• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2011 :-)

(Zamčená)
9. března 2011 
@lencak80 ahojky, ne ne, při MS se neměří :wink: já sbírám zatím zkušenosti.. :wink: :slight_smile: jsem z toho taky vedle :grinning:
15. únor 2011 v 07:33  • Odpověz
@martinale ty se taky měříš?? :wink: že asi ovu proběhla? :wink:

dneska mám jako včera 36,6...takže vůbec dle BT netuším, zda teda mám anovulační cyklus, nebo je jen divokej, nebo plaším... :unamused:
15. únor 2011 v 07:35  • Odpověz
@macekv aha, tak tomu já moc nerozumím, jak to funguje, myslela jsem, že když to doktorka viděla na UTZ, že už to bylo jasný. Asi se budu muset taky víc vzdělat, tyhle věci jdou nějak mimo mě.
15. únor 2011 v 07:53  • Odpověz
@melinkaproch ahoj, promiň neměřím, takže tomu vůbec nerozumím a nemůžu poradit.
15. únor 2011 v 07:54  • Odpověz
@holino @lencak80 holky já vás taky chápu. TAky si říkám, že bych to neměla řešit, myslet na to a tak. Ale prostě to nedokážu z té hlavy dostat pokud opravdu nejsem na 100% zaměstananá jinde (což je málokdy)
15. únor 2011 v 07:55  • Odpověz
@hanuu taky jsem tomu dříve nerozuměla, všechno jsem zjistila tady :grinning:

doktrorka mi udělala UTZ a podívala se, zda není něco navaječníkách, popř. na děloze a tak, říkala, že je vše v pořádku, že sliznici mám krásně vysokou a v pravém vejcovodu je folík a měl 16DC 11mm, což není moc, takže kdyby proběhla ovu, tak déle, ale jelikož jsem z BT zmatená, tak vůbec nevím, jestli proběhla, dnes mám 21DC a poslední cyklus 30DC...

na folikolometrii zjistí, zda folíky dozrávají do velikosti 18-23mm a uvolní se jak mají a pak dojde k ovulaci...Myslím, že budou celkem tak 3 UTZ, 1. 10DC to mi řekla zrovna - podívá se, jestli se něco ve vaječníkách chystá a další si myslím o týden déle - aby zjistila, zda rostou folíky a 3. aby dle tekutiny v děloze zjistila, zda proběhlo uvolnění folíku tzv. ovulace..Pokud by folík nepraskl a vajíčko se neuvolnilo, nedošlo by k ovulaci, protože nejspíš nedorostlo do dostatečné velikosti....a na to jsou pilulky :slight_smile: Clostilbegyt...

