• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
ahoj holky, muzu se k vam pridat? :slight_smile:
12. únor 2011 ve 20:23  • Odpověz
@kri Taky mam ten cyklus dlouhy :( dnes 33DC a furt nic, test negativni jen me boli prsa :(( taky zacnu pit cajik a chci si zavolat jedne pani , ktera prej cvici Metodu Ludmily Mojzisove tak bych chtela vyzkouset.
12. únor 2011 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol tak to jsme na tom skoro stejně, já uvidím do toho pondělka a když bude zase test negativní, tak si pořídím ten kontryhelový čajík a uvidím co to udělá. Moc se mi nechce brát zbytečně prášky. Jen mě štve, že člověk v koutku duše pořád doufá, že třeba.... :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2011 ve 22:51  • Odpověz
@asaka ahojky, určitě! :slight_smile: Jak dlouho se už snažíte?
12. únor 2011 ve 22:53  • Odpověz
@kri tak jak hlásá název téhle diskuze :slight_smile: ale spíš od února, v lednu nám to moc časově nevycházelo.. tak uvidime no.
Jak tu pisete s tim kontryhelem, asi ho taky zkusim, cyklus nemam uplne idealni, treba by to pomohlo..
12. únor 2011 ve 23:17  • Odpověz
@asaka :grinning: jj. Jinak ten kontryhel je dobrý na spoustu věcí, někde v téhle diskuzi je o tom hodně psáno, tak doufám, že to pomůže.
12. únor 2011 ve 23:44  • Odpověz
@kri Tak ja uz prasky beru :( utrogestan a ted jestli dostanu MS tak ten clostilbegyt, proste ten uz nam urcite pomuze! To cekani a snazeni je strasne dlouhe.
13. únor 2011 v 07:51  •  2 děti  • Odpověz
13. únor 2011 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol Dobré ráno, mě to určitě taky nemine. Při prvním těhu jsem přes IUI taky brala clostil a pak až do 12 tt utroš. Ještě než jsme zjistili ten problém u manži, tak mi Dr. říkal, že po tom clostilu budu nejpozději do 3 měsíců těhu, takže už moc dlouho určitě čekat nebudete! :wink: :dizzy_face:
13. únor 2011 v 08:41  • Odpověz
@lucie_kol jak uz se dlouho snazite? Ja jsem pri prvnim tehotenstvi otehotnela hned, tak jsem zvedava jak to bude tentokrat. Jenze tehdy mi MS slapala jak hodinky..
13. únor 2011 v 09:46  • Odpověz
@macekv taky bych šla hned někam na ples, jé a nové šaty. Super.
13. únor 2011 v 10:23  • Odpověz
@asaka ahoj, vítej tady.
A ty už máš doma prcka?
13. únor 2011 v 10:25  • Odpověz
@lucie_kol já myslím, že s tím clostilem máš velké vyhlídky. Bylo by to super, kdyby se s ním hnedka zadařilo.
13. únor 2011 v 10:26  • Odpověz
@hanuu ano, mam, dvouletyho, rada bych aby to nejak vyslo +-3roky od sebe, aby z trilete materske byla razem "sestileta" ;)
13. únor 2011 v 10:30  • Odpověz
@asaka jj, rozumím, taky bych to do budoucna tak nějak chtěla, ale my zatím pracujeme na prvním,
13. únor 2011 v 10:32  • Odpověz
13. únor 2011 v 11:41  • Odpověz
mno já asik ovu ještě neměla, dneska ráno teplota 37,3...tak přemýšlím, jestli jsem třeba v noci nebyla čůrat nebo něco, protože včerejší vysoká výchylka je nesmysl, i kdyby se něco dělo, taky bych přeci neměla dneska 37,3...já nevím ta BT je složitost :slight_smile: ale na druhou stranu dle ovu testíků proběhla nebo proběhne, když byly pozitivní...
13. únor 2011 v 11:44  • Odpověz
ja ani neměřim, ani nemám ovu testy, zatím prostě sázím na cca půlku cyklu. Nějaké měření si ani moc nedovedu představit..
13. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz
@macekv je, se mi zdá, že s tím měřením jsou jen starosti :slight_smile: Tak pokračovat ve snažení, co kdyby ovulace ještě neproběhla :slight_smile:
13. únor 2011 v 15:06  • Odpověz
@kri No tak nejak verim, ze se brzo zadari :slight_smile:
13. únor 2011 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz
@asaka No ja pri prvnim tehu taky hned, ale v 5 tt jsem hned potratila a ted se s manzelem snazime 7 mesicu a bez uspechu. Bohuzel moje MS je strasne nepravidelna a mozna proto se nedarilo tak dlouho, ale ted me gynekolozka napsala ten Clostilbegyt tak ten urcite pomuze k miminku.
13. únor 2011 v 15:43  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu JJ taky si mylim, ze nam to pomuze manzel je zdravej a mrky ma prej dobre tak at se koukaji poradne zadlodat at mame brzo miminko. Jeajiky na podporu tehu a jeste gel at maji mrsky dobre prostredi :D
13. únor 2011 v 15:47  •  2 děti  • Odpověz
@kri Je to strasne :( vsechny moje kamaradky maji deti hned a ja taky hromady leku a nevim co vsechno, abych mela aspon to jedno a jeste at se povede tak budu muset byt opatrna at to pekne donosim, ale utrogestan me snad pomuze.
13. únor 2011 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol jj určitě budeš brzo zase těhulka! :dizzy_face: U nás v rodině nemá s otěhu nikdo problém, spíš naopak. Jsme jedni z mála co se nejdřív vzali a pak měli děti. :wink: Ale co my to zvládnem a do konce roku tu budeme všechny těhu a nebo už dokonce mamči! :grinning:
13. únor 2011 v 17:13  • Odpověz
@kri JJ urcite brzo budem, hlavne zdrave miminka. Strasne tomu verim, ze nam ten clostilbegyt pomuze uz se nemuzem dockat mrnouska. Je to zajimave, ze nekdo otehotni hned a drujej ma takove problemy! Ale my se nedame :slight_smile:
13. únor 2011 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
@hanuu Jj, to jsou teda :grinning:
13. únor 2011 v 18:20  • Odpověz
@macekv ale snad kdyz si mela ovu test // carky tak by uz mela byt ovulka ne?
13. únor 2011 v 18:30  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol mno měla, ale ty teploty mě matou, mělo by to jít nahorů...tak já nevím, asik se nebudu dle BT řídit, u dr. to na ovu bylo a testy taky vyšly, takže ovu musela proběhnout, nebo proběhne, zítra si zajdu koupit ještě sadu ovu testů a uvidíme :grinning: každopádně příští cyklus to budu vědět od dr. přesně :wink: :slight_smile: pokud se netrefíme a nebudeme těhu :grinning: To měření BT není vždy 100% a každá to má prý jinak, takže si z toho velkou hlavu dělat nebudu :grinning:
13. únor 2011 v 18:34  • Odpověz
@lucie_kol aha :( to me mrzi.. tak snad se brzy zadari a vse bude v poradku az do porodu :slight_smile:
Mne dr rikal, ze kdyby to neslo, ze mi taky neco napise, cyklus mam sice celkem pravidelnej ale ms dlouhou a sem tam naky spineni mimo..

Se tesim na testovani, to zas bude adrenalin :grinning:
13. únor 2011 v 18:50  • Odpověz
@kri presne, to bych si prala, jeste letos porodit :slight_smile: Doufám, že se to povede minimálně drtivé většině tady ;)
13. únor 2011 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.