• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
Ahojky jdu vás pozdravit takhle při neděli večer =)
....zdravím nově holčiny spolubojovnice =)
nějaké novinky z naší strany ....jsem 13 DC ...nějaké snaženíčko o víkendu proběhlo =) ...teď večer mě nějak jemně pobolívá v podbříšku =)) ...že by ovulka ?? no uvidíme třeba si to nadmlouvám a zase se na všechno moc upínám ....takže ?? .....no dle kalkulačky plodných dní ....ovulka proběhne 15 tak uvidíme uvidíme
Jinak holky máte teda můj velkej obdiv...já tak nějak pořád řeším toho mudru a musím říct že se docela obávám tam jít aby mě neřekl to nejhorší ....to by pro mě asi byla podpásovka =( ....no ale jednou tam stejně zajít budu muset =)))
13. únor 2011 v 19:16  • Odpověz
@macekv Taky jsem merila, ale jak to nemam pravidelne tak jsem byla zmatena :( proto jsem ted zacala pouzivat ovulacni testy. No budu drzet palce at se zadari, brzo budem vsechny tehu :slight_smile:
13. únor 2011 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz
@asaka Tak ja verim, ze po tom clostibegytu se zadari brzo a vse bude v poradku. Hned jak bych se to dozvedela, ze jsem tehu tak pujdu na nemocenskou myslim si, ze kdyz budu v klid, tak bude vse ok. Spineni muzes met v dobe ovulace cca pulka cyklu, ja to tak mela tento mesic. Ale dnes me po 34 dnech zacala MS tak pro jistotu si zitra udelam tehu test a jinak zacnu brat clostilbegyt. Jj pokazde kdyz jsem testovala tak to byl adrenalin :D
13. únor 2011 ve 21:46  •  2 děti  • Odpověz
@asaka Ja bych to taky, kazde prala a strasne moc :slight_smile: NO DULEZITE JE BRZO OTEHOTNET!
13. únor 2011 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
ja fakt nemerim, dodrzet stejne podminky pro mereni by bylo total nemozne, vstavam v rozpeti 7-8.30, nekdy spim ve sve posteli, nekdy je u nas v posteli syn, nekdy spim u nej v pokoji kdyz se v noci probudi.. takze bych z grafu asi nic duveryhodneho nevycetla :grinning:
13. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz
@lucie_kol díky :wink: mno uvidíme :grinning:
14. únor 2011 v 07:17  • Odpověz
Dobré ráno holky,
jsem po víkendu zpět - vy jste pěkně štěbetaly :dizzy_face:

@asaka Vítej, ať jsi brzo víš co viď? :slight_smile:

Teda holky, jak to čtu, tak kromě sladění oslav narozenin o víkendu - oboje tchýně?, tak máme celkem sladěný i to čekání a opožďování....Já teda opožděná nejsem (teď 29.DC a minulý byl 30 dní), ale ráno jsem už testovala - a nic. A tělo už mi šeptá, že to brzo dostanu....

Zrovna o víkendu jsem přítelovi říkala nějakou statistiku, že jen 25 % žen otěhotní hned (tj. na první nebo druhý pokus) a pak jsme si uvědomili, že oba známe ve svém okolí až na výjímky jen páry, kterým se to povedlo hnedka teďka....takže statistika kecá a my to taky potvrdíme - nebo alespoň některá z nás, co Hanuu?