takže tak :grinning: to mě čeká :grinning:
15. únor 2011 v 08:13  • Odpověz
@hanuu to nevadí, už jen to, že jsi aspoň odepsala je od Tebe hezký :slight_smile: :wink:
15. únor 2011 v 08:21  • Odpověz
@melinkaproch ja taky neporadim, nikdy jsem nemerila, tak aspon drzim palce at to brzo vychytas!
Jsem si vcera koupila tehotenskej test aby doma nejakej byl, eventuelni testovani by vyslo na vikend (ten pristi) tak abych nemusela nekde shanet otevrenou lekarnu :slight_smile:)
15. únor 2011 v 08:56  • Odpověz
asaka no díkybohu, tak my máme lékárnu otevřenou celý týden hned vedle Kauflandu, tak tvrdim, že jdu pro rohlíky, aby se přítel zbytečně netěšil a přitom vždycky koupím test... ani mu neříkám, když testuju - nechci, aby byl zklamaný... Milujeme se často, takže určitě nějaký ten vhodný den jsme museli trefit, takže ikdyž jsem si myslela, že jsem ovulku už měla, tak snad to i tak mohlo vyjít... Jsem zvědavá jestli vydržíš netestovat až do toho víkendu - to bys byla kolik DPO :slight_smile:... já vždycky chtěla vydržet, ale... v každém případě na tebe budu myslet a doufat, že najdeš 2 čárky :wink:... já bych teď byla kdyžtak teprve 8 DPO, takže bych ani na testu nic nečekala
15. únor 2011 v 09:09  • Odpověz
@melinkaproch tak to mate s lekarnou dobry :slight_smile: ja bych netestovala driv nez az po vynechani ms, takze nejdriv 29dc rano, protoze testum-tem co maji byt "supercitlivy" neverim, spis myslim ze je to takovy marketingovy tah, hlavne i kdyz bych tam dve carky nenasla, neznamena to ze tehotna nejsem a musela bych takjakotak pockat jeste par dnu..
Jnak jsem vzdycky testovala taky bez vedomi manzela, dokonce jsem mu to v prvnim tehotenstvi rekla az 31dc ;) a to uz jsem mela v ruce 4 testy ;)))) na dvou stin druhe carky, na tretim nic a na ctvrtem uz nezpochybnitelna druha carka, tak jsem ho rano vzbudila, nechtel vstavat, rikam hele-kolik carek vidis? a vrazila mu test pred oci :grinning: a on nooo, dvě :slight_smile: a co to znamena? :grinning:DD a hned byl uplne probuzenej ;))
15. únor 2011 v 09:21  • Odpověz
@asaka tak to tě obdivuju - myslím tvojí výdrž. :wink:... No přesně takové probuzení bych chtěla příteli taky nachystat... Ale na druhou stranu jsem ráda, že se to nevyvedlo hned - ptž 16. 7. se budeme brát - tak i kdyby to vyšlo teď tak už budu asi jak balón :slight_smile: mám totiž jen 160 cm a jsem docela hubená, tak myslím, že to bude na mně vidět docela brzy, ale opravdu se na to těším - hlavně, jak si mě bude přítel rozmazlovat 0:slight_smile:... Takže už jednoho drobečka doma máš, to je paráda - o kolik od sebe budou když Ti to teď vyjde, jako že doufám, že ano!!!!
15. únor 2011 v 09:50  • Odpověz
@macekv Ahoj, ne ne, já se neměřím. Poznám to podle napjatého břicha a hlenu. Přeci jen HA neberu už 2 a půl roku a báječně jsem se naučila své tělo znát (alespoň si to myslím :grinning:). Jsem hrozně ráda, že už nemusím ten hnus brát a můžu žít přirozeně. Snad mi to k něčemu bude :wink:. Ale samozřejmě, pokud se ani příští měsíc nezadaří, zkusím alespoň ovulační testy pro jistotu. Pak bych se teprve pustila do měření. Tento měsíc je to teprve druhý, který se snažíme, tak to je ještě v pohodě.
15. únor 2011 v 10:13  • Odpověz
@macekv teda, tak to jsem vůbec netušila jak to funguje. LAe tak super, ž esi tě hnedka další cyklus doktorka prozkoumá, nebo to třeba vůbec nebude potřeba, třeba se ti jen splašil graf a v těle bylo všechno jak má.
Já abych pravdu řekla tak zatím tyhle informace v podstatě cíleně nevyhledávám. Snažíme se teprve druhý cyklus, tak si tyhle věci schovávám na později, když se nezadaří. Teď se snažím na to příliš nemyslet.
15. únor 2011 v 10:35  • Odpověz
@melinkaproch juu, chystá se svatba. a ty bys chtěla být na svatbě už těhotná? Nebo teď jen tak pokoušíte štěstí?
15. únor 2011 v 10:36  • Odpověz
@hanuu no ani by mi to nevadilo :slight_smile: našla jsem si už nádherný šaty a myslím, že i tak to bude perfektní... Ale v podstatě jen zkoušíme, ale byla jsem asi hloupá a šla do toho s tím, že se to povede hned a teď když je to už 4 měsíc, tak jsem z toho trochu nervéozní... mimi moc chceme :slight_smile:....
15. únor 2011 v 10:44  • Odpověz
@melinkaproch já se všemi informacemi o tom, jak dlouho to obvykle trvá a jaká je pravděpodobnost a kdesi cosi, jsem taky samozřejmě věřila, že se povede hned na poprvé. Teď teprve začínáme druhý cyklus, zatím jsem v klidu, ale nevím jak dlouho mi to vydrží :slight_smile:
15. únor 2011 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dneska mám supéééééééééééééééér náladu , p :slight_smile: rávě mi volali z pokojik.cz, že zítra by měli odeslat objednávku, takže do konce týdne to budu mít doma No, konečně tedy. Jako je to objednaný od novýho roku , ale hlavně, že už se něco děje.... No a o víkendu bude budpváníčko - malování, věšení apod. :slight_smile: jé já se tak těším :slight_smile:

