asik všude :grinning:
:wink: dej vědět :wink:
11. únor 2011 ve 22:12  • Odpověz
Ahojky, jsem tady taky tak ne skok :slight_smile: Dneska to bylo náročný, Bára moc nespala a pak jsem běhala po obchodech, púošta.... No teď jsem dobalila tchýni dárek a zítra tam jedeme slavit narozky. Ještě jsem večer udělala tiramisu :slight_smile: a za 14 dní budu péct velkej dortík, to nás tam bude víc, zítra to bude komorní, jen my a ona :slight_smile:
Jinak my se stále snažíme a snažíme. Jsem sice už 22 DC, ale mám ovulku později, tak uvidíme, co z toho tentokrát bude nebo nebude :confused: . Sakra už aby bylo 24. to by měla přijít ms....
11. únor 2011 ve 22:38  • Odpověz
@lencak80 Ja taky cekam na MS uz me to taky neba :(( nechapu, ze ho mam tak dlouhy.
12. únor 2011 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, přeji všem krásnou sobotu!!

teplota už klesá, tak se rýsuje MS a jsme za to moc ráda...
nevíte co se dává na úpravu cyklu? asi se nakonec přece jen domluvím s Mudrem...

Luci, také mě to děsně neba, fakt jsme tak dlouhé cykly neměla, ale možná je to i psychikou... což mě štve ale nejde mi to moc ovlivnit..
a jinak mám ovulku určo také později, jsme myslela, že už se to chystá na MS, ale nakonec jsme měla ten čirý hlen a citlivá prsa, takže to musela být ovulka a ten den jsme měli sexík, ale asi nic, takže proto to mám tak celé posunuté...
ale zkusím příští cyklus měřit, abych věděla co a jak, jak to s mým tělem vlastně je... i jak dlouhou mám tu lut. fázi..
docela mě to zajímá..

nic, jdu si barvit vlásky, chystat a žehlit oblečení, odpo máme oslavu 60-tin...

holky, už by se tady mohla objevit těhulka, co?
12. únor 2011 v 09:54  • Odpověz
Luci, a těhu nejsi?
jak dlouho to máš zpožděný? já právě nemám žádné příznaky, takže vím, že těhu se nekoná, myslím, že bych to poznala
12. únor 2011 v 09:55  • Odpověz
Ach jo :( dneska tak krasne a ja musim do prace.
12. únor 2011 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
@lencak80 no delala jsem si testik 29 DC a nic a ted jsem myslim 31DC tak furt cekam :(( hlavne minule jsem to dostala az po 38.
12. únor 2011 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
@lencak80 nO tento mesic jsem jela prvne podle ovulacnich testiku a mela jsem tak carky // , ale ta prvni nebyla tak tmava jak kontrolni :( aspon vim, ze ovulka probehla. Ted jak dostanu MS tak zacnu brat clostilbegyt :slight_smile: hodne holkam pomohl, tak musi pomoci aj me :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
@yanish tak to držím palce a v pondělí informuj :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
@vicky007 hádám, že se netěšíš na to až ms příjde, ale spíš že nepříjde, co?
12. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
@lucie_kol teda ty tvoje cykly jsou fakt hrůze, ale zase lepší když je to dlouhý a pravidelný, než kdyby to bylo jednou 20 dní a jendou 40 :frowning2:
12. únor 2011 v 10:37  • Odpověz
@hanuu No to mas pravdu, dokonce dneska jsem 33 DC jsem si to ted pocitala a zapsala do kalendare :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Na to se tesi kazda az MS nedojde a hned tam budou // tlustice :slight_smile:
12. únor 2011 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz
holky, dneska 36,8 ze včerejších 36,4 :grinning: vypadá to, že byla ovu, tulení také párkrát proběhlo, tak snad.. :wink: :grinning:

Jinak jsem si udělala radost. Jdeme za 14dní plesat a koupila jsem si krásné fialkové šaty s 50% slevou za 995,- :wink:
12. únor 2011 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky holky, tak se zase po delší době hlásím. :slight_smile:
Měla jsem doma celý týden ségru s dětma - kluci 8 a 3 roky, takže jsem si opravdu užila! :sweat_smile: Když se ty 3 raubíři dali dohromady, tak to stálo za to! :grinning: A net vůbec nebyl čas.

@macekv Jé já bych tak šla někam plesat! Už jsem nikde na plese nebyla ani nepamatuji! :frowning2:

Jinak momentálně jsem 36 DC a MS nikde, už to vypadalo, že jo a nic. :frowning2: Test jsem si dělala 31 DC a jen /. Sice mám cykly delší, ale jako těhu si taky nepřipadám, akorát mě bolí prsa. To čekání mě fakt nebaví! :angry:
12. únor 2011 v 18:40  • Odpověz
@kri :unamused: to se ti nedivím...taky by mě to štvalo :angry:
12. únor 2011 v 19:13  • Odpověz
@macekv No jestli do pondělí nedostanu, tak si koupím testík a když nic, tak asi cinknu Dr. ať mi něco napíše, aby se mi to srovnalo. :angry: Nebo ještě vyzkouším ten čajík, jak jste tu psali.
12. únor 2011 v 19:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.