A Hanuuu - ty už máš fotečku?! to je milý :slight_smile:
14. únor 2011 v 08:49  • Odpověz
yanish, ja mela v prvnim tehotenstvi test pozitivni 28dc, tj. v den vynechani ms, jen takovy naznak druhe carky, 29dc taky stin, 30dc jsem pouzila jiny test a tam nebylo nic a 31dc teprve nezpochybnitelna druha carka :slight_smile: ..ono je to s tema testama vselijake..
14. únor 2011 v 08:55  • Odpověz
@yanish ahoj, jo říkala jsem si, abych nebyla tak anonymní :slight_smile:
14. únor 2011 v 09:01  • Odpověz
@yanish jo a s tím knihovnictvím jesm na tebe nezapomněla, až budu mít chvilku času, tak k tomu něco napíšu, pokud tě to pořád zajímá :slight_smile:
tak jaké bylo první testování?
14. únor 2011 v 09:02  • Odpověz
@holino neboj, já myslím, že rozhodně ti hned doktoři neřeknou, že máte smůlu. Může jít o drobný problém, který ale bez nich nepůjde, dostanete prášky a třeba to půjde rychle. A i případné horší zprávy lepší vědět hned, většina jde řešit a čím dřív, tím líp, tak se toho neboj a svěř se odborníkům (pokud se vám tento měsíc s novou manželovou taktikou nazadaří :slight_smile: )
14. únor 2011 v 09:05  • Odpověz
juu, tady zase nikde nikdo :frowning2:
Mně poslední dobou na jednom počítači v práci blbne koník, najede mi a pak se objeví, že stránku nelze zobrazit. No jestli mi tu konik nepujde, tak to bude špatné :frowning2:
14. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky, tak já nevím, ale vypadá to, jestli nemám anovulační cykly....můj grafík je úplně hroznej, tak nevím, zda se špatně měřím a budu muset dbát na každou minutku nebo zda je moje tělo mimo :frowning2: :unamused:
14. únor 2011 ve 12:14  • Odpověz
@macekv no v měřením BT ti neporadím, ale vždyť ti ovulaci potvrdila doktorka, když jsi u ní byla, ne?
14. únor 2011 ve 12:31  • Odpověz
@macekv a jak dlouho meris? myslim kolik cyklu? ono je to fakt slozity to vychytat. le jestli ti dr na UZ potvrdila ovu, tak se na graf vyprdni (myslim tenhle cyklus :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz
ahoj holky, tak jsme vás dočetla!!!
tak včera MS přišla a jsme za ni moc ráda.. asi tak po 40 dnech... ale hlavně dorazila, takže začínáme další cyklus!
dnes mi volala kámoška, jestli už jsem těhu, tak jsme ji řekla že ještě ne a ona prý at hádám, kdo je těhu z našeho okolí, jsem chvíli dumala a pak že jako ona!!! a jo!! jenže je to mazec, protože má 7-mi měsíčního synka auž je asi kolem 10tt, tento týden jde k Mudře, tak je z toho v šoku!!! prý přerušovaná soulož, nic nebere, kojí...
tak to příteli vyčetla, jak je nezodpovědnej, ale myslím, že to za chvíli stráví a bude šťastná... má stejné příznaky a dvě čárky mluví za vše!!! a první MS po porodu dostala v prosinci, takže si ji užila jen jednou, se musím smát... ale moc jim to přeji, jak je to neplánovaně tak je to vždy hned, to znám... a je to tak lepší, člověk si na tu myšlenku rychle zvykne a nkonec je šťastnej jak blecha...

tak a konec story

a co jinak?

macekv, tedy z toho grafu jsme paf, tento cyklus si chci také měřit, ale nevím jak to dám, když tomu houby rozumím, ale uvidíme... hele při MS se také měří nebo až po?
14. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz
holky jak se na fertility dávají stupně Celsia?
14. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz
@hanuu knihovnictví mě pořád zajímá, tak piš piš, budu spořádaný a lačný čtenář :slight_smile:

kromě toho, že test byl /, tak bylo tajné - jsme doma nějací pohádaní, tak jsem neměla chuť tu proceduru sdílet, takže jsem ráno dělala tajnou misi :confused:
14. únor 2011 v 15:54  • Odpověz
@asaka No, tak já jsem testovala prošlým testem od kamarádky (prošel v prosinci), ale tak trochu cítám přicházející ms, takže asi mluvil pravdu a na ten jiný stav si ještě počkám.....Jsem zvědavá taky kdy ms dorazí. Minulý cyklus byl první po vysazení HA a byl 30 dní, tak uvidíme...
14. únor 2011 v 15:56  • Odpověz
@lencak80 Ahoj Lenčák :slight_smile: to je dobrá story....mám kamarádku, která kdysi zvažovala, jestli se pustí do mimina nebo koupě bytu a nebo svatbu, pak se rozhodli pro byt a v tu chvíli byla těhu a i ta svatba byla....no a brzo po narození Vojtíška zjistila (v podstatě stejně jako tvoje kamarádka), že je zase v tom - taky svojeho manžela proklínala :slight_smile:

a s Fertility ti neporadím - já jsem tam jen jukla a složitost mě zarazila tak, že jsem rychle zase zmizela :fearful:
14. únor 2011 v 16:00  • Odpověz
@yanish je, tak to já bych asi tajnou misi dělala i bez pohádání. Pak ybch to manželovi smaozřejmě řekla, hlavně v případě pozitivního testu, ale terstovala bych si sama :slight_smile: Aspoň teda poprvé určitě, to ještě člověk neví, co a jak.
14. únor 2011 v 16:26  • Odpověz
@lencak80 ty brdo, to je teda dost brzo :slight_smile: no jo, stane se. Ja videla kdysi na ortopedii kdyz jsme cekali na sono kycli maminku s malym ditetem.. 4m max? a ve fronte rikala jestli muze dopredu ze je tehotna a neni ji dobre :-O nevypadalo to ze by si vymyslela.. by me kleplo asi :grinning:
14. únor 2011 v 18:19  • Odpověz
Ahoj holky. Tak já mám ten cyklus taky pěkně rozházený. Vypadá to, že ovulka proběhla včera nebo dokonce až dnes (22 - 23DC). Hrůza! Samozřejmě teď už se tolik nesnažíme jako před týdnem. Chjo :frowning2:. Navíc to znamená, že se mi ten cyklus pěkně protáhne, takže si na MS taky pěkně dlouho počkám.
14. únor 2011 v 18:41  • Odpověz
Hezký večer holky =)
@hanuu díky za útěchu já vím já vím ale stejně někde v zadu hlodá potvora červík =(
no ale což stejně tam musím chtě nechtě jednou k tomu stejně dojde.
Holky zase začínám blbnout a počátám plodné a neplodné dny ....hlídám se jestli mě kde píchne nebo ne .....a to jsem si už svato svatě slíbila že se na to vykašlu ......a je to tady zase =( ....jsem ztracenej případ
No ale ovu kalkulačka ukazuje že by podle všeho měla bejt zítra ovulka =) .....dnes a ani zítra to bohužel na žádne to snaženíčko nevidím =( bohužel ....manža příjde pozdě večer a co jsem s ním mluvila tak prej je urvanej a bude rád že zapluje do postele ....no a zítra a pozítří čeká zase mě doooost náročný den ....takže vůbec netuším jak to bude =( ....ach jooo hlavně neřešit nechat to času (no hezky si to omlouvám což? ) ......ale mozku těžko poručit =)))
14. únor 2011 v 19:35  • Odpověz
@holino a vy se snazite jak dlouho?
14. únor 2011 ve 20:17  • Odpověz
Holino, zcela tě chápu, také tomu chci nechat volný průběh, ale hlava to nebere!!! proto mám i delší cykly, myslím, že je to i psychikou... jako že v hloubi duše tu MS nechci, tak proto...
ach jo, ta hlava....
jsem začala tento měsíc zkoušet měřit... tak uvidíme, ještě mrknu na tu kalkulačku!!!

nic, jdu uspávat Vaška.. a pak si dám asik vínko..
14. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz
hehe, večeřela jsem v 7 a rekla bych ze jsem se přejedla a mam zas hlad. Už zas hledám příznaky všude :grinning:DD
14. únor 2011 ve 21:50  • Odpověz
ahojky holky, moc bych vám byla vděčná, kdyby jste mi řekly co si myslíte o mém grafu, jsem z toho úplně zmatená ... teploty měřím už 4 měsíce (od vysazení HA) - teploty mám normálně docela nízké, takže vzestup nad 36,5 je u mě hodně... zatím mi každý měsíc Fertility ukázalo dobře, ale teď si nejsem jistá - podle grafu bych měla mít ovulku 12 DC - i jsem ten den měla bolesti, bílkového hlenu spousty, dokonce teplota stoupla... pak ale 8. 2. (23 DC) stoupla znovu, ale žádný hlen ani bolesti... normálně mám cyklus 28 +-, jen minulý měsíc jsem měla 26 dní... Dnes jsem 30 DC teplota neklesá (vždy mi klesne přesně v 1. den menstruace) ale test negativní - bylo by to už 18 DPO... asi od 17. do 20. DC mě bolely bradavky, teď už tolik nebolí, ale na dotek jsou pořád citlivé a bříško mám pořádně nafouklé... opravdu si nevím rady prosím jen o váš názor - moc děkuju
tady je odkaz na graf
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/melinkaproch/album/bt/6338696/
15. únor 2011 v 06:45  • Odpověz
@hanuu jj byla, ale nepotvrdila ovu, jenomže tam folík je, ale možná tedy dle BT nedozrál, ale koukala jsem na netu, že i při divokých křivkách ovu proběhne..mno nevím :-/ uvidím až za 14 dní.. :wink:
15. únor 2011 v 07:31  • Odpověz
@asaka mno měřím se poprvé a jak jsem psala, tak ovu mi nepotvrdila, byla jsem se domluvit, že už se po 9. snažíme a nic, tak říkala, že risknem UTZ ale dál se domluvíme, folík tam byl...tak já nevím :-/
15. únor 2011 v 07:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.