15. únor 2011 v 11:49  • Odpověz
@vicky007 ahoj, děláte pokojík pro Barču?
15. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz
@hanuu jojo pro Barču, už je tam etad nastěhovaná teď, ale chceme tam dát nové závěsy a různý doplňky no a hlavně malbu :grinning:
15. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz
@melinkaproch no kdyby se to povedlo vylozene ted tak by deti od sebe byli bez dvou mesicu 3 roky. Ja se taky vdavala tehotna, ale vse bylo planovane, byla jsem na zacatku 6. mesice a bricho jsem nemela skoro zadny.. a jen kilo navic :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz
@vicky007 jeee, tak to se ti nedivim ze se tesis :slight_smile: my pokojicek taky porad nemame dodelanej, ale malej tam stejne chodi akorat spat, tak to neni nijak zatim potreba.. ale i tak bych uz chtela mit taky hotovo :slight_smile: pak hod nakou fotku konecneho vytvoru :slight_smile:
15. únor 2011 ve 12:52  • Odpověz
@hanuu jo přesně, člověk všude čte, jak to vysazení antik. jde rychle a jak se často povede hned na poprvé a možná pak tím se člověk vynervuje, když se nazadaří a jde to hůř... vážně to chce klid a asi je nejlepší to nechat volně, na což nejsem moc povaha, ale snažím se :slight_smile:... Tak to doufám, že Ti to co nejdříve vyjde, moc bych to přála všem, co po miminku touží a budou se o něj moc postarat s láskou... jsem úplně alergická na lidi, co mají dítě asi jen proto, aby si mohli vybíjet svoji zlost a neváží si toho, že ho vůbec můžou mít... Vždyť to maličký je vlastně tvoje a toho koho nejvíc miluješ - tak co chtít víc... :slight_smile: :wink:
15. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz
@asaka tak to je parádní - myslím, že tak 2 - 3 roky od sebe jsou nejideálnější :wink:... přesně tak nějak bych to chtěla i já - to první je ješt+ malé a tak tolik nežárlí na to druhé, kterému se pak musiš víc věnovat - nebo aspoň tak si to myslím :slight_smile:... ale ještě nemám ani jedno, tak co plánuju druhé :grinning:.... Máš holčičku nebo chlapečka??? :slight_smile:... Tak to je paráda, že Ti takhle všechno vyšlo :wink:... mně by ani to bříško nevadilo, naopak se na něj moc těším :slight_smile: jediné, co mi trošku bude vadit, tak to, že si půlka lidí kdyžtak bude myslet, že si mě bere, ptž jsem těhotná, ale tak to není, ptž zasnoubení jsme od 7. 9. 2010 a to jsme mimi ještě neplánovali :slight_smile:... jedině asi budu příteli závidět rozlučku se svobodou :grinning:
15. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz
@melinkaproch no jooo, ja byla taky alergicka na otazky: a vy se MUSITE brat? :-P jako kdybysme zili v roce raz dva nebo co. Tak jsem s usmevem odpovidala, ze nas nikdo nenuti, ale ze proste chceme :slight_smile: Mame chlapecka, tak ted bych docela rada holcicku :´) ale ve sve podstate je to jedno. S tim vekem- dva roky od sebe mi prijde strasne malo, malek mi prijde jako jeste desnej prcek na to aby se o me "delil", jeste malo samostatnej.. 3 roky jsou myslim super, nejlepsi by byly asi 4 roky, jenze zas vzhledem k ty matersky...
Tak drzim palce at je svatba ve 3 ;)
15. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz
@asaka no já těhotná nebyla, ale stejně když jsme v našich 27 - 28 letech oznámili po dlouhém vztahu svatbu, našlo se spousta lidí, co se ptali, jestli musíme (někteří u toho moc nepřemýšleli a ptali se, i když měla být svatba za 3/4 roku. Jo a první, co se zaptali, jestli se jako brát musíme byli tchánovci :slight_smile:, nádhera
15. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz
Holky konecne :DDD dva dny spineni nespineni a dneska konecne poradna MS, jupiiiiiiiiiiiii. Dnes jsem 36DC tak a hned si zobnu clostibegyt :slight_smile:)
15. únor 2011 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz
@lucie_kol super, tak hodně štěstí do nového cyklu s clostilem
15. únor 2011 v 15:01  • Odpověz
@melinkaproch jj, příjde mi hrozný, když má někdo děti a pak se o ně nestará nebo jim dokonce ubližuje,ale to je smutné téma.
Taky doufám, že se podaří všem, kteří si miminko přejí a budou ho milovat.
Já si prostě jen říkala, jak to bude úžasné, dkyž se nám hned povede, bez stresů a tak. Ale to, že se v lednu nezadařilo je správné, mělo to tak být, protože manžel chtěl původně až od února a pak se nějak nechal strhnout :slight_smile:. Já navíc měla první cyklus bez ha a byla jsem z toho celkově dost vyplesklá - moc jsem se pozorovala. Tento měsíc chci být víc v pohodě, ms přišla když měla, tak snad tělo bude fungovat (ale vzhledem k tomu, že jsem asi 7 dc, tak se mi to lehce mluví. krizové pozorovací dny teprve příjdou :grinning: )
15. únor 2011 v 15:08  • Odpověz
mackv, prosím tě a jak se nastavují ty Celsia? mám tam stále Farenheita... což nevím jak se přepočítává, ale pokud někdo víte, tak budu ráda za radu...

Asaka, kolik je malému? také mám prďolku, 17.2 bude mít přesně 2 a půl roku... a je to mazec.. vůbec nechce poslouchat, někdy je to na nervy.. hlavně když je to nebezpečné a ojn si dělá co chce... a nepomáhá nic.. ani po dobrém ani po zlém, prostě děti!!!
ale už se těším na druhé.... doufám, že budu mít stejné těhu...

Melinka, s tím grafem asik neporadím, teprve začínám zkoušet měřit a zapisovat si to... takže zkušenosti nemám..
a co se týče bříška, tak třeba mě začalo růst až kolem 20tt, nejvíce mi vylezlo od 24tt, jinak jsme stále nosila svoje věci, jen rifle jsme si pak koupila těhu, protože mě vše tlačilo a dělalo zle, ale svatbu také plánujeme, takže jě možné, že se budu vdávat těhu ale nevadí mi to... tohle už neřeším...
jo a měla jsem oooobr prsa!!! toho si všimli všichni dříve než pupíku, takže v poho! :grinning:

a také testuju tajně... to je super akce Zet... adrenalin a prostě buď a nebo
15. únor 2011 v 15:33  • Odpověz
@lencak80 tak to mas prcka o 4m starsiho :slight_smile:
no jo, nekdy to o nervy je, ale ale jinak jsou ty deti k sezrani :slight_smile:
ad bricho,mne taky zaclo rust tak od 24tt :slight_smile: a na velky prsa se uz docela tesim, ted ty "vykojene" chudinky... :grinning: :-P
15. únor 2011 v 15:